تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 502 از 2403 اولاول ... 240245249249849950050150250350450550651255260210021502 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,011 به 5,020 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

پروفشنال mtx891's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

thepiratebay.org
    L2-6
    hotfile.com
    L2-8

اینجوری پیش بره مودم رو از پنجره میندازم بیرون

2. 2 کاربر از mtx891 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mehdihamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوستام من یه مشکل دارم مودم رو بنا به دلایلی روی nat گذاشتم مطمعنم که سیستم سر ساعت 5:55 خاموش میشه 3شب اول مشکلی پیش نیومد اما دیشب من با تورنت تا ساعت 5:55 1.2 گیگ دان کردم اما 200 مگ از شارژم کم شد وقتی رفتم در accounting.askiran.com
    دیدم که تا ساعت 7 که بیدار شدم مودمو خاموش کردم کانتک بوده و 1453.6 دانلود شده در صورتی که مطمعنم سیستم سر ساعت خاموش شده اینو میدونم که وقتی سیستم خاموش باشه کانکت میمونه اما چی دانلود شده مگه مودم واسه خودش دانلود میکنه؟

مودم که هیچ وقت واسه خودش دانلود نمیکنه مگر اینکه اون دستگاهی که bios2bb معرفی کرد بهش وصل کنی 60% کامپیوتر تا ساعت 7 روشن بوده
    Last edited by mehdihamed; 29-06-2010 at 22:13.

اگه نباشه جاش خالی می مونه bios2bb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستام من یه مشکل دارم مودم رو بنا به دلایلی روی nat گذاشتم مطمعنم که سیستم سر ساعت 5:55 خاموش میشه 3شب اول مشکلی پیش نیومد اما دیشب من با تورنت تا ساعت 5:55 1.2 گیگ دان کردم اما 200 مگ از شارژم کم شد وقتی رفتم در accounting.askiran.com
    دیدم که تا ساعت 7 که بیدار شدم مودمو خاموش کردم کانتک بوده و 1453.6 دانلود شده در صورتی که مطمعنم سیستم سر ساعت خاموش شده اینو میدونم که وقتی سیستم خاموش باشه کانکت میمونه اما چی دانلود شده مگه مودم واسه خودش دانلود میکنه؟
    این مشکل واسه منم پیش اومده بود. تایم اکانتینگ سرورای اندیشه اگه اشتباه نکنم حدود 3:18 دقیقه عقبه. تازه چون سروراشونم از افغانستان میخرن، 2 یا 3 دقیقه علی الحساب، بقول پشتیبان فنی "Tolerance داره... ".

1:03:00 AM*Enabled*l1-EveryDay********************Power-on***System Wake Up*
    1:05:00 AM*Enabled*l1-EveryDay****************Close Program:BWMonitor.exe*******BW Termination
    1:05:14 AM*Enabled*l1-EveryDay***********Run Program:C:\Program Files\Internet Download Manager\IDMan.exe | ************Start IDM
    5:55:00 AM*Enabled*l1-EveryDay***********Run Program:C:\Program Files\BandwidthMonitor\BWMonitor.exe | ************Start BW
    5:55:00 AM*Enabled*l1-EveryDay*******************Hibernate****System Hibernate*
    1:05:04 AM*Disabled*l1-EveryDay***********Run Program:C:\Program Files\uTorrent\uTorrent.exe | ************Start uTorrent
    1:06:00 AM*Disabled*l1-EveryDay***********Run Program:C:\Program Files\uTorrent Ultra Accelerator\uTorrent Ultra Accelerator.exe | ************Start uTorrent Ultra Accelerator*

بیا. این تا قبل از اینکه نامحدود بگیرم لاگ زمانبندی من بود... حوصله ندارم توضیح بدم ولی برنامش autopoweron & shutdown که با با scheduled task ویندوز تلفیقش میکردم و سیستم کاملا اتوماتیک دانلود ...

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:37 PM ----------

مودم که هیچ وقت واسه خودش دانلود نمیکنه مگر اینکه اون دستگاهی که bios2bb معرفی کرد بهش وصل کنی 60% کامپیوتر تا ساعت 7 روشن بوده
    من چی معرفی کردم؟! RT-N13U رو میگی؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

این مشکل واسه منم پیش اومده بود. تایم اکانتینگ سرورای اندیشه اگه اشتباه نکنم حدود 3:18 دقیقه عقبه. تازه چون سروراشونم از افغانستان میخرن، 2 یا 3 دقیقه علی الحساب، بقول پشتیبان فنی "Tolerance داره...

من چی معرفی کردم؟! RT-N13U رو میگی؟
    آره همین اسمش یادم نبود
    tolerance میشه 5 دقیقه 10 دقیقه دیگه 1 ساعت که نیست
    Last edited by mehdihamed; 29-06-2010 at 23:05.

اگه نباشه جاش خالی می مونه bios2bb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان خوب و عزیز کنکوریم. ایشالا که همتون هرجا میخواین قبول شین. اصلا هم استرس نداشته باشین. مطمئین باشین کسی که شمارو خلق کرده بهتر از خود شما و هر موجود وجودی در کائنات میدونه چی واستون خوبه. این دعا رو دیدم گفتم واسه اینکه یه روحیه بگیرین تو این مدت 30 ساعت باقی مونده به ازمون:

خدایا!
    به پدران و مادران کنکوری ها صبر عظیم عنایت بفرما
    کیسه پول کنکوری ها را بزرگ تر و جیب دبیران کنکور را کوچک تر بفرما
    این وقت «طلایی» را «نقره ای» بگردان
    کنکوری های ناامید را امیدوار بگردان
    هر چه زودتر رویاهایمان را زمینی بگردان
    عقربه های ثانیه شمار را نابود بفرما
    «خیالاتی ها» را بی خیال بگردان
    ما را در برابر آلزایمر، بخصوص سر جلسه کنکور، حفظ بفرما
    متخلفان و سوداگران کنکور را علیل و ذلیل بگردان
    کامپیوتر های سازمان سنجش و دستگاههای O.R.M را از هر گونه خطایی مبرا بگردان
    سازمان سنجش را در تکذیب شایعات تواناتر بگردان
    خواب بهاری و خستگی را از ما دور بگردان
    و در آخر، خدایا ما کنکوری ها را هر چه زودتر به زندگی عادی برگردان
    آمین!

جنبش p30world!!!!

بروبچه های ریاضی هرکی که تو این فرومه به بهانه کنکور هم که شده، بعد امتحان بیاین همدیگرو ببینیم. بیرون مجتمع فنی. فکر کنم همه همونجا باشیم دیگه... یا علی...

7. این کاربر از bios2bb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

امیدوارم کنکورو خوب بدی نگران نباش اگه روزانه قبول نشی صد در صد پیام نور قبولی منم موقع کنکور خیلی استرس داشتم الان که دانشگاهم داره تموم میشه فکر میکنم اون موقع بی خودی استرس داشتم اگه استرس نداشته باشی 100% اونجایی که دوست داری قبولی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اصلا قصد استرس وارد کردن ندارم ولی دور دانشگاه آزاد را خیط بکشن وگرنه خودتونم فیلطر میکنن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال mtx891's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

بایوس جان
    همرو منفی هم بزنی خلاصه یه کاردانی قبولی
    البته امیدوارم مهندسی یه جای خوب خوب قبول شی

موضوعی هم که توضیح دادی قبول اما تو 5 دقیقه دیگه 200 مگ دانلود نمیشه

و مطمعنم کامپیوتر روشن نبوده
    این امکان وجود داره که چون کانکت بودم اندیشه درخاستهای دانلود رو قعط نکرده و اطلاعات همینطور فرستاده شده باشه؟
    یه هنگ یا چیزی شبیه این؟

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض

دوستان پی سی ورد تاپیک مخصوص کنکور داره..! ای شالا همتون قبولین..! از بحث خارج نشین لطفا

پروفشنال mtx891's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

iau.ac.ir
    این سایت -- شده!!!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •