تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1092 از 1125 اولاول ... 92592992104210821088108910901091109210931094109510961102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,911 به 10,920 از 11248

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

نه والا من داشتم باهاش کارم می کردم یه دفعه هنگ کرد منم قطعش کردم دوباره وصلش کردم دیدم اینطوری شده

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

نه والا من داشتم باهاش کارم می کردم یه دفعه هنگ کرد منم قطعش کردم دوباره وصلش کردم دیدم اینطوری شده
    همونطور که دوستمون گفتن با یه سیستم دیگه تست کنین و نتیجه را اعلام کنین ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hammy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام

من دیروز داشتم جستجو می کردم به تاپیکی همین جا برخوردم که یک سری چیزها راجع به Western My Book 4TB نوشته بود که تو نوشتن مشکلی ندارند ولی بعدا اطلاعات رو نمی شه خوند! و اینکه توی یک سری از مدل هایی که هارد Green درونشون بوده این مشکل دیده شده.

الان هرچی می گردم نمی تونم اون پست ها رو پیدا کنم ! می خواستم ببینیم چه جوری می شه فهمید هارد من از اون هاردها هست یا خیر؟ تا الان باهاش مشکلی نداشتم ولی فقط 25 درصد هارد پر هست.

ممنون.

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سلام

من دیروز داشتم جستجو می کردم به تاپیکی همین جا برخوردم که یک سری چیزها راجع به Western My Book 4TB نوشته بود که تو نوشتن مشکلی ندارند ولی بعدا اطلاعات رو نمی شه خوند! و اینکه توی یک سری از مدل هایی که هارد Green درونشون بوده این مشکل دیده شده.

الان هرچی می گردم نمی تونم اون پست ها رو پیدا کنم ! می خواستم ببینیم چه جوری می شه فهمید هارد من از اون هاردها هست یا خیر؟ تا الان باهاش مشکلی نداشتم ولی فقط 25 درصد هارد پر هست.

ممنون.
    سلام این مشکلاتی که عنوان کردین مربوط به هاردهای ریفر و تقلبی هست ...
    Last edited by EhsanCPU; 04-03-2017 at 13:01.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    من یه هارد یک ترابایت WD my passport ultra دارم که فرزندم اونو به نلویزیون ال جی متصل و فرمت کرده.
    حالا توی کامپیوتر خونده نمیشه.چراغ هارد روشن میشه ولی توی my computer چیزی نمیاد.
    لطفا راهنمایی کنید که چطور می تونم اونو به کامپیوتر بشناسونم حتی المقدور طوری که بشه اطلاعاتش رو بازیابی کرد؟
    کلی اطلاعات و فیلم رو هارد بوده.
    در ضمن ویندوز 7 روی کامپیوتر نصبه.
    ممنون.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من یه هارد یک ترابایت WD my passport ultra دارم که فرزندم اونو به نلویزیون ال جی متصل و فرمت کرده.
    حالا توی کامپیوتر خونده نمیشه.چراغ هارد روشن میشه ولی توی my computer چیزی نمیاد.
    لطفا راهنمایی کنید که چطور می تونم اونو به کامپیوتر بشناسونم حتی المقدور طوری که بشه اطلاعاتش رو بازیابی کرد؟
    کلی اطلاعات و فیلم رو هارد بوده.
    در ضمن ویندوز 7 روی کامپیوتر نصبه.
    ممنون.
    باسلام .
    معمولاً TVـها هارد دیسک رو با فایل سیستمی فرمت میکنند که توسط ویندوز پشتیبانی نمیشوند . اگر اطلاعات مهم هست بفرستید مراکر تخصصی جهت بازیابی اطلاعات در غیر اینصورت از طریق Disk management ویندوز یا هر برنامه مشابه دیگه مثلاً minitools partition wizard پارتیشنهای این هارد اکسترنال رو با فایل سیستم NTFS فرمت کنید تا بتونید مجدداً استفاده کنید .

7. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

ممنون.
    سلام.
    این مشکل معمولاً ناشی از وجود اشکال یا باگ در Firmware هست که در سری WD Green نسبتاً شایع هم بود . البته علتهای دیگه ای هم میتونه باعث کاهش سرعت بشه .
    می خواستم ببینیم چه جوری می شه فهمید هارد من از اون هاردها هست یا خیر؟ تا الان باهاش مشکلی نداشتم ولی فقط 25 درصد هارد پر هست.
    میتونید تستهای Read و Write روی هارد دیسک انجام بدید و سرعت رو بررسی کنید . البته با توجه به اینکه اطلاعات روی هارد دیسک ذخیره کردید نمیتونید تست Write انجام بدید مگر اینکه اطلاعات رو به جای دیگه منتقل کنید .
    برای انجام تستهای Read و Write میتونید از نرم افزار Hard Disk Sentinel Pro (قسمت Surface test) استفاده کنید و برای بررسی سرعت در حین انجام تست برید به قسمت Temperature and transfer speed (مثل عکس زیر) .

9. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

باسلام .
    معمولاً TVـها هارد دیسک رو با فایل سیستمی فرمت میکنند که توسط ویندوز پشتیبانی نمیشوند . اگر اطلاعات مهم هست بفرستید مراکر تخصصی جهت بازیابی اطلاعات در غیر اینصورت از طریق Disk management ویندوز یا هر برنامه مشابه دیگه مثلاً minitools partition wizard پارتیشنهای این هارد اکسترنال رو با فایل سیستم NTFS فرمت کنید تا بتونید مجدداً استفاده کنید .
    با سلام
    1- چرا شما هارد رو به تلويزيون (حالا هر برندي متصل كرديد) اولا تمامي هاردهاي اكسترنال به غير از گزينه هاي NAS سرور بغيشون خودشون پارتيشن بندي شدند توسط شركت
    2- دوما وقتي وصل كردي توي هيچ تلويزيوني گزينه فرمت كردن نداره من تا حالا همچين چيزي نديدم و اگر م فرمت كرده باشن اومده سيستم فايل نويسي روي هارد رو تغيير داده
    3- بهترين گزينه همون برنامه Minitool كه توي دنيا يكي نسخه رايگان داره كه ميتونيد باهاش تبديل فرمت رو بدون از دست دادن اطلاعات انجام بديد ولي اگر فايلهاتون پريد بايد گزينه پوليش رو بخريد يا دانلود كنيد
    4- تمامي فرمايشات دوست عزيزمون عطا درسته و صحيح

بهترين گزينه همون برنامه ميني تول
    من به ترتيب عكسهاشو براتون ميزارم و اميدوارم اطلاعاتتون نپره سالم تبديل بشه
    1- i.is.cc/2rL0tRC8.jpg
    2- i.is.cc/2rL3OodQ.jpg
    3- i.is.cc/2rL4XL2N.jpg

موفق باشيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام.
    این مشکل معمولاً ناشی از وجود اشکال یا باگ در Firmware هست که در سری WD Green نسبتاً شایع هم بود . البته علتهای دیگه ای هم میتونه باعث چنین مشکلاتی بشه .

میتونید تستهای Read و Write روی هارد دیسک انجام بدید و سرعت رو بررسی کنید . البته با توجه به اینکه اطلاعات روی هارد دیسک ذخیره کردید نمیتونید تست Write انجام بدید مگر اینکه اطلاعات رو به جای دیگه منتقل کنید .
    برای انجام تستهای Read و Write میتونید از نرم افزار Hard Disk Sentinel Pro (قسمت Surface test) استفاده کنید .
    ميتونيد براي تست از برنامه MiniTool و قسمت Surface Test استفاده كنيد 99.99 درصد از همه برنامه هاي ديگه بهتره
    1- i.is.cc/2rLahLIi.jpg
    2- i.is.cc/2rLkMLBT.jpg

موفق باشيد

12. این کاربر از amir3852 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز am2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    يه جاي خوب...

پيش فرض

سلام
    ببخشید من یک هارد اکسترنال سیگیت گوفلکس یک ترابایت دارم. بعد این که یه مدت سرعت هارد به شدت افت کرد. به طوری که نمیشد چیزی روی اون ریخت یا برداشت بعضی وقتام مدام هنگ میکرد. حدود یک سال پیش بردمش پیش یک تعمیرکار گفت یادم نیست فلان قسمت سخت افزارش مشکل داره و نمیشه درست کرد.الان اتفاقی یادش افتادم گفتم بپرسم از متخصصین که باید چیکار کنم.ایا راهی وجود نداره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •