تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 54 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 537

نام تاپيک: خنك كننده هاي آبي

داره خودمونی میشه 6600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام بابا kakihot تو اسمونا دنبال شما می گشتیم اینجا گیرت اوردیم
    بهر حال می خوام بدونم که درسته که شما نمایندگی Thermaltake رو داری و اگه هستی می خوام بدونم که از این قبیل واتر کولینگها دم دستت چیزی داری
    در کل من یه دونه از اینا رو احتیاج دارم می خوام اگه مقدور هست چند تا از این ها رو تو سایت نمایش بدی اگه هم خواستی می تونی بهم میل کنی حیف نمی تونم حضوری خدمت برسیم و الا میومدیم (آخه خونمون قم هست نمی تونم بیام )
    در ضمن اگه بتونی قیمتاشو هم به هم خصوصی بگی ممنونت می شم
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام kakihot
    ببخشید این آدرسی رو که تو امضات گذاشتی فقط یه صفحه باز میشه که توش عکسه یه خونس و هیچی رو هم نمی یاره . یه سرچی هم تو اینترنت کردم دیدم کولر های خوبی داره ( منظورم فن کولر هست )
    می خوام اگه نشد حد اقل یکی از اون فن های بزرگ که Thermaltake داره رو بگذارم بجاش حالا بذار ببینیم چی میشه
    در ضمن کیس من هم شیشه ای هست و اون کولری که می خوام انتخاب کنم می خوام علاوه بر کیفیت زیبا هم باشه
    در مورد واتر کولینگ ها از این کاره هم یه سوال داشتم و اونم اینه که میشه اونا رو هم به کارت pci وصل کرد . آخه یه کارت Premiere Pro داشتم می خواستم می شه بهش وصل که کمی از گرماش کم کنه یا نه؟
    ببخشید خیلی حرف زدم آ خه تو این زمینه ها آماتوریم چه کنیم دیگه
    منتظرم
    Last edited by 6600; 09-01-2007 at 00:54.

پروفشنال Inkareeeeeeeeee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

خب آقايون نميشه حدود قيمتها رو به پول ايران اينجا بزنين كه بقيه هم استفاده كنن ؟!!

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

سلام kakihot
    ببخشید این آدرسی رو که تو امضات گذاشتی فقط یه صفحه باز میشه که توش عکسه یه خونس و هیچی رو هم نمی یاره . یه سرچی هم تو اینترنت کردم دیدم کولر های خوبی داره ( منظورم فن کولر هست )
    می خوام اگه نشد حد اقل یکی از اون فن های بزرگ که Thermaltake داره رو بگذارم بجاش حالا بذار ببینیم چی میشه
    در ضمن کیس من هم شیشه ای هست و اون کولری که می خوام انتخاب کنم می خوام علاوه بر کیفیت زیبا هم باشه
    در مورد واتر کولینگ ها از این کاره هم یه سوال داشتم و اونم اینه که میشه اونا رو هم به کارت pci وصل کرد . آخه یه کارت Premiere Pro داشتم می خواستم می شه بهش وصل که کمی از گرماش کم کنه یا نه؟
    ببخشید خیلی حرف زدم آ خه تو این زمینه ها آماتوریم چه کنیم دیگه
    منتظرم
    راستش من Adobe Premiere Pro شنيده بودم ولي سخت افزارشو نه
    من راجع به چيزي كه مطمئن نباشم به كسي راهنمايي نميكنم ... اگه اين كارتي كه شما گفتي جزو كارت گرافيكهاست پس يه نگاه به ليست زير بكني ميتوني ببيني كه بهش ميشه واتر كولر نصب كردش يا نه

ATI X1600 Series
    ATI X1300 Series
    ATI Radeon 9*** Series (except 9550/9600)
    ATI Radeon X*** Series
    NVIDIA Geforce4 MX Series
    NVIDIA Geforce FX 5200
    NVIDIA Geforce FX 5500
    NVIDIA Geforce FX 5600(FX 5700)
    NVIDIA Geforce 6600 Series (except 6600 AGP Series)

NVIDIA Geforce4 Ti 4*** Series
    NVIDIA Geforce FX 5700(Ultra) Series
    NVIDIA Geforce FX 5800 Series

ATI X1600 Series
    NVIDIA Geforce 7600 Series

NVIDIA Geforce FX 5900 Series
    NVIDIA Geforce FX 5950 Series

ATI X1900 Series
    ATI X1800 Series
    NVIDIA Geforce 7900 Series
    NVIDIA Geforce 7800 Series (except 7800GS)
    NVIDIA Geforce 7600 Series
    NVIDIA Geforce 6800 Series

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

با سلام
    مثل اینکه kakihot خبری ازشون نیست اما ما که عجله نداریم منتظر می مونیم تا یه مورد خوب گیر بیاریم و با تحقیق جنسمون رو بخریم
    خدمت آقای این کاره هم سلا م عرض می کنیم و بابت پاسخت ممنون اما باید خدمتتون بگم که این کارت ، اصلا کارت گرافیک نیست در اصل کارتیه که فقط برای کارهایی تدوین ازش استفاده می شه
    لازمه هم بدونید که مارک این کارت هم pinnacle هست اما مدلش رو نمی دونم این که گفتم Premiere Pro اصطلاحا به این کارت این اسم رو خطاب می کنند البته اگه خواستید اطلاعات دقیقتر شو بعدان براتون بنویسم
    آخه کارتنش دم دست نیست نمی دونم روش چی نوشته بود
    امید وارم که متوجه شده باشید هر چند که باید ببینیم آقا سیاوش( اگه اشتباه نکنم اسم kakihot همین باشه) چی میگن!

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

با سلام
    مثل اینکه kakihot خبری ازشون نیست اما ما که عجله نداریم منتظر می مونیم تا یه مورد خوب گیر بیاریم و با تحقیق جنسمون رو بخریم
    خدمت آقای این کاره هم سلا م عرض می کنیم و بابت پاسخت ممنون اما باید خدمتتون بگم که این کارت ، اصلا کارت گرافیک نیست در اصل کارتیه که فقط برای کارهایی تدوین ازش استفاده می شه
    لازمه هم بدونید که مارک این کارت هم pinnacle هست اما مدلش رو نمی دونم این که گفتم Premiere Pro اصطلاحا به این کارت این اسم رو خطاب می کنند البته اگه خواستید اطلاعات دقیقتر شو بعدان براتون بنویسم
    آخه کارتنش دم دست نیست نمی دونم روش چی نوشته بود
    امید وارم که متوجه شده باشید هر چند که باید ببینیم آقا سیاوش( اگه اشتباه نکنم اسم kakihot همین باشه) چی میگن!
    آهان .. اينا هستن ديگه ؟

خب اگه اينه كه نميتوني از واتركولر براش استفاده كني ... ببين خوشتيپ جان تمامي واتركولرها جاي هيتسينكها و فنهارو ميگيرن ... از اونجايي كه تو اين مدل سخت افزارها خبري از فن و هيتسينك نيست پس نميشه واتركولر رو روش پيچ كردش چون جاي پيچ كردني وجود نداره
    Last edited by Inkareeeeeeeeee; 13-01-2007 at 02:09.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG

سلام
    اینم از عکسش اسمه دقیقش هم هست PRO ONE RTDV SE
    البته به قول شما فکر کنم که نشه اما یازو شما ببینید شاید شد
    Last edited by 6600; 14-01-2007 at 01:52.

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

سلام
    اینم از عکسش اسمه دقیقش هم هست Pro One Rtdv Se
    البته به قول شما فکر کنم که نشه اما یازو شما ببینید شاید شد
    دوست من همونجوري كه فكر ميكردم نميشه .... ببين خوشتيپ جان هر كارتي كه روش فن يا هيتسينك داره رو ميشه بهش واتر كولر نصب كرد ، چونكه فنها و هيتسينكها روي برد سخت افزارها با 2 يا 4 تا پيچ ،‌نصب شده اند ولي در كارت سخت افزاري شما چون هيچ سوراخي روي برد نيست كه بشه واتر كولر رو روي اون سوار كرد پس نميشه ... البته شما ميتونين واتر كولر رو با چسبهاي سيليكوني يا همون چسب آكواريوم روي برد سخت افزاريتون سوار و نصب كنين ولي چون استاندارد نيست به دردسرش نمي ارزه و توصيه نميكنم كه اين كاررو بكنيد .

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام
    ممنون این کاره جان بابت نظرت شما درست می فرمایید
    اما حالا نمی دونم این kakihot کجا غیبش زده قرار بود بیاد اینجا بهمون توضیح بدن
    راستی شما این کاره جان خودت از چه مدلی استفاده می کنی یه عکسی یا چیزی داری که بهتر بشه دیدش و نظرت در موردش چیه و حالا به چه قیمتی از اون جا خریدی

پروفشنال hiwa_it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اخرش کارخانه KOOLANCE که یکی از بهترین ولی گران ترین واتر کولر های رم رو به طرح جدید داد البته thermaltake هم یه چیزی تو همین مایه ها داد ولی مایع فقط در بالای رمها میگشت و تاثیر زیادی نداشت
    خوبی این مدل این است که در داخل دارای بالشتکهایی هست که مایع وارد انها شده و دقیقا تمام رم رو در بر میگیرن و بطور کامل خنکش میکنن

هر چیز خوبی یه بدی هم داره و اون این هست که اگر از مینهایی استفاده میکنید که dual channel انها یکی در میون هست باید دو تا از این کیت بگیرین
    Last edited by hiwa_it; 16-01-2007 at 19:07.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •