تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 11 از 2403 اولاول ... 78910111213141521611115111011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خوب ممنون بابت نرم افزار!
    اما حقيقتش من خودم تا حالا دو نرم افزار ديگه رو كه تست كرده بودم، مشكلم اين بود كه گاهي ترنسفر ريت اشتباه ميزد! مثلا ميزد 19kbps كه حالا ماكسيمم دانلود من 8 هست با سرعت 64 !!!
    حالا ببينيم اين چطور كارمي كنه!
    .
    كلا از بين پارس وي و انديشه يكي رو بايد انتخاب كرد!
    پارس وي قيمتاش بهتر از انديشه هست
    پارس وي امكان نا محدود كردن هم ميده كه انديشه به هيچ وجه نميده!
    پارس وي از پشتيباني 24ساعته ي تلفني در تهران ( به شماره 02182201 ) بهره ميبره، كه انديشه نداره!
    ازاون سمت انديشه اين امكان رو به مشتري ميده كه در پايان قرارداد حتي اگه پول رو نديد يك هفته براتون شار‍‍ژ كنه اما خير پارس وي اينه كه فوقش همون روز براتون شارژ كنه تا برين پول رو بديد!
    درزمينه سرعت هم، چند وقت پيش پار آنلاين كه به اين پارس وي سرويس ميده، به عنوان سريع ترين سرويس دهنده ADSL در ايران شناخته شد!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

تایید میشه..
    پارس آنلاین هم شاید روابط عمومیش گاهآ کمی از نظر برخورد ضعیف عمل کنند اما بی شک شرکتی هست که از تجربه یی بالایی برخورداره و زورش هم زیاده ...
    اندیشه سبز همونطور که در صفحه های قبل هم دوستان فرمودن، در ضمینه ی اینترنت پرسرعت نماینده ی یک شرکت در تهران هست چون همونطوری که می دونید فقط شرکت هایی که مجوز Pap دارند می تونن تو مخابرات پورت Adsl به مردم واگذار کنند و شرکت های فعال در شهرستان ها هم همگی زیرشاخه ی یکی از شرکت های اصلی دارای مجوز Pap هستند ( برای خدمات Adsl ). اما برما هم هنوز مشخص نیست که اندیشه سبز خزر در زمینه ی ارایه ی خدمات Adsl ، نماینده ی کدام یک از 11 شرکت دارای مجوز Pap هست !!

در مورد فناوا هم که اصلا بهتره طرفش نرید. چون اکثرآ ناراضی اند و Ip Valid هم به کسی تو رشت نمیده و همه ی یوزرها در واقع به صورت Nat تعریف میشن و این خیلی بده مخصوصآ در هنگام کار با تورنت یا برنامه های شیرینگ و دردسرهایی رو درست می کنه براتون که حتی اگر سرعت بهتری هم بهتون بده ( بر فرض محال ) باز هم به نظر من نمی ارزه و نمی صرفه !! از قدیم گفتن که هیچ ارزونی بی علت نیست، در مورد فناوا هم این مسله صدق می کنه، درسته ارزون تره ولی این مشکلات رو هم داره.

خیالتون رو راحت کنم، من به یه نتیجه یی رسیدم و اونم این که فعلا تو ایران اگر Adsl کم دردسر ( توجه داشته باشید که بی دردسر نداریم تو ایران ! ) و رو به راه می خواید باید ماهانه حداقل 30-40 تومن رو پیاده شید. وگرنه به ازای هر ارزونی باید دردسر بیشتری رو متحمل بشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

خوب ممنون بابت نرم افزار!
    اما حقيقتش من خودم تا حالا دو نرم افزار ديگه رو كه تست كرده بودم، مشكلم اين بود كه گاهي ترنسفر ريت اشتباه ميزد! مثلا ميزد 19kbps كه حالا ماكسيمم دانلود من 8 هست با سرعت 64 !!!
    حالا ببينيم اين چطور كارمي كنه!
    .
    كلا از بين پارس وي و انديشه يكي رو بايد انتخاب كرد!
    پارس وي قيمتاش بهتر از انديشه هست
    پارس وي امكان نا محدود كردن هم ميده كه انديشه به هيچ وجه نميده!
    پارس وي از پشتيباني 24ساعته ي تلفني در تهران ( به شماره 02182201 ) بهره ميبره، كه انديشه نداره!
    ازاون سمت انديشه اين امكان رو به مشتري ميده كه در پايان قرارداد حتي اگه پول رو نديد يك هفته براتون شار‍‍ژ كنه اما خير پارس وي اينه كه فوقش همون روز براتون شارژ كنه تا برين پول رو بديد!
    درزمينه سرعت هم، چند وقت پيش پار آنلاين كه به اين پارس وي سرويس ميده، به عنوان سريع ترين سرويس دهنده ADSL در ايران شناخته شد!
    با سلام من خودم 1 سال از پارس وی adsl داشتم بعضی از دوستان منو میشناسن ولی چند تا نکته رو در مورد حرفاتون می خواستم بگم در تهران و کلا اکثر ایران این isp رو به پارس افلاین می شناسن علتش سرعت پایینتر از قرار داد نوسان سرعت که باعث قطع شدن دانلود میشه و قطعی نسبتا زیاد -اگر از گوگل کلمه پارس افلاین رو سرچ کنین اطلاعات تکمیلی هم پیدا می کنین البته تا 2 ماه پیش که من adsl داشتم اواخر انصافا خیلی بهتر شده بود ولی بازم نه 64 نه 128 به سرعت واقعیش نرسیده بود اینی که شما میگین بالا ترین سرعت من حدس می زنم منظور بالاترین پهنای باند باشه چون می دونین یکی از بزرگترین isp های ایرانه ولی مسا له اینجاست که پهنای باند به نسبت یوزرها اصلا کشش نداره در تهران isp های زیادی مثل شاتل یا صبا نت سگشون به پارس افلاین می ارزه
    در مورد پشتیبانی فقط بهتون بگم تهران زنگ نزنین که فقط سر کارتون می زارن که بعد یه مدت می فهمین اینجا رشت هم که پشتیبانیش اصول اولیه شبکه رو هم بلد نیستن (من نمیدونم این چند سال اینا چجوری میگردونن اونجارو)
    من اینا رو گفتم ولی من طرفدار اندیشه نیستم تو همین فروم یا پی تی نوشتم که چجوری سرمو می خواستن کلاه بزارن تا چند وقت پیش اندیشه اینقدر محدودیت شدید و قیمتش بالا بود که معنیش این بود همون دیال اپ بهتره
    ولی تا جایی که خبر دارم سرعتش خوبه و کسانی که اونجا کار می کنن همشون متخصص هستن و پشتیبانی خیلی خیلی بهتری از افلاین داره
    من که اینقده اینجور چیزا رو دیدم کلا بیخیال شدم خطمو پس دادم شاید بعد ها isp بهتری اومد رشت دوباره بگیرم

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با سلام من خودم 1 سال از پارس وی adsl داشتم بعضی از دوستان منو میشناسن ولی چند تا نکته رو در مورد حرفاتون می خواستم بگم در تهران و کلا اکثر ایران این isp رو به پارس افلاین می شناسن علتش سرعت پایینتر از قرار داد نوسان سرعت که باعث قطع شدن دانلود میشه و قطعی نسبتا زیاد -اگر از گوگل کلمه پارس افلاین رو سرچ کنین اطلاعات تکمیلی هم پیدا می کنین البته تا 2 ماه پیش که من adsl داشتم اواخر انصافا خیلی بهتر شده بود ولی بازم نه 64 نه 128 به سرعت واقعیش نرسیده بود اینی که شما میگین بالا ترین سرعت من حدس می زنم منظور بالاترین پهنای باند باشه چون می دونین یکی از بزرگترین isp های ایرانه ولی مسا له اینجاست که پهنای باند به نسبت یوزرها اصلا کشش نداره در تهران isp های زیادی مثل شاتل یا صبا نت سگشون به پارس افلاین می ارزه
    در مورد پشتیبانی فقط بهتون بگم تهران زنگ نزنین که فقط سر کارتون می زارن که بعد یه مدت می فهمین اینجا رشت هم که پشتیبانیش اصول اولیه شبکه رو هم بلد نیستن (من نمیدونم این چند سال اینا چجوری میگردونن اونجارو)
    من اینا رو گفتم ولی من طرفدار اندیشه نیستم تو همین فروم یا پی تی نوشتم که چجوری سرمو می خواستن کلاه بزارن تا چند وقت پیش اندیشه اینقدر محدودیت شدید و قیمتش بالا بود که معنیش این بود همون دیال اپ بهتره
    ولی تا جایی که خبر دارم سرعتش خوبه و کسانی که اونجا کار می کنن همشون متخصص هستن و پشتیبانی خیلی خیلی بهتری از افلاین داره
    من که اینقده اینجور چیزا رو دیدم کلا بیخیال شدم خطمو پس دادم شاید بعد ها isp بهتری اومد رشت دوباره بگیرم
    در مورد قطعي بايد بگم كه از وقتي سرويس PPPOE دادن ( يعني دقيقا از موقعي كه محدوديت حجمي گذاشتن ) ديگه من يكي كه مشكل قطعي نداشتم! اما تا قبل اون زياد بود كه زنگ ميزدم تهران، درست ميشد، اما گاها از مخابرات هم هست!
    مثلا همين چند روز پيش كه من رفته بودم، فهميدم خط 5 بيش از يك روز هست كه واسه خودش قطع شده!
    بعد كه داشتم با يكي از افراد اونجا صحبت مي كردم يكي زنگ زد، اينطور از حرف هاش فهميدم كه يكي سر و انداخته وارد مخابرات شده، ماله اينا رو خراب كرده
    .
    اما الان هيچ مشكلي ندارم جز اينكه محدوديت حجمي دارم! در مورد سرعت هم خوب شما بگو ميانگين سرعتي كه الان با انديشه داري ( يا هرشركتي كه در حال حاضر ازش سرويس مي گيري چقدر هست )
    مال من كه سرويس 64 دارم بين 5 تا 6 هست ( ميانگينش البته )

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام به تمام دوستان
    از دوستانى که ADSL اندیشه دارند یه درخواستى دارم
    میشه برید سایت زیر ، و سرعت اینترنت اندیشه رو تست کنید و نتیجه رو اینجا بنویسید

Speedtest.net

چند نکته:
    1- New York رو بعنوان سرور نتخاب کنید
    2- پس از تست سرعت دانلود و آپلود ، چند ثانیه صبر کنید تا نتیجه رو اعلا کنه
    3- علاوه بر سرعت، نام ISP اصلى شما (همان شرکت PAP) نیز دیده میشه...با این ترفند میشه فهمید اندیشه از کدوم PAP تغذیه میشه

ممنون و موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام مجید جان.
    اندیشه سبز چون ICP هست، پهنای باندش رو خودش تامین می کنه ! بنابرین شما اگر IP های سرویس ADSL اندیشه سبز رو ازش Whois بگیرید باز هم میزنه اندیشه سبز خزر ! دلیلش هم اینه که چون اندیشه سبز ICP هست به همین دلیل از آی پی های خودش استفاده می کنه و در یک کلام پهنای باندش رو از شرکت دیگر در تهران یا جای دیگه تامین نمی کنه. فقط تجهیزات ADSL اندیشه رو مثل DSLAM که تو مخابرات نصب میشه امکان داره شرکت مبدا از تهران تامین کرده باشه که اونم راهی نیست که شناسایی بشه از کجا تامین شده ... در کل فرق اندیشه سبز با نمایندگی های دیگه ی شرکت های PAP در همین امر هست که پهنای باند که موثر ترین عامل در کیفیت سرویس هست مال خودشون هست یعنی مستقیمآ از مخابرات دریافت می کنند.
    Last edited by DSL; 01-03-2008 at 20:02.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ممنون Dsl عزیز
    سرعتت رو با سایت بالا تست کردى؟ چى شد؟ پینگ اندیشه چقدره؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

14

راستى دو تا سوال :

1- فرق واقعى Isp و Icp چیه؟

2- مگه طبق مصوبه مجلس در زمینه خصوصى سازى بخش ارتباطات و به همراه اون واگذارى امتیاز توزیع پهناى باند به شرکتهاى Pap ( که سالهاست این وظیفه رو به عهده گرفتند) تمام شرکتهایى که قصد دارند خدمات اینترنت پر سرعت رو ارائه بدهند ناچارا با یکى از این شرکتهاى Pap پهناى باند مورد نیاز خودشون رو تهیه کنند؟؟؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

راستى دو تا سوال :

1- فرق واقعى Isp و Icp چیه؟

2- مگه طبق مصوبه مجلس در زمینه خصوصى سازى بخش ارتباطات و به همراه اون واگذارى امتیاز توزیع پهناى باند به شرکتهاى Pap ( که سالهاست این وظیفه رو به عهده گرفتند) تمام شرکتهایى که قصد دارند خدمات اینترنت پر سرعت رو ارائه بدهند ناچارا با یکى از این شرکتهاى Pap پهناى باند مورد نیاز خودشون رو تهیه کنند؟؟؟
    اگر اشتباه نكنم، تو هر استاني ( حالا تهران رو شايد بايد فاكتور گرفت ) يه شركت ميتونه ICP باشه! و خودش پهناي باند...

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اين از تست من با 64 پارس وي، البته خوداييش وقتي تست گرفتم، سرعت خيلي بد بود!
    بعدا دوباره مي گيرم اگه اختلاف زياد بود ميزارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •