تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1005 از 1125 اولاول ... 5505905955995100110021003100410051006100710081009101510551105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,041 به 10,050 از 11247

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود بر اساتید مهرداد و عطای عزیز

من یک هارد 500 دارم هیچی ارور نداره ولی وضعیت اسمارتش خوب نیست.اگر ارور داشته باشه چه اتفاقی می افته ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه TS.datarecovery's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان بهترین مرکز آموزش جراحی و بازیابی هارد در تهران کجاس؟

Sent from my iPad using Tapatalk
    آموزش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 09196660609 (توسط مهدی یوسفی ، متخصص بازیابی اطلاعات )

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

درود بر اساتید مهرداد و عطای عزیز

من یک هارد 500 دارم هیچی ارور نداره ولی وضعیت اسمارتش خوب نیست.اگر ارور داشته باشه چه اتفاقی می افته ؟

اگر تعداد ارور درحال افزایش است، راه هایی که برای رفع این ارور مطرح شده شامل چک کردن اتصالات هارد و برق هارد پاور ، آپدیت بایوس مین و فریم ویر هارد و پارتیشن بندی مجدد هارد

4. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

سلام

هارد من یک عدد interface src error گرفته
    چجوری باید حلش کرد ؟
    راه حلی نداره ؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد Interface CRC Error در این پست ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) توضیحات كاملي دادم ، CRC Error دلایل متعددی دارد و ممکن هست اصلاً مربوط به هارد دیسک هم نباشه و بلکه مربوط سیستمی باشه که این هارد دیسک بهش متصل شده .

7. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

سلام مجدد

علائمي مثل كند شدن بيش از حد در هنگام خواندن و يا نوشتن ، دير ديتيكت شدن توسط سيستم ، هنگ كردن در تمام مدت يا فقط بر روي فايلهاي خاص نداري ؟

نخیر هیچ کدوم از این مشکلات رو نداره ... فقط چون بعضی اوقات سیستم ارور صفحه آبی رو میده ممکنه یهو سیستم ری استارت بشه که نمیدونم این برای هارد چقدر ضرر داره و همین طور به دلیل نوسان بیش از حد برق مجبور شدم از محافظ استفاده نکنم چون ممکن یهو پی سی رو خاموش کنه ...

اینم عکس ها خدمت شما :

این عکس هم تعداد روزهای باقی مونده هارد رو نشون میده ؟

موقعه ای که بخوام از تب ارور اسکن توی برنامه HD Tune تست بگیرم هارد نیابد در حال کار باشه ... مثلا توی بازی باشم یا توی کروم و ... مشکلی داره ؟

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

در مورد Interface CRC Error در این پست ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) توضیحات كاملي دادم ، CRC Error دلایل متعددی دارد و ممکن هست اصلاً مربوط به هارد دیسک هم نباشه و بلکه مربوط سیستمی باشه که این هارد دیسک بهش متصل شده .
    نمیدونم چرا این طوری شد از اولین روزی که لبتاپ خریدم داشت این مشکل رو
    تاثیرش فقط اینکه سرعت کپی خیلی نوسان داره ی بار میاد 50 دوباره میاد 30 بعد میشه 40 فقط چند ثانیه اول خیلی سریع هست سرعت کپی

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نمیدونم چرا این طوری شد از اولین روزی که لبتاپ خریدم داشت این مشکل رو
    تاثیرش فقط اینکه سرعت کپی خیلی نوسان داره ی بار میاد 50 دوباره میاد 30 بعد میشه 40 فقط چند ثانیه اول خیلی سریع هست سرعت کپی
    بالا بودن سرعت كپي در چند ثانيه اول معمولاً واقعي نيست و كاذب هست ، يه مدت بگذره سرعت كپي واقعي ميشه . سرعت كپي هم بستگي به عوامل مختلفي داره مثلاً در حجم يكسان هر چه تعداد فايلها كمتر باشه بيشتر به حداكثر سرعت ميرسه در مقايسه با حالتي كه تعداد زيادي فايل كم حجم منتقل ميكنيد .

سلام مجدد

نخیر هیچ کدوم از این مشکلات رو نداره ... فقط چون بعضی اوقات سیستم ارور صفحه آبی رو میده ممکنه یهو سیستم ری استارت بشه که نمیدونم این برای هارد چقدر ضرر داره و همین طور به دلیل نوسان بیش از حد برق مجبور شدم از محافظ استفاده نکنم چون ممکن یهو پی سی رو خاموش کنه ...

اینم عکس ها خدمت شما :

موقعه ای که بخوام از تب ارور اسکن توی برنامه HD Tune تست بگیرم هارد نیابد در حال کار باشه ... مثلا توی بازی باشم یا توی کروم و ... مشکلی داره ؟
    1. هارد ديسك ظاهراً مشكلي ندارد و سالم هست .
    2. براي نوسانات برق ، توصيه ميكنم از استابيلايزر استفاده كنيد نه محافظ هاي ارزانقيمت كه فقط وقتي ولتاژ خارج از يك محدوده اي باشد قطع ميكنند .
    3. BSoD هم دلايل سخت افزاري و نرم افزاري دارد . در مورد احتمالات نرم افزاري بهترين راه تعويض ويندوز و استفاده از درايور و نرم افزارهاي به روز هست . اگر مشكل مرتفع نشد بايد تك تك قطعات تست بشوند . مثلاً رم را با برنامه Memtest86+ ميتونيد تست كنيد و چك كردن دماي قطعات و ...

مسئله اي نيست (اگر هارد ديسك lock نميشود) ولي اگر در حال انجام كاري باشيد كه نياز به خواندن و نوشتن از/بر روي هارد ديسك باشه بديهي هست كه باعث كند شدن سرعت ميشود . اين فقط يك تست Read هست و اگر هم ميخواهيد اين تست را انجام بديد نرم افزارهايي هستند عملكرد بهتري دارند و گزارش كاملتري هم ميدهند مثلاً سرعت دسترسي به هر سكتور و ...

11. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه aalarma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام

من هارد wd گاهی اوقات که میخوام safe remove کنم پیام میده که یک برنامه یا فایل در حال استفاده هست و نمیتونه ری موو بکنه در حالی که هارد هیچ کاری نمیکنه .

چجوری این رو میتونم درست کنم البته بگم وقتی یبار سیستم رو ریست میکنم بعدش به راحتی انجام میشه یعنی یک چیزی مشغوله حالا چی نمیدونم .

چجوری میتونم این رو حل کنم ؟

ممنون از راهنماییتون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام مجدد

اینم عکس ها خدمت شما :

بهتره همون مشکل صفحه آبی رو حل کنی.من چند سال پیش این موضوع زیاد واسم پیش میومد.دو تا رم رو سیستم بود.یکیشون خراب بود واسه همین اینجور میشد.
    شما هم ممکنه رم خراب رو سیستمت باشه.اگه دوتا رم داری یکیشون رو چند وقت بردار ببین مشکل رفع میشه یا نه.بعد هم اگه رفع نشد با اون یکی امتحان کن.اگه درست نشد جای پورت ساتای هارد روی مادربوردو عوض کن.خلاصه هر چند وقت یه کارهایی از این دست انجام بده شاید مشکل حل بشه.

14. این کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •