تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 37 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 367

نام تاپيک: بررسی جز به جز نوکیا E65

آخر فروم باز FreeMagic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    در قلب دوستان

پيش فرض

توی سایت ها که گشتم از 350 تا 400 هزار تومن بود
    در رابطه با گارانتیش یادم نیست

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض قیمت و گارانتی

حالا قیمتش تو بازار ( با و بدون گارانتی) چنده؟
    من پنج شنبه دو هفته پیش با گارانتی اتصالات 495 هزار تومان خریدم
    الان با گارانتی نیا 390 الی 400 هزار تومان هستش
    بدون گارانتی هم از 325 تا 350 راحت می تونی پیدا کنی

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

گفتم که در مورد دوربین این گوشی بیشتر توضیح میدم چون واقعآ باهاش کار نکرده بودم و نمی دونستم چطوریاست ولی دیشب یه مهمونی فامیلی دعوت شده بودیم که خواستم با گوشی فیلم برداری کنم موقع فیلم برداری از نظر مکث هیچ ایرادی نداره چون من حتی با N93 هم فیلم برداری کردم موقعی که دوربین رو تکون بدید یه لحظه مکث میکنه ولی تو دوربین E65 هیچ مکثی دیده نمیشهو تصاویر به خوبی فیلم برداری میشه.شب که رسیدم خونه خواستم تصاویری که گرفتم رو تو کامپیوتر ببینم اولش اصلآ باورم نمیشد یه چند دقیقه ایی توی شوک بودم تصاویر گرفته شده با فرمت mp4 گرفته شده که شاید هیچ وقت فکرشو نمی تونسم بکنم که این گوشی تصاویر رو با این فرمت بگیره بعدش تصاویر بسیار بزرگ هستش و صدای گرفته شده به خوبی شنیده میشه چون من با گوشی های زیادی کار کردم تصاویر رو با فرمت 3gp میگیره که هم اندازه تصویر بسیار کوچیکه هم صدا به خوبی شنیده نمیشه ولی توی E65 اینطور نیست هم تصاویر با فرمت mp4 گرفته شده هم صدا به خوبی شنیده میشه هم اندازه تصویر بسایر بزرگ هستش.
    در رابطه با حجم هر کلیپ گرفته شده باید بگم یک کلیپ 01:05 دقیقه ایی 4,311 کیلوبایت هستش که این واقعآ جالب هستش چون همون طوری که می بینید میشه از حجم هر کلیپ هم حدس زد که باید کیفیت تصویر گرفته شده بسیار بالا باشه.من خیلی خیلی از فیلم برداری این گوشی خوشم اومد می خوام همش فیلم بردار یکنم!!!!!
    در رابطه با شارژ این گوشی توضیح دادم قبلآ ولی می خواستم یه امتحان بکنم دیشب قبل از اینکه به این مهمونی برم گوشی رو شارژ کردم وقتی که شارژ گوشی تومو شد حدود 1 ساعت بعد من به این مهمونی رفتم. توی مهمونی 14 تا کلیپ فیلم برداری کردم که حجم این 14 تا 149 مگابایته در مورد دقیقه اش هم باید بگم که کل این 14 تا کلیپ 36 دقیقه و 23 ثانیه هستش.توی مهمونی 2بار sms دادم 2 بار عکس گرفم 1 بار هم حدود 3 دقیقه صحبت کردم ولی با این همه تفاصیر 1 دونه خط شارژ هم پایین نیومد که برام واقعآ جالب بود این هم در مورد شارژ این گوشی.
    در مورد سایر کارایی های این گوشی در پست های بعدی بیشتر صحبت میکنم.

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

از مدیران این کلوپ درخواست می کنم اگه میشه این تاپیک رو به عنوان تاپیک مهم معرفی کنن که اگه کسی خواست این گوشی رو بخره سردرگم نشه من تا امروز هر کاری که با این گوشی کردوم رو اینجا اوردم تا شاید بتونم کمکی به بچه ها بکنم فقط امیدوارم که این اتفاق بیفته ممنون میشم

آخر فروم باز aslanaslan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ریویو کاملی نوشتی...دستت درد نکنه...

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض .....

ریویو کاملی نوشتی...دستت درد نکنه...
    خواهش میکنم وظیفست کار خاصی نکردم
    فقط از مدیران این سایت درخواست میکنم این تاپیک رو یه چند ماهی تاپیک مهم معرفی کنن که اگه کسی خواست این گوشی رو بخره گمراه و سردرگم نشه چون حتی gsm.ir هم درباره این گوشی مطلبی نداره.

تا 2 روزه دیگه هم عکس های گرفته شده توسط این گوشی که خودم گرفتم رو براتون میزارم

آخر فروم باز aslanaslan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فقط از مدیران این سایت درخواست میکنم این تاپیک رو یه چند ماهی تاپیک مهم معرفی کنن که اگه کسی خواست این گوشی رو بخره گمراه و سردرگم نشه چون حتی gsm.ir هم درباره این گوشی مطلبی نداره.
    من خودم گشتم...مطالب کاملی در سطح این تاپیک نبود...تایید میشه...

آخر فروم باز FreeMagic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    در قلب دوستان

پيش فرض

من خودم گشتم...مطالب کاملی در سطح این تاپیک نبود...تایید میشه...
    راست میگه
    در حد بررسی تخصصی سایت های معروف بود
    ولی از اونجا که از تجربه یه کاربر بوده خیلی کاربردی تر بود
    دستت درد نکنه سرمست جان

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

خواهش میکنم عزیز بازم میگم وظیفست کار خاصی نکردم
    از فردا برنامه هایی هم که تونستم رو این گوشی نصب کنم رو میزارم شاید کسی این گوشی رو بخره و بخواد برنامه نصب کنه اینطوری کارش راحت تر میشه و میدونه که مطمئن رو گوشی نصب میشه و نیاز با آزمایش و این چیزا نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه Noob Saibot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

با سلام به همگی.
    از شما هم تشکر می کنم آقای sarmast65-ata به خاطر مطالب خوبت. یه مسئله ای اینجا وجود داره. فکر کنم تا حالا دوربین گوشیت رو خوب تنظیم نکردی. من یه N70 دارم که تصویر برداریش تو حالت خوب MP4 و در حالت متوسط و MMS قرمت 3GP کار میکنه. این نوع تصویر برداری از همون مدل 6680 و N70 وجود داشته. در مورد عکاسی هم باید بگم که لنز های گوشی های نوکیا دست کمی از دوربین دیجیتال ندارند. چون عکس ها با رزولیشین 300DPI یا همون وضوح 300DPI گرفته میشه. تو دوربین های کانون هنوز آخرین رزولیشن تصویر 150DPI یا 175DPI میباشد. پس مطمئن باش که کیفیت عکسی که با این دوربین میگیری بسیار خوب میباشد. نمی خوام الکی تعریف کنم. ولی هنوز هیچ نوع گوشی من ندیدم که عکسی که میگیره 300DPI باشه. فقط در مدل های نوکیا دیده ام. حتی گوشی P990i سونی اریکسون هم 75DPI عکس میگیره.
    Last edited by Noob Saibot; 12-11-2007 at 12:18.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •