تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: ::درخواست کرک یا سریالی برای error doctor 2006 v1.2 ::

آخر فروم باز Razel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    .::0451 ::.

11 ::درخواست کرک یا سریالی برای error doctor 2006 v1.2 ::

سلام
    ممنون میشم اگر کسی کرک یا سریالی برای برنامه error doctor 2006 v1.2 برام بده.
    کرکهایی که در سایتهای مختلف معرفی شده اند،هیچ کدوم کار نمی کنه و برای حذف errorها بازم سریال فعال کننده می خواد.
    لطفا هرچه سریعتر کمکم کنید چون حدود 300 تا error از سیستمم پیدا کنه.

در ضمن می دونم جاش نیست ولی می خوام بدونم نظر دوستان راجع به این برنامه چیه و می تونم به این برنامه اعتماد کنم یا نه؟

دمتون گرم

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

محسن جان سلام

Error Doctor 2006 1.2

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت

پيش فرض

دمت گرم آقا مهدی
    مثل همیشه مشکلم رو حل کردی. واقعا ممنونم .
    فقط نگفتی که من می تونم به این برنامه اعتماد کنم یا نه؟
    من همیشه سیستمم رو با system mechanic 5 اسکن میکنم ولی این برنامه error doctor 300 تا ارور از سیتمم پیدا کرده. به نظرت من این ارور ها رو پاک کنم یا نه؟
    می ترسم به ویندوزم و فایلهای اساسیم صدمه بزنه .

خیلی ممنون

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

محسن جان سلام
    من خودم شخصا با اين برنامه كار نكردم به خاطر همين جوابي به سؤالت در موردش ندادم. اما فكر مي كنم برنامه خوبي به نظر برسه.
    البته خودم خيلي با اين برنامه ها كار نمي كنم. يعني مثل كسي كه ماشينش رو سرويس نمي كنه و فقط بنزين مي زنه و باش راه مي ره من هم فقط از ويندوزم استفاده مي كنم و كار مي كشم و خيلي دنبال اين نيستم كه با اين برنامه ها تعميرش كنم! ولي همونطور كه گفتم برنامه خوبي به نظر مي رسه. درد مورد كرك هم قابلي نداشت.

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

ايول آقا مهدي منم از اين برنامه ها استفاده نمي كنم ويندوز را عوض كني خيلي بهتره واقعآ بهتره منم خودم تست كردم برنامههاي تعمير ويندوز اونجور كه دلت مي خواهد تعمير نمي كند

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت

4

آقا مهدی و لورد عزیز ممنون از اینکه نظرتون رو گفتید ولی به نظر من اطلاعات هارد فقط ویندوز نیست ، بلکه اطلاعات مهم دیگه ای هم هست که اگه حواستون نبا شه ممکنه آسیب ببینن و چاره ای جز فرمت کردنشون نداشته باشی.
    . بهتون توصیه مکینم سیستم مکانیک رو نصب کنین . چون امکانات زیادی از جمله دیفرگ ،تعمیر رجیستری ، انتی ویروس و فایر وال (کاسپرسکی)،انتی اسپم و از بین برنده فایلهای junk داره که به سرعت هارد خیلی کمک میکنه و کلی فضای اضافه هارد رو آزاد میکنه. به هر حال خود دانی، از ما گفتن.
    ولی چیزی که برای من سواله اینه که error چیه که این برنامه300 تا از هاردم پیدا کرده؟ که حدود 100 تاش از درایوهای دیگمه.اکثرشون با پسوندdll و سایر پسوندها هستن که خیلی عجیبن.
    اگه اطلاعاتی دارین لطفا راهنماییم کنید.

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

من اعتقادي به اين برنامها ندارم اگر مي خواهي فضا آزاد كني برنامههاي ديگه اي هست كه چيزاي اضافي را پاك مكنه ديفراگ كردن هم بدرد نمي خوره چيزه بيخوده هروقت ديفراگ كردم چند روز بعدش مشكلاتم زيادشد شايد همون موقع خوب باشه ولي بعد از چند روز سرعت كم مي شود و اگر ديفراگ درست انجام نشود مي تواند برنامه ها رو خراب كند و منجر به ويندوز پاك شدن شود شما هم مثله آقا مهدي توش بنزين بريز و از پاك كردن چيزاي اضافي هم از خود ويندوز استفاده كن بهتره از ما گفتن بود
    راجبه اروره هم فكر كنم مي خواهد فايلهاي بقوله خودش بيخودي را پاك كنه يا تميز كنه يا درست كنه ولي بدترشون مي كنه

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت

پيش فرض

اقای lordدر مورد error doctor من هم با شما موافقم ،چون این برنامه shortcut کانکشنم رو حذف کرد و مدیا پلیرم هم بعضی از فایلهای صوتیمو پخش نمی کنه. اینا چیزایی هستن که من در اولین بررسی دیدم و شاید چیزهایی باشن که من متوجه نشدم. این برنامه error doctor به نظر برنامه راحتی نمیاد .
    در مورد دیفرگ هم شاید شما درست می گین ولی من کار system mechanic رو خیلی قبول دارم.

موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه KING ESFANDIYAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    IN THE BEAUTIFUL WORLD...IN PERSIA...IN YOUR MIND

پيش فرض

با سلام لطفا به جاي استفاده از اين بزنامه از system mechanic و registry mechanic استفاده كنيد چون هم معروفتر و پيشرفته ترند و هم اينكه هر دو برنامه در بهينه سازي سيستم شما در سطح جهاني از رتبه بالا تري بر خودارند

سريال هر كدام هر در اين سايت موجود است
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    دوستدار همه شما عزيزان كه علم خود را در اختيار ديگران قرار مي دهيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •