تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 37 از 37 اولاول ... 273334353637
نمايش نتايج 361 به 367 از 367

نام تاپيک: بررسی جز به جز نوکیا E65

اگه نباشه جاش خالی می مونه linuxboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    کد
    *#0000#
    ورژن را می نویسه
    البته کد تو صفحه برعکس نوشته شده شما اول * بنویس بعد # بعد 0000 بعد #
    تم هم باید ساین کنید تو فروم روش ساین کردن یاد داده شده بگردید پیدا میشه
    بعضی از تم ها هم فقط تاریخ را 1 ساعت عقب بکشید نصب میشه
    تم جاوا هم روش نصب نمیشه فقط سیمبین سری 60 ورژن 9 3rd edition
    یا علی

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض تم و ورژن

من همین گوشی رو خریدم ولی تم های با پسوند sis رو ساپرت نمی کنه ، شنیدم که پسوند jar رو هم ساپرت می کنه ولی هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم !
    تمی دارید که رو این گوشی نصب شه ؟

سلام مینا جان
    شما می تونید هر تمی رو که روی گوشی n73 نصب میشه رو روی این گوشی هم نصب کنید این راه رو هم برید و تنظیم کنید : App mgr / options / دز اینجا 2 تا گزینه هستش که یکی فکر کنم باید off باشه یکی هم روی sign نباشه و اون یکی گزینه رو انتخاب کن.
    در مورد ورژن گوشی هم روی صفحه اصلی این کد رو بزن #0000#* ورزن رو نوشته

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

تا امروز نتونسته بودم روی گوشی تم نصب کنم این اولین تمی هست که روی گوشی نصب کردم این تم گوشی شما رو به شکل Iphone میکنه خیلی خیلی قشنگه بهتون پیشنهاد میکنم حتمآ نصبش کنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    میشه کامل بهم بگی که چطوری تم رو گوشیم نصب کنم ؟

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

شما تنها کاری که باید انجام بدید اینه که تم رو دانلود کنید و روی گوشیتون نصبش کنید این تمی که گذاشتم رو هم می تونید نصب کنید ولی کلا تمی هایی که مخصوص N73 هستش روی این گوشی به راحتی نصب میشه.
    شما باید برید توی App mgr گزینه option رو بزنی قسمت sign only رو off بکن و و تم رو نصب کن.
    گوشیتو هک نکردی؟خواستی اینکارو بکن راحت تر میشی توی برنامه نصب کردن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان
    رو گوشی e65 من یه برنامه با عنوان Navigator وجود داره میدونم یه برنامه موقعیت یابه ولی کار باهاش رو بلد نیستم اگه کسی بلده یه راهنمایی بکنه مر30ی

اگه نباشه جاش خالی می مونه linuxboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان
    رو گوشی e65 من یه برنامه با عنوان Navigator وجود داره میدونم یه برنامه موقعیت یابه ولی کار باهاش رو بلد نیستم اگه کسی بلده یه راهنمایی بکنه مر30ی
    سلام
    وقتی کار می کنه که یک دستگاه gps داشته باشی که با بلوتوث به آن کانکت بشی بعد استفاده کنی همین طوری بدردت نمی خوره چون e65 جی پی اس نداره

در آغاز فعالیت s@r@h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام بچه ها
    من همين الان عضو شدم...يك سال پيش يعني بهمن 87 رفتم كه 6500 بخرم اما دقيقه نود e65 رو خريدم....هيچ آشنايي باهاش نداشتم اما واقعا گوشي توپيه
    از روزي كه خريدمش تا خود همين حالا هيچ مشكلي نداشته...من تقريبا تمام بحث هاتون رو خوندم اما هيچ كدوم حتي 1دونه از اين همه مشكلاتي رو كه ميگيد واسه من پيش نيومده (خدارو شكر خدارو شكر...ماشالله بهش) با اينكه خيلي زياد با گوشيم كار ميكنم...مشكلاتي كه ميگفتين واسم خيلي جالب بود

موقعي كه من گوشيمو خريدم رم نداشت...بدون گارانتي خريدم....و بازي هم كه ميگيد نداشت ... جالبه كه پوسته اي كه از اول روش بود رنگش مشكي بود و تا حالا حتي يه خط هم روش نيوفتاده...جنسش خيلي خيلي عاليه….

چند تا سئوال داشتم
    1- رنگ صورتي كه عكسشو زده بوديد تو ايران پيدا ميشه؟ من فقط آبي ديدم و قهوه اي ديدم
    2-آپديت كردن گوشي چه طوريه؟مشكلي به وجود نميار واسه گوشي؟چه سودي داره؟ حافظه رم يا خود گوشي پاك ميشه؟
    3-من تا حالا خيلي تم نصب كردم رو گوشيم...اما نميتونم پاكشون كنم....( وقتي تم رو دانلود مي كنم موبايل رو به pc مي وصلم و رو تمم دابل كليك ميكنم... چند تا سئوال ميپرسه و راحت نصب ميشه) حالا چه طوري پاكشون كنم وقتي توي app.mr. و file mgr نيستن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •