تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 1002 از 2403 اولاول ... 2502902952992998999100010011002100310041005100610121052110215022002 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,011 به 10,020 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

داره خودمونی میشه Arsham.room's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

ممنونم بابت راهنماییت سوسمار جان.

قیمت های اندیشه رو الان دیدم و مورد زیر نظرم رو جلب کرد.
    اینترنت پرسرعت ADSL - 128kbps با ترافیک نامحدود در 1 ماه 155000 ريال

فقط منظورش از ترافیک نامحدود در 1 ماه چیه؟ یعنی فقط برای یک ماه نامحدوده و بعد از اون محدودیت داره؟
    و اینکه من با پیش شماره 422 و این سرعت، میانگین چقدر میتونم سرعت دانلود داشته باشم به نظرت؟

اگه بچه ها لطف کنن و پینگ رو برام توضیح بدن که منظور از پینگ چیه ممنون میشم.

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

سلام به همه بچه های این تاپیک
    من از تبریزم
    میخواستم ببینم وضعیت سرویس دهی اینترنت تو شهر شما چجوره
    ازش راضی هستید
    کدوم شرکتی سرعت و پینگش از همه بهتره
    ممنون میشم بگید

اگه نباشه جاش خالی می مونه soosmar_asl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

ممنونم بابت راهنماییت سوسمار جان.

قیمت های اندیشه رو الان دیدم و مورد زیر نظرم رو جلب کرد.
    اینترنت پرسرعت ADSL - 128kbps با ترافیک نامحدود در 1 ماه 155000 ريال

فقط منظورش از ترافیک نامحدود در 1 ماه چیه؟ یعنی فقط برای یک ماه نامحدوده و بعد از اون محدودیت داره؟
    و اینکه من با پیش شماره 422 و این سرعت، میانگین چقدر میتونم سرعت دانلود داشته باشم به نظرت؟

اگه بچه ها لطف کنن و پینگ رو برام توضیح بدن که منظور از پینگ چیه ممنون میشم.
    مگه پینگ برات مهمه؟ اگه بازی آن لاین میکنیو پینگ برات مهمه حتما برو شاتل اندیشرو بیخیال شو!

اگه نه که همین سرویسی که تو سایت اندیشه نظرتو جلب کرده خوبه. سرعتشم 30 اینتوراست . یه ماهشم یعنی اینکه بعد از یک ماه باید دوره سرویست رو تمدید کنی یعنی 15500 بدی برا یه ماه دیگه. نا محدودم یعنی محدودیت دانلود نداری . برا اینکه بفهمی چقدر میتونی دانلود کنی باش یه ضرب و تقسیم کنی در میاد. سرعت دانلودت متوسط 30 کیلو بایت در هر سانیست. دیگه خودت حساب کن.

4. این کاربر از soosmar_asl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arashlolos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تو یه ویلا نیمه سنتی قلعه رودخان! امضام...

پيش فرض

دوستان همشهری عجله کنید برای افزایش هرچند کمه سرعت وبگردی
    این دوتا روش رو امتحان کنید(مخصوصا اندیشه ای ها-روش دوم مخصوصا برای اندیشه ای هایی که محدود دارن)
    1)dns تون رو تغییر بدین(اگه تغییر ندادین)
    آموزشش تو همین فروم
    آدرس:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2)chache server تو همین فروم.فروم دیگیی نیاز نیس(سوسمار جون)
    آدرسش:
    کد:
    نتیجه رو بگین بعدا.
    من اوضام خوبه
    Last edited by arashlolos; 30-07-2011 at 11:18.

تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان همشهری عجله کنید برای افزایش هرچند کمه سرعت وبگردی
    این دوتا روش رو امتحان کنید(مخصوصا اندیشه ای ها-روش دوم مخصوصا برای اندیشه ای هایی که محدود دارن)
    1)dns تون رو تغییر بدین(اگه تغییر ندادین)
    آموزشش تو همین فروم
    آدرس:
    کد:
    2)سرور مجازی تو همین فروم.فروم دیگیی نیاز نیس(سوسمار جون)
    آدرسش:
    کد:
    نتیجه رو بگین بعدا.
    من اوضام خوبه
    خوب این که همون chache server ی هستش که من معرفی کردم. بعد این چه ربطی به سروس مجازی داره آخه برادر؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

در آغاز فعالیت iFox's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

هــــممم

برای بازی های آنلاین کدوم ISP تو رشت بهتره ؟ در حال حاضر پینگم حدود 400 به بالاست xD

در ضمن الان دارم از اندیشه استفاده میکنم D:

داره خودمونی میشه Arsham.room's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

مگه پینگ برات مهمه؟ اگه بازی آن لاین میکنیو پینگ برات مهمه حتما برو شاتل اندیشرو بیخیال شو!

اگه نه که همین سرویسی که تو سایت اندیشه نظرتو جلب کرده خوبه. سرعتشم 30 اینتوراست . یه ماهشم یعنی اینکه بعد از یک ماه باید دوره سرویست رو تمدید کنی یعنی 15500 بدی برا یه ماه دیگه. نا محدودم یعنی محدودیت دانلود نداری . برا اینکه بفهمی چقدر میتونی دانلود کنی باش یه ضرب و تقسیم کنی در میاد. سرعت دانلودت متوسط 30 کیلو بایت در هر سانیست. دیگه خودت حساب کن.

مرسی از کمکت سوسمار جان.
    من اصلاً نمی دونم پینگ چی هست، اگه لطف کنی مختصر برام توضیح بدی ممنون میشم.
    من بیشترین کاری که میخواهم با ADSL انجام بدم دانلود فیلمه و این سرعت دانلودی که شما با اون 128 اندیشه تخمین زدی( یعنی متوسط 30 ) زیاد جالب نیست.گذینه بهتری از اندیشه مد نظرت هست که بهم پیشنهاد بدی.تو همون رنج قیمت.

ممنونم بابت همه راهنمایی های ارزشمندت.

تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

مرسی از کمکت سوسمار جان.
    من بیشترین کاری که میخواهم با ADSL انجام بدم دانلود فیلمه و این سرعت دانلودی که شما با اون 128 اندیشه تخمین زدی( یعنی متوسط 30 ) زیاد جالب نیست.گذینه بهتری از اندیشه مد نظرت هست که بهم پیشنهاد بدی.تو همون رنج قیمت.

نه 256 ام فرق چندانی با 128 نداره نا محدود. سرعت 30 اگه جالب نیست برات و اگه سرعت بالا میخوای 2 مگ با 3 گیگ ترافیک بگیر شاتل 23900 ماهی . سرعتشم زیاده. پینگ هم اگه استفادت همینیه که گفتی اصلا به کارت نمیاد.

10. این کاربر از soosmar_asl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه foa.neh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

مرسی از کمکت سوسمار جان.

دوست عزیز پینگ به طور خلاصه یعنی مدت زمانی که طول میکشه تا درخواست مثلا باز شدن صفحه از کامپیوترت به سرور برسه و شروع به باز شدن صفحه بکنه

مثلا اگه سرعت 2 مگ هم داشته باشی پینگت 1000 باشه یعنی 1000 میلی ثانیه طول میکشه تا صفحه با شروع به باز شدن کنه
    پینگ واسه کسانی که ئنبال بازی آنلاین نیستن هم مهمه ولی نیاز نیست خیلی پایین باشه مثلا تا 500 هم خوبه یعنی 500 میلی ثانیه
    ولی واسه بازی آنلاین پینگ خیلی مهمه یعنی تا تو یکی از دشمن رو میبنی و شلیک میکنی اون تورو 500 میلی ثانیه زودتر دیده و ... که واسه بازی باید پینگ 0-60 عالی و بالای 300 دیگه آخرشه بالاتر نمیشه بازی کرد آنلاین
    اگه اینترنت واسه دانلود میخوای دو حالت داره اگه پول مشکل نداری سرویس 1 و 2 مگ شاتل خوبه که سرعت زیر 100 نداره قیمتشم همینطور که سوسکمار گفت از 23 تومن شروع میشه رو بگیر . دانلودات رو بزار شب تا صبح که مجانیه و در روز اینترنت گردی یا سرویس 128 کیلو بیت اندیشه تو خط 4 (که منم همینجام) 90-100 هست تو روز و در شب که دانلود مجانیه سرعت میانگین 50 هست که قیمتش هم از 9500 شروع میشه بسته به میزان حجمت
    ولی اگه مثل من هم روز مصرفت زیاده هم میخوای دانلود زیاد بکنی سرویس نامحدود اندیشه خوبه سرعت شبو رو ز رو 30 متوقفه

12. 2 کاربر از foa.neh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

دوست عزیز پینگ به طور خلاصه یعنی مدت زمانی که طول میکشه تا درخواست مثلا باز شدن صفحه از کامپیوترت به سرور برسه و شروع به باز شدن صفحه بکنه

مثلا اگه سرعت 2 مگ هم داشته باشی پینگت 1000 باشه یعنی 1000 میلی ثانیه طول میکشه تا صفحه با شروع به باز شدن کنه
    پینگ واسه کسانی که ئنبال بازی آنلاین نیستن هم مهمه ولی نیاز نیست خیلی پایین باشه مثلا تا 500 هم خوبه یعنی 500 میلی ثانیه
    ولی واسه بازی آنلاین پینگ خیلی مهمه یعنی تا تو یکی از دشمن رو میبنی و شلیک میکنی اون تورو 500 میلی ثانیه زودتر دیده و ... که واسه بازی باید پینگ 0-60 عالی و بالای 300 دیگه آخرشه بالاتر نمیشه بازی کرد آنلاین
    اگه اینترنت واسه دانلود میخوای دو حالت داره اگه پول مشکل نداری سرویس 1 و 2 مگ شاتل خوبه که سرعت زیر 100 نداره قیمتشم همینطور که سوسکمار گفت از 23 تومن شروع میشه رو بگیر . دانلودات رو بزار شب تا صبح که مجانیه و در روز اینترنت گردی یا سرویس 128 کیلو بیت اندیشه تو خط 4 (که منم همینجام) 90-100 هست تو روز و در شب که دانلود مجانیه سرعت میانگین 50 هست که قیمتش هم از 9500 شروع میشه بسته به میزان حجمت
    ولی اگه مثل من هم روز مصرفت زیاده هم میخوای دانلود زیاد بکنی سرویس نامحدود اندیشه خوبه سرعت شبو رو ز رو 30 متوقفه

نه عزیز پینگ همین که فقط گفتی نیس
    ببینید فرض کنید که شما دارید یه صفحه باز میکنید که توش هم عکس هم نوشته و هم فلش داره
    و مثلا پینگ شما 500 میلی ثانیه باشه در درجه اول 500 میلی طول میکشه تا درخواست باز شدن اون صفحه برای شما به اون سرور ارسال بشه و بعد از اون هم که صفحه داره لود میشه بازهم پینگ تاثیر داره و مثلا اگه عکسی لود نشده باشه دستور از سیستم شما به سرور میره که فلان عکس لود نشده و ........
    حالا فرض کنید پینگ شما حتی 300 هم باشه وبگردی چقدر باهاش سخت میشه

امیدوارم که تونسته باشم منظورمو انتقال بدم

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:56 PM ----------

به عنوان مثال این پینگو ببینید
    بهترین پینگ برای وبگردی تو ایران::

Last edited by fanoostalaei; 30-07-2011 at 22:58.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •