تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 2368 از 2403 اولاول ... 136818682268231823582364236523662367236823692370237123722378 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,671 به 23,680 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

دیگه واقعا دارم کلافه میشم. 2 سوال داشتم
    1- امکانش هست از 2 مودم استفاده کرد یکی رو وصل کنم به کامپیوتر با bridge و یکی هم برای اینترنت گوشی ها با pppoe؟
    2- تغییر ISP تاثیری داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

دیگه واقعا دارم کلافه میشم. 2 سوال داشتم
    1- امکانش هست از 2 مودم استفاده کرد یکی رو وصل کنم به کامپیوتر با bridge و یکی هم برای اینترنت گوشی ها با pppoe؟
    2- تغییر ISP تاثیری داره؟

1- همزمان نه
    ولی اگه یکی رو خاموش کنی و بعد اون یکی رو روشن کنی میشه ولی همیشه فقط ۱ مودم بایر روشن باشه
    ۲- نه

تقاضا کن کارشناس بیاد بگو مشکل دارم پولم ازت نمیگیرن احتمالا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

دوستان الان بجز اندیشه کدام isp اینترنت نامحدود دارد؟ اگر لینک سایت یا وضعیت سرعت و قیمتشون رو بگید ممنون میشم

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    از آشنای اول سرویس دارم و چند روزه مشکل دارم
    پیج خیلی دیر لود میشه و اصلا کیفیت نداره

به شدت رو اعصابه

شما هم این مشکل رو دارید یا نه ؟؟

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

تو رشت کسی ب غیر اندیشه و مخابرات های وب و اسیاتک نداره؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    از آشنای اول سرویس دارم و چند روزه مشکل دارم
    پیج خیلی دیر لود میشه و اصلا کیفیت نداره

به شدت رو اعصابه

شما هم این مشکل رو دارید یا نه ؟؟

الان منم همین مشکلو دارم حوصله زنگ زدن هم به یه سری از ادمای بی شعور که مثلا کارشناسن ندارم چون فقط بلدن بگن خطتتون نویز داره... بعد سر همینم حقوق میگیرن حقوق مفت خوری

7. این کاربر از altair بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز TimeWarp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

این آسنای اول چرا اینقدر حجم ها و بسته ها رو گرون کرده ؟!!!!!! بر چه اساسی . حالا خیلی سرویساشون خوبه . سرویس 2 مگش وقتی تعداد یوزر میره بالا شروع به قطع و وصل شدن میکنه بهشون میگی میگن مشکل از خونه هست . 2 ماه اینقدر اومدن و رفتن (سیم کشی خونه عوض کردیم . سیم کشی مسیر عوض شد) آخرشم میگن نه مشکل از سمت شما نیست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

این فیبر نوری تو رشت به کجا رسید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

الان منم همین مشکلو دارم حوصله زنگ زدن هم به یه سری از ادمای بی شعور که مثلا کارشناسن ندارم چون فقط بلدن بگن خطتتون نویز داره... بعد سر همینم حقوق میگیرن حقوق مفت خوری
    وقتی یه سازمان کند و بزرگ دولتی به ضرب و زور خصوصی میشه بیشتر از این نباید انتظار داشت. دوستانی که با شرکت های دیگه توی رشت و تهران و ... سر و کار داشتن، در برخورد با پشتیبانی حضوری و تلفنی 2020 از ساعت کاری و برخورد بی حوصله و غیر فنی و مکاتبات شون می تونن بفهمند که کاملا با یه مجموعه فشل دولتی طرف هستند.

بنده اکیدا به همه توصیه می کنم که به این دلایل تاجای ممکن سمت مخابرات و 2020 نرند و گزینه های دیگه رو امتحان کنند:

• به بهانه کابل برگردان من رو مجبور کردند بعد از 13 سال مشتری اندیشه بودن بعد از چند ماه مقاومت و پیگیری زورکی سوییچ کنم به مخابرات. به فاصله کوتاهی از کابل برگردون بازاریاب های مخابرات ما رو کلافه کردن که بریم ازشون اینترنت بگیریم. به رگولاتوری هم چند بار شکایت کردم و اونها هم جوابهای سربالای مخابرات رو کف دستم گذاشتند و جلوی انحصاری کردن بازار دی اس ال رو نگرفتند. همین الان هر درآمدی مخابرات از اون مناطقی که به این روش مشتری دزدی کرده به دست بیاره حرومه.... شما خودتون تا تهش رو بخونید که چرا از این درآمد حروم، سرویس خوب و یه پشتیبانی باشعور در نمیاد.

• به جای یه ویزارد فروش و چارتا صفحه وب درست و حسابی، فرم و جدول های فروش شون رو (عینهو آیین نامه و بخش نامه و دستور از بالا) پی دی اف کردن و به شکل بی سر و ته روی سایت شون گذاشتن، که حتی یه آدم فنی هم توش گم میشه چه برسه به اون بابای بدبختی که فقط می خواد یه اینترنت به صرفه واسه خونه و بچه هاش دست و پا کنه.

• خیلی از بسته ها رو هم بی سر و صدا حذف کردن و جدیدا و بر خلاف قرارداد یک هفته اس ارسال رایگان رو برداشتن. شما شب می خوابی صبح بیدار میشی می بینی چند هفته اس کلی از حجمت رفته و اپراتور در مورد حذف ارسال رایگان اطلاع رسانی نکرده.
    • به تازگی پنل گزارش گیری شون ترکیده و لیست ورود و خروج های شما رو چند تا چندتا و بعضا بدون مشخص بودن آی پی و ترافیک مصرف شده نشون میده. یعنی اگه باهاش آشنا نباشید اصلا نمی فهمید جزییات مصرف تون چطور بوده و کدومهاش بی ربطه.

• به رغم پیامک ها و تاکید رگولاتوری مبنی بر پشتیبانی 24 ساعته، روزهای تعطیل و حتی پنج شنبه ها پشتیبانی لایه 2 و 3 و حضوری ندارند و پشتیبانی لایه 1 شون هم تعطیله. این یعنی اگه شما یه مشکل اساسی روی اکانت یا سرویس ات داشته باشی باید چند روز تعطیل و آخر هفته رو صبر کنی تا صبح روز کاری بشه. اپراتورهای تلفنی و حتی حضوری و نصاب هاشون تا وقتی که مشتری شون نشدید شما رو تحمل می کنند و قربون صدقه می رند و پیامک های پیگیری می فرستند و حتی پسرخاله می شن شماره میدن برای رفع مشکل، ولی بعدش اعصاب ندارند جواب سرفرصت و باحوصله به شما بدن. به یارو می گم سرعت فعلی پورت رو به من اعلام کن می گه خودت تست سرعت بزن همونیه که هست!!!!

• ماه از دید مخابرات 30 روزه هست (اصلا مهم نیست که یک سال 6 ماه 31 روزه داره!!!) و زمان شروع قرارداد رو از زمان ثبت نام حساب می کنند و مهم نیست که این وسط چند روز طول بکشه که خط شما رانژه بشه یا نصاب بیاد براتون فعال کنه!!! اینه که شما یه سرویس می خرید و ممکنه یک هفته یا بیشتر از این سر و اون سر قراردادتون ضرر کنید. (یارو پشتیبانی تلفنی که شمردن هم بلد نبود یا ما رو چیز فرض کرده بوده از وسط فروردین برام شمرد تا وسط شهریور شد 6 ماه و هر چی براش حساب کردم که ثبت نام فروردین قراردادش باید مهر تموم شه تو کتش نرفت) خلاصه اگه مجبورید از مخابرات بگیرید نیمه دوم سال بخرید که کمتر ضرر کنید!!!

• وقتی همه آی اس پی ها که سرویس شبانه رایگان دارن با همون پهنای باند روز سرویس شب رو هم ارائه می دن یا اینکه لااقل خیلی تو سرش نمی زنن و می زارن رقابت بین مشتریا سرعت رو تعیین کنه، حضرات مخابرات سرعت 12 مگ روز رو رسما شبا اول تا 4 مگ و جدیدا تا 3 مگ پایین میارن یه وقت ضرر نکن.

• ساعت شبانه اشون هم از همه آی اس پی ها کمتره. (5 ساعت در برابر 6 و 7 ساعت دیگران)

• یکی نیست به این آی کیوها بگه: حاجی، اون فروش پلکانی مال وقتیه که شما می خوای مصرف رو کنترل کنی و کاهش بدی (مثل آب، برق، گاز، .....). نباید تو فروش اینترنت که قراره ضررهای دیگه تون رو جبران کنه پلکانی حساب کنی. باید بسته خوب و ارزون بزاری ملت هجوم بیارن بخرن تو هم یه پولی بیاد دستت. باید سند رایگان و چند جور اشانتیون و سرویس های ارزش افزوده بدی. خنده داره که شما اگه 100 گیک از اینا حجم بخری باید تو 7 گیگ اول پله به پله چرتکه بزنی گیگی چند در میاد، بعد 90 گیگ بقیه اش مثلا گیگی 1500 تومن حساب میشه. تازه براش تو فایل پی دی اف مثال هم گذاشتن...

خلاصه برید سرچ کنید مخابرات های استانی همه جا همین گندن و اصلا از تفکر دولتی و دستور از مرکز و نگاه از بالا به پایین به مردم (رعیت) بهتر از این در نمیاد. تا می تونید برید اندیشه و بقیه آی اس پی های بومی و خصوصی رو تقویت کنید که به خاطر درآمدشون هم که شده کمی واسه شعورتون ارزش و احترام قائلن. لااقل اگه امثال اندیشه پرفکت نیستن، من که توی رشت و چند تا شهر بزرگ دیگه پای نت بودم دیدم که سرویس اش با خیلی از آی اس پی های توی شهرهای دیگه رقابت می کنه و هر چی هست به مخابرات شرف داره. پسرخاله منم نیستن. ترجیح می دم از یه آی اس پی خصوصی بومی بخرم تا سرمایه از گیلان بره توی جیب چند تا آی اس پی گنده و مرکز نشین.

ولی مخابرات هرگز. تا می تونید سمتش نرید.
    Last edited by kenshikan; 21-05-2017 at 13:10.

11. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

رشت هاى وب کسى نداره!؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •