تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 37 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 367

نام تاپيک: بررسی جز به جز نوکیا E65

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض تشکر

ببخشيد اينو ميگم، البته هر كس يه سليقه‌اي داره ولي من e65 داشتم و بيشتر از 2 هفته نتونستم تحملش كنم خيلي زود خسته كننده شد برام....ضمن اينكه وقتي بازش ميكرده يه صداي بوق كمي مي‌داد كه بعدا بيشتر شد...حالا نمي‌دونم مشكل از كجا بود...اما بازم مي‌گم سليقه‌ايه!

اولن که از تیم مدیریت واقعآ سپاسگذارم به خاطر لطفی که داشتن به من و به دوستان امیدوارم بتونم این تاپیک رو پربار تر از این بکنم.

در رابطه با حرفی که زدی نظری ندارم چون به قول خودت سلیقه ایی هستش و هر کی یه سلیقه ایی داره و برای خودش محترمه و من حرفی ندارم ولی در رابطه با صدای بوقی که گفتی من روی خیلی از گوشی های نوکیا این بوق رو شنیدم برادر من 6680 داره وقتی که صفحه روشن میشه یه بوق خیلی خیلی آرومی شنیده میشه دوست من 6630 داره که اونم همین صدا رو میده و تو خیلی دیگه از گوشی های نوکیااین حالت رو تجربه کردم فکر نمی کنم مشکل از گوشی باشه چون اگه مشکل بود توی 1 دونه 2 تا گوشی دیده میشه نه تو اکثر گوشی هایی که من کار کردم در ثانی جوری گفتی صدای بوق میده و بعدآ بیشتر میشه هر کی ندونه فکر میکنه..................
    من الان حدود 1 ماهه این گوشی رو دارم این صدا نه بیشتر شده نه کم تر درست همین صدا توی گوشی برادر من هم وجود داره اون حدود 2 ساله این گوشی رو داره اونم نه بیشتر شده نه کم تر فقط یه در خواست دارم از کسایی که با گوشی های نوکیا کار کردن و دقت کردن حرف منو تایید میکنن یا خیر؟خوشحال میشم بدونم و اگه کسی اطلاعی داره که این صدا به خاطر چی هستش بگه من منتظرم

داره خودمونی میشه mehran_storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

گوشیه خوبیه. من خودم هفت ماهه که دارم ازش استفاده میکنم و در کل ازش راضیم. ولی دارم افسوس میخورم که چرا با اون پولی که اون موقع دادم 8800 نخریدم. یکم از نظر بدنه ضعیف هستش یعنی عمری نمیتونه کار کنه . برا من که بعد هفت ماه استفاده روکش روش از بین رفته جوی استیکش هم از خش افتاده و رنگش رفته

ولی از نظر قابلیت هایی که داره قیمتش میارزه. مثلا تو بعضی هتلهایی که wifi zone دارند خیلی راحت مثل یه لپ تاپ به اینترنت وصل میشه.
    Last edited by mehran_storm; 18-11-2007 at 19:51.

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض خش...

گوشیه خوبیه. من خودم هفت ماهه که دارم ازش استفاده میکنم و در کل ازش راضیم. ولی دارم افسوس میخورم که چرا با اون پولی که اون موقع دادم 8800 نخریدم. یکم از نظر بدنه ضعیف هستش یعنی عمری نمیتونه کار کنه . برا من که بعد هفت ماه استفاده روکش روش از بین رفته جوی استیکش هم از خش افتاده و رنگش رفته

ولی از نظر قابلیت هایی که داره قیمتش میارزه. مثلا تو بعضی هتلهایی که wifi zone دارند خیلی راحت مثل یه لپ تاپ به اینترنت وصل میشه.

آقا شما با این گوشی چی کار کردی؟ نه خدایی بگو
    من تو این 3 هفته ایی که این گوشی رو دارم از لحاظ بدنه تا الان مشکلی نداشتم و حتی یک خش هم روی دور فلزی این گوشی نیوفتاده ولی شاید من هم مثل شما برسم به 7 ماه همینطوری بشم نمی دونم هر چی هم گشتم قاب برای این گوشی پیدا کنم پیدا نشد.
    شما تهران هستید؟کدوم هتل ها رفتید؟
    شما هم اگه چیزی دید که من نگفتم خوشحال میشم که بگید تا همه استفاده بکنن پس منتظرت هستم

داره خودمونی میشه mehran_storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

آقا شما با این گوشی چی کار کردی؟ نه خدایی بگو
    من تو این 3 هفته ایی که این گوشی رو دارم از لحاظ بدنه تا الان مشکلی نداشتم و حتی یک خش هم روی دور فلزی این گوشی نیوفتاده ولی شاید من هم مثل شما برسم به 7 ماه همینطوری بشم نمی دونم هر چی هم گشتم قاب برای این گوشی پیدا کنم پیدا نشد.
    شما تهران هستید؟کدوم هتل ها رفتید؟
    شما هم اگه چیزی دید که من نگفتم خوشحال میشم که بگید تا همه استفاده بکنن پس منتظرت هستم
    از قدیم گفتن گوشی برا گردو شکستنه ولی جدا کار خاصی با این گوشی نکردم فقط اهل استفاده از قاب نیستم . من تهرانم ولی تو هتل قصر مشهد و هتل ارم کیش تونستم از اینترنتشون استفاده کنم . خیلی ردیفه !
    دیگه اگه سوالی داشتین من در خدمتم.

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض اینترنت

از قدیم گفتن گوشی برا گردو شکستنه ولی جدا کار خاصی با این گوشی نکردم فقط اهل استفاده از قاب نیستم . من تهرانم ولی تو هتل قصر مشهد و هتل ارم کیش تونستم از اینترنتشون استفاده کنم . خیلی ردیفه !
    دیگه اگه سوالی داشتین من در خدمتم.

خوب شد گفتی من هفته دیگه می خوام برم کیش پس برم هتل ارم که با یه تیر دو نشون بزنم
    آره منم اهل استفاده کردن از قاب نیستم ولی خوب شد گفتی من حواسم بیشتر باشه به این موضوع
    اون 3 برنامه ایی که گذاشتم رو استفاده کردی؟من برنامه زیاد روی گوشی نصب کردم فقط باید وقت کنم آپلود کنم و براتون بزارم شما چه برنامه هایی تونستید نصب کنید؟اگه بگید خوب میشه اگه نداشته باشم بتونم ازت بگیرم دنبال یه برنامه قفل گذاری روی فایل ها هستم هرچی گشتم و نصب کردم اجرا نشد شما دارید؟

آخر فروم باز aslanaslan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مجتمع پایتخت هم wlan هست. مفت مفت!

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض تم

تا امروز نتونسته بودم روی گوشی تم نصب کنم این اولین تمی هست که روی گوشی نصب کردم این تم گوشی شما رو به شکل Iphone میکنه خیلی خیلی قشنگه بهتون پیشنهاد میکنم حتمآ نصبش کنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض مدیریت فایل X-plore

این برنامه مدیریت فایل هستش که قابلیت send برنامه رو هم داره و خیلی خیلی کار باهاش راحته از امروز کارم خیلی راحت تر شد این برنامه خلی کارها رو راحت تر میکنه حتمآ بگیریدش نگرید ضرر کردید.

کد:

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

امروز می خوام به یه سری از معایبی که این گوشی داره بپردازم تا اگه کسی خواست این گوشی رو بخره به این نکات هم توجه کنه
    1)_ شاید اولین عیبی که این گوشی داره سرعت پایین گوشی اونم برای اولین بار که این گوشی روشن میشه.وقتی که گوشی رو روشن میکنید بعد از این که صفحه اصلی گوشی بالا میاد حدود 15 ثانیه ایی طول میکشه که بتونید حتی یک شماره وارد کنید.
    برای اولین بار که گوشی روشن میشه و بعد از اون 15 ثانیه وقتی می خوایید برید وارد منو بشید باز هم حدود 15 ثانیه ایی طول میکشه که صفحه اصلی منو رو ببینید و اگه بخوایید برید مثلا تو setting باز هم یه 8-7 ثانیه ایی طول میکشه ولی تمام این زمان ها فقط برای اولین باری هست که گوشی روشن شده و تو دفعات بعدی هیچ مشکلی برای وارد شدن به منو و از لحاظ سرعت نداره ( امیدوارم مفهوم باشه چی گفتم )

2)_ دومین عیب این گوشی نداشتن فلاش برای دوربین هستش درسته که شاید برای من مهم نباشه ولی برای بعضی از افراد این قابلیت هم مهمه

3)_ نداشتن رادیو شاید سومین ایراد این گوشی باشه که من خودم حداقل دوست داشتم این قابلیت رو داشته باشه چون بعضی اوقات بکار آدم میاد.

4)_ قدرت ویبراتور این گوشی از نظر من ضعیف ترینه یعنی اگه روی زنگ نباشه و بخوایین فقط رو ویبره باشه تنها حالتی که می فهمید گوشیتون داره زنگ می خوره اینکه گوشی تو دستتون باشه!!!!! وگرنه اگه بخوایین گوشی رو روی کیز زمین یا جای دیگه بزارید عمرآ بفهمید که ویبره گوشی داره کار میکنه به نظر من این یه ضعف اساسی این گوشی بح حساب میاد

شاید همین 4 تا عیب بزرگ رو بشه از این گوشی گرفت امیدوارم تونسته باشم تو شرح تفصیر از این گوشی عدالت رو برقرار کرده باشم.
    Last edited by sarmast65_ata; 26-11-2007 at 21:09.

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اینم یه برنامه برای پخش فایل های صوتی که کار خیلی خیلی باهاش راحته و بسیار برنامه جالبیه راستی تولید همون شرکتی هستش که x_plore رو ساخته که اونم براتون گذاشتم حتمآ دانلودش کنید

کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •