تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1099 از 1125 اولاول ... 99599999104910891095109610971098109911001101110211031109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,981 به 10,990 از 11247

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام یه عکس هم از تب overview نرم افزار Hard Disk Sentinel قرار بدین
    در مورد فروش لپ تاپ اگه خیلی حساس هستین نیازی به فروش لپ تاپ نیست شما میتونین هارد لپ تاپ را با یه هارد نو و جدیدتر تعویض کنید...

از صفحه Overview چه چیز مد نظر شماست ؟!

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

از صفحه Overview چه چیز مد نظر شماست ؟!
    قرار بدین تا بررسی بشه ...

پروفشنال feranko724's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016
    محل سكونت
    $$$

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    من دوتا هارد دارم که این مشکل رو دارن راه حل چیه البته 320 اولویت داره

با تشکر
    من با همین نرم افزار هارداکسترنال خودم روتست کردم 2تا خطزرد داشت تو ارور اسکان هم جدول پربود از رنگ قرمز فرستادم گارانتی تازه خریده بودم

4. این کاربر از feranko724 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

یکی از درایورهای هارد لبتابم مشکل داره،اگر فایل های سنگین ازش حذف کنم یا با ویندوز خطاهاشو اسکن کنم وحتی با برنامه hdd regenetaor تعمیر کنم باز به قسمت reallocated sector اضافه میشه و از درصد سلامتی هارد یک واحد کم میکنه

چند روز پیش یک واحد به اون قسمت اضافه کردم یعنی reallocated secto و حتی برنامه هشدار داد و دیدم از 68 درصد به 69 درصد ارتقا یافت

تا چقدر میتونم اینکارو انجام بدم؟یعنی الان اون قسمت روی B هست .تا چقدر میتونم افزایش بدم تا بره روی 10 یا حتی مثلا 8،7 ..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض صدای داخل لپ تاپ

سلام دوستان
    لپ تاپ من قدیمیه و خیلی باهاش کار کردم اما هیچوقت این صدای غیرعادی رو ازش نشنیده بودم.
    البته اینو بگم همیشه خیلی زود داغ می کنه و فنش روشن می شه و این صدای جدید هم صدایی مثل گیر کردن فن تو چیزیه که فقط گاهی اوقات شنیده می شه (بیشتر زمانیکه لپ تاپ رو جابجا کنم) .
    اما با این حال HD Tune رو اجرا کردم و از منوی Health گزینه Celebration Retry Count 99 99 0 1697 warning داره .
    میتونید لطفا کمکم کنید بدونم مشکل از هارده یا فن ؟

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سلام دوستان
    لپ تاپ من قدیمیه و خیلی باهاش کار کردم اما هیچوقت این صدای غیرعادی رو ازش نشنیده بودم.
    البته اینو بگم همیشه خیلی زود داغ می کنه و فنش روشن می شه و این صدای جدید هم صدایی مثل گیر کردن فن تو چیزیه که فقط گاهی اوقات شنیده می شه (بیشتر زمانیکه لپ تاپ رو جابجا کنم) .
    اما با این حال HD Tune رو اجرا کردم و از منوی Health گزینه Celebration Retry Count 99 99 0 1697 warning داره .
    میتونید لطفا کمکم کنید بدونم مشکل از هارده یا فن ؟
    سلام عکس تب Health رو قرار بدین...
    Last edited by EhsanCPU; 15-06-2017 at 20:49.

داره خودمونی میشه 13681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    آمادای

پيش فرض

داداش هارد 320 من داره کار میکنه و مشکل خاصی نداره ولی این اخطار نگران کننده نیست و اینکه دلیل ایجاد این مشکل چیه از برق پاور هستش یا از کابل دیتا
    ممنون

درضمن گارانتی ندارن
    Last edited by 13681; 17-06-2017 at 09:34.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داداش هارد 320 من داره کار میکنه و مشکل خاصی نداره ولی این اخطار نگران کننده نیست و اینکه دلیل ایجاد این مشکل چیه از برق پاور هستش یا از کابل دیتا
    ممنون

درضمن گارانتی ندارن
    پست 8536# همین تاپیک ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) رو مطالعه کنید که توضیحات كاملي دادم .

10. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام. دوستان من یه هارد اکسترنال adata دارم که فایل های مهمی داخلش دارم. دیروز هارد اکسترنال رو به تلویزیون وصل کرده بودم از تلویزین جدا و به گوشیم وصل کردم. که دیدم تمامی اطلاعاتم پریده. وقتی به pc وصلش میکنم و وارد هارد میشم فضای استفاده شده را خالی نشون میده. اگه کسی میتونه من رو راهنمایی کنه که چکار کنم اطلاعاتم برگرده ممنون میشم . چون فایل های بسیار مهمی در هارد اکسترنال داشتم که الان نیست

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. دوستان من یه هارد اکسترنال adata دارم که فایل های مهمی داخلش دارم. دیروز هارد اکسترنال رو به تلویزیون وصل کرده بودم از تلویزین جدا و به گوشیم وصل کردم. که دیدم تمامی اطلاعاتم پریده. وقتی به pc وصلش میکنم و وارد هارد میشم فضای استفاده شده را خالی نشون میده. اگه کسی میتونه من رو راهنمایی کنه که چکار کنم اطلاعاتم برگرده ممنون میشم . چون فایل های بسیار مهمی در هارد اکسترنال داشتم که الان نیست
    سلام .
    وضعیت رو دقیق توضیح ندادید اگر فقط چند فایل حذف شده و پارتیشنها تغییری نداشته از برنامه minitool power data recovery برای بازیابی اطلاعات استفاده کنید ولی اگر پارتیشنها تغییر کردند مثلاً پارتیشنها حذف شدند یا فایل سیستم تغییر کرده با برنامه minitool partition wizard professional شاید پارتیشنها به همراه اطلاعات برگرده . آموزش هر دو نرم افزار در تاپیک زیر موجوده .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی توصیه میکنم بفرستید مراکز تخصصی جهت بازیابی اطلاعات . این مشکل تجربه ای برای شما باشه که همیشه از اطلاعات مهم کپی در جای دیگه داشته باشید .

13. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •