تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 2399 از 2403 اولاول ... 13991899229923492389239523962397239823992400240124022403 آخرآخر
نمايش نتايج 23,981 به 23,990 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

اگه نباشه جاش خالی می مونه shahrokhblash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

خواهش. اگه مالک خط نیستید که پیغامی نمیاد واستون. علاوه بر این، خود شرکتی که ازش سرویس میگیرید زودتر از همه مطلع میشه و نمیزاره دیگه سرویس رو تمدید کنید و بهتون اطلاع میده کی قطع می کنن (اگه خبر ندن باید خسارت رو پرداخت کنن بهتون).
    بادرود، چند روزی درگیر کاری بودم وقت نکردم زود پیگیری کنم نت من امروز تموم میشه سوالی که هست من زنگ زدم به مخابرات جواب درستی نگرفتم جز این شماره 32132156 که متاسفانه جناب یوسفی شنبه حضور دارن من قبلش به شاتل تماس گرفتم گفت منطقه شما VDSL نمیگیره اینم بگم مخابرات یه شماره 3418 هم بهم داد تانوما اونم گفت منطقه شما فیبرنوری نیست مایوس شدم الان موندم سر دوراهی دوباره نت اندیشه باید تمدید کنم سرعت اپلود به زور روی 60 کیلو میرسه!! تو عصر ارتباطات واقعا ته جدولیم... بگذریم شما از نت vdsl راضی هستین؟ باید حتما نزدیک مرکز مخابرات باشیم؟ و به فیبر نوری ارتباطی داره؟ در ضمن مودم ارزون کیفیت قابل قبول باشه برای vdsl چه برندی هست؟ببخشید سوالاتم طولانی شد
    باسپاس
    Last edited by shahrokhblash; 04-07-2019 at 12:08.

اگه نباشه جاش خالی می مونه shayan_p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

خواهش می کنم.
    لطفا بعد این که سرویستون نصب شد، مراحل سفارش سرویس و ریز هزینه هاش و همچنین سرعت و پینگش رو این جا به اشتراک بزارید.
    بله، حتماً.

3. این کاربر از shayan_p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

بادرود، چند روزی درگیر کاری بودم وقت نکردم زود پیگیری کنم نت من امروز تموم میشه سوالی که هست من زنگ زدم به مخابرات جواب درستی نگرفتم جز این شماره 32132156 که متاسفانه جناب یوسفی شنبه حضور دارن من قبلش به شاتل تماس گرفتم گفت منطقه شما VDSL نمیگیره اینم بگم مخابرات یه شماره 3418 هم بهم داد تانوما اونم گفت منطقه شما فیبرنوری نیست مایوس شدم الان موندم سر دوراهی دوباره نت اندیشه باید تمدید کنم سرعت اپلود به زور روی 60 کیلو میرسه!! تو عصر ارتباطات واقعا ته جدولیم... بگذریم شما از نت vdsl راضی هستین؟ باید حتما نزدیک مرکز مخابرات باشیم؟ و به فیبر نوری ارتباطی داره؟ در ضمن مودم ارزون کیفیت قابل قبول باشه برای vdsl چه برندی هست؟ببخشید سوالاتم طولانی شد
    باسپاس
    خواهش می کنم.
    شما خطتون هنوز نرفته زیر پوشش کافو (اگه رفته بود نمیتونستید جز مخابرات از جایی سرویس بگیرید) و به همین دلیل VDSL نمیتونن بدن بهتون. مخابرات حداقل تو رشت، کارت های DSLAM مخصوص VDSL رو فقط رو کافوی نوری نصب می کنه (چون فاصلش تا مشترک کمتر از 1 کیلومتره واسه بیشتر کاربرها). VDSL به شدت الزام نزدیک بودن مسافت داره، واسه همین تو مرکز مخابراتی نصب نمیشه که بخوایم بگیم باید به مرکز مخابراتی نزدیک باشید. وقتی کافوی نوری بیاد محلتون، از همون جا کارت های ADSL و VDSL نصب میشن و به شما سرویس میدن و به همین دلیل فاصله اتصال شما به اینترنت خیلی کمتر از اتصال به مرکز مخابراتیه و همچنین همین یکی از دلایلیه که جز مخابرات هیچ شرکتی سرویس نمیده، چون نمیخوان تجهیزاتشون رو از مرکز مخابراتی بیارن تو محله ها.
    فعلا راضیم از پایداری و سرعتش، اما پینگش همچنان تعریفی نداره. مودم ها که زیادن، برند های TP-LINK و D-link فکر کنم به نسبت قیمت خوب باشن. برند های چینی و ایرانی هم اومده حتی.

5. 2 کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

سلام
    دوستان تو گیلان خط sip trunk میدن>؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان تو گیلان خط sip trunk میدن>؟
    احتمالا تجهزاتش تو مخابرات باشه چون برعکس SIP که مشترکین خونگی رو پشتیبانی می کنه، SIP Trunk کاملا تجاریه و درآمدزایی بالایی واسش داره. پیشنهاد می کنم حضوری مراجعه کنید به مخابرات مرکزی استان.

داره خودمونی میشه Web30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

درود

دوستان شرکت اندیشه قیمتها رو افزایش داده.

9. این کاربر از Web30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه e3tar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شمال جهنم

پيش فرض

سلام دوستان ؛ چطوری از قیمتهای جدید اینترنت مخابرات با خبر بشم . اگر فایل پی دی اف داره در تاپیک قرار بدید.

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

اندیشه قیمتارو برده بالا ، جشنواره رو هم حذف کرده !

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

دوستان پارس انلاین چطوره ؟ جشنوارش که خیلی خوبه !

16 مگابیت بر ثانیه | 12 ماهه

۱۲۰۰ گیگابایت بین الملل + ۲۱۰۰ گیگابایت ترافیک شبانه
    نصب و راه اندازی رایگان
    ترافیک شبانه در بازه زمانی 2 تا 7 صبح
    حداکثر سرعت بسته 16 مگابیت برثانیه

۹۶۰,۰۰۰
    قیمت ۴۸۰,۰۰۰ تومان

13. این کاربر از light بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mili_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ! My Dreams

پيش فرض

سلام، دوستان میشه یکیتون به من بگین که بی‌زحمت نحوه‌ی کانفیگ کردن مودمِ وای‌فای به چه نحویه؟

- - - Updated - - -

سلام، دوستان میشه یکیتون به من بگین که بی‌زحمت نحوه‌ی کانفیگ کردن مودمِ وای‌فای به چه نحویه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •