تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 1 از 2403 1234511511015011001 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض اینترنت استان گیلان

در این تاپیک قصد بررسى سرویس دهنده هاى Adsl در رشت رو داریم . لطفا هر کسى در رشت سرویس Adsl داره بیاد و نظر بده تا بتونیم بهترین Isp رو انتخاب کنیم.

هزینه هاى ثابت:
    1- براى تمام سرویس هاى ADSL بنابه مصوبه هیئت وزیران مبلغ 5% مالیات و 1% عوارض به مبلغ اشتراک افزوده میشود

2- ماهیانه مبلغ 1000 تومان بابت آبونمان شرکت مخابرات در فیش تلفن وارد میشود (چون فیش دو ماهه است میشه 2000 تومان)

نکته : تمام ISP ها سعى میکنند که مودم خودشون رو به مشترک بفروشند اما اگه شما مودم ADSL خوبى داشته باشید و اصرار کنید سرانجام قبول میکنند

***پارس آنلاین ***
    آدرس : خیابان مطهرى - روبروى مسجد خاتم انبیا (چهار برادارن) - ساختمان گویا (جنب پوشاک 999 - انتهاى بن بست) - طبقه دوم
    تلفن: 3237474

هزینه اشتراک ماهیانه :
    64 محدود (8 گیگ) = 20000 تومان

128 محدود (3 گیگ) = 13000 تومان
    128 محدود (5 گیگ) = 20000 تومان
    128 محدود (12 گیگ) = سه ماهه 92000 تومان (به ازای هر ماه 31000 تومان)

256 محدود (6 گیگ) = 29000 تومان
    256 محدود (10 گیگ) = 30000 تومان

512 محدود (3 گیگ) = 35000 تومان

سایر نرخ ها را در سایت اصلی پارس آنلاین ببینید
    http://www.parsonline.net/fa/services/adsl-price-provinces

هزینه نصب اولیه : برای سرویس هاى 64 تا 384 مبلغ 20000 تومان و براى سرویس هاى 512 به بالا در حدود 50000 تومان است

قیمت مودم : 60 هزار تومان ( قیمت مودم هم بی سیم 95 هزار تومان)

نکته 1 : سرویس های محدود از ساعت 1.5 بامداد تا 6.5 صبح رایگان هستند یعنی اگر در این زمان هرچقدر دانلود کنید از ترافیک ماهیانه شما کم نمیشه
    نکته 2 : درصورت پیش پرداخت 3 ماه هزینه اشتراک ، 3% تخفیف - 6 ماه اشتراک ، 7% تخفیف - یکسال هم 15% تخفیف به شما تعلق میگیرد
    نکته 3 : چنانچه یک ماه از پرداخت شارژ ماهیانه خوددارى کنید، براى استفاده دوباره ناچارا باید مجددا هزینه راه اندازى اولیه رو براى اون سرویس بدید

*** اندیشه سبز خزر ***
    A.S.K

آدرس : گلسار - سه راه گلایل - شرکت اندیشه سبزخزر
    تلفن : 7750000 -7728501

هزینه اشتراک ماهیانه :
    128 محدود (1 گیگ) = 11000 تومان
    128 محدود (3 گیگ) = 15000 تومان
    128 محدود (5 گیگ) = 19000 تومان
    128 محدود (8 گیگ) = 24000 تومان
    128 نانحدود = 40000 تومان

256 محدود (2 گیگ) = 19000 تومان
    256 محدود (5 گیگ) = 24000 تومان
    256 محدود (8 گیگ) = 30000 تومان
    256 محدود (20 گیگ) = 45000 تومان
    256 نامحدود = 120000 تومان

512 محدود (10 گیگ) = 40000 تومان
    512 محدود (20 گیگ) = 60000 تومان
    512 نامحدود = 200000 تومان

1024 نامحدود = 350000 تومان

قیمت دیگر و قیمت های به روز شده در سایت : http://crm.askiran.com

قیمت مودم : 45000 تومان

نکته1 : سرویس های محدود از ساعت 1 بامداد تا 6 صبح رایگان هستند یعنی اگر در این زمان هرچقدر دانلود کنید از ترافیک ماهیانه شما کم نمیشه
    نکته2 : اندیشه بابت راه اندازى سرویس 10 هزار تومان مشخص کرده که البته اگر کاربر قادر به این کار باشد ، این هزینه را هم نمیگیرد
    نکته 3 : سیستم پرداخت آنلاین اندیشه سبزخزر http://crm.askiran.com

*** فن آوا ***
    نکته : این شرکت در رشت دو نماینده دارد S.S.K و البرز که از هر لحاظ با هم متفاوتند

شكوه سامانه خزر : فلکه دفاع مقدس - جنب لوازم خدادادی
    تلفن : 2236770

براى مشاهده نرخ قیمت ها و هزینه راه اندازى به سایت زیر مراجعه کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*** البرز ***
    آدرس : حاجى آباد - بن بست رز - پلاک119 - شرکت داده پردازان سبز البرز
    تلفن : 2242518

هزینه اشتراک ماهیانه
    64 نامحدود = 29000 تومان
    128 نامحدود = 58500 تومان
    192 نامحدود = 85500 تومان
    256 نامحدود = 114500 تومان
    384 نامحدود = 169500 تومان
    512 نامحدود = 228500 تومان

هزينه راه اندازى: با آى پى متغیر مبلغ 15000 تومان و با آى پى ثابت مبلغ 50000 تومان میشه

قیمت مودم : 40000 تومان

نکته 1 : البرز فعلا سرویس نامحدود ارائه میده ... البته به زودي نرخ سرويس هاي محدود هم اعلام ميكنند !
    نکته 2 : تاکنون فقط خط 2 رو ساپورت میکنه
    نکته 3 : چنانچه یک ماه از پداخت شارژ ماهیانه خود دارى کنید، براى استفاده ناچارا باید مجددا هزینه راه اندازى اولیه رو بدی
    نکته 4 : البرز با مودم هاى D-Link ناسازگاره
    نکته 5 : البرز در زمینه اینترنت بى سیم هم فعالیت داره که براى اطلاع بیشتر به تاپیک زیر مراجعه کنید
    کد:
    موفق باشید
    Last edited by majid20; 07-11-2009 at 10:11.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

11 پارس وى (پارس آنلاین)

من از پارس وى که نمایندگى پارس آنلاین رو در رشت داره سرویس گرفتم ( آدرس: فلکه گاز - روبروى دانشکده علوم پایه رشت - شماره تلفن: 3237474) که در ابتدا یک مودم ASUS به قیمت 60000 تومان و 20000 تومان هم بابت هزینه نصب بعلاوه هزینه شارژ ( بسته به نوع سرویس متغیر است که براى 128k مبلغ 31000 تومان میباشد) از مشترى اخذ میشه. و پس از 1 تا 3 هفته اینترنت شما وصل میشه (که این زمان بستگى به شلوغى خط شماست براى من 11 روز ولى براى دوستم 21 روز طول کشید!!!!) پس از راه اندازى سیستم هرگاه مشکل پیش اومد میتونید با پشتیبانى تماس بگیرید ( تلفن: 2240855 یا 2240858) البته گاها پشتیبانى رشت واقعا گیج هستند و بعضى چیزا رو ناچارید از پشتیبانى پارس آنلاین در تهران بپرسید (تلفن: 02182201)
    اوایل از هر لحاظ بهترین ارائه دهنده ADSL در رشت و حتى کل کشور بود. سرعت و خدمات عالى بود و محدودیت دانلود نبود. کم کم سرعت پایین اومد تا اینکه داد همه در اومد . مسئولین پارس آنلاین که اوایل تقصیر رو به گردن مخابرات مینداختند براى اینکه سرعت بیش از این کم نشه (بدلیل افزایش کاربر و عدم تهیه فضاى موردنظر) اقدام به تغییر سیستم از DHCP به PPPOE و اعمال محدودیت حجمى نمودند اینطور که از اونروز به بعد براى استفاده از ADSL باید کانکت بشیم و پس از اتمام حجم مجاز ترافیک ماهیانه ( که براى مثال براى 128k محدودیت حجمى 8 گیگ هستش) اینترنت شما تا ماه بعد قطع میشه!!!!
    مزایا : 1- پشتیبانى مناسب 2- سرعت نسبتا مناسب

معایب : در سرویس هاى نامحدود تنها عیبش قیمت نسبتا بالاست
    در سرویس هاى محدود داشتن محدودیت حجمى و قطعى فورى اکانت در صورت اتمام محدودیت

Last edited by majid20; 14-04-2008 at 03:00.

3. 3 کاربر از majid20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال karkan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    TeHraN

پيش فرض

سلام مجید جان ..خوبی ..من هم رشتی هستم..میخواستم یه درخواستی ازت بکنم..میشه در باره سرعتهای مختلف ADSL و قیمتاش..سرعت دانلود و.... و خلاصه من هیچی در موردش نمیدونم .من چند وقته میخوام یه adsl بگیرم اما با شک و تردید مواجهم !
    میخوام در آینده ای نزدیک بگیرم و میخوام یه سری اطلاعات کسب کنم.. اولا من فقط برای دانلود فیلم و موزیک ویدوها و کنسرتها میخام.
    1-دوما تو رشت چه سرویسهایی وجود داره و به نظر تو بهترین کدومه؟؟
    2-هزینه مودم..هزینه نصب...چقدره و ماهیانه چقدر در میاد؟..
    3-مثلا اگه 128 یا 256 بگیرم یه فیلم 1 مگ رو با چه سرعتی دان میکنه و چقدر طول میکشه؟؟
    4-به نظرت داتک بهتره یا پارس آنلاین؟؟ت
    5-و (شما) الان داری راضی هستی؟
    6-ADSL هم username و password میخواد؟
    ببخشيد اگه سوالام ابتداييه چون تازه میخوام ميخرم.خواهش میکنم اگه مزاحمتی نیست جواب بده.................دستت طلااااااااا

5. این کاربر از karkan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال karkan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    TeHraN

پيش فرض کمک

سلام مجید جان ..خوبی ..من هم رشتی هستم..میخواستم یه درخواستی ازت بکنم..میشه در باره سرعتهای مختلف ADSL و قیمتاش..سرعت دانلود و.... و خلاصه من هیچی در موردش نمیدونم .من چند وقته میخوام یه adsl بگیرم اما با شک و تردید مواجهم !
    میخوام در آینده ای نزدیک بگیرم و میخوام یه سری اطلاعات کسب کنم.. اولا من فقط برای دانلود فیلم و موزیک ویدوها و کنسرتها میخام.
    1-دوما تو رشت چه سرویسهایی وجود داره و به نظر تو بهترین کدومه؟؟
    2-هزینه مودم..هزینه نصب...چقدره و ماهیانه چقدر در میاد؟..
    3-مثلا اگه 128 یا 256 بگیرم یه فیلم 1 مگ رو با چه سرعتی دان میکنه و چقدر طول میکشه؟؟
    4-به نظرت داتک بهتره یا پارس آنلاین؟؟ت
    5-و (شما) الان داری راضی هستی؟
    6-ADSL هم username و password میخواد؟
    ببخشيد اگه سوالام ابتداييه چون تازه میخوام ميخرم.خواهش میکنم اگه مزاحمتی نیست جواب بده.................دستت طلااااااااا

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوست عزیز شرمنده یه مدت بود به دلیل آنچه شرکت پارس آنلاین اتمام محدویت ترافیک ماهیانه اعلام داشته اینترنت نداشتم
    یه مدت از خرید دست نگهدار تا خودم یه Isp مناسب پیدا کنم تا انشاءالله با هم بریم خرید

پروفشنال karkan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    TeHraN

پيش فرض

دوست عزیز شرمنده یه مدت بود به دلیل آنچه شرکت پارس آنلاین اتمام محدویت ترافیک ماهیانه اعلام داشته اینترنت نداشتم
    یه مدت از خرید دست نگهدار تا خودم یه Isp مناسب پیدا کنم تا انشاءالله با هم بریم خرید
    ایرادی نداره مجید جان دستت درذ نکنه من تا 2 هفته دیگه کامپیوترمو عوض میکنم میخوام همراش ADSL هم بگیرم که دیگه خدا بشه.....دستت طلا

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض اندیشه سبز خزر Ask

دیروز با یکى از بروبچ بنابه تعریف چند نفر رفتیم شرکت اندیشه سبز خزر ASK (آدرس: گلسار - سه راه گلایل) و اینو باید بگم که از لحاظ ظاهرى نسبت به ISP هاى دیگه رشت باکلاس تر ه یه سوالاتى ازشون پرسیدیم تا از چند وچون کار آگاه بشیم و ماحصلش این شد:

1- هزینه مودم و راه اندازى : مودم 55000 + هزینه راه اندازى 20000

2-
    شارژ ماهیانه : سرعت 128 با محدودیت 8GB درماه = 30000 تومان ، سرعت 192 با محدودیت 12GB درماه = 40000تومان ، سرعت 256 با محدودیت 20GB در ماه = 60000 تومان [COLOR=Red]
    از لحاظ شارژ ماهیانه صرفا قیمت سرعت 128 با پارس آنلاین برابره اما براى سرعتهاى بالاتر نرخش خیلى بیشتر از قیمتهاى پارس آنلاین هستش

3- مالیات : که اینو همه ماهه علاوه بر مبلغ شارژ باید به ISP بپردازید!! که 6% مبلغ شارژ ماهیانه است

4- آبونمان مخابرات : همینکه مخابرات خط شما رو ADSL کرد هر ماه مبلغ 4200 تومان روى فیش مخابرات شما میاد
    من آخر نفهمیدم چرا آبونمان مخابرات رو باید به اندیشه سبز بپردازیم اونهم هزارتومان گرونتر!!!!!

البته نکته کمدى کار اینه وقتى ازشون در مورد مدت زمان Ping کردن و درصد گم شدن بسته هاى اطلاعاتى در سرویس اونا پرسیدم ، باورکنید که انگار برق سه فاز گرفتند و با تعجب گفتند مگه در ADSL چیزى گم میشه!!!! واقعا که نوبره اقدام به سرویس دهى میکنند اما نمیدونند که چیه عجبا!!!!!!
    Last edited by majid20; 13-05-2008 at 22:27.

10. 4 کاربر از majid20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

14 پارس آنلاین یا اندیشه سبز خزر

اما مقایسه دو ISP پارس آنلاین و اندیشه سبز خزر:

1- مزیت پارس آنلاین نسبت به ASK اینه که اگه بخواید میتونید با پرداخت هزینه بیشتر اکانت نامحدود بگیرید از طرف دیگر باید بگم که واقعا پشتیبانیش درسته

2- مزیت ASK اینه که اولا دیگه کانکشن نداره ثانیا اگه محدودیت دانلودت تموم بشه دیگه اینترنت رو قطع نمى کنند بلکه به ازاى هر گیگ اضافه 5000 تومان جریمه میگیره ( البته شما میتونید در ازاى پرداخت 10000 تومان بیشتر به پارس آنلاین اکانت نامحدود بگیرید که این خیلى بهتره)

به نظر من ASk نسبت به پارس آنلاین اصلا برترى نداره حتى وقتى من ازشون درباره سرعت دانلودشون پرسیدم گفتند بین 10 تا 12 هستش در صورتى که سرعت پارس آنلاین با اینهمه افت سرعت ازشون بهتره. در کل من اصلا از ASK خوشم نیومد البته اگه کسى از ADSL این شرکت استفاده میکنه لطفا بیاد و در موردش توضیخ بده چطوره

12. این کاربر از majid20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

قیمت ask خیلی بیشتر از این حرفاست قربان از لینک پایین نگاه کنین

کد:
    Last edited by hooman_ronin; 04-11-2007 at 00:52.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

به به هومن خان اینجام که هست

راستی بچه ها به اینجام یه نگاه بندازین :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دور اندیشه هم خط بکشین که همین الانشم با محدودیت بازم پارس وی از اینا بهتره , صاحب اندیشه یا خیلی داهاتیه یا احتمالا از آنگولا اومده و دری به تخته خورده و پولدار شده که اصلا مشتری رو آدم حساب نمبکنه.
    با تشکر
    Last edited by cadusir; 04-11-2007 at 01:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •