تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1097 از 1125 اولاول ... 97597997104710871093109410951096109710981099110011011107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,961 به 10,970 از 11247

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آیا میزان کارکرد هارد ( مدت زمانی که هارد کار کرده ) رو از کجای این نرم افزار می شه دید ؟
    کارکرد هارد در قسمت Power on hours count نوشته میشه . الان کارکرد هارد دیسک 5732 ساعت هست . البته استاندارد واحدی بین سازندگان وجود نداره و حتی ممکن هست هر نیم ساعت این پارامتر افزایش پیدا کند .

عطا جان لطفا این سه تا سوالم رو همین که پرسیده بودم جواب بدید!

یه سوال دیگه ام داشتم بهترین نوع کابل دیتا چی هست که بخریم؟
    این هارد رو چیکار کنم سرحال بشن یه جوری روحی تازه دریافت کنند
    بعد آپدیت کردن Firmware هاردها (سیگیت) کار خطریه و تخصص لازم داره؟یعنی اگه نتونی هارد میسوزه؟

ممنون
    این هارد رو چیکار کنم سرحال بشن یه جوری روحی تازه دریافت کنند
    هیچ اقدامی لازم نیست به جزء مواردی که قبلاً گفتم . میتونید دوباره پارتیشن بندی و فرمت کنید که از نظر من ضرورتی نداره و تاثیر خاصی ایجاد نمیکنه .

بعد آپدیت کردن Firmware هاردها (سیگیت) کار خطریه و تخصص لازم داره؟یعنی اگه نتونی هارد میسوزه؟
    اگر Firmware جدید موجود بود بررسی کنید علت نسخه جدید چی هست . در صورتیکه لازم بود آپدیت کنید ولی با رعایت نکات احتیاطی . مثلاً زمانی آپدیت کنید که احتمال قطعی برق کم باشه . داشتن کپی از اطلاعات قبل از آپدیت ضروری هست . نیاز به تخصص هم نداره و باید طبق مراحلی که در سایت گفته میشه عملیات رو انجام بدید .
    در صورتیکه در حین آپدیت خطایی رخ بده و آپدیت ناموفق باشه هارد دیسک نمیسوزه ولی دیگه نمیتونید به هارد دیسک و اطلاعات دسترسی داشته باشید و باید ارسال کنید به مراکز تخصصی .

یه سوال دیگه ام داشتم بهترین نوع کابل دیتا چی هست که بخریم؟
    بهتر هست از کابل SATA که همراه با مادربرد ارائه میشه استفاده کنید . من خودم از کابل Asus استفاده میکنم (عکس زیر) .

2. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام.هارد اکسترنال wd my passport یکساله دارمش خیلی کم ازش استفاده کردم تازگی که به کامپیوتر وصلش میکنم هارد توی my computer نیست ولی چراغ هارد روشنه صدای موتورش هم میاد توی قسمت device manager====>disk drives هم هست .در قسمت disk management نیست.روی سیستم های دیگه هم همین طوره.20دقیقه که به سیستم وصل باشه داریو میاد ولی روش که کلیک میکنم سیستم هنگ میکنه.کابل و هم عوض کردم فایده نداشت اطلاعاتش برام مهمه مشکل چیست؟

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

حذف شه لطفا
    Last edited by alone one; 22-04-2017 at 22:28.

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

سلام به اساتید خودم
    با توجه به عکسی که فرستاد و اطلاعاتی که هست مشگل کجاس که سلامتیه ssd اومده رو ۹۸٪؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام.هارد اکسترنال wd my passport یکساله دارمش خیلی کم ازش استفاده کردم تازگی که به کامپیوتر وصلش میکنم هارد توی my computer نیست ولی چراغ هارد روشنه صدای موتورش هم میاد توی قسمت device manager====>disk drives هم هست .در قسمت disk management نیست.روی سیستم های دیگه هم همین طوره.20دقیقه که به سیستم وصل باشه داریو میاد ولی روش که کلیک میکنم سیستم هنگ میکنه.کابل و هم عوض کردم فایده نداشت اطلاعاتش برام مهمه مشکل چیست؟
    با توجه به توضیحاتتون هاردتون بدسکتور داره و باید ببرید پیش تعمیرکار

داره خودمونی میشه 13681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    آمادای

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    من دوتا هارد دارم که این مشکل رو دارن راه حل چیه البته 320 اولویت داره

با تشکر
    Last edited by 13681; 02-05-2017 at 08:47.

آخر فروم باز G U L D A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Other Land

پيش فرض

سلام . مشکل هارد زیر چیه ؟
    و چطور می شه حلش کرد .
    کلی هم اطلاعات توش دارم
      محتوای مخفی: عکس 

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با توجه به صحبت های قبل که در مورد خطای end to end error detection در تاپیک خوندم این طور فهمیدم که این مشکل هارد نیست و مشکل از در گاه های ورودی خروجی و رابط ها هستش که ممکنه تغییراتی در نسخه برداری از یک فایل ایجاد کنه . حالا یک سوال با توجه به اینکه این مشکل برای هارد لپ تاپ من پیش اومده لپ تاپ رو بفروشم بره یا نه مشکلی پیش نمیاد نگهش دارم ؟! کسی این مورد برای هارد لپ تاپش پیش اومده و اگه اومده پند وقت هستش که این مورد رو داره ؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام یه هارد اکسترنال میزنم به سیستم هنگ میکنه سیستم چراغش چشمک میزنه ولی کاری نمیشه باهاش کرد

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

با توجه به صحبت های قبل که در مورد خطای end to end error detection در تاپیک خوندم این طور فهمیدم که این مشکل هارد نیست و مشکل از در گاه های ورودی خروجی و رابط ها هستش که ممکنه تغییراتی در نسخه برداری از یک فایل ایجاد کنه . حالا یک سوال با توجه به اینکه این مشکل برای هارد لپ تاپ من پیش اومده لپ تاپ رو بفروشم بره یا نه مشکلی پیش نمیاد نگهش دارم ؟! کسی این مورد برای هارد لپ تاپش پیش اومده و اگه اومده پند وقت هستش که این مورد رو داره ؟!
    سلام یه عکس هم از تب overview نرم افزار Hard Disk Sentinel قرار بدین
    در مورد فروش لپ تاپ اگه خیلی حساس هستین نیازی به فروش لپ تاپ نیست شما میتونین هارد لپ تاپ را با یه هارد نو و جدیدتر تعویض کنید...

سلام یه هارد اکسترنال میزنم به سیستم هنگ میکنه سیستم چراغش چشمک میزنه ولی کاری نمیشه باهاش کرد
    سلام هاردتون در my computer و disk management شناسایی میشه؟
    اگه سیستمتون هارد را میشناسه یه عکس از تب health نرم افزار hd tune قرار بدین

12. 2 کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •