تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 2385 از 2403 اولاول ... 138518852285233523752381238223832384238523862387238823892395 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,841 به 23,850 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

پروفشنال D,Freeman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونه.

پيش فرض

فردا صبحش درست شد.الان شده 256 سرعت دانلود.

آخر فروم باز Angel Of Darkness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Dark Corners of The Earth

پيش فرض

من با اندیشه مشگل پینگ ندارم سرعت دانلودم هم بین 900 تا 1010 اینا هست سرویسمم هم 8 مگه

فن آوا ولی 2 تا 8 صبح رایگانه + با قیمت برابر 61 گیگ بیشتر میده گیگی 1000 تمنم حساب کنی میشه 61 تمن
    هایوبم که ترکونده 520 گیگ داره میده
    این ماه منتطر میمونم ببینم چی میشه بقیه خودشونو به اون میرسونن یا طبق روتین ایران اونیو که بالا رفته پایین میکشنش
    Last edited by Angel Of Darkness; 10-12-2017 at 14:07.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام .الان تمام سرویس دهنده های رشت سرعت واقعی کردن؟کسی نیست که سرعت لیمیت نکرده باشه رو طرح جدید یا حداقل بالاترین سرعت بده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

بعد امشب از روی بیکاری داشتم تو سیستم کامپیوترم با جیمیل ور میرفتم که گفتم یه سری به Map بزنم
    همینجوری location حضورم رو زدم که یهو منو برد به یک آدرسی به رشت (( این نکته هم قابل توجه هست که سیستم مثل گوشی location نداره که ماهواره ای نقطه یابی کنه - فکر کنم از روی ip مکان حضور رو نشون میده ))

هرچی رو موقعیت خودم زوم کردم دیدم زده موسسه اعتباری کاسپین (( آدرسش کنار بلوار حافظ هست ))

....

شما هم اگه امکانش رو داشتید این کار رو انجام بدید
    با Map سیستم چک کنید !! شاید یه کافه یه رستورانی یه کارخانه ای افتادید

همونطور که گفتي اين قضيه ربطي به GPS نداره و ردگيري رو از روي آنتن وايرلس انجام ميدن. گويا ماهواره هايي دارن که شبکه هاي راديويي از جمله وايفاي ها رو ايندکس مي کنن (اندر ممالک خارجه ماشين هاي نقشه برداري و عکس برداري گوگل اين کار رو هم از نزديک و با دقت بالاتر انجام ميدن). کافيه يه مدت چند روزه وايرلس تو يه محل ثابت روشن ياشه که ايندکس ميشه. بعدا که توي بروزر يا اپ گوشي بهش اجازه بدي مکانت رو استفاده کنه، کد BSSID وايفاي رو مي فرسته واسه سرويس مکان يابي و اون از روي مختصات ايندکس زوم مي کنه رو سر اون وايرلس. در واقع شما رديابي دقيق نمي شيد. اون اکسس پوينت هست که رديابي ميشه و البته شما هم با خطاي چند متري تا چند ده متري مکان خودتون رو مي بينيد.

البته رو دستگاه هاي همراه که GPS هم دارن اين داستان وايفاي رو هم باهاش ترکيب مي کنن که جاهايي که سيگنال يکي ضعيف يا يکي از اينها وجود ندارد (داخل ساختمان، زير زمين، ....) همديگه رو پوشش بدن و مکان يابي کنن. تنظيم هاش رو مي تونيد توي سرويس لوکيشن اندرويد ببينيد و بگيد از چه ترکيبي از اينها استفاده کنه.

اما برگرديم بحث اصلي ترد:

آقا من هر چي گزينه هاي اينترنت ADSL شرکتا رو نگاه مي کنم، مي بينم اين نکبتا فقط با اين نرخ هاي جديد منوي آي اس پي ها رو کوچيک و گرون کردن. مصوبه جديد فقط به نفع کاربر پر مصرف روزانه شده و هزينه هاي سالانه شون آورده زير يه ميليون تومن. برعکس اونها، بقيه اگه سرعت خوب بخوان بايد هزينه بالاتري رو بدن و چون مصرف گيگ ندارن 80 تا 90 درصدش بسوزه. اگه غير از اينه بنده رو ارشاد کنيد...

اينکه مي گيد براي قضاوت زوده يعني منتظريد به قشر متوسط و آسيب پذير فشار بياد،کم مصرفا شورش کنن بلکه فرجي بشه؟
    Last edited by kenshikan; 12-12-2017 at 09:50.

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

همونطور که گفتي اين قضيه ربطي به GPS نداره و ردگيري رو از روي آنتن وايرلس انجام ميدن. گويا ماهواره هايي دارن که شبکه هاي راديويي از جمله وايفاي ها رو ايندکس مي کنن (اندر ممالک خارجه ماشين هاي نقشه برداري و عکس برداري گوگل اين کار رو هم از نزديک و با دقت بالاتر انجام ميدن). کافيه يه مدت چند روزه وايرلس تو يه محل ثابت روشن ياشه که ايندکس ميشه. بعدا که توي بروزر يا اپ گوشي بهش اجازه بدي مکانت رو استفاده کنه، کد BSSID وايفاي رو مي فرسته واسه سرويس مکان يابي و اون از روي مختصات ايندکس زوم مي کنه رو سر اون وايرلس. در واقع شما رديابي دقيق نمي شيد. اون اکسس پوينت هست که رديابي ميشه و البته شما هم با خطاي چند متري تا چند ده متري مکان خودتون رو مي بينيد.

البته رو دستگاه هاي همراه که GPS هم دارن اين داستان وايفاي رو هم باهاش ترکيب مي کنن که جاهايي که سيگنال يکي ضعيف يا يکي از اينها وجود ندارد (داخل ساختمان، زير زمين، ....) همديگه رو پوشش بدن و مکان يابي کنن. تنظيم هاش رو مي تونيد توي سرويس لوکيشن اندرويد ببينيد و بگيد از چه ترکيبي از اينها استفاده کنه.
    فکر کنم اشتباه متوجه شدید

من ساکن لاهیجان هستم و نقشه منو رشت نشون میده !

از چند متر بیشتره داستان !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوستان ،
    یه سوالی ازتون داشتم من الان نزدیک دو هفته هست که نه با موبایل نه با کامپیوتر نمیتونم برم اینستاگرام! ولی وقتی از ف...ر شکن استفاده میکنم واردش میشه !(چه با موبایل چه با کامپیوتر)
    جالبه با تلگرام و بقیه چیزا مشکل نداره ولی با این این طوری میشه ! کاربر مخابرات هم هستم ،ایا خود مخابرات مشکلی پیش اورده ؟شماها مشکلی ندارین ؟ :( زنگم میزنم جواب درستی نمیدن ! من یه چیز میگم اونا اصلا یه چیز دیگه گفتن دوباره کانفیگ کن چهاربا تا لان این کارو کردم ولی بازم نشد
    لطفا راهنمایی کنید چی کار کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام دوستان ،
    یه سوالی ازتون داشتم من الان نزدیک دو هفته هست که نه با موبایل نه با کامپیوتر نمیتونم برم اینستاگرام! ولی وقتی از ف...ر شکن استفاده میکنم واردش میشه !(چه با موبایل چه با کامپیوتر)
    جالبه با تلگرام و بقیه چیزا مشکل نداره ولی با این این طوری میشه ! کاربر مخابرات هم هستم ،ایا خود مخابرات مشکلی پیش اورده ؟شماها مشکلی ندارین ؟ :( زنگم میزنم جواب درستی نمیدن ! من یه چیز میگم اونا اصلا یه چیز دیگه گفتن دوباره کانفیگ کن چهاربا تا لان این کارو کردم ولی بازم نشد
    سلام
    نت اندیشه و همراه اول که راحت اینستا باز میشه
    اما دیروز وصل شدم به نت مخابرات که همسایه مون داره ، اینستاگرام باز میشد اما هیچ صفحه ای رفرش نمیشد و بروز نمیشد

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

سلام دوستان ،
    برا من فقط سایتش باز نمیشه ولی با برنامه هاش مشکلی ندارم

9. این کاربر از light بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

برا من فقط سایتش باز نمیشه ولی با برنامه هاش مشکلی ندارم
    پس مشکل از طرف خودشونه بعد زنگ میزنم میگه مودمت مشکل داره ! فقط همینو بلدن بگن.

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

دوستان کسی از های وب سرویس میگیره؟
    کیفیتش تو رشت چطوره؟
    این مخابرات بد نیست، راضیم حدودا ( قبل از این سرویسای جدید، ۲۵۶ میگرفتم با ۲ مگ دانلود میکردم ولی لامصب هیچ طرح تشویقی نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •