تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 54 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 537

نام تاپيک: خنك كننده هاي آبي

پروفشنال Inkareeeeeeeeee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

درود دوستان .... راستش اينجا مثل اينكه من و هيوا جان فقط داريم از واتر كولر استفاده ميكنيم .... خب كسي اگه مشكلي در مورد نصب كردن يا طرز كار يا ... داره ميتونه از هيوا جان كمك بگيره ... ... ... ميراژ جان اگه ميبيني كه چيز زيادي تو اينجا رد و بدل نميشه واسه اينه كه بچه هاي ديگه چيزي نمينويسن .... خب دليلي نديدم كه چيزايي كه ميدونم از هيوا جان بپرسم و بنويسم ... يسري پرسشهايي داشتم كه ازش پرسيدم ... شايد اينجا واسه شما كسل كننده باشه ... چونكه شما يا علاقه نداري يا دوست نداري از واتر كولر استفاده كني يا چيزاي ديگه ... حالا از اين حرفها گذشته پيشنهادي يا مطلبي يا عكسي چيزي داري كه بدرد اينجا بخوره كه كمكمون كني؟ ... سپاس از شما دوست گرامي

پروفشنال hiwa_it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کارای عجیب غریب از این هنر

3. این کاربر از hiwa_it بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

کارای عجیب غریب از این هنر
    خوشتيپ اين ديگه حتما" از كارهاي خودته !!! نه ؟ !!!!‌ آخه شماهم مثل من از دل و روده كامپيوتر حال ميكني

پروفشنال hiwa_it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نه بابا من گروه خونیم نمیخوره به این حرفا این dry cooling هست فقط قیمت اون ٤ تا مین رو میز قیمت نصفه پی سی منه

حـــــرفـه ای MaFia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

تاپیک اصلاح شد
    دوستان لطفا به دیگران بی احترامی نکنید!!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

تاپیک اصلاح شد
    دوستان لطفا به دیگران بی احترامی نکنید!!!!

خب شما متن ميراژ رو پاك كردين ... اگه متن شماره 40 رو هم پاك كنين خوب ميشه... اميدوارم كه هيوا جان ناراحت نشن ... با سپاس

داره خودمونی میشه 6600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام
    بابا این کاره واقعا این کاره هستی
    من که خیلی حال کردم راستی منم می خوام یکی از این واتر کولینگ ها رو بخرم نمی دونم خودت هم می فروشی یا اگه نه اینایی که عکس شو گذاشتی رو از کجا میشه تهیه کرد و اگه لطف کنی قیمتشو هم بگی که خیلی ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

سلام
    بابا این کاره واقعا این کاره هستی
    من که خیلی حال کردم راستی منم می خوام یکی از این واتر کولینگ ها رو بخرم نمی دونم خودت هم می فروشی یا اگه نه اینایی که عکس شو گذاشتی رو از کجا میشه تهیه کرد و اگه لطف کنی قیمتشو هم بگی که خیلی ممنون میشم
    درود بر شما دوست گرامي
    راستش اينجوري كه معلومه شما از ايران هستي .... در ايران نميدونم راستش ... آهان يه آقايي با آي دي kakihot بودش كه نمايندگي شركت Thermaltake رو داشتند و اگه پستهاشونو پيدا كردم بهتون ميگم .... ... ... اگه تاور كيس كامپيوترتون شيشه اي هستش پيشنهاد ميكنم كه از شركت Zalman استفاده كنين كه هم جنسش خوبه و هم خوشكله .... ولي اگه ميخواهين كه يه كمي ارزونتر براتون تموم بشه از همون Thermaltake استفاده كنين بهتره ولي رنگ و شكل توليداتش زياد چنگي به دل نميزنه ... و اگه ميخواهين كه خيلي ارزونتر از اين حرفها براتون ارزون تموم بشه ميتونين همونجوري كه "Hiva_it" جان در پستهاي قبلي نوشتند سرهم كنين كه خيلي ارزونتر تموم ميشه ... اگه دوستي يا فاميلي داريد كه از ويزا كارت يا مستر كارت استفاده ميكنه ميتونه از اينترنت با رفتن در وب سايت اين دو شركت قطعات مورد نياز رو براتون خريداري كنه و اگر هم نداريد ميتونيد با آي دي kakihot تماس بگيريد كه ايشون خودشون گفتن كه نمايندگي دارن ... ... ... راستش من و هيوا جان پول خوبي براي قطعات كامپيوتر ميديم و جنس خوبي هم ميگيريم ... شماهم اگه مشكل محدوديت مالي براي خريد واتر كولر ندارين پيشنهاد ميكنم كه از زالمن استفاده كنين ... در مورد قيمتش هم از 300.000 تومن به بالا خرج داره البته بستگي داره كه فقط واتر كولر براي سي پي يو بخواهين يا براي كارت گرافيك و بقيه قسمتها ... كه قيمت هم با اينها بالا و پايين ميشه ... اگه وقتشو داري يه سري به سايت اين 2تا شركت معرفي شده بزن تا هم يه قيمتهارو بسنجي و هم ببيني كه چه چيزهاييش بدرد كارت ميخوره
    با سپاس از شما

داره خودمونی میشه 6600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام
    ممنون بابت راهنماییت بچه ها کسی ای دی این kakihot رو داره هر کی داره لطفا بگه آخه می خواستم واسه cpu یه کولر بخرم حالا که اینا رو دیدم مایل شدم اینا رو امتحان کنم آخه نمی دونید من کارم میکس و مونتاژه و کامپیترم تقریبا در هفته شاید 10 الی 15 ساعت خاموش باشه و الا یا همیشه دارم باهاش کار می کنم یا داره رندر می گیره و بیشتر از همه می خوام یه چیزی واسه cpu بگیرم می ترسم یه وقت نسوزه (خدا نکرده) دیگه
    منتظرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه kakihot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    دوست عزيز من همين جام بغل دستتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •