تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 101 از 2403 اولاول ... 51919798991001011021031041051111512016011101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

آقا جریان چیه من 128 از پارس انلاین دارم سرعتم روی 60 هست جریان چیه یکی یه چیزی بگه ما یه مدتی از این تاپیک دور بودیم جنگ سرعت راه افتاده انگاری
    شاید روزای جمعه اینجوریه. اینو باید پارسیا تایید کنند ولی ما که از اندیشه داریم شبا همیشه اینجوری هستیم. البته جمعه ها هم 512 هستیم. (لااقل مال من که اینطوریه)

2. این کاربر از mailer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دیروز که رفتم پارس وی شارژ کنم خیلی در این مورد که تمام مشترک هاشون دارن به اندیشه نقل انتقال میکنند باهاشون صحبت کردم.
    احتمالا دوباره حس رقابت گرفتشون و نمیخوان جلوی اندیشه کم بیارن که سرعت رو افزایش دادن. در کل دمشون گرم که به حرف ملت توجه میکنن !

من شنیدم اندیشه فقط برای چند دقیقه اول دانلود سرعت خوبه و بعد میاد پایین این درسته ؟!

4. این کاربر از I Walk Alone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال wolfman_741's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من شنیدم اندیشه فقط برای چند دقیقه اول دانلود سرعت خوبه و بعد میاد پایین این درسته ؟!
    توی روز برای من این طوره که وقتی دانلود شروع میشه اول سرعت خیلی بالا هستش که کم کم میاد پایین از 50 شروع میشه بعد از 2 دقیقه سر 18 گیر میکنه (128)
    ولی شبا که کلا سرعت میره بالا

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

12

شاید روزای جمعه اینجوریه. اینو باید پارسیا تایید کنند ولی ما که از اندیشه داریم شبا همیشه اینجوری هستیم. البته جمعه ها هم 512 هستیم. (لااقل مال من که اینطوریه)
    امروز که شنبه هست هم تست کردم بازم بالا هست تا 66 هم می رسه ولی بین 50 تا 60 نوسان داره یه جورایی داره ما رو خوشحال می کنه

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دیروز که رفتم پارس وی شارژ کنم خیلی در این مورد که تمام مشترک هاشون دارن به اندیشه نقل انتقال میکنند باهاشون صحبت کردم.
    احتمالا دوباره حس رقابت گرفتشون و نمیخوان جلوی اندیشه کم بیارن که سرعت رو افزایش دادن. در کل دمشون گرم که به حرف ملت توجه میکنن !

جدی رفتی صحبت کردی؟ یعنی برات فرق می کرد که کاربرای اندیشه بیشتر شدن یا پارس؟
    تازه مگه جمعه پارس بازه؟

بیخیال بابا شوخی کردم
    اگه پارس 1-2 هفته سرعتشو ببره بالا اندیشه حتما یک واکنشی نشون میده.
    رقابت بینشون زیاد بشه بهتره چون این وسط به ما حال بیشتری میرسه

البته چون اندیشه رشتیه و پارس تهرانی من بیشتر طرف اندیشم.

8. این کاربر از mailer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوست عزیز من پنج شنبه غروب رفتم پارس وی صحبت کردم و وقتی داشتم این پست رو میدادم صبح شنبه بود.

داره خودمونی میشه behnam.sabet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام دوستان خدا وكيلي پارس آنلاين در حال تركوندن سرعت هستش..من 384 با 30 گيگ ترافيك دارم الان 48 ساعته دارم باسرعت 850 kb/s كار ميكنم ..حودتون تست منو ببينيد تا با ورتون بشه ... از هر سايتي هم اگه گفتين براتون تست ميگيرم ...پيش شماره 722 اطراف كلانتري گلسار محل سكونتمه ....

Last edited by behnam.sabet; 27-09-2009 at 11:05.

11. این کاربر از behnam.sabet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اندیشه ای ها جمعه کنین بیاین طرف ما تا سرتون کلاه نرفته

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اینم یه تست دیگه از 256:

چه میکنه این پارس انلاین !!! (به سبک عادل فردوسی پور خوانده شود )

14. این کاربر از I Walk Alone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

اندیشه ای ها جمعه کنین بیاین طرف ما تا سرتون کلاه نرفته
    من امروز رفتم اندیشه گفتم جریان چیه؟ پارس سرعتا رو زیاد کرده شما چرا نمی کنید؟ یک سری توضیح دادن. یک آقایی بود بهم گفت ببین هم اندیشه هم پارس آنلاین تجهیزات مرکزیشون تو مرکز PC هست این کاربرایی که تو مراکز مختلف هستن علاوه بر اینکه باید پهنای باندشونو تامین کرد باید ارتباط بین مرکز PC تا مرکز تلفن کاربرا رو هم تامین کرد. گفت کسایی که تو مرکز PC یا همون 722یا 723 هستن چون کنار تجهیزات اصلی هستن دیگه نیاز به ترانزیت ندارن به اونا راحت میشه سرعت بالا داد ولی بقیه مراکز باید ظرفیت ترانزیتشون تامین بشه که تامین این ظرفیت از طریق مخابرات راحت نیست. گفت ظاهرا پارس آنلاین اومده سرعت کاربران مرکز PC که ترانزیت نداره رو زیاد کرده که یک تبلیغی بکنه. گفت شاید 1-2 مرکز دیگه رو هم اینکارو بکنن. اما این فراگیر نیست یا دایمی نیست. گفت کاری نداره می خوای من سرعت کاربرای مثلا مرکز PC خودمونو زیاد کنم. گفتم میشه؟ گفت برای تست آره. حالا بجه های مرکز 722 می تونن تست کنن ببینن راسته دلیلش یا نه؟

16. این کاربر از mailer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •