تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 54 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 537

نام تاپيک: خنك كننده هاي آبي

پروفشنال Inkareeeeeeeeee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

سلام
    ممنون این کاره جان بابت نظرت شما درست می فرمایید
    اما حالا نمی دونم این kakihot کجا غیبش زده قرار بود بیاد اینجا بهمون توضیح بدن
    راستی شما این کاره جان خودت از چه مدلی استفاده می کنی یه عکسی یا چیزی داری که بهتر بشه دیدش و نظرت در موردش چیه و حالا به چه قیمتی از اون جا خریدی
    درود بر شما
    مدلي كه من استفاده ميكردم اين بودش

و يه روز يكي از دوستام كه اومده بودش خونه من از اين خوشش اومدش و من به دوستم فروختمش ...
    براي من با پول پست و دستمزد و ماليات و از اينجور چرنديات تموم شدش 2500 تا به پول اينجا كه به پول ايران ميشه 375000 تومن ... من كلا" ازش خيلي راضي بودم چون هم خوشگله و هم كار راه اندازه و هم چيزيه كه همه كسي رو كامپيوترش نداره

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

اخرش کارخانه KOOLANCE که یکی از بهترین ولی گران ترین واتر کولر های رم رو به طرح جدید داد البته thermaltake هم یه چیزی تو همین مایه ها داد ولی مایع فقط در بالای رمها میگشت و تاثیر زیادی نداشت
    خوبی این مدل این است که در داخل دارای بالشتکهایی هست که مایع وارد انها شده و دقیقا تمام رم رو در بر میگیرن و بطور کامل خنکش میکنن

هر چیز خوبی یه بدی هم داره و اون این هست که اگر از مینهایی استفاده میکنید که doual channel انها یکی در میون هست باید دو تا از این کیت بگیرین

آي از دست تو ... آخه خوشتيپ نميگي كه من تا يه چيز باحال ميبينم هوس ميكنم كه داشته باشمش .... امروز رفتم يه مانيتور سامسونگ SyncMaster225BW ديدم و يه 22 اينچيشو زرتي پول دادم و اومدم خونه ... از اونجايي كه هر 2 هفته پول ميگيرم پس بايد 2 هفته ديگه صبر كنم كه حقوق بگيرم و بعدش باز بيفتم به جون كامپيوتوم ... مگه نميگن اين عكسهايي كه شما گذاشتيو به بچه كوچولوهاي 30 ساله نشون نده چون بد آموزي داره ؟؟!! ديدي حالا رو من اثر بد داشت
    Last edited by Inkareeeeeeeeee; 16-01-2007 at 17:41.

پروفشنال hiwa_it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

این یکی دیگه تکه

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

خسته نباشي خوشتيپ ، خب از اينكه واتر كولر اينترنال استفاده كردي كه خيلي خوبه ... فقط يه مشكل داره كه اونم اينه : آخه دوست من اگه قرار باشه اينهمه فن تو سيستمت نصب كني كه ديگه چه احتياجي به واتر كولره ؟! ... من خودم الانه يه 16 تايي فن تو سيستمم نصبه ... باز با اينكه همشون سوپر سايلنت هستن ولي بازم پر سروصدا هستن ... راستش من از واتر كولر استفاده ميكردم براي اينكه از شر اين فنها راحت بشم ... البته خوبي رادياتور اكسترنال هم به اينه كه يا فن ندارن يا اگه هم دارن يكي دوتا معمولا" بيشتر نيستش ... در آخر كه كلي زحمت كشيدي و قشنگ شدش ... ... ... راستي من ديروز جريمه اضافه مصرف برق رو كه نزديك 800 اورو ميشدش رو دادم ... خداييش كامپيوترم كه 700 واته و بلند گو ها هم كه 700 واته و مانيتور رو نميدونم راستش .. ولي فقط اين قار قارك من ساعتي 1500 وات كمه كم برق مصرف ميكنه ... بدبخت شدم خداييش از بسكه فرت و فرت جريمه دادم .... با اون تاور كيسي كه من تو عكس ديدم شما هم كلي مصرف برق كامپيوترته ، نه ؟!

پروفشنال hiwa_it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اینکاره جان سلام

من مشکلی با فن ها ندارم و اصلا صدایی ندارن که اذیت کنن ماکسیمم صدایی که میاد 17dBA هست اگه تو یک سیستم aerodynamic رو رعایت کنی بغیر از صدای اصلی فنها صدای دیگه ای نمیاد پس اگه میخواهیم از صدای سیستم جلوگیری کنیم بهتر هست از فنهای خوب بازار استفاده کرد و یه نقشه درست و حسابی براش کشید قبل از اسمبل

اگه دقت کنی روی سیستم من نزدیک 10 تا فن هست ولی جهت چرخش هوا در بین اونها رعایت شده هوا از جلو وارد میشه و از عقب توسط ٣ تا فن قوی به بیرون هدایت میشه یک فن روی صقف هست که هوا رو به بیرون میده و تمامه گرمایی که از هاردها به داخل میاد رو قبل ورود به کیس به بیرون میده

به این عکس نگاه کن و جهت فنها رو دقت کن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی عزیز
    Last edited by hiwa_it; 29-01-2007 at 16:51.

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

اینکاره جان سلام

من مشکلی با فن ها ندارم و اصلا صدایی ندارن که اذیت کنن ماکسیمم صدایی که میاد 17dBA هست اگه تو یک سیستم aerodynamic رو رعایت کنی بغیر از صدای اصلی فنها صدای دیگه ای نمیاد پس اگه میخواهیم از صدای سیستم جلوگیری کنیم بهتر هست از فنهای خوب بازار استفاده کرد و یه نقشه درست و حسابی براش کشید قبل از اسمبل

اگه دقت کنی روی سیستم من نزدیک 10 تا فن هست ولی جهت چرخش هوا در بین اونها رعایت شده هوا از جلو وارد میشه و از عقب توسط ٣ تا فن قوی به بیرون هدایت میشه یک فن روی صقف هست که هوا رو به بیرون میده و تمامه گرمایی که از هاردها به داخل میاد رو قبل ورود به کیس به بیرون میده

به این عکس نگاه کن و جهت فنها رو دقت کن

موفق باشی عزیز
    درود بر شما هيوا جان ...
    دوست من ، من هم از همين سيستمي كه شما ميگي استفاده ميكنم ... البته الانه متوجه شدم كه بيشترين صدا مال فن روي سقف هستش با بغل كيس ... چون اين 2 تا فن رو جلوشون آرم گذاشتم واسه قشنگي ، مانند همون آرم اسكلتي كه شما هم استفاده ميكني ... حالا قراره كه يه يه دوربين ديجيتال مانند قبلي كه داشتم و دزديدن بخرم تا يه هفته - ده روز ديگه ، اونوقت از كيسم برات عكس ميندازم .... سپاس از شما .... بدرود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود بر همگی

راستش من خیلی از این کولر واتر ها خوشم میاد. نه بخاطر قیافش به خاطر اینکه باید بشینی همش سرت تو کیست باشه و .......

من که خیال حال می کنم با کیس ور برم. دبروز همه ی قطعات رو ازش جدا کرم رفتم به جون کیس زبون بسته افتادم خلاصه حسابی با شیلنگ آب شستمش آما حواسم نبود پاور رو در نیاورده بودم ) بدتر اینکه زدم به برق :(( حالا شانس اوردم هنوز کابل های پاور رو به Device ها وصل نکرده بودم D: خلاصه بعد از اینکه کیسم پر دود شد و دوباره سیاه شد کیس رو دوباره شستم الان هم یه پاور RohamBus 480W(MAX) P4 روش گذاشتم اما فکر کنم پاور کم میاره سی پی یو همش داق میکنه :-<
    Last edited by R3porter_FX; 03-02-2007 at 10:48.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

راستی کیس خوب تو ایران چی پیش نهاد می کنید در حدود 120 تومن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود و سپاس فراوان

دوستان کسی قیمت این کیس رو داره ؟

اگر بخوام سفارش بدم چه قدر خرج داره ؟

Last edited by R3porter_FX; 03-02-2007 at 17:07. دليل: تصحیح لینک ها

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •