تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 13 از 2403 اولاول ... 39101112131415161723631135131013 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز.
    من متاسفانه یک ماه هست که Adsl ام قطعه و باعثش هم مخابرات محترمه که برداشته شماره ی ما رو عوض کرده و برده تو یه مرکز جدید تو بلوار گیلان ( به نام مرکز ریموت بلوار گیلان ) و شماره های خود بلوار رو هم داره عوض می کنه ( تبدیل میشه به 727 ). ماشالله سرعتشون هم انقدر کند هست که فکر نکنم تا اردیبهشت ماه سال آینده ما دوباره طعم Adsl رو بچشیم !! الان یوزرهای زیادی مثل من در منطقه ی گلسار ( بلوار گیلان و خیابان استادمعین ) اینترنتشون قطع هست و مخابرات هم که مثل همیشه بی خیال دنیا و ملت هست !! شرکت اندیشه سبز تو این مرکز جدید تجهیزات نصب کرده و پارس وی هم تا جایی که اطلاع دارم داره مراحلش رو انجام میده، ولی موضوع اینجاست که مخابرات توی این مرکز فعلا اجازه ی رانژه ی خط رو نمیده و میگن که باید همه ی 3000 شماره رو بدیم و وصل کنیم و بعد شرکت ها می تونن سرویس بدن ! خیلی جالب بود این حرف برام .. به هر حال اگر Adsl دارید، قدرش رو بدونید چون دیال آپ اوضاعش خیلی خراب تره .

در پایان این مطالب چون یاد مخابرات انداختید منو بزارید یکم دعاشون کنم : مخابرات گیلان خدا ازتون نگذره که اینترنت ملت رو نزدیک عیدی قطع کردید .. طرح های عمرانیتون بخوره توی سرتون ایشالا !! ( دلم خنک شد ).
    Last edited by DSL; 02-03-2008 at 15:41.

داره خودمونی میشه robot1197's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    گيلان

پيش فرض

پیش کد تلفن ما 776 هستش الان نزدیک به 40 روزه که دنبال خط هستم چه اندیشه سبز خزر و بقیه شرکت ها رفتم هی این هفته اون هفته می کنند هی میگن کابل برگردانه نمیشه تا بعد عیدم امکانش نیست . می خوام بدونم راه حلی نیست؟ یا باید تا اوایل اردیبهشت صبرکنم(شاید بازهم بگن هفته بعد بیا)

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    متاسفانه گویا برخى از مراکز خط 7 مشکل مخابراتى دارند
    اگه قصد خرید Adsl رو دارى یا باید از پارس آنلاین بگیرى یا اندیشه سبز خزر (البته شرکت البرز هم Adsl میده اما چون نمایندگى فن آوا رو داره ، زیاد جالب نیست)
    حالا اگه جفتشون گفتند تا بعد از عید نمیشه ، دیگه از بدشانسى شماست
    موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

پیش کد تلفن ما 776 هستش الان نزدیک به 40 روزه که دنبال خط هستم چه اندیشه سبز خزر و بقیه شرکت ها رفتم هی این هفته اون هفته می کنند هی میگن کابل برگردانه نمیشه تا بعد عیدم امکانش نیست . می خوام بدونم راه حلی نیست؟ یا باید تا اوایل اردیبهشت صبرکنم(شاید بازهم بگن هفته بعد بیا)
    سلام دوست عزیز. 776 مربوط به مرکز 7 ( شهید محبی ) گلسار هست. ما هم تا مدتی پیش 772 بودیم و بعد طی عملیات توسعه طلبانه ی مخابرات گیلان ( لعنته الله علیه ) شماره ی ما به 727 تغییر یافت و الان یک ماه و ده روز هست که من بی اینترنت هستم و با دیال آپ حال می کنم.

دلیل این که بر روی 776 به شما سرویس نمیدن فعلا اینه که مرکز 7، یک مرکز دیگر در بلوار گیلان واقع در کوچه ی بقلی تربیت معلم با نام : مرکز ریموت بلوار گیلان وابسته به مرکز محبی احداث کرده و یک سری شماره ی های مرکز محبی اهم از 772 الی 776 به 727 تغییر پیدا کرده و خواهد کرد ! اینی که میگم خواهد کرد به این دلیله که مرکز جدید یک مرکز بزرگ 3000 شماره یی هست که طی کابل برگردان های متوالی داره شماره های بلوار گیلان و خیابان استادمعین رو عوض می کنه. البته همه رو نه ولی خیلی ها به 727 تبدیل شدند و خواهند شد. شماره ی شما هم شاید تو لیست تغییر مرکز باشه .. شایدم نباشه. ولی موضوع اینه که به دلیل کندی و شلوغ کاری مخابرات رشت، یه سری مسایل توی مرکز محبی و مرکز بلوار گیلان غاطی شده و باعث شده که مخابرات به شرکت های اینترنتی حالا هرکدوم که باشن فرقی نداره، اندیشه یا پارس وی یا جای دیگه اجازه ی رانژه ی خط در مرکز 7 و مرکز بلوار گیلان رو نمیده ! همین الان که من دارم با شما صحبت می کنم برگه ی رانژه ی من بیش از 10 روز هست که به مرکز بلوار گیلان فرستاده شده ( از طرف شرکت اندیشه سبز ) ولی مخابرات رشت ( لعنته الله علیه ) ترتیب اثر نمیده و حرفشون اینه که باید کابل برگردان ما تموم شه و بعد اجازه میدیم برای برقراری ... حالا با کندی سرعت کار این عزیزان و پشت گوش اندازی کارهاشون معلوم نیست کدوم سال و ایام این برگردان ها تموم بشه !! معلوم نیست بیفته به اردیبهشت یا شایدم خرداد ..

به هر حال چیزی که مشخصه اینه که مخابرات گیلان و بهتر بگیم مخابرات رشت ذره یی ارزش واسه کاربران اینترنت قایل نیست و با این حرکت زشتشون نشون دادن که چقدر وقیح و پررو هستند و نه تنها هدفشون خدمت به مردم نیست بلکه قصد سنگ اندازی هم دارن. در شرایطی که دولت داره زور میزنه که تعداد پورت های Adsl راه اندازی شده در کشور رو افزایش بده و شرکت های PAP همگی دارن متضرر میشن، خیلی برام جالبه که مخابرات میاد و پورت های اینترنت پرسرعت بیش از 100 کاربر رو قطع می کنه و اجازه ی راه اندازی مجدد هم نمیده !

واقعا پررو تر از مخابراتی جماعت من ندیدم. شما دیدید نشونم بدید ! شاید من اشتباه می کنم.
    Last edited by DSL; 11-03-2008 at 01:12.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

منم چند وقت پیش همین مشکل رو داشتم و اسممو تو لیست انتظار نوشتم که خطی خالی شد به من بدن
    Last edited by smart_boy; 11-03-2008 at 16:05.

داره خودمونی میشه robot1197's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    گيلان

پيش فرض

باسلام
    اتفاقاً اندیشه رفتم بیش از دو ماه این هفته اون هفته کردن گفتن کابل برگردانه برو اواخر فروردین بیا . پارس وی هم همین حرف رو بمن زد. البرز گفتش هم حالا حالا ها خط ندارن ولی شکوه سامانه قول دادن شاید بتونند تا هفته دیگه (بیش از 6 بار کلمه شاید رو تکرار کرد) اگه خطی خالی شد بمن بدن. بغیر اینا هم که تو رشت جایی دیگه نیست فکر کنم حالا حالا ها باید تو کف این فناوری به اصطلاح اینا جدید مدرن بمونم و با همون مودم گازوئیلی کار کنم.
    از راهنمایی شما هم ممنون

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

سلام
    این پست رو با تاسف میزنم
    بالاخره آستانه هم adsl اومد ولی چه اومدنی
    رفتم قیمت گرفتم....
    64 با محدودیت 1 'گیگ 19900 تومان
    64 با محدودیت 2 گیگ 23000 تومان
    128 با محدودیت 3 گیگ 29900 تومن
    .....
    بقیش رو ولش
    64 نا محدود 50000 تومن
    متاسفم برای خودم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    این پست رو با تاسف میزنم
    بالاخره آستانه هم adsl اومد ولی چه اومدنی
    رفتم قیمت گرفتم....
    64 با محدودیت 1 'گیگ 19900 تومان
    64 با محدودیت 2 گیگ 23000 تومان
    128 با محدودیت 3 گیگ 29900 تومن
    .....
    بقیش رو ولش
    64 نا محدود 50000 تومن
    متاسفم برای خودم
    دوست عزیز میشه بگید که چه شرکتی داره اونجا سرویس میده به شما ؟ یعنی نماینده ی کدوم شرکته ؟
    مسله ی دیگه هم اینه که به دلیل کم بودن یوزر ( کاربر ) در شهرهای کوچیک، اول که این جور سرویس ها میاد گرونه و بعد به مرور زمان با زیاد شدن یوزرها به قیمت معقول تری میرسه. الان رشت هم به نسبت تهران خیلی گرونه . تو تهران سرویس 512 رو به قیمت 45 هزار تومن میدن اونم نامحدود ولی تو رشت با 45 هزار تومن سرویس 128 نامحدود میشه گرفت !! خوب این دلیلش اینه که یوزرهای رشت نسبت به تهران کمترند. مثلا تو تبریز هم به دلیل بزرگ بودن و پر یوزر بودن، قیمت های اینترنت شبیه تهران هست .. ما باید دعا کنیم که اینترنت پرسرعت در شهرهامون فراگیر تر بشه تا قیمت ها بیاد پایین .. البته مخابرات هم هر از گاهی قیمت پهنای باند رو یکم ارزون می کنه و این مسله هم بی تاثیر نیست در پایین اومدن قیمت سرویس ای دی اس ال.
    Last edited by DSL; 13-03-2008 at 23:43.

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

دوست عزیز میشه بگید که چه شرکتی داره اونجا سرویس میده به شما ؟ یعنی نماینده ی کدوم شرکته ؟
    مسله ی دیگه هم اینه که به دلیل کم بودن یوزر ( کاربر ) در شهرهای کوچیک، اول که این جور سرویس ها میاد گرونه و بعد به مرور زمان با زیاد شدن یوزرها به قیمت معقول تری میرسه. الان رشت هم به نسبت تهران خیلی گرونه . تو تهران سرویس 512 رو به قیمت 45 هزار تومن میدن اونم نامحدود ولی تو رشت با 45 هزار تومن سرویس 128 نامحدود میشه گرفت !! خوب این دلیلش اینه که یوزرهای رشت نسبت به تهران کمترند. مثلا تو تبریز هم به دلیل بزرگ بودن و پر یوزر بودن، قیمت های اینترنت شبیه تهران هست .. ما باید دعا کنیم که اینترنت پرسرعت در شهرهامون فراگیر تر بشه تا قیمت ها بیاد پایین .. البته مخابرات هم هر از گاهی قیمت پهنای باند رو یکم ارزون می کنه و این مسله هم بی تاثیر نیست در پایین اومدن قیمت سرویس ای دی اس ال.
    نمی دونم از کجا میگیره
    من که نگرفتم از هر کی هم پرسیدم نگرفته
    فعلا گفتن آزمایشی این قیمت گذاشتند تا ببینند چقدر استقبال میشه؟!؟!؟
    ولی 2 تا دیگه isp داریم امیدوارم اونها هم بیارند تا قیمت افت کنه
    ممنون

داره خودمونی میشه cyrus3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    guilan

پيش فرض

با عرض سلام خدمت همشهریهای عزیز

می خواستم بدونم من که توی adsl آکه آکم کلا چقدر هزینه بر میداره که adsl نصب کنم

.بعدا این قضیه مودم adsl چیه اومدیم دست چندم بود و خراب شد اونوقت چقدر باید خسارت بدیم

من که خونم منظریه است سرویس کدوم isp رو بگیرم بهتره چون شنیدم واصله تا سرویس دهی روی سرعت تاثیر میذاره

بعدا اینکه اگه بخوام سرعت دانلودم حدود 15kb/s باشه باید چه سرویسی رو بگیرم و قیمتش چجوریه

ببخشید سوالات زیاد شد باکمال اشتیاق منتظر جواب شما عزیزان هستم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •