تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 103 از 2403 اولاول ... 35393991001011021031041051061071131532036031103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

داره خودمونی میشه sa2n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوستان عزیز سلام
    برای من هم همچین اتفاقی افتاده. اما با آزمایشاتی که انجام دادم و خبرهایی که به دستم رسیده به این نتیجه رسیدم که سرعت اینترنت ایران افزایش پیدا نکرده بلکه وقتی ما از نرم افزار ------ یا فیلتر شکن برای اتصال به اینترنت استفاده میکنیم سرعت دانلود ما افزایش پیدا میکنه. به تازگی من تو مقاله ای در اینترنت با این عنوان خوندم. ( تلاش جامعه جهانی برای دسترسی ایرانیان به اینترنت ) و همچنین مقاله دیگری با این عنوان ( در اختیار نهادن پهنای باند دانشگاه های آمریکا و کانادا برای کاربران اینترنت با آی پی ایران ).
    خوب من که چند بار سرعتم رو بدون ------ و با ------ چک کردم به این نتیجه رسیدم که هر وقت بدون ------ به اینترنت وصل میشم سرعتم همون سرعته محدود هستش ولی وقتی با ------ وصل میشم سرعتم 2 برابر میشه.

به عنوان مثال:
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    سرعت دانلود 128 ADSL "بدون" استفاده از نرم افزار فیلتر شکن یا ------ ===> 18 kB/ps
    سرعت دانلود 128 ADSL "با" استفاده از نرم افزار فیلتر شکن یا ------ ===> kB/ps 36
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    سرعت دانلود 256 ADSL "بدون" استفاده از نرم افزار فیلتر شکن یا ------ ===> 28 kB/ps
    سرعت دانلود 256 ADSL "با" استفاده از نرم افزار فیلتر شکن یا ------ ===> 56 kB/ps
    سرعت دانلود 384 ADSL "بدون" استفاده از نرم افزار فیلتر شکن یا ------ ===> 44 kB/ps
    سرعت دانلود 384 ADSL "با" استفاده از نرم افزار فیلتر شکن یا ------ ===> 88 kB/ps
    دوستان عزیز این نتیجه بررسی ها و آزمایشات من بود. حالا اگه من اشتباه میکنم بیاین اینجا و نظر خودتونو بگین.
    با تشکر از همه دوستان گرامی.
    رفیق برای من بدون پرکسی یا v.p.n هم سرعت بالا میره
    Last edited by sa2n; 28-09-2009 at 21:02.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

7

من امروز رفتم اندیشه گفتم جریان چیه؟ پارس سرعتا رو زیاد کرده شما چرا نمی کنید؟ یک سری توضیح دادن. یک آقایی بود بهم گفت ببین هم اندیشه هم پارس آنلاین تجهیزات مرکزیشون تو مرکز PC هست این کاربرایی که تو مراکز مختلف هستن علاوه بر اینکه باید پهنای باندشونو تامین کرد باید ارتباط بین مرکز PC تا مرکز تلفن کاربرا رو هم تامین کرد. گفت کسایی که تو مرکز PC یا همون 722یا 723 هستن چون کنار تجهیزات اصلی هستن دیگه نیاز به ترانزیت ندارن به اونا راحت میشه سرعت بالا داد ولی بقیه مراکز باید ظرفیت ترانزیتشون تامین بشه که تامین این ظرفیت از طریق مخابرات راحت نیست. گفت ظاهرا پارس آنلاین اومده سرعت کاربران مرکز PC که ترانزیت نداره رو زیاد کرده که یک تبلیغی بکنه. گفت شاید 1-2 مرکز دیگه رو هم اینکارو بکنن. اما این فراگیر نیست یا دایمی نیست. گفت کاری نداره می خوای من سرعت کاربرای مثلا مرکز PC خودمونو زیاد کنم. گفتم میشه؟ گفت برای تست آره. حالا بجه های مرکز 722 می تونن تست کنن ببینن راسته دلیلش یا نه؟
    پس چرا من که تو مرکز نیستم سرعتم تــوپــه ؟ من حمیدیان هستم
    ببینید اندیشه چقدر حسوده که پشت پارس انلاین اینطوری حرف میزنه !
    شیطونه میگه بچه های پارس وی انجمنو جمع کنیم بریم دفتر اندیشه رو به خاک خون بکشیما !

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

پس چرا من که تو مرکز نیستم سرعتم تــوپــه ؟ من حمیدیان هستم
    ببینید اندیشه چقدر حسوده که پشت پارس انلاین اینطوری حرف میزنه !
    شیطونه میگه بچه های پارس وی انجمنو جمع کنیم بریم دفتر اندیشه رو به خاک خون بکشیما !
    بیخیال داداش اینجوری که فکر می کنی نگفتن. شاید من بد منتقل کردم . اونا گفتن همه چی موقتیه نه دائمی.گفتن 722 چون ترانزیت نداره راحتتره. اگه پستارو نگاه کنی سرعت شما 512 شده ولی اونایی که تو 722 هستن سرعتشون بیشتر شده. ضمنا من دوستام بعضی هاشون از پارس دارن تو مراکز مختلف ولی مثل شما سرعتشون بالا نیست؟!
    خوب با شما شد مراکز 722 و 5

میدونی چیه دارم ایمان میارم که راست گفتن. چون گفته بودن 722 بعلاوه 1-2 مرکز. مثل اینکه آمارشون پرت هم نیست
    ضمنا اگه می خوای لشکر کشی کنید بگید ما طرفدارای اندیشه هم جمع شیم و یک فوتبالی والیبالی یک مسابقه ای بدیم و اندیشه و پارس هم خودشون زحمت اون خاک و خون کشیدنو بکشن.

4. این کاربر از mailer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز moz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

زنگ زدم ask
    دستگاه های جدید خریدن
    واسه همین سرعت رو افزایش دادن

آخر فروم باز Navid.H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

زنگ زدم ask
    دستگاه های جدید خریدن

یعنی چی دستگاه های جدید خریدن؟؟؟
    میشه بیشتر توضیح بدی؟

7. این کاربر از Navid.H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sa2n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

زنگ زدم ask
    دستگاه های جدید خریدن
    زنگ زدی چی گفتی ؟؟
    گفتی چرا سرعت رفته بالا ؟؟!!!

نگفتن تا کی اینطوریه.

9. این کاربر از sa2n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من قبلا هم در این تاپیک اعلام کردم که سرعت دانلود اندیشه برای من در لاهیجان بطور متوسط 59 کیلوبایت در ثانیه، و سرعت آپلود حدود 30 کیلوبایت در ثانیه هست. این هم مربوط به یک روز یا دو روز نیست، بلکه از تیر ماه تا الان اینطوری هست. فقط هم شب ها نیست، بلکه در همه ساعات شبانه روز اینطوری هست. البته این سرعت متوسط بود، و گرنه بعضی روزها یا شب ها برای مدتی سرعت به 70 تا 90 کیلوبایت در ثانیه هم میرسه. نوع اشتراک من 128 هست.

پروفشنال reza_3722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

نمیدونم شما دارین سر چی ذوق میکنین! مگه اون محدودیت حجمی لعنتی وجود نداره!
    مهم همون سرعت دانلود شبانه ست که واسه منم تو لاکانی به 160KB/s میرسه
    حالا هرکدوم ساعت مجانی بیشتری داشته باشن بهتر، پس بازم میرسیم به اندیشه

داره خودمونی میشه behnam.sabet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام دوستان..امروز يه مطلب جديدي متوجه شدم گفتم با شما در ميون بزارم ..3 روز پيش قبض تلفن منزلم امد ....ديدم نوشته مصرف دو ماه حدود 40000 تومان ،نكته جالب اينجا بود ديدم نوشته بستانكاري حدود 34000 تومن...من كه همچين پولي رو به مخابرات اضافه نداده بودم..ديدم كه مبلغ خدمات ويژه adsl كه هميشه 3000 تمان بود امده 2000 تومن...معلوم شد مخابرات ايندفه خوش حسابي كرده و پول اضافه اي كه نزديك 2 سال تصويب شده بودو محاسبه كرد و به من برگردوند...كه شده بود 34000 تومن طلب من...حالا دوستان شما هم نگاهي به قبض تلفنتون بندازين ببينيد چنين محاسبه اي براتون كردن يا نه....خلاصه بعد مدتها پول تلفن منزلم كم شده ..شده 6000 تومن...

13. این کاربر از behnam.sabet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه behnam.sabet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نمیدونم شما دارین سر چی ذوق میکنین! مگه اون محدودیت حجمی لعنتی وجود نداره!
    مهم همون سرعت دانلود شبانه ست که واسه منم تو لاکانی به 160KB/s میرسه
    حالا هرکدوم ساعت مجانی بیشتری داشته باشن بهتر، پس بازم میرسیم به اندیشه
    دوست عزيز من هم انديشه داشتم هم پارس آنلاين...سرويس من 384 با 30 گيگ ماهانه ..هستش..الان حدود 2 ساله از پارس آنلاين دارم استفاده ميكنم...سرعتم هم هيشه تو طول اين دو سال از سرويسي كه داشتم بالا تر بود..الان هم كه نزديك يه هفته است كه پارس آنلاين سرعتشو واقعآ برده بالا..من كه 384 دارم الانبين 900 الي 1024 (1 مگ) سرعتم شده..يعني بين 100 تا 130 kb/s دانلود ميكنم..يه فيلم dvdrip ه حجمش نهايتآ 800 مگه رو حداكثر 2 ساعت طول ميكشه كه از تورنت دارم شبها ميگيرم ...جالبه بدوني تو همين يه هفته شبي 2 dvd بين ساعت 2 الي 6 صبح كه پارس آنلاين مجاني هستش گرفتم وهيچ اعتباري هم از من كم نشده...خودت محاسبه كن ببين كدوم به صرفه تره ..قضاوت با خودت...اينم عكسي كه سرعت دانلودمو از تورنت نشون ميده برات ميزارم.ضمنآ هدفم از زدن اين تايپيك آگاهي رسوندن به بقيه دوستان هستش

Last edited by behnam.sabet; 01-10-2009 at 00:10.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •