تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1051 از 1125 اولاول ... 515519511001104110471048104910501051105210531054105510611101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,501 به 10,510 از 11248

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام خسته نباشید:

بنده هنگام بالا آمدن لپ تابم به یه error بر میخورم که اگه لطف کنین و بنده را راهنمایی کنین که چطور این مشکلو حل کنم ممنون میشم، ضمیمه میکنم تا بیشتر متوجه بشین!!!!

سلام
    کی این ارورو داده
    وقتی که اولین بار هم لبتابو خریدین هم ارور داده؟
    چون گفته تنظیمات سخت افزار لبتاب تغییر کرده فقط همین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام
    کی این ارورو داده
    وقتی که اولین بار هم لبتابو خریدین هم ارور داده؟
    چون گفته تنظیمات سخت افزار لبتاب تغییر کرده فقط همین
    بنده لپ تابو 1 ساله پیش گرفتم، وقتی لپ تابو خریدم یک هفته بعدش هارد لپ تاب خراب شد و وقتی بردمش گارانتی کلا یه هارد دیگه انداختن روش مشکلی نداشت تا همین چند روزه که این error داد
    حالا ممکنه که بعدها مشکلات جدی تری ایجاد کنه یا اینکه با یه نصب ویندوز این error برطرف میشه؟
    باید چیکار کرد؟؟؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

بنده لپ تابو 1 ساله پیش گرفتم، وقتی لپ تابو خریدم یک هفته بعدش هارد لپ تاب خراب شد و وقتی بردمش گارانتی کلا یه هارد دیگه انداختن روش مشکلی نداشت تا همین چند روزه که این error داد
    حالا ممکنه که بعدها مشکلات جدی تری ایجاد کنه یا اینکه با یه نصب ویندوز این error برطرف میشه؟
    باید چیکار کرد؟؟؟
    حدس میزنم تنظیمات سخت افزار در ویندوز خراب شده

ببینید جایی دستکاری نکردید تنظیمات سخت افزارو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

حدس میزنم تنظیمات سخت افزار در ویندوز خراب شده

ببینید جایی دستکاری نکردید تنظیمات سخت افزارو
    از کجا باید بفهمم تنظیمات سخت افزار در ویندوز خراب شده راه حلش چیه، میشه بیشتر راهنمایی کنین؟؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

از کجا باید بفهمم تنظیمات سخت افزار در ویندوز خراب شده راه حلش چیه، میشه بیشتر راهنمایی کنین؟؟
    فعلا برید تو تنظیمات مادربرد لبتاب،اونجا ریست فکتوری کنید

تا ببینیم بعدش چی میشه

تو ویندوز جایی یادم نمیاد فکر نکنم تو ویندوز جایی برای اینکار باشه ولی تو تنظیمات ویندوز هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام. تو رو خدا اگه میشه راهنماییم کنید. من هارد اکسترنال ۱ ترابایتی دارم که بیش از ۸۰۰ گیگ فیلم توشه. اما چند روزه که وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر پیغام میده که نیاز به فرمت داره. به سیستم های دیگه هم وصل کردم و باز هم پیغام خطا و فرمت رو میده اما من به هیچ وجه نمی خوام فرمت کنم. چون اینهمه فیلم توش دارم. راهنماییم کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام. تو رو خدا اگه میشه راهنماییم کنید. من هارد اکسترنال ۱ ترابایتی دارم که بیش از ۸۰۰ گیگ فیلم توشه. اما چند روزه که وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر پیغام میده که نیاز به فرمت داره. به سیستم های دیگه هم وصل کردم و باز هم پیغام خطا و فرمت رو میده اما من به هیچ وجه نمی خوام فرمت کنم. چون اینهمه فیلم توش دارم. راهنماییم کنید

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام .

با توجه به این پستی که زده بودید ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ، دو مسئله مطرح میشه .

1. پسوردی که وارد میکنید اشتباهه و چون چندبار تکرار میکنید پیغام فرمت ظاهر میشه . اگر اینطور هست و اطلاعات مهم هست باید ارسال کنید به مراکر تخصصی .
    2. پسورد بطور صحیح وارد میشه ولی پس از unlock شدن هارد دیسک به خاطر خرابی فایل سیستم (RAW شدن درایو) درخواست فرمت میکنه . برید Disk management ویندوز و از این موضوع مطمئن بشید (یه عکس از Disk management ویندوز بعد از unlock کردن درایو اینجا بذارید) اگر واقعاً درایو RAW شده طبق یکی از روشهای گفته شده در تاپیک زیر عمل کنید .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از سه روش گفته شده در تاپیک بالا مطمئنترین راه بنظر من ریکاوری اطلاعات با برنامه MiniTool Power Data Recovery و ذخیره اطلاعات مورد نظر در فضای دیگه هست . پس از بازیابی اطلاعات و اطمینان از اینکه فایلها سالم و بدون مشکل هستند درایو رو فرمت کنید تا قابل استفاده مجدد بشه .

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi-mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    هارد لپتاپم میره روی 100 و سیستم قفل میکنه و فقط باید دکمه پاور لپتاپو نگه دارم تا خاموش بشه
    ویندوز عوض کردم یه مقدار بهتر شده یعنی خیلی بهتر شده نسبت به قبل ولی بازم رو 100 درصد میره؟ و گاهی اوقات رو اعصاب میره
    الان یه تست با HD TUNE گرفتم اسکرین شاتشو میزارم ببینین اوضاعش خوبه یا نه؟
    اصلا مشکل از هارده یا چیزه دیگست؟
    من خودم فکر میکنم از بدسکتوره ولی ظاهرا نداره اینم بگم که من هر یه مدت با PERFECT DISK دیفراگ میکنم .
    حالا عکسارو ببینین

Last edited by mahdi-mo; 29-01-2016 at 11:29.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام.هارد مکستور ۸۰ گیگ دارم که همش unallocated شده نه میشه پارتیشن بدیش کنم نه فرمت ونه…
    وقتی وارد دوایس منیجر میشم یه پیغام میاد که نوشته:you must intialize a disk before logical disk manager can access it بهد پایینش دو گزینه هست که یکیش gpt و دیگری mbr هردوتا رو انتخاب میکنم اما اتفاقی نمی افته توروخدا راهنمایی کنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •