تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 4 از 2403 اولاول 1234567814541045041004 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض پارس وی مزخرفه

من از پارس وی ADSL گرفتم. قبلا خوب بود.
    البته واقعا نسبت به تهران گرون تره.اما از وقتی که این محدودیت دانلود رو گذاشتن افتضاح شده. دم به ساعت قطع می شه.آدم. دیوونه می کنه.
    تازه پشتیبانیش هم افتضاحه.نوع سرویس رو عوض کردن.و با این عوض شدن سرویس کاربر باید یک کانکشن درست می کرد.
    3 روز اینترنت ما قطع بود و کسی به ما در این مورد خبری نداد.تلفنشون یا اشغال بود یا کسی جواب نمی داد.من نمی دونم ساعت 1 شب چرا باید اشغال باشه دیگه؟
    یکی از دوستان 8 روز اینترنتش قطع بود و کسی بهش زنگ نزد.آخرش از طریق من فهمید که باید چی کار کنه.
    واقعا Dial up اندیشه سبز از این بهتر بود
    البته من در مورد سرعت ADSl اندیشه سبز و پارس وی دقیقا اطلاع ندارم
    پارس وی سرویس 128 سرعتش چیزی حدوده 100 هست .
    اینجوری که من شنیدم اندیشه پهنای باندش رو بین 4 نفر Share می کنه و پارس وی 8 نفر .اینجوری باید سرعت اندیشه بیشتر باشه.
    در آخر اینو بگم که من و دوستام که از پارس وی گرفتیم دیگه نمی خوایم قراردادمونو تمدید کنیم
    اصلا من نمی دونم این چه شرکت مزخرفیه که بدون اطلاع محدودیت دانلود میزاره رو سرویسش.اصلا انگار نه انگار که قرارداد امضا کردیم .شده مثل سهمیه بندی بنزین.هیچ کس صداشم در نمیاد.
    به خاطر مزخرف بودن پارس وی و همچنین به نشانه اعتراض ما دیگه از پارس وی سرویسص نمی گیریم.

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض شرایط پس دادن مودم به پارس آنلاین

اگر بخوایم سرویس پارس وی رو پس بدیم مودم رو پس میگیرن یا نه ؟ ممنون میشم جواب بدید. پارس وی افتضاح شده. مخصوصآ در هفته ی اخیر
    دوست عزیز بستگى داره کى سرویس رو گرفته باشى و چند ماه از تاریخ خرید مودم گذشته باشه
    قبلا هر کى قرارداد مى بست اگه تا 6 ماه انصراف میداد و خواستار فسخ قرارداد بود اون موقع به شرط سالم بودن مودم، عین مبلغ خرید مودم رو به شما عودت میدادند ...اما در چند ماه اخیر در متن قرار داد تغییر دادند و اون اینکه مدت 6 ماه رو به 1 ماه کاهش دادند یعنى در حال حاضر اونایى که جدیدا قرارداد بستند (از 5-6 ماه پیش) تنها یک ماه فرصت دارند تا درصورت نارضایتى از سرویس ضمن پس دادن مودم عین وجه رو دریافت کنند و در غیر اینصورت دیگه مودم رو اصلا پس نمیگیرند
    اگه تازه گرفتى یعنى 1 ماه نمیشه میتونى پول مودم رو پس بگیرى ...اگه هم 5-6 ماه هست قرار داد بستى یه تماسى با شرکت بگیر (3237474) تا متن قراردادت رو چک کنن؛ ببینند تا اگه قرارداد قبلى دارى بتونى مودم رو پس بدى
    در ضمن اونایى که مثل من دیگه مودمشون رو پس نمیگیرند زیاد غصه نخورند چون جنس مودمى که پارس آنلاین استفاده میکنه خوبه و به کارشون میاد و این حرفى که ISP ها میگن که نمیدونم جنس مودم ما با خط ما مچ هستش یا اگه مودم دیگه اى بخرى تضمین نمیدیم حداکثر سرعت رو داشته باشى و ... همه حرف مفته
    در ضمن من هم موافقم که سرویس پارس آنلاین این هفته واقعا افتضاح شده و قطعى داره
    درضمن یه تماسى با مسئول مربوطه در تهران داشتم گفتند که حتما بزودى مشکل حل میشه ... حالا ببینیم بازم این حرفشون مفت در میاد یا واقعا حرف حسابى زدند
    Last edited by majid20; 14-11-2007 at 18:08.

اگه نباشه جاش خالی می مونه kavehmech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با سلام.من ميخوام اسفند ماه adsl بگيرم. الان بيش از 5 ساله كه مشتري انديشه سبز هستم.و خيلي ازش راضيم.فقط در مورد adsl نميدونم چيكار كنم؟ اوون قيمتهايي كه شما تو پستهاي اوليه زديد با اون چيزي كه تو سايت انديشه نوشته جور در نمياد ؟مثلا 128 با ترافيك 8 گيگ رو نوشتيد 30000 تومان در حالي كه تو سايت زده 46900 تومان. ميخواستم بدونم اين اطلاعات واسه چه زماني هست؟ در ضمن هر پهناي باند مثلا 128 كيلو رو انديشه به چند نفر ميده؟ و عملا سرعت وقتي كه بقيه كاربران هم استفاده كنند چقدر كم ميشه؟ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    مرسي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

hاین حرف ایشان که 128 با 8 ترافیک رو خودشون از اندیشه سوال کردن ولی مثل اینکه اندیشه هنوز سایتشو اپدیت نکرده
    یه مساله ای رو میخام بهت بگم که منم از کیفیت دایل اپ اندیشه وقعا راضی بودم و 5 6 سال مشتریشون بودم ولی adsl اندیشه ماله خودش نیست و نماینده یه شرکت دیگه است پس بخاطر دایل اپ خوب دلیل نمیشه که adsl خوبی بده که من شنیدم خیلی هم از شون شاکین

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

hاین حرف ایشان که 128 با 8 ترافیک رو خودشون از اندیشه سوال کردن ولی مثل اینکه اندیشه هنوز سایتشو اپدیت نکرده
    یه مساله ای رو میخام بهت بگم که منم از کیفیت دایل اپ اندیشه وقعا راضی بودم و 5 6 سال مشتریشون بودم ولی adsl اندیشه ماله خودش نیست و نماینده یه شرکت دیگه است پس بخاطر دایل اپ خوب دلیل نمیشه که adsl خوبی بده که من شنیدم خیلی هم از شون شاکین

ممنون از جوابت. من هم اطلاع زيادي از adsl انديشه ندارم.ولي اخه تو همين تاپيك گفتن كه پارس وي هم جديدا ناجور شده. بالاخره فكر كنم بايد بين اين دو تا يكي رو انتخاب كنم. فقط يه سئوال داشتم. من اگه مثلا سرويس 192 كيلو با 12 گيگ ترافيك رو بگيرم. سرعت دانلودم در بهترين و بدترين حالت فكر ميكنيد چقدر باشه؟
    و يه چيز ديگه ايا سرعت اينترنت و خصوصا دانلود تقسيم بر تعداد كاربران اون شبكه ميشه ؟ مثلا اگه همين 192 رو به 4 نفر بدن عملا اگه هر 4 تا استفاده كنن سرعتشون يك چهارم 192 ميشه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با سلام.من ميخوام اسفند ماه adsl بگيرم. الان بيش از 5 ساله كه مشتري انديشه سبز هستم.و خيلي ازش راضيم.فقط در مورد adsl نميدونم چيكار كنم؟ اوون قيمتهايي كه شما تو پستهاي اوليه زديد با اون چيزي كه تو سايت انديشه نوشته جور در نمياد ؟مثلا 128 با ترافيك 8 گيگ رو نوشتيد 30000 تومان در حالي كه تو سايت زده 46900 تومان. ميخواستم بدونم اين اطلاعات واسه چه زماني هست؟ در ضمن هر پهناي باند مثلا 128 كيلو رو انديشه به چند نفر ميده؟ و عملا سرعت وقتي كه بقيه كاربران هم استفاده كنند چقدر كم ميشه؟ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    مرسي
    دوست عزیز من نرخ جدید رو شخصا چند وقت پیش از شرکت اندیشه سبز خزر گرفتم که داخل یه صفحه تمام نرخ و شرایط رو زده بودند و نرخ داخل سایت گویا قدیمیه اما اطلاعى در زمینه نحوه عملکرد سیستم اونا رو ندارم اما گویا سرعت دانلود براى 128 که باید در شرایط عالى 18 باشه در پارس وى 13-14 و اندیشه سبزخزر 10-12 هستش پس با این اوصاف اصلا توصیه نمى کنم از اندیشه سبز خزر سرویس بگیرى

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

1

ممنون از جوابت. من هم اطلاع زيادي از adsl انديشه ندارم.ولي اخه تو همين تاپيك گفتن كه پارس وي هم جديدا ناجور شده. بالاخره فكر كنم بايد بين اين دو تا يكي رو انتخاب كنم. فقط يه سئوال داشتم. من اگه مثلا سرويس 192 كيلو با 12 گيگ ترافيك رو بگيرم. سرعت دانلودم در بهترين و بدترين حالت فكر ميكنيد چقدر باشه؟
    دوست عزیز درسته که پارس آنلاین جدیدا افت کرده اما با این اوصاف نسبت به اندیشه کاملا برترى داره و همونطور که در این تاپیک اعلام شد به هیچ وجه توصیه نمیشه که از اندیشه سرویس بگیرى
    در ضمن شما که قصد دارید از اندیشه سرویس 192 با 12GB ترافیک ماهیانه به قیمت ماهیانه 40000 تومان بگیرید بهتره بجاش با پرداخت ماهیانه 28000 تومان از فن آوا (نمایندگیش رو SSK و البرز دارند) سرویس 128k نامحدود بگیرى یا حتى با پرداخت ماهیانه 42500 از پارس آنلاین سرویس 128k نامحدود دریافت کنى

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

البته یکی از دوستان من از اندیشه سرویس 192 رو گرفته به تازگی و سرعت دانلودش از سایت های با سرعت خوب در حد 21 - 23 کیلو هست. فکر می کنم سرعت مناسبی باشه واسه 192. کاوه جان شما اگر فکر می کنی با 12 گیگابایت تبادل اطلاعات در ماه می تونی کنار بیای و برات کافیه، که می تونی از اندیشه بگیری. ولی اگر پهنای باند بیشتر می خوای برای دانلود و آپلود ماهیانه می تونی بری سراغ پارس وی. البته به شخصه من برخورد اندیشه سبز رو به همه جا ترجیح میدم. پارس وی ( یا همون پارس آفلاین ) پشتیبانی تهرانش که ارث پدرشون رو از آدم طلب دارن. تو رشت هم که اون کسانی که تو پارس وی نشستن اصلا سلام و علیک هم بلد نیستن چه برسه به راهنمایی و پشتیبانی یا همه ی اینها پیشکش شون باشه فقط برخورد درست با مشتری داشته باشن که همون هم ندارن.
    به نظر من یا از اندیشه بگیر یا از فناوا که نمایندگیش رو فنی مهندسی بردباران داره. بردباران در سایت فناوا به عنوان نمایندگی معرفی شده. سایتش هم اینه :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by DSL; 18-11-2007 at 00:55.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

13 اشتراک 8 به 1

ايا سرعت اينترنت و خصوصا دانلود تقسيم بر تعداد كاربران اون شبكه ميشه ؟ مثلا اگه همين 192 رو به 4 نفر بدن عملا اگه هر 4 تا استفاده كنن سرعتشون يك چهارم 192 ميشه؟
    جواب سوالت هم آره است و هم نه
    منظور از اشتراک 8 به 1 در پهناى باند ADSL اینه که مثلا شرکت 2GB پهناى باند رو بین 8 کاربر تقسیم میکنه
    اما متاسفانه هیچیک از ISP هاى داخل ایران این تقسیم بندى رو عادلانه انجام نمیدند و یه جورایى تقلب میکنند و شما به هیچ عنوان سرعت 128 واقعى رو نخواهید داشت مگر در ساعات خلوت
    در ضمن سرعت اینترنت کسانى که پهناى باند 128 دریافت کرده اند در رشت 100 میباشد
    Last edited by majid20; 19-11-2007 at 22:26.

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ممنون از جوابهاي همتون. ولي هنوز يه چيزي واسم عجيبه.اوون هم اينكه سرعت دانلود خيلي پايينه كه يكي از دوستان گفت حداكثر 20 كيلو ميشه. من نميدونم خوب ديگه چرا ميگن 128 كيلو يا 192 كيلو. پس اين سرعت هم مثلا dial up ها كه يه سرعت اسمي دارند هست. واسه من فقط سرعت دانلود مهمه.تازه اگه 20 كيلو هم بشه فقط 4 برابر dial up ميشه .من با كارتها ي انديشه سرعت دانلود 5 كيلو داشتم. حالا مثلا 40000 تومن ماهانه بدي اونم واسه 20kb/sec
    نميدونم!!! با اين سرعت نه تنها 12g در ماه نميشه.حتي نصفش هم بشه خيليه. مگه اينكه روزي 15 ساعت on باشي!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •