تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 505 از 1125 اولاول ... 54054554955015025035045055065075085095155556051005 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,041 به 5,050 از 11248

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

آخه من وقتی میرم تو easeus فقط اون پارتیشن j که 465 گیگ هست را نشون میده و اون بخش unallocated را نشون نمیده که اسکن کنم مشکلی نداره؟
    با نرم افزار aconis هم تست کردین؟
    اون Easeus 3قسمت داره شما کدوم قسمتشو میرین

2. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ramingsm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با نرم افزار aconis هم تست کردین؟
    اون Easeus 3قسمت داره شما کدوم قسمتشو میرین
    نه با اون تست نکردم میشه اسمش را کامل بگید؟
    تو esasus میرم تو complete recovery

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

نه با اون تست نکردم میشه اسمش را کامل بگید؟
    تو esasus میرم تو complete recovery
    Acronis Disk Director Home ............

5. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

مرسی حالا امشب میزارم با easues اسکن بشه ببسنم همه فایلام را پیدا میکنه یا نه
    تازه اگه پیدا کرد برم دست به دامن رفقا بشیم هارد گیر بیارم recover کنم

داره خودمونی میشه desirehd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    جنوب

پيش فرض

سلام دوستان

کمک کمک کمکم کمک!!!!

میخام ویندوز xpیا 7نصب کنم این اررور رو میده(عکس):

اشکال از هارد دیسکه و بوت سکتور باید باشه چجور میتونم این [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]مشکل رو بحلم.

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

در ضمن هار دیسک هم پارتیشن میشه اما این ارورها رو میده

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

آقا تو رو خدا کمکم کنید من اول رفتم easeus data recovery wizard pro را نصب کردم و کل اطلاعات اون هارد 500 را ریکاور کردم رو هارد 2 ترای وسترنم بعد دیدم هیچ کدوم کار نمیکرد یعنی هیچ کدوم پلی نمیشد فیلما که کل اطلاعات ریکاور شده را shift+del کردم بعد رفتم و Paragon Partition Manager 9.0 Professional را نصب کردم و رفتم بخش copy hard disk و زدم که اون هارد 500 کپی بشه روی اون 2 ترا ــه بعد پشیمون شدم و کنسل کردم ولی الان هارد وسترنم وقتی وصل میکنم میگه باید فرمت بشه خواهشا یه راهکاری بدین من حدود600 گیگ رو اون وسترن اطلاعات داشتم میشه یه جوری رو خودش ریکاور کنم؟جای دیگه ای ندارم که ریکاورش کنم خواهشا کمک کنید اطلاعات این وسترن برام خیلی مهمه اون هارد 500 برای کسی بود دادم بهش برد از بس اعصابم ریخت بهم بهش گفتم بیا زدی اطلاعاتم را تر کوندی هارد ۲ قسمت شده در صورتی که من هاردا پارتیشن بندی نکرده بودم عکس
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از راهنمایی هاتون ممنون الان دارم اطلاعات را ریکاور میکنم روی یه هارد دیگه تست هم کردم اطلاعات همه سالمن خوشبختانه
    فقط یه سوال دیگه وقتی این اطلاعات ریکاور شد میخوام اون قسمت پارتیشن raw (توی عکس j) و اون قسمت unallocated را به هم بچسبونم تا هارد یه تک پارتیشن بشه و بعد فرمتش کنم و اطلاعات را دوباره برگردونم سر جاشون میشه راهنمایی کنم چه جوری این کارا انجام بدم؟
    البته فک کنم باید تو paragon اون پارتیشن raw را delete کنم و بعدش با اون قسمت unaloocated روی هم یه پارتیشنشون کنم ولی گفتم بپرسم که درست باشه دوباره دسته گل به آب ندم
    بازم ممنون از راهنمایی هاتون

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام دوستان

کمک کمک کمکم کمک!!!!

میخام ویندوز xpیا 7نصب کنم این اررور رو میده(عکس):

اشکال از هارد دیسکه و بوت سکتور باید باشه چجور میتونم این [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]مشکل رو بحلم.

در ضمن هار دیسک هم پارتیشن میشه اما این ارورها رو میده
    میشه عکس رو در این سایت آپلود کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

از راهنمایی هاتون ممنون الان دارم اطلاعات را ریکاور میکنم روی یه هارد دیگه تست هم کردم اطلاعات همه سالمن خوشبختانه
    فقط یه سوال دیگه وقتی این اطلاعات ریکاور شد میخوام اون قسمت پارتیشن raw (توی عکس j) و اون قسمت unallocated را به هم بچسبونم تا هارد یه تک پارتیشن بشه و بعد فرمتش کنم و اطلاعات را دوباره برگردونم سر جاشون میشه راهنمایی کنم چه جوری این کارا انجام بدم؟
    البته فک کنم باید تو paragon اون پارتیشن raw را delete کنم و بعدش با اون قسمت unaloocated روی هم یه پارتیشنشون کنم ولی گفتم بپرسم که درست باشه دوباره دسته گل به آب ندم
    بازم ممنون از راهنمایی هاتون
    خدارو شکر که اطلاعات برگشت
    برای اون کار شما کلا پارتیشن هارو پاک کنید که بشه یک پارتیشن unlocated بعد همون رو creat کنید بهتره با نرم افزار paragon بکنید اینکارو و اون پارتیشن رو از نوع logical بکنید که اگر یک موقعی خواستین گسترش بدین به مشکل نخورین برای اینکه اون پارتیشن از حالت Raw خارج بشه یک دور quick format کنید درست میشه نشد پارتیشن رو دیلیت کنید و به همون صورتی که گفتم ایجاد کنید

11. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

خدارو شکر که اطلاعات برگشت
    برای اون کار شما کلا پارتیشن هارو پاک کنید که بشه یک پارتیشن unlocated بعد همون رو creat کنید بهتره با نرم افزار paragon بکنید اینکارو و اون پارتیشن رو از نوع logical بکنید که اگر یک موقعی خواستین گسترش بدین به مشکل نخورین برای اینکه اون پارتیشن از حالت Raw خارج بشه یک دور quick format کنید درست میشه نشد پارتیشن رو دیلیت کنید و به همون صورتی که گفتم ایجاد کنید
    ممنون از شما
    ببخشید ولی من این قسمت از حرفای شما را متوجه نشدم یعنی اول اون قسمت raw را پاک کنم و با اون قسمت دیگه یه پارتیشن یک پارچه ی logical بسازم یا اینکه اول فرمت کنم قسمت raw را و بعد پاکش کنم و یک پارتیشن logical بسازم مگه این 2 روش فرقس میکنند؟
    راستی یه توضیحی درباره logical میدید؟
    شرمنده اگه سوالام مبتدیانس

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ممنون از شما
    ببخشید ولی من این قسمت از حرفای شما را متوجه نشدم یعنی اول اون قسمت raw را پاک کنم و با اون قسمت دیگه یه پارتیشن یک پارچه ی logical بسازم یا اینکه اول فرمت کنم قسمت raw را و بعد پاکش کنم و یک پارتیشن logical بسازم مگه این 2 روش فرقس میکنند؟
    راستی یه توضیحی درباره logical میدید؟
    شرمنده اگه سوالام مبتدیانس
    نه اگه اطلاعات کامل برگشته شما اون پارتیشن raw رو فرمت سریع کنید که از حالت raw خارج بشه بعد با نرم افزار paragon partion پارتیشنی که raw بود رو پارتیشنش رو پاک کنید یک پارتیشن unlocated یکپارچه درست میشه بعد یک پارتیشن جدید از نوع logical بسازید
    logical این خصوصیت رو داره که میتونید گسترشش بدید در یک extended یا مرج کنید پارتیشن هاشو با هم و ....

14. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •