تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1122 از 1125 اولاول ... 12262210221072111211181119112011211122112311241125 آخرآخر
نمايش نتايج 11,211 به 11,220 از 11247

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود خدمت دوستان قدیمی و جدیدی های فروم
    من یک هارد اینترنال 4 ترای وسترن سبز در کنار هارد اصلی سیستمم دارم. وقتی این هارد 4 ترا روی با برنامه Tune pro چک کردم بخش Raw Read Error Rate دیدم رنگی نشده (زرد) ولی میزان Data رو 189 زده . هارد اصلی خودم با اینکه خیلی قدیمی تر هست ولی Data رو 3 زده. برای همین رفتم سرچ کردم دیدم مشکل مثل اینکه جدی هست. چندین سوال برام مطرح شده بترتیب میپرسم ممنون میشم پاسخ بدید:
    1. وضعیت سلامت خود هارد نگران کننده هست ؟ در حدی هست که باید اطلاعات رو کاپ بگیرم ؟
    2.چون توی این هارد مدام اطلاعات وارد میشه و من اطلاعات این هارد رو به هاردهای اکسترنال منتقل میکنم امکان داره فایلهایی که به اکسترنالها منتقل شده هم اسیب دیده باشه ؟
    3. خراب بودن این تعداد Data مثلا چه مقدار فیلم رو خراب کرده ؟ منظورم اینه که این دیتاها بایتی هست یا واحدهای بزرگ هستند.
    4. فیلمهایی که خراب کردند قابل تماشا هستند یا ارورر میدهند معمولا؟
    5. یک نرم افزار به نام Stellar.Phoenix.Windows.Data.Recovery.Premium پیدا کردم برای ترمیم اصلاعات اسیب دیده ولی توی روش کارش مثل اینکه نوشته بود هاردی که میخواهید ریکاوری کنید از ساتا به یو اس بی باید کابلش رو تغییر بدهید ، نمیشه همینجوری که همین هارد 4 ترام که با ساتا به مادربرد وصل هست ریکاوری رو انجام بدم؟ (تا اونجا که میدونستم رابط ساتا ایمن ترین راه اتصال بود)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Berlin

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک SSD سامسونگ EVO 860 250GB خریدم.
    نوشته 150 ترابایت محدودیت TBW داره.
    به فرض مثال من توی 2 سال به عدد 150 برسم.
    سوالم اینه بعد از 150 ترابایت نوشتن دقیقا چه اتفاقی میوفته ؟ ؟ ؟

Last edited by imanparsa; 15-01-2020 at 00:35.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    من یه هارد 2ترای wd دارم ک unallocaated شده. الان دارم با برنامه MiniTool.Partition.Wizard.Technician اطلاعاتشو ریکاوری میکنم تقریبا نصف اطلاعاتو ریکاوری کردم احتمالا تاصبح تموم بشه. بعد ریکاوری چجوری میتونم هاردو برگردونم؟ باید پارتیشن بندی کنم؟ البته نحوه پارتیشن بندیه هاردو اکسترنالو بلد نیستم. ممنون میشم راجب برگردوندن هارد به حالت اول کمکم کنید یا اگ تاپیکی راجب این موضوع هست لینکشو بهم بگین. الان هیچ دسترسی ب هارد ندارم نمیدونم چجوری فرمتش کنم ک برگرده فقط میدونم تو disk managmet نوشته که unallocated شده.
    ی سوال دیگه هم دارم مشکل هارد من ازونجا شروع شد که پورتای usb لپ تاپم بازی درمیاوردن همش قطع و وصل میشدن البته تفریبا همیشه واس این هارد و یکی از فلشام اینجوری بودن. همینکه کابل هارد کوچکترین تکونی میخورد قطع و وصل میشد الان ک کار خودشو کرده و هاردو خراب کرده دیگ قطع و وصل نمیشه ازدیروز هارد به لپ تاپ وصله ولی اصلا قطع نشده حتی باوجوداینکه چندبارم تکونش دادم. البته کلا چیزی از هارد نشون نمیده فقط میدونم وصله ک داره ریکاوری میشه. به نظرتون واس حل مشکل پورتام چیکاربایدبکنم؟ برنامه خاصی هست ک بشه باهاش درستش کرد؟ معمولا وقتی ویندوز میزنم تا ی مدت درسته بعد چندماه شروع میکنه ب قطع و وصل شدن. درضمن آنتی ویروسمم(nod32) گه گداری بعضی از فایلای سیستمی ویندوزمو با این فرض که ویروسن حذف میکنه فکرکنم بعد این دلت کردنای آنتی ویروسم اینجوری میشه
    متنم طولانی شد خواستم کامل توضیح بدم ک کجای کارگیرکردم. درحد دو سه خط جوابمو بدید یا لینک آموزشو واسم بفرستید حله. ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

راستی این برنامه MiniTool.Partition.Wizard.Technician میگه هاردت 6 (یاشایدم7!) پارتیشن داره ک برنامه تونسته 4تاشو پیداکنه(نوشته اگ میخواید بقیه ش پیدابشه کلیک کنید) ولی همه فایلام تو یه پارتیشن(اولی) هستن بقیه پارتیشنا فقط boot هستن چیز دیگه ای توشون نیس. این چندپارتیشن بودن تاثیری تو روال کار فرمت یا پارتیشن بندی کردن داره؟
    امکانش هست بعضس از فایلام تو اون دوتا پارتیشن دیگ باشن!؟ البته تاجایی ک من خاطرم باشه تو پارتیشن اولی همه فایلا هستن

الان ی عکس از فضای پارتیشن بندی دیدم دوتا گزینه format و do not format داشت! یعنی بدون ریکاوری و فرمت کردن هم میشه هاردو برگردوند!؟ یعنی ریکاوری کردن من بی مورد بود؟
    واسه هارد اکسترنال 2ترابایت فرمت NFTS بهتره یا FAT32؟
    Last edited by peymangh901; 02-04-2020 at 19:22.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با سلام من ویندوزم رو هارد اس اس دی هست و یه هارد دیگه هم برای ذخیره اطلاعات داشتم چند وقت پیش هارد دوم خراب شد و یه هارد 2 ترای وسترن جدید خریدم ولی یه مشکلی که الان دارم اینه که از طریق هر نرم افزاری مثل IDM یا هر نرم افزار دیگه ای که میخوام فایلی رو روی هارد ذخیره کنم پیغام میده که شما اجازه ادمین استریتور ندارید ولی از یه درایو به درایو دیگه میتونم فایلی رو کپی کنم فقط از طریق نرم افزارها نمیتونم فایلی رو ذخیره کنم هارد رو فرمتم کردم بازم نشد هم mbr هم gbp ممنون میشم اگه کسی میدونه مشگل چیه کمک کنه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

درود به همگی .هارد یک ترا وسترن سبز که چند ساله کار میکنه و مشکلی نداشت اما یهو دیگه بالا نمیاد و اصلا شناخته نمیشه انگار سوخته و وصل نیست اصلا به سیستم.با نرم افزار hd tune و..هم.شناخته نمیشه .مشکل چیه؟بردش سوخته؟چجوری میتونم تعمیرش کنم؟اگه بردشه قیمتش چقده و چجوری تهیش کنم؟
    سپاس از دوستان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    بنده یه هارد WD10TMVW-11ZSMS5 دارم که متاسفانه دچار مشکل شده و گفتن باید هارد دقیقا با این مدل پیدا کنی تا بشه هد هاردو جایگزین کرد و دیتای هارد رو برداشت
    ممنون میشم از دوستان اگر کسی بتونه کمکم کنه
    اطلاعات ضرروی داشتم که دیگه قابل دسترسی نیستن

- - - Updated - - -

سلام و خسته نباشید
    بنده یه هارد WD10TMVW-11ZSMS5 دارم که متاسفانه دچار مشکل شده و گفتن باید هارد دقیقا با این مدل پیدا کنی تا بشه هد هاردو جایگزین کرد و دیتای هارد رو برداشت
    ممنون میشم از دوستان اگر کسی بتونه کمکم کنه
    اطلاعات ضرروی داشتم که دیگه قابل دسترسی نیستن

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام. دوستان من 8-9 تا هارد داخلی دارم ( بدون پارتیشن) و گاهی مجبورم یکیش رو قطع کنم و اون یکی رو وصل کنم. مشکل اینجاست که وقتی یکی رو تغییر میدم مثلا ( درایو F رو باز میکنم ) اون هاردی رو که از قبل تعریف کردم درایو D باشه میشه F یا G و اونی که جدید وصل میکنم میشه D !!
    کلا نحوه اسم گذاری درایوها چطوریه؟! یعنی چطوری این مشکل رو حل کنم که اون درایوهایی مثلا D و F و ... همیشه همین باشن؟
    Last edited by noisymind; 11-11-2020 at 23:33.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    لرزش هارد اکسترنال طبیعیه؟ یه هارد Adata گرفتم زمان استفاده لرزش داره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض خطای Raw Read Error Rate

سلام دوستان

این هاردِ اکسترنالِ وسترن کمتر از یک سالي هست که بدونِ حرکت و آسیبي کنار بود، و در آخرین استفاده هم در گزارشِ سلامت هیچ خطایي نداشت. امروز در اوّلین استفاده گزینه‌ی Raw Read Error Rate قرمز شده و نرم‌افزار HD Tune Pro توصیه به تعویض هارد می‌کند. ضمن این‌که نرم‌افزار WD Security اصلاً هارد را نمی‌شناسد و پیام می‌دهد: Attach a supported WD drive!
    و برای بازشدن رمز از Autorun خود هارد (UnlockerWD) که این کامپیوتر را ثبت کرده باید استفاده کرد، در این صورت نمی‌توان رمز را برداشت یا ویندوز را عوض کرد.

کسي می‌تواند راهنمایی کند که،
    ۱. چرا این‌جوری شده؟
    ۲. چه باید کرد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •