تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 501 از 2403 اولاول ... 40145149149749849950050150250350450551155160110011501 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,001 به 5,010 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

پروفشنال mehdihamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درود...

دوستان من از شرکت پارس آفلاین! اینترنت میگیرم ، میخواستم کوچ کنم بیام اندیشه سبز ، چندتا سوال داشتم ازتون ممنون میشم پاسخ بدید...

1- مودم بنده Symphony هستش که شرکت پارس آنلاین داده + نصب ، نیازی نیست برای اندیشه مجددا" مودم بگیرم؟؟

2- پیش شماره تلفن خونه بنده 222 هستش ، سرعت چجوریه؟ مناسبه؟!

3- بعد از ثبت نام و نصب چند روز طول میکشه تا به اینترنت متصل بشم؟!

ممنونم ، شاد باشید...
    منم مودم symphony دارم از پارس اومدم اندیشه همون طور که birak عزیز گفت مودم به خوبی کار میکنه پول نصب هم نیاز نیست بدی چون سیم کشی که قبلاً انجام شده فقط مودمتو ببر اندیشه برات تنظیم کنن پول هم نمیگیرن واسه من هم 3 روز طول کشید تا وصل شد البته 2 روز هم طول کشید تا پارس خطم رو جمع کنه

2. این کاربر از mehdihamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه e3tar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شمال جهنم

12

1) مودم سیمفونی به راحتی با اندیشه هم کار میکنه فقط کافیه یه بار ریست کنید و بعد از وصل شدن خط یک بار تنظیم اتوماتیک کنید که اون هم خیلی شبیه tp link هست و به سادگی انجام میشه .
    2)تا جایی که میدونم خط 2 مشکل سرعت نداره و تنها مشکلش برای بعضی افراد هست که تازه میخوان adsl بگیرن و خطشون pcm هست . اون هم به دلیل تراکم بالاتر خط 2 هست که راسته بازار رو هم شامل میشه .. شما که قبلا از شرکت دیگه اشتراک داشتی این مشکل رو نداری ... اینجا هم اطلاعات بیشتر برای علاقمندان در مورد اینکه pcm اصلا چیه :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    3) بین 2-3 روز در بهترین حالت تا حداکثر 10 روز در بدترین حالت ... بستگی به مرکز مخابراتتون داره که چقدر وظیفه شناس باشن ! در اصل نیابد طول بکشه ... مثلا همین هفته پیش خط 6 مال یکی از دوستان که یکی از مراکز کم ترافیک حساب میشه ظرف 3 روز وصل شد .
    موفق باشی.

ممنون از شما و راهنماییهای خوبتون

چه سرویسی مسگرفتی و سرعتت ماکزیمم به چند میرسید؟
    128 پارس آنلاین میگرفتم با محدودیت ماهیانه 5 گیگ ، سرعت در روزها خوبه و بالای 100 هستش ولی شبها که رایگانه سرعت بشدت میاد پایین رو 40 ، 50 بعضی موقع 20...

منم مودم symphony دارم از پارس اومدم اندیشه همون طور که birak عزیز گفت مودم به خوبی کار میکنه پول نصب هم نیاز نیست بدی چون سیم کشی که قبلاً انجام شده فقط مودمتو ببر اندیشه برات تنظیم کنن پول هم نمیگیرن واسه من هم 3 روز طول کشید تا وصل شد البته 2 روز هم طول کشید تا پارس خطم رو جمع کنه

ممنون مهدی جان ، پس باید بدی مودم رو تنظیم کنن ، ممنون که یاد آوری کردید.

ممنون از دوستان گرامی بزودی میایم تو جمع اندیشه ایها !!

4. این کاربر از e3tar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه e3tar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شمال جهنم

پيش فرض

دوستان شرکت شاتل در رشت شروع به کار نکرده؟
    چون در صفحه ای از سایت شاتل آدرس نمایندگی شرکت رو درج کرده!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    رشت افزار داده سامانه احمد رحمت الله زاده-رامین اسماعیل زاده طاهره عباسی-محبوبه مهدی نژاد رشت-حاجی آباد (خیابان انقلاب)، كوچه گنجه‌ای، بن بست صفاری، ساختمان كسری، واحد3-شركت افزارداده سامانه
    0131-3211600-2
    نمابر 3244442
    سوال دیگری هم داشتم اینبود که در اندیشه ساعات رایگان اینترنت از 1 تا 6 هست یا 7 ؟!

ممنونم

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام
    شاتل تو رشت نمایندگی داره البته آدرسشو نمیدونم
    در مورد سوال دوم 1 تا 6 رایگانه

7. این کاربر از mehdihamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بچه ها خبر خوش زنگ زدم اندیشه گفتن دستگاه stm جدید رو خریدن احتمالاً نوسان سرعت از این به بعد کم میشه ولی downstream تغییر نمیکنه و روی همون 1077 میمونه

9. 2 کاربر از mehdihamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

خب الان که شبا بد نیست من هر شب دانلود نمیکنم ولی چند شب گذشته بطور متوسط هر شب 1200 مگ دان کردم! بنظرم مناسبه !حالا اگه Stm1 جدید رو هم وصل کرده باشن که دیگه بهترم میشه. شاید بتونیم دوباره به بالای 2200 مگ در شب برسیم!
    راستی نمیدونم تقصیره منه که بچه ها دیگه چیزی نمینویسن یا نه؟!
    اما اگه بخاطر حرف های منه که من عذر میخوام! بیاید هر چی میخواید بنویسید ببینیم دنیا چه خبره؟!
    Last edited by Dj_aghamajid; 29-06-2010 at 17:16.

11. این کاربر از Dj_aghamajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Kasra 91's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    رشــــت

پيش فرض

سلام من یه محافظ دارم که برای دستگاه های کامپیوتره مودمم هم بهش وصله ولی تا نوسان میزنه برق ADSL قطع میشه تا ثابت بشه چراغ موئم طول میکشه

چی برای محافظ مودم خوبه که با نوسانات برق ن بسوزه مودم نه وسط کار قطع بشه ؟

الان مودم به برق جدا وصله ولی با نوسان قطع نمیشه ولی به این محافظ وصله با کوچیکترین نوسان قطع میشه

13. این کاربر از Kasra 91 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

سلام من یه محافظ دارم که برای دستگاه های کامپیوتره مودمم هم بهش وصله ولی تا نوسان میزنه برق ADSL قطع میشه تا ثابت بشه چراغ موئم طول میکشه

الان مودم به برق جدا وصله ولی با نوسان قطع نمیشه ولی به این محافظ وصله با کوچیکترین نوسان قطع میشه
    محافظ ؟
    اصلا چرا به محافظ وصلش میکنی؟ من الان حدود 13 ساله که کامپیوتر دارم ولی هرگز از محافظ استفاده نکردم! تازه برق گلسار هم که خوبه! حلا اگه کلا نوسان برق داری از اون محافظ - تقویت کننده های فاراتل برای کل خونه بگیری بهتره!
    راستی سایت پایرت دوباره ترکید!

15. 2 کاربر از Dj_aghamajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

امروش چرا هی لینک مودم قطع میشه؟
    پارس خط 3
    رو اعصابه ها

پروفشنال mtx891's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

منم فکر کنم مودم ضعیفه من مودمو و یه پنکه رو به یه سه راهه وصل کردم بارها امتحان کردم همچین پنکه روشن خاموش میشه مودم قطع میشه

دوستام من یه مشکل دارم مودم رو بنا به دلایلی روی nat گذاشتم مطمعنم که سیستم سر ساعت 5:55 خاموش میشه 3شب اول مشکلی پیش نیومد اما دیشب من با تورنت تا ساعت 5:55 1.2 گیگ دان کردم اما 200 مگ از شارژم کم شد وقتی رفتم در accounting.askiran.com
    دیدم که تا ساعت 7 که بیدار شدم مودمو خاموش کردم کانتک بوده و 1453.6 دانلود شده در صورتی که مطمعنم سیستم سر ساعت خاموش شده اینو میدونم که وقتی سیستم خاموش باشه کانکت میمونه اما چی دانلود شده مگه مودم واسه خودش دانلود میکنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •