تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1109 از 1125 اولاول ... 1096091009105910991105110611071108110911101111111211131119 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,081 به 11,090 از 11247

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من هارد 8 ترا وسترن دیجیتال دارم داشتم فایل کپی میکردم به هارد که یک لحظه کپی متوقف شد و بعدش که خواستم دوباره کپی کنم ارورر 0x80071AC3 رو داد.بعد که هارد رو دوباره وصل کردم ازم خواست تا scan & fix کنم زدم و خیل زود نزدیک 2 ثانیه صفحه scan & fix رفت ولی باز فایلم کپی نمیشه.از تو خود هارد هم چیزی دیلیت نمیشه.
    راه اینستال مجدد درایور هارد رو امتحان کردم جواب نداد.
    redy boost هم اتومات غیر فعال بود.
    توی پوشه ای که میخواستم فایل رو کپی کنم هم راست کلیثک کردم ولی تب security وجود نداشت که بخوام فول کنترل به فولدر بدم.
    چی کار باید کنم.از 7.2 ترا - 2.75 ترا خالی هست.

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سلام
    من هارد 8 ترا وسترن دیجیتال دارم داشتم فایل کپی میکردم به هارد که یک لحظه کپی متوقف شد و بعدش که خواستم دوباره کپی کنم ارورر 0x80071AC3 رو داد.بعد که هارد رو دوباره وصل کردم ازم خواست تا scan & fix کنم زدم و خیل زود نزدیک 2 ثانیه صفحه scan & fix رفت ولی باز فایلم کپی نمیشه.از تو خود هارد هم چیزی دیلیت نمیشه.
    راه اینستال مجدد درایور هارد رو امتحان کردم جواب نداد.
    redy boost هم اتومات غیر فعال بود.
    توی پوشه ای که میخواستم فایل رو کپی کنم هم راست کلیثک کردم ولی تب security وجود نداشت که بخوام فول کنترل به فولدر بدم.
    چی کار باید کنم.از 7.2 ترا - 2.75 ترا خالی هست.
    سلام یه عکس از تب Health نرم افزار Hd Tune قرار بدین تا وضعیت هاردتون بررسی بشه ...

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سلام.
    بعد از بدسکتور گیری هارد را با نرم افزار HD Tune Pro چک کردم که در تصویر زیر گزارش معلوم هست.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تا اونجا که میدونم هاردم مشکل خاصی نداره. رنگ زرد فکر میکنم مشکل خاصی نیست و رنگ قرمز هم به خاطر حرارت هارد هست و رنگ آبی رو نمیدونم. (البته ممنون میشم در مورد ارورهای زرد و قرمز و آبی راهنمایی بفرمائید)
    حالا سوالم اینه که اگر هاردم مشکل خاصی نداره. پس چرا Hard Disk Sentinel میزان سلامت هاردم رو 17 درصد نشون میده؟؟ ضمنا توی این نرم افزار قسمت SMART شماره 5 به صورت علامت اخطار هست.
    کد:
    خیلی ممنون میشم که راهنمایی کنید الان هاردم مشکل خاصی داره یا نه؟؟ و اگر مشکل داره (با توجه به اینکه حجمش 1 ترابایت هست) آیا میشه بهش اطمینان کرد و ازش استفاده کرد یا نه؟؟
    سلام
    ارور زرد بدسکتورهایی را که توسط هارد جایگزین شدن رو نشون میده
    ارور آبی هم مربوط به کابل و اتصالات هارد هست
    ارور قرمز هم مربوط به بالا رفتن بیش از حد دمای هارد هست که در اکثر هاردهای سیگیت این ارور مشاهده میشه

تست Error Scan نرم افزار HD Tune را هم انجام بدین و عکسش را بزارین (البته تیک گزینه Quick Scan را بردارید)
    عکس از تب Overview نرم افزار Hard Disk Sentinel را هم قرار بدین

4. این کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام یه عکس از تب Health نرم افزار Hd Tune قرار بدین تا وضعیت هاردتون بررسی بشه ...
    درود بر شما
    وضعیت هارد با نرم افزار چک کردم ok هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    ارور زرد بدسکتورهایی را که توسط هارد جایگزین شدن رو نشون میده
    ارور آبی هم مربوط به کابل و اتصالات هارد هست
    ارور قرمز هم مربوط به بالا رفتن بیش از حد دمای هارد هست که در اکثر هاردهای سیگیت این ارور مشاهده میشه

تست Error Scan نرم افزار HD Tune را هم انجام بدین و عکسش را بزارین (البته تیک گزینه Quick Scan را بردارید)
    عکس از تب Overview نرم افزار Hard Disk Sentinel را هم قرار بدین
    سلام. خیلی ممنون از راهنمایی تون

این Error Scan
    کد:
    و اینم تصویر از تب Overview نرم افزار Hard Disk Sentinel
    کد:

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

11

سلام
    خیلی ممنون میشم که راهنمایی کنید الان هاردم مشکل خاصی داره یا نه؟؟ و اگر مشکل داره (با توجه به اینکه حجمش 1 ترابایت هست) آیا میشه بهش اطمینان کرد و ازش استفاده کرد یا نه؟؟
    دوست عزیز با توجه به تستهایی که گذاشتین و وضعیت هاردتون که 580 بدسکتور داشته که جایگزین شده و با توجه به گزارش Hard Disk Sentinel که اشاره کرده در صورت استفاده از این هارد با صفحه آبی مرگ و کرش کردن سیستم و ری استارت های ناگهانی و عدم دسترسی به فولدرها و مشکلات دیگه ممکنه مواجه بشین
    ضمنا اشاره شده که باید کابل هارد تعویض بشه و عمر هارد را هم با توجه به شرایط هارد 17 روز تخمین زده !!! این هارد قابل اطمینان نیست ...

ولی اگه بازهم قصد دارید با مسئولیت خودتون از این هارد استفاده کنین (که من توصیه نمیکنم) باید مدام و مرتب هارد رو توسط این دو نرم افزار تست و چک کنین که تعداد بدسکتور ها زیاد نشن اگه مشاهده کردین که تعداد بدسکتورها داره زیاد میشه دیگه قابل اعتماد نیست و باید تعویض بشه ...
    Last edited by EhsanCPU; 04-01-2018 at 18:12.

8. این کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوستان نظرتون در مورد قفل کردن هارد چیه؟
    من با steganos safe درایو مجازی میساختم یکبار هاردم بدسکتور گرفت و فایل حجیم این برنامه بیشترین مشکل رو برام ایجاد کرد وقتی بازش میکردم فایل های کمی رو از داخلش تونستم نجات بدم
    یکبارهم فایلش حذف شد و قابل بازیابی نبود

چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنید که هم قابل هک شدن نباشه هم درصورت مشکلات هارد فایل ها مثل معمول قابل نجات باشه
    میخوام برای هارد چهارترابایتی سیگیت قفل بذارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوست عزیز با توجه به تستهایی که گذاشتین و وضعیت هاردتون که 580 بدسکتور داشته که جایگزین شده و با توجه به گزارش Hard Disk Sentinel که اشاره کرده در صورت استفاده از این هارد با صفحه آبی مرگ و کرش کردن سیستم و ری استارت های ناگهانی و عدم دسترسی به فولدرها و مشکلات دیگه ممکنه مواجه بشین
    ضمنا اشاره شده که باید کابل هارد تعویض بشه و عمر هارد را هم با توجه به شرایط هارد 17 روز تخمین زده !!! این هارد قابل اطمینان نیست ...

ولی اگه بازهم قصد دارید با مسئولیت خودتون از این هارد استفاده کنین (که من توصیه نمیکنم) باید مدام و مرتب هارد رو توسط این دو نرم افزار تست و چک کنین که تعداد بدسکتور ها زیاد نشن اگه مشاهده کردین که تعداد بدسکتورها داره زیاد میشه دیگه قابل اعتماد نیست و باید تعویض بشه ...

خیلی ممنون از راهنمایی خوبتون. راستش این هارد ثانویه هست (یعنی ویندوز و فایلهای مهم روی یک هارد دیگه هست) و من روش اطلاعات نگه میدارم که اطلاعاتش آنچنان مهم نیست. ضمن اینکه با این وضعیت خرابش چند سالی هست که ازش استفاده میکنم و حتی روش اطلاعات دارم و مشکلی هم نداره. منتها چند هفته قبل کل اطلاعات رو خالی کردم و کل هارد رو فرمت و بدسکتورگیری کردم. و خواستم ببینم مشکلش حاد هست یا نه. که با توجه به اطلاعاتی که کسب کردم و راهنمایی های شما متوجه شدم مشکلش حاد هست. ولی با این وجود تا به حال هیچ مشکلی باهاش نداشتم و هارد تماماً پر از اطلاعات بوده.
    به هر حال خیلی ممنون از راهنمایی های شما. از این به بعد سعی میکنم هر چند وقت یکبار هارد رو چک بکنم و (با توجه به حجم زیادش) لااقل تا جایی که میشه ازش استفاده کنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام
    هنگام نصب نرم افزا کنترل یک روبوت اسباب بازی لپ تاپ ریستارت شد و بعد از آن هارد رو شناسائی نکرد با نصب هارد روی یک سیستم دیگه توی dvice manager هارد شناسائی میشه ولی بدون مشخصات و ظرفیت و توی مای کامپیوتر هم دیده نمیشه اگر ممکنه راهنمای بفرمائید
    سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

سلام
    هاردم 2 ترای سیگیته مشکلش چیه ؟

ارور اسکن هم کلا سبزه .
    Last edited by ramtinzartosht; 01-02-2018 at 16:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 16 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 16 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •