تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 102 از 2403 اولاول ... 2529298991001011021031041051061121522026021102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من امروز رفتم اندیشه گفتم جریان چیه؟ پارس سرعتا رو زیاد کرده شما چرا نمی کنید؟ یک سری توضیح دادن. یک آقایی بود بهم گفت ببین هم اندیشه هم پارس آنلاین تجهیزات مرکزیشون تو مرکز PC هست این کاربرایی که تو مراکز مختلف هستن علاوه بر اینکه باید پهنای باندشونو تامین کرد باید ارتباط بین مرکز PC تا مرکز تلفن کاربرا رو هم تامین کرد. گفت کسایی که تو مرکز PC یا همون 722یا 723 هستن چون کنار تجهیزات اصلی هستن دیگه نیاز به ترانزیت ندارن به اونا راحت میشه سرعت بالا داد ولی بقیه مراکز باید ظرفیت ترانزیتشون تامین بشه که تامین این ظرفیت از طریق مخابرات راحت نیست. گفت ظاهرا پارس آنلاین اومده سرعت کاربران مرکز PC که ترانزیت نداره رو زیاد کرده که یک تبلیغی بکنه. گفت شاید 1-2 مرکز دیگه رو هم اینکارو بکنن. اما این فراگیر نیست یا دایمی نیست. گفت کاری نداره می خوای من سرعت کاربرای مثلا مرکز PC خودمونو زیاد کنم. گفتم میشه؟ گفت برای تست آره. حالا بجه های مرکز 722 می تونن تست کنن ببینن راسته دلیلش یا نه؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام من خیلی شادم باورم نمیشه من تا همین چند شب پیش تا 512 خطم بالا می رفت نمی فهمم چی شده امید وارم این یه خواب نباشه

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من می ترسم امشب بخوابم و امید وارم امشب تموم نشه دوباره تست گرفتم ایندفعه هم بالای 1مگ بودم فکر کنم اندیشه قاطی کرده می خواد بترکونه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام چقدر همه خوشحال هستن اما جالبه برام شما تازه این قدر سرعتتون بالا رفته من حداقل تو یک ماهه گذشته که از اندیشه سبز دارم هر روز وضعیتم همینجوری بود

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

مثل اینکه عکسش نیومده بود

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

اینم اون یکی

داره خودمونی میشه sa2n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

برا من بعد از چند ماه دوباره سرعت رفته بالا ....

آخر فروم باز Navid.H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

چرا یه پست چند بار میدی؟؟؟

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

چرا یه پست چند بار میدی؟؟؟
    چون ذوق زده شده لابد!
    !

داره خودمونی میشه sa2n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

در آغاز فعالیت ermiapia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان عزیز سلام
    برای من هم همچین اتفاقی افتاده. اما با آزمایشاتی که انجام دادم و خبرهایی که به دستم رسیده به این نتیجه رسیدم که سرعت اینترنت ایران افزایش پیدا نکرده بلکه وقتی ما از نرم افزار ------ یا فیلتر شکن برای اتصال به اینترنت استفاده میکنیم سرعت دانلود ما افزایش پیدا میکنه. به تازگی من تو مقاله ای در اینترنت با این عنوان خوندم. ( تلاش جامعه جهانی برای دسترسی ایرانیان به اینترنت ) و همچنین مقاله دیگری با این عنوان ( در اختیار نهادن پهنای باند دانشگاه های آمریکا و کانادا برای کاربران اینترنت با آی پی ایران ).
    خوب من که چند بار سرعتم رو بدون ------ و با ------ چک کردم به این نتیجه رسیدم که هر وقت بدون ------ به اینترنت وصل میشم سرعتم همون سرعته محدود هستش ولی وقتی با ------ وصل میشم سرعتم 2 برابر میشه.

به عنوان مثال:
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    سرعت دانلود 128 ADSL "بدون" استفاده از نرم افزار فیلتر شکن یا ------ ===> 18 kB/ps
    سرعت دانلود 128 ADSL "با" استفاده از نرم افزار فیلتر شکن یا ------ ===> kB/ps 36
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    سرعت دانلود 256 ADSL "بدون" استفاده از نرم افزار فیلتر شکن یا ------ ===> 28 kB/ps
    سرعت دانلود 256 ADSL "با" استفاده از نرم افزار فیلتر شکن یا ------ ===> 56 kB/ps
    سرعت دانلود 384 ADSL "بدون" استفاده از نرم افزار فیلتر شکن یا ------ ===> 44 kB/ps
    سرعت دانلود 384 ADSL "با" استفاده از نرم افزار فیلتر شکن یا ------ ===> 88 kB/ps
    دوستان عزیز این نتیجه بررسی ها و آزمایشات من بود. حالا اگه من اشتباه میکنم بیاین اینجا و نظر خودتونو بگین.
    با تشکر از همه دوستان گرامی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •