تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 2 از 2403 اولاول 12345612521025021002 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

اندیشه جریانش اینه که اصلا نمیخواد adsl تو رشت پا بگیره. واسه همین قیمتهاشو پایین نمیاره کیفیتشم افتضاح فقط هم واسه اینکه در رقابت کم نیاره adsl اورده چون بازار dialup رشت رو قبضه کرده و سود فوق العاده ای هم داره میبره انصافا کیفیت dialup شم خیلی خوبه
    پارس افلاین که دیگه اسمش هم روشه ولی هر چی هست از اندیشه adsl بهتر و خیلی ارزونتری داره باید منتظر شرکتهای جدید بود وگرنه جز اعصاب خوردی هیچ فایده ای ندارن
    Last edited by hooman_ronin; 04-11-2007 at 02:05.

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

یه تشکر صمیمانه ازkarkan و hooman_ronin و cadusir عزیز
    آقا هومن در مورد اینکه گفتى نرخ اندیشه از اونى که من نوشتم بیشتره و آدرس سایتشون رو دادى باید خدمتت عرض کنم چون خودم دو روز پیش رفتم و نرخ رو ازشون گرفتم اینجا نوشتم اما اینکه چرا نرخ سایت با اونچه که من گفتم فرق داره اینه که باید به کل مطلب توجه میداشتى:
    ASK هم پارس آنلاین یه نرخ رو بابت شاژ ماهیانه میگیره که براى 128k برابر 30000 تومان میشه بعلاوه مالیاتش که میشه 1700 تومان که در مجموع میشه 31700 تومان . خب ما همین مبلغ رو ماهیانه به پارس آنلاین میدادیم اما هر ماه روى فیش مخابرات یه مبلغى هم بابت آبونمان ASDL میومد که حدود 4000 تومان بود. اگه توجه کرده باشى ASk در شارژ ماهیانه اش این مبلغ رو هم از مشترى اخذ میکنه که دیگه روى فیش تلفنش چیزى نیاد ( حالا این مخابرات چه سروسرى با این ASK داره خدا میدونه!! اگه هم توجه کرده باشید ASK با مخابرات در زمینه Dial-Up یه توافقى کردند که مردم میتونند بدون کارت اندیشه بدون یوزر و پسورد وصرفا کانکت شدن از اینترنت استفاده کنند ولى در ازاش نرخش بالاتره بطور مثال اگه دقیقه اى با کارت اینترنت 1 تومان باید به مخابرات بدید اینطورى دقیقه اى میشه 5 تومان که بین مخابرات وASK تقسیم میشه )

راستى من تا به حال از ASK سرویس ADSL نگرفتم اما یه ذره که بابتش تحقیق کردم و دیدم ازش بدم اومد و پارس آنلاین رو حتى در حالت آفلاین بهش ترجیح میدم
    Last edited by majid20; 04-11-2007 at 13:32.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

من گفتم نرخ ask با پارس افلاین فرق داره منظورم محدودیت فوق العاده ای هست که گذاشته adsl 128 باترافیک 8 gig قیمتش 46900 تومن که نزدیک به 2 برابر پارس افلاین نرخ 64 با ترافیک 1 gig قیمت 20 تومن میشه 8 برابر پارس افلاین
    یه چیز جالب هم واستون تعریف کنم من اول که میخواستم adsl بگیرم رفتم سایت پارس وی و اندیشه رو نگاه کردم دیدم اندیشه 2 جور قیمت داره که یکی Business Class و اون یکی economy class (این قیمتها الان اینجوری تو سایتشه قبلا اگه یادتون باشه این صفحه شکل دیگه ای بود) منم یکی از سرویسهای economy رو واسه خودم انتخاب کردم و رفتم اندیشه تقاضا نوشتم و بعد 1 ماه زنگ زدن خط تلفنتون فعال شده بیاین پول بدین مودم رو بگیرین قرارداد ببندیم وقتی رفتم سرویسمو گفتم که اینو انتخاب کردم گفتن ما economy class نمیدیم من گفتم یعنی چی مارو سر کار گذاشتین قیمت گذاشتین رو سایتتون من انتخاب کردم بعد میگین این قیمت نمیدیم اونم حرف خودشو دوباره تکرار کنین منم گفتم نمیخوام که قرار داد هنوز نبسته فسق شد اومدم از پارس افلاین گرفتم که تازه محدودیت رو برداشته بود قیمتهاشم یه خورده تو همون ماه پایین اورده بود
    بعدها از دوستان شنیدم که adsl اندیشه نوسان و قطعی زیاد داره و اعصابشون از اندیشه خیلی خورد بود
    Last edited by hooman_ronin; 04-11-2007 at 15:51.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

ssk نماینده فن اواست تو رشت داره کار می کنه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by hooman_ronin; 04-11-2007 at 18:12.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من گفتم نرخ ask با پارس افلاین فرق داره منظورم محدودیت فوق العاده ای هست که گذاشته adsl 128 باترافیک 8 gig قیمتش 46900 تومن که نزدیک به 2 برابر پارس افلاین نرخ 64 با ترافیک 1 gig قیمت 20 تومن میشه 8 برابر پارس افلاین
    دوست عزیز ممنون بابت اطلاعاتت . البته باید خدمت شما عرض کنم جدیدا نرخش رو تغییر داده چون من دو روز پیش رفتم شرکت ASK و از خودشون نرخ رو گرفتم ( در یک کاغذ نرخ تمام سرویس هاشو زده) و اونى که در سایت زدند معلوم نیست از کى آپدیت نشده چون اگه توجه کنى حتى در سرعت 128 هم سرعت آپلود 64 هستش ولى در بروشورى که تازه ازشون گرفتم سرعت آپلود و دانلود برابره البته در نرخ جدید قیمت 64 و 128 با پارس آنلاین هیچ فرقى نداره اما براى سرعت هاى بالاتر با شما موافقم که قیمتش بى اندازه گرونتره
    هرچند دیگه مهم نیست چون همونطور که شما عرض کردید اصلا ISP مناسبى بنظر نمیاد و من خودم توصیه میکنم دنبالش نرند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوستان کسى اطلاعى از کیفیت سرویس هاى فن اوا داره؟؟ چون در رشت هم Ssk و هم البرز نمایندگیش رو دارند!!
    در ضمن گویا قیمت هاش خوبه و دیگه نیازى به سرویس Pppoe نداره اما متاسفانه هنوز بیشتر خطها رو ساپورت نمیکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

البرز هم مگه از فن اوا داره میگیره؟ پس کدام شرکت saba.ir رو میخواد بیاره؟ کسی اطلاعی داره؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض البرز

با یکى از دوستان یه مدت پیش رفتیم شرکت البرز ( آدرس : حاجى آباد - بن بست رز - پلاک119 - شرکت داده پردازان سبزالبرز ) (تلفن: 2242518) اول از همه باید بگم که نسبت به شرکت هاى دیگه از لحاظ برخورد با مشترى رفتارشون بهتر بود . بالاخره نشستیم و با مسئول مربوطه یه گپ20 دقیقه اى زدیم که از لابلاى حرفاشون فهمیدیم تازه دارند اقدام به راه اندازى سرویس ADSL میکنند و گفتند که ADSL رو از شرکت فن آوا میگیرند.کلا باید منتظر بمونیم تا دوستم از البرز سرویس رو بگیره تا ببینیم چطوره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

از نظر برخورد منم همین نظر رو دارم منم زنگ زدم طرف ادم باسواد و فهمیده ای بنظر میومد حالا ببینیم در عمل چیکار میکنن کسی در مورد sabanet.ir که تو سایتش زده رشت در دست راه اندازی اطلاعی داره ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

راستى دوستان کسى آدرس یا شماره تلفنهاى ISP هاى دیگه اى مثل آرین شبکه یا سالف و یا پاسارگارد رو داره تا اگه شما وقت نمیکنید من خودم برم پیگیر سرویس ADSL شون باشم و نتیجه رو خدمتون عرض کنم شاید جواب آقا هومن در یکى از اینا باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •