تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1106 از 1125 اولاول ... 1066061006105610961102110311041105110611071108110911101116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,051 به 11,060 از 11247

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام مممنون واسه ی جواب ب غیر لینوکس راه دیگه ای نداره یا نرم افزار خاصی؟ این اوبونتو لایو ک میگید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینطوریه روش اجراش؟! یا ی چیز دیگس

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

اقای عطا نرم افزار دیگه ای نیست؟!من خوشم نمیاداز لینوکس تجهیزهات لینوکسی xd

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام مممنون واسه ی جواب ب غیر لینوکس راه دیگه ای نداره یا نرم افزار خاصی؟ این اوبونتو لایو ک میگید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینطوریه روش اجراش؟! یا ی چیز دیگس
    بله به همین روش هست . فایل ISO لینوکسی رو که دانلود کردید رو رایت میکنید روی فلش مموری تا بوتیبل بشه .

اقای عطا نرم افزار دیگه ای نیست؟!من خوشم نمیاداز لینوکس تجهیزهات لینوکسی xd
    من نرم افزارهای دیگه ای رو تست نکردم . ولی روشی که گفتم خیلی ساده هست و هیچ پیچیدگی هم نداره و بصورت گرافیکی میتونید به هارد دیسک دسترسی داشته باشید و اطلاعات رو جابجا کنید .

البته در داخل Hiren's BootCD یه mini windows xp وجود داره ولی اولاً از حالت AHCI پشتیبانی نمیکنه باید در بایوس مادربرد تنظیمات رو به حالت IDE ذخیره کنید و دوم اینکه اگر هارد دیسک بصورت GPT باشه نمیتونید به اطلاعات دسترسی داشته باشید . ویندوز 7 بصورت Live هم هست که تست نکردم محدودیت های گفته شده رو داره یا خیر .

4. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام.خیلی ممنون و تشکر واسه توضیحات کامل و راهنماییتون.من همون لینوکس رو امتحان میکنم بازم ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

با سلام.من اشتباها هارد اکسرنالمو از قسمت recovery توی ویندوز فرمت کردم و الان حجم هاردم از یک گیگابایت به 39گیگ رسیده و در نتیحه اطلاعاتم پاک شدن.لطفا یه راه حلی بدین.خیلی اطلاعاتم مهم هستن.ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

با سلام.من هارد اکسرنالمو از طریق recoveryدر قسمت ویندوز اشتباها فرمت کردم و الان حجم هاردم از یک گیگ به 39گیگ رسیده و اطلاعاتم هم پاک شدن.اسم هاردم هم recoveryشده.لطفا کمکم کنید.آیا خودم میتونم برشگردونم؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام.من هارد اکسرنالمو از طریق recoveryدر قسمت ویندوز اشتباها فرمت کردم و الان حجم هاردم از یک گیگ به 39گیگ رسیده و اطلاعاتم هم پاک شدن.اسم هاردم هم recoveryشده.لطفا کمکم کنید.آیا خودم میتونم برشگردونم؟
    اطلاعات اگر مهم هست ببرید مراکز معتبر تا برای شما ریکاوری کنند .
    خودتون شاید بتونید اینکار رو انجام بدید ولی اگر اشتباه کنید یا نا آشنا باشید ممکن هست اطلاعات دیگه قابل ریکاوری نباشه .

9. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

اقای عطا ببخشید واقعا. من لینوکس رو کامل ‍‍حذف کردم از رو هاردم . mbr رو هم فیکس کردم ولی وقتی سی دی ویندوز میزارم ک ویندزو ۷ هست چون فلش دیگه ای ندارم ک روش ویندوز ۱۰ بریزم الان مجبورم با سی دی ویندوز ۷ ی ویندوز نصب کنم وقتی وارد نصب میشم مینویسه No device drivers were found. Make sure that the installation media contains the correct drivers, and then click.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یکم راهنمایی های تو این لینک رو انجام دادم بازم درست نشد بعد load drivers رو میزنم از محیط نصب ویندوز فقط سه تا درایو نشون میده یکیش ک درایو سی بود ک ویندوز توش نصب بود کلا فرمتش کردم یکیش ی درایور نرم افزار هام یکیش هم نوشته ( :BOOT( X البته هیچ نظری نداشتم این بوت ایکس چیه یکم سرچ کردم متوجه شدم در مورد ویندوز ۷ میشه \اکش کنم یا نمیشه؟! قبلا نبود همچین چیزی.!یعنی دو تا درایور دیگم غیب شده ولی وارد اوبونتو لایو ک میشم تموم درایو هام نمایش داده میشه! یعنی هم سی/نرم افزار/ی دونه درایور دیگه و اخری هم ی درایو بود ک توش اهنگ داشتم اوبونتو خرابش کرد. الان من چ کار باید بکنم ک وقتی با ویندوز بوت میشم بهم نمایش بده درایوهام رو و اون ارور رو نده؟!نمیدونم حالا سی دی مشکل داره لابد یا شاید اگه با یو اس بی بوت بشم مشکل رفع بشه مطمعن نیستم. این ربطی به هارد داره و ؟ یا کاری به هارد نداره کلا.
    Last edited by sunshineboy; 20-11-2017 at 12:37.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقای عطا ببخشید واقعا. من لینوکس رو کامل ‍‍حذف کردم از رو هاردم . mbr رو هم فیکس کردم ولی وقتی سی دی ویندوز میزارم ک ویندزو ۷ هست چون فلش دیگه ای ندارم ک روش ویندوز ۱۰ بریزم الان مجبورم با سی دی ویندوز ۷ ی ویندوز نصب کنم وقتی وارد نصب میشم مینویسه No device drivers were found. Make sure that the installation media contains the correct drivers, and then click.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یکم راهنمایی های تو این لینک رو انجام دادم بازم درست نشد بعد load drivers رو میزنم از محیط نصب ویندوز فقط سه تا درایو نشون میده یکیش ک درایو سی بود ک ویندوز توش نصب بود کلا فرمتش کردم یکیش ی درایور نرم افزار هام یکیش هم نوشته ( :BOOT( X البته هیچ نظری نداشتم این بوت ایکس چیه یکم سرچ کردم متوجه شدم در مورد ویندوز ۷ میشه \اکش کنم یا نمیشه؟! قبلا نبود همچین چیزی.!یعنی دو تا درایور دیگم غیب شده ولی وارد اوبونتو لایو ک میشم تموم درایو هام نمایش داده میشه! یعنی هم سی/نرم افزار/ی دونه درایور دیگه و اخری هم ی درایو بود ک توش اهنگ داشتم اوبونتو خرابش کرد. الان من چ کار باید بکنم ک وقتی با ویندوز بوت میشم بهم نمایش بده درایوهام رو و اون ارور رو نده؟!نمیدونم حالا سی دی مشکل داره لابد یا شاید اگه با یو اس بی بوت بشم مشکل رفع بشه مطمعن نیستم. این ربطی به هارد داره و ؟ یا کاری به هارد نداره کلا.
    در همان مرحله نصب ویندوز (مرحله ای که load drivers رو میزنید) دکمه های shift+f10 رو بزنید و تایپ کنید diskpart و اینتربزنید و سپس تایپ کنید list disk تا لیست هارد دیسکهای سیستم مشخص بشه . با دستور select disk X هارد دیسک مورد نظر رو انتخاب کنید (به جای X شماره دیسک رو وارد کنید) و سپس تایپ کنید list partition تا لیستی از پارتیشنها نمایش داده شود . از این قسمت یعنی list partition و قسمت list disk یک عکس اینجا بذارید تا وضعیت درایوها مشخص بشه تا بهتر بتوان راهنمایی کرد .

12. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

بهتر بتوان راهنمایی کرد .
    ممنونم واسه جواب و راهنمای بفرمایید:

ا̶ل̶ا̶ن̶ ̶ی̶ه̶ ̶م̶ش̶ک̶ل̶ی̶م̶ ̶د̶ا̶ر̶م̶ ̶ا̶ی̶ن̶ه̶ ̶ک̶ ̶ت̶و̶ ̶ا̶و̶ب̶ن̶ت̶و̶ ̶ل̶ا̶ی̶و̶ ̶ف̶ل̶ش̶ ̶ک̶ ̶م̶ی̶ز̶ن̶م̶ ̶۳̶۲̶ ̶گ̶ی̶گ̶ ̶ا̶ط̶ل̶ا̶ع̶ا̶ت̶ ̶ه̶ا̶ر̶د̶م̶ ̶م̶ی̶خ̶و̶ا̶م̶ ̶ب̶ر̶ی̶ز̶م̶ ̶ر̶و̶ش̶ ̶ه̶ن̶گ̶ ̶م̶ی̶ک̶ن̶ه̶ ̶ت̶ا̶ ̶ی̶ ̶ج̶ا̶ی̶ی̶ ̶م̶ی̶ر̶ه̶ ̶ج̶ل̶و̶ ̶ب̶ع̶د̶ ̶د̶ی̶گ̶ه̶ ̶و̶ا̶م̶ی̶س̶ه̶

مرسی اقای عطا واسه راهنمایی و وقتتون.
    این مشکل حل شد همینطور: با ابزاری ک توی خود لینوکس هم بود gparted کلا هاردم فرمت کردم \ارتشین هاشم از اول ساختم فقط ی مشکلی داره توی هر درایوی ۱۰۰ مگابات فضای اشغال شده است. با اینکه دو بارم فرمتش کردم بازم این صد مگ وجود داره.
    Last edited by sunshineboy; 21-11-2017 at 03:47.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •