تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 970 از 1125 اولاول ... 47087092096096696796896997097197297397498010201070 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,691 به 9,700 از 11248

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام به همه اساتید گرامی
    روی سیستم من 6 هارد 2ترا بایتی نصبه و فقط برای ذخیره و رایت فیلم ازش استفاده میکنم(فیلمها بصورت iso ذخیره هستند)
    حدود یک ماه پیش یک صدای خاصی مانند بوق ضعیف هر از گاهی از کیس شنیده شد.
    برای رفع من پاور کامپیوتر را تعویض و پاور قویتری نصب کردم، اما همچنان صدا گاه و بیگاه شنیده میشه.
    تا اینکه کیس را باز کردم و تمام هاردها تست کردم
    حالا مشکل من:
    اول اینکه بسیار گرمای خفنی دارن
    دوم اینکه تک به تک نصب میشه، ظاهرا مشکلی نیست
    اما همه را که نصب میکنم باز هم صدا میده.

ممنون میشم کمکم کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

بله اون دو نرم افزار نام برده شده مناسب است برای اینکار
    من با نرم افزار Magic Partition Recovery تونستم 10 گیگ از اطلاعات مهمم را ریکاوری کنم ولی وقتی میخوام بیشتر بردارم برنامه کرش میکنه و ویندوز خطای AppCrash میده و بسته میشه !

چند بار اسکن کردم و هر کدوم 7-8 ساعت طول کشید و کل پارتیشن هام همراه اطلاعاتم را بصورت مرتب و همونطور که بود نشونم میده ولی موقع ریکاوری کرش میکنه . چکار کنم ؟ سرویس ها و استارت آپم را خالی کردم و حتی توی Safe Mode رفتم تا اونجا انجامش بدم ولی باز همونطور میشه !

اگر کرش نکنه میتونم به کل اطلاعاتم دوباره برسم ولی نمیدونم الان چکار کنم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

وقتی همه فایل ها رو به هارد دیگر انتقال دادید هارد رو دوباره پارتیشن بندی کنید یعنی همه پارتیشن ها رو پاک کنید دوباره پارتیشن بندی کنید اون فضای اولی هم که جدا میکنه باهاش کاری نداشته باشید
    سلامی دوباره مشکل سیستم من حل نشد تمامی فایلهایم را که لازم داشتم کپی کردم بعد هارد را از نوع پارتیشن بندی کردم گزاشتم سیستم را برای نصب ویندوز از صبح ساعت 7 گذاشتم تا ساعت 3 و فقط 42 درصد رفته جلو نصب فایل ها باید چه کنم البته اینو یادم رفت بگم لپ تابم ضربه خورده دقیقه یک مشت وسط کیبورد از دست .....؟؟؟ حالا چه کارش کنم عکس از وضعیت درایورها و همچنین وضعیت نصب میگذارم

الان ساعت 4 بعد از ظهر دیدم مشکل اساسی هستش و گشتم یک نرم افزار بوتیبل برای تست هارد پیدا کردم و دیدم وضعیت واقعا داغونه حتی تست درایور به اخر هم نرسید عکس میگذارم حالا میگید چه کنم ؟

Last edited by alaydyn; 31-12-2014 at 15:58.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

اگر تعدادش زیاد نشه مشکلی نیست راه هایی که برای رفع این ارور پیشنهاد شده چک کردن اتصالات هارد و پاور سیستم پارتیشن بندی مجدد هارد و آپدیت بایوس مین و فریم ویر هارد است
    استاد من هارد رو عوض کردم و یک هارد دیگه گداشتم روسیستم و ارور نداد پس مشکل از هارد هست درسته سیستم مشکلی نداره
    اینهم مشخصات هارد نو اکبند به قول فروشنده سرعتش چظوره خوبه
    من 100هزار خریدم قیمتش چی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ویک سوال دیگه شرمنده استادگرامی این یکی حیاتی هست برام
    ما یک سینما خانواده داشتیم از دور خارجش کردیم و من بازش کردم هارد داخلش + برد یو اس بی که در عکس گذاشتم رو جدا کردم
    حالا راهی برایش هست تبدیلش کنم به اکسترنال بدون باکس و از همین برد
    چون این 4 رشته سیم فقط مخصوص برق و یو اس بیش بود چیز دیگری بهش وصل نبود یعنی برد قدرتشو داره فقط میمونه سیمهای که از برد امده
    به ترتیب که تو عکس هم مشخص هست
    2تا سفید وقرمز
    و دوتا سیم سیزو مشکی
    حالا اگر یو اس بی خام داشته باشم منظورم سوکیتش هست کدام پینها رو باید یزنم تا وصل بشه تا حدودی تجربه تو لحیم کاری دارم + ابزارش

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

استاد من هارد رو عوض کردم و یک هارد دیگه گداشتم روسیستم و ارور نداد پس مشکل از هارد هست درسته سیستم مشکلی نداره
    اینهم مشخصات هارد نو اکبند به قول فروشنده سرعتش چظوره خوبه
    من 100هزار خریدم قیمتش چی

بله سالم است مشکلی نداره اونم اگه تعداد ارور زیاد نمیشد مشکلی نداشت

7. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پست قبلی من را جواب ندادید ایا هارد من خراب شده

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلامی دوباره مشکل سیستم من حل نشد تمامی فایلهایم را که لازم داشتم کپی کردم بعد هارد را از نوع پارتیشن بندی کردم گزاشتم سیستم را برای نصب ویندوز از صبح ساعت 7 گذاشتم تا ساعت 3 و فقط 42 درصد رفته جلو نصب فایل ها باید چه کنم البته اینو یادم رفت بگم لپ تابم ضربه خورده دقیقه یک مشت وسط کیبورد از دست .....؟؟؟ حالا چه کارش کنم عکس از وضعیت درایورها و همچنین وضعیت نصب میگذارم

الان ساعت 4 بعد از ظهر دیدم مشکل اساسی هستش و گشتم یک نرم افزار بوتیبل برای تست هارد پیدا کردم و دیدم وضعیت واقعا داغونه حتی تست درایور به اخر هم نرسید عکس میگذارم حالا میگید چه کنم ؟

هاردتون که تعداد زیادی بدسکتور داره برای همین تو کپی اطلاعات میمونه روی مود scan and repair تست کنید ببینید چی میشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

هاردتون که تعداد زیادی بدسکتور داره برای همین تو کپی اطلاعات میمونه روی مود scan and repair تست کنید ببینید چی میشه
    روی ان هم تست کردم و پیغام داد device not ready این پیغام هی چشمک زد و دیگه عملیات انجام نشد به نظرم کارش ساخته است باید برم یکی جدید بخرم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

روی ان هم تست کردم و پیغام داد device not ready این پیغام هی چشمک زد و دیگه عملیات انجام نشد به نظرم کارش ساخته است باید برم یکی جدید بخرم
    به عنوان راه آخر هارد رو میتونید فرمت سطح پایین بکنید یا wipe کنید درست نشد ببرید برای تعمیر(البته اگه اطلاعات تو هارد ندارید )

12. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •