تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1022 از 1125 اولاول ... 225229229721012101810191020102110221023102410251026103210721122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,211 به 10,220 از 11248

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

برای اینکه متوجه بشین بدسکتور است یا سکتور delay باید با همون نرم افزاری که گفتم اسکن معمولی بکنید هارد رو اگر بدسکتور نرم افزاری باشه با فرمت سطح پایین یا همون نرم افزار قابل تعمیر است .

اگر با ویندوز لایو به اطلاعات دسترسی داشتید باید کپی کنیدش در یک فضای دیگه بعد هاردتون رو فرمت کنید

برای ریکاوری کل پارتیشن نیاز به فضای اضافه دارید شاید با نرم افزار minitool partiotion wizard بشه اونطوری ریکاوری کرد من باهاش کار نکردم و اطلاعی ندارم من با eases data recovery کار کردم و خوب جواب داده برام

میتونید به گارانتی هم بدید برای ریکاوری اطلاعات ولی باید قابل اعتماد باشند که از اطلاعات شما سوء استفاده نشه

اگر خرابی در هارد بدون دخالت کاربر از نظر گارانتی باشه هارد رو براتون عوض میکنند
    دوست عزیز نظرت در مورد این بخش از سوالاتم چیه ؟

دنبال یه روش هستم که بشه بدون ریکاوری و از این حرفا با یه نرم افزاری چیزی هارد رو از حالت raw درآورد ؟

یه جایی خوندم که بد سکتور ها هیچ وقت از بین نمیرن و فقط دیگه چیزی روشون نوشته نمیشه و هاردی که اولین بد سکتورش رو بگیره اگه دوباره خوب بشه باز زیاد عمر نمیکنه و دوباره تو مدت زمان کوتاه تری بد سکتور میگیره ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mk367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

من یه هارد دارم که ظاهرا سالمه اما نمی دونم چه مرگشه که درست کار نمی کنه
    .من ویندوز8.1 داشتم که بعد از اینکه خود ویندوز درایو سی رو رپیر می کرد سیستمم می پرد و ویندوز بالا نمی یاد یا بعد از دفرگ کردن یه درایو یه فایل دی وی دی ایمج 60گیگی رو صفر کرده بود؟!
    بهر حال من از روی هارد قبلی با یه ویندوز اکس پی بالا امدم منتها دیگه هارد جدیدم رو نمی شناسه
    هارد سیگیت یک تزابایت هست st1000dm003-1ch162
    البته موقع لود شدن ویندوز اسم هر دو هارد میاد ولی با تاخیر؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by mk367; 03-08-2015 at 01:54.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوست عزیز نظرت در مورد این بخش از سوالاتم چیه ؟

دنبال یه روش هستم که بشه بدون ریکاوری و از این حرفا با یه نرم افزاری چیزی هارد رو از حالت raw درآورد ؟

یه جایی خوندم که بد سکتور ها هیچ وقت از بین نمیرن و فقط دیگه چیزی روشون نوشته نمیشه و هاردی که اولین بد سکتورش رو بگیره اگه دوباره خوب بشه باز زیاد عمر نمیکنه و دوباره تو مدت زمان کوتاه تری بد سکتور میگیره ؟

نمیدونم من همچنین نرم افزاری سراغ ندارم
    همونطور که گفتم بدسکتورهای نرم افزاری تعمیر میشه و مشکلی نداره اگر سخت افزاری باشه غیرقابل استفاده است

4. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

نمیدونم من همچنین نرم افزاری سراغ ندارم
    همونطور که گفتم بدسکتورهای نرم افزاری تعمیر میشه و مشکلی نداره اگر سخت افزاری باشه غیرقابل استفاده است
    خیلی خیلی ممنون دوست عزیز از پاسخهای خوب و سریع شما

تصمیم گرفتم که هارد رو بفرستم گارانتی

به چند دلیل:

اول اینکه چون اطلاعات برام خیلی مهمه و من هم تو این کار تازه کارم میترسم اطلاعاتم بپره

دوم اینکه آشنام تهران هستش میفرستم واسه اون ، اون میبره گارانتی

سوم اینکه زنگ زدم گارانتی گفتن براتون تعویض میکنیم و اطلاعات رو تو هارد جدید میریزیم

چهارم اینکه گارانتی بهم اطمینان داده که از اطلاعاتم سو استفاده نمیشه

پنجم اینکه اصن من 500 گیگ فضای خالی برای ریکاوری ندارم

به عنوان آخرین سوال نکاتی هست که قبل از ارسال هارد برای گارانتی باید بدونم ؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز از پاسخهای خوب و سریع شما

تصمیم گرفتم که هارد رو بفرستم گارانتی

به چند دلیل:

اول اینکه چون اطلاعات برام خیلی مهمه و من هم تو این کار تازه کارم میترسم اطلاعاتم بپره

دوم اینکه آشنام تهران هستش میفرستم واسه اون ، اون میبره گارانتی

سوم اینکه زنگ زدم گارانتی گفتن براتون تعویض میکنیم و اطلاعات رو تو هارد جدید میریزیم

چهارم اینکه گارانتی بهم اطمینان داده که از اطلاعاتم سو استفاده نمیشه

پنجم اینکه اصن من 500 گیگ فضای خالی برای ریکاوری ندارم

به عنوان آخرین سوال نکاتی هست که قبل از ارسال هارد برای گارانتی باید بدونم ؟؟؟؟؟
    نه نکته ای نیست بهترین کار رو انجام دادید

7. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه h_kh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان یه سوال

یه مشکلی برای یکی از لپتاپ هام پیش اومده و قبل از اینکه بفرستمش برای تعمیر هارد رو به یه سیستم دیگه وصل کردم و اطلاعات توی درایو ها رو تو هارد اکسترنال ریختم . اطلاعاتی که تو درایو ها بود رو الان دارم و مشکلی ندارم ولی اطلاعاتی که از درایو c خارج کردم همون موقع رو سیستم نشون میداد و حای بار اول بعد از نصب ویندوز بهم نشون داد ولی بعد از اینکه هارد رو به یه سیستم دیگه وصل کردم دیگه اون اطلاعات رو نشون نمیده !! (تو هیچ سیستمی) جالب اینجاست که حجم اشغال شده مشخص هست و نشون میده اطلاعات داخل هارد هست ولی من نمیبینم !!
    حالت نمایش فایل های مخفی (و مخفی سیستمی) رو فعال کردم ولی بازم چیزی نیست !!
    هارد لپتاپ رو فرمت کردم ولی هارد اکسترنال دست نخورده هست . چیکارش کنم ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوستان یه سوال

یه مشکلی برای یکی از لپتاپ هام پیش اومده و قبل از اینکه بفرستمش برای تعمیر هارد رو به یه سیستم دیگه وصل کردم و اطلاعات توی درایو ها رو تو هارد اکسترنال ریختم . اطلاعاتی که تو درایو ها بود رو الان دارم و مشکلی ندارم ولی اطلاعاتی که از درایو c خارج کردم همون موقع رو سیستم نشون میداد و حای بار اول بعد از نصب ویندوز بهم نشون داد ولی بعد از اینکه هارد رو به یه سیستم دیگه وصل کردم دیگه اون اطلاعات رو نشون نمیده !! (تو هیچ سیستمی) جالب اینجاست که حجم اشغال شده مشخص هست و نشون میده اطلاعات داخل هارد هست ولی من نمیبینم !!
    حالت نمایش فایل های مخفی (و مخفی سیستمی) رو فعال کردم ولی بازم چیزی نیست !!
    هارد لپتاپ رو فرمت کردم ولی هارد اکسترنال دست نخورده هست . چیکارش کنم ؟
    اون درایوی که حجم پر شده مشخص است ولی اطلاعات رو نمیبینید اگر با فعال کردن show hidden بازم چیزی ندیدیدیک بار چک دیسک کنید درایو رو و با ویندوز لایو لینوکس و mini xp هم تست کنید اگر درست نشد بهترین کار ریکاوری درایو با نرم افزار eases data recovery است

10. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان من یک سوال کلی داشتم درمورد هارد pc

ایا همه هاردهای موجود در باز(چه ای دی و چه ساتا)جامپر دارند؟ و بدون جامپر در ویندوز بالا میاید محتویات هارد یا نه؟

چون من هاردی برام اوردن که جامپر نداشت در بایوس هم نمیشناختش ولی در ویندوزهای مجاز (موجود در Hirens Boot براحتی محتوایات قابل مشاهده بود

من بحث ام رو اسلو و مستر نیست اصلا

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام دوستان من یک سوال کلی داشتم درمورد هارد pc

ایا همه هاردهای موجود در باز(چه ای دی و چه ساتا)جامپر دارند؟ و بدون جامپر در ویندوز بالا میاید محتویات هارد یا نه؟

چون من هاردی برام اوردن که جامپر نداشت در بایوس هم نمیشناختش ولی در ویندوزهای مجاز (موجود در Hirens Boot براحتی محتوایات قابل مشاهده بود

من بحث ام رو اسلو و مستر نیست اصلا
    هاردی که برتون اوردن ساتا است یا ide

هاردهای ide درصورتی نیاز به تنظیم جامپر داشتند که از کابل ide برای دو هارد با دو خروچی استفاده شود که اولی میشد مستر دومی هم اسلیو

ولی هاردهای ساتا به این مورد نیاز ندارند و جامپرشون هم چنین کاربردی نداره

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

هاردی که برتون اوردن ساتا است یا ide
    سلام ساتا بود

من که گفتم اصلا بحث اسلو و مستر نیست

ولی هاردهای ساتا به این مورد نیاز ندارند و جامپرشون هم چنین کاربردی نداره
    یعنی هارد ساتا بدون جامپر اصولا در بایوس شناسایی میشه که در ان ویندوز نصب کرد یا هارد به هارد کرد بعنوان هارد دوم در سیستم بالا بیاید؟سوال اصلی من این است!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •