تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 503 از 1125 اولاول ... 34034534934995005015025035045055065075135536031003 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,021 به 5,030 از 11247

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    من یک هارد اکسترنال adata دارم پسوردیه الان نرم افزار پسوردش اجرا نمیشه که درایو قفل شده را اجرا کنه پیغامautorun.exe is not a valid win32 application میده یکی کمک کنه تو سون هم روی درایو های میزنم میگه فرمت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

با سلام . من یک هارد وسترن 750 گیگ دارم که چند روزی هست زمانی اون رو به سیستم وصل میکنم . چراغ هارد روشن نمیشه و سیستم به طور کلی هنگ میکنه و حتی زمانی که سیستم رو ریستارت میکنم سیستم بالا نمیاد و باید هارد رو جدا کنم . جالب اینجا هست که ظرفیت هارد تو قسمت دیسک منیجمنت 204800 گیگ مشخص شده که خیلی عجیبه آخه هاردم 750 هست .!
    اگر میشه راهنماییم کنم . آیا اطلاعاتم از بین رفتن ؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام . من یک هارد وسترن 750 گیگ دارم که چند روزی هست زمانی اون رو به سیستم وصل میکنم . چراغ هارد روشن نمیشه و سیستم به طور کلی هنگ میکنه و حتی زمانی که سیستم رو ریستارت میکنم سیستم بالا نمیاد و باید هارد رو جدا کنم . جالب اینجا هست که ظرفیت هارد تو قسمت دیسک منیجمنت 204800 گیگ مشخص شده که خیلی عجیبه آخه هاردم 750 هست .!
    اگر میشه راهنماییم کنم . آیا اطلاعاتم از بین رفتن ؟

الان mbr هاردتون پاک شده و به همین دلیل پارتیشن هاش پریده اگه اطلاعات مهم رو هارد دارین با نرم افزار MBR FIX در نرم افزار HIREN BOOT CD بیاین mbr رو فیکس کنین و سپس اون پارتیشن رو با نرم افزار paragon partion یا easesu data reciovery ریکاوری کنید
    ولی اگه اطلاعات مهم نیست در همین دیسک منیجمنت رو همون جایی که نوشته disk3 راست کلیک کنید و گزینه ی initialized disk رو بزنید و یک mbr جدید بسازید و هارد رو پارتیشن بندی کنید

اگه بعد از اینکار باز هم حجم هارد کم بود هارد رو low level format کنید نتیجه نداد فریم ویر هارد رو آپدیت کنید

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض ایا هارد من داره میسوزه؟!

سیستم من مشکل پیدا کرد و اجازه ی نصب ویندوز نمیداد...
    منم یه هارد دیگه اوردم و بردم رو یه سیستم دیگه روش ویندوز رو نصب کردم و اوردم...
    حالا داره سیستم ارور میده که هارد اصلیم، خرابه و همین روزاست که خراب بشه!! دوستان چقد احتمالش هست که اینجوری بشه؟
    من داشتم یه برنامه پاک میکردم، خوردم به بلو اسکرین و بعدش اینجوری شد!! اینم عکس های پیغام:
    دوستان چقدر باید خطر سوختن هارد رو جدی بگیرم؟! چرا اصلا باید بسوزه هاردم؟ مگه چی شده؟ اخه یه پاک کردن برنامه چرا باید اینقد تاثیر بذاره؟
    Last edited by senaps; 16-08-2012 at 22:46.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ویندوز باید رو سیستم شما و با سی پی یو سیستم شما نصب بشه وگرنه بخواد روی سیستم دیگه ای نصب بشه و اون هارد وصل بشه رو سیستم شما مشکل ایجاد میشه

شما از اون هاردتون که میگین مشکل دار یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بزارید اینجا

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mforce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام هارد من از هر 10 بار تلاش یک بار به زحمت بالا میاد فریز هم میکنه ای عکس تستشه مشکلش چیه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام هارد من از هر 10 بار تلاش یک بار به زحمت بالا میاد فریز هم میکنه ای عکس تستشه مشکلش چیه؟

باید اینکارهارو بکنی
    اتصالات هارد رو به طور کامل تست کنی هم کابل برق و هم کابل دیتا با یک کابل دیگه تست کنی و جاشو عوض کنی
    با یک پاور دیگه هارد رو تست کنی و روی یه سیستم دیگه هم تست کنی
    بایوس مین رو آپدیت کن
    و با نرم افزار hdd regenerator از طریق داس هارد رو ببر رو اسکن ببین چیزی پیدا میکنه یا نه
    درست نشد فریم ویر هارد رو آپدیت کن و هارد رو low level format کن
    درست نشد این مشکل میتونه از برد هارد باشه

9. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ine-dl.com/images/e9773_12246541321654131654.png فقط فاصله ها اضافه میباشه!
    Last edited by senaps; 18-08-2012 at 00:09.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

داره رو سکتور ها ارور میده
    شما برای مرحله اول نرم افزار hdd regenerator رو نصب کنید و با اون یک سی دی بوتیبل بسازین و از طریق داس scan and repair بکنید فعلا اینکارو انجام بدین

حـــــرفـه ای ramingsm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان یه اکسترنال 500 سیگیت دارم ارور میده که باید فرمت بشه تقریبا هم پره نمیخوام اطلاعاتش بپره لطفا کمک کنید
    اینم عکس از disk mng تو این عکس میشه پارتیشن m
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •