تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 44 از 54 اولاول ... 34404142434445464748 ... آخرآخر
نمايش نتايج 431 به 440 از 537

نام تاپيک: خنك كننده هاي آبي

داره خودمونی میشه behzad_007_vattic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اینوووووووووووووووووووووو وووووووووووووو

این یارو کل کارتو باز کرده و بلوک رو نصب کرده دوباره بسته!!!!!!!!!!!!اگه قرار باشه این طوری باشه من که نیستم!!
    من رفتم دوباره همونو دقیق نیگا کردم. این جوری که نمیشه. یعنی چی...
    آدم تا بره درستش کنه بیچاره می شه!
    خیلی خرکیه!اون قسمت بالاش که حالت دایره ای داره، جای فن خودشه!یاره همه رو باز کرده!
    راه دیگه ای نیست برای خنک کردنش؟(به جز اسفتاده از یک کولر آبی! یا یک کیس با جریان آب داخلی) اگه هست لطفا بگید.
    راستی سایت Guru3d زیاد هم سایت غیرمعروفی نیست.
    Last edited by behzad_007_vattic; 25-10-2009 at 21:33.

پروفشنال Hessam_7800gtx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    BlackWater Park

پيش فرض

راستی سایت Guru3d زیاد هم سایت غیرمعروفی نیست.
    شما منظور منو متوجه نشدی منظورم این بود که این چیزایی که توی این سایتها میزارن اکثرا تو ایران پیدا نمیشن در مورد بلاک کارت گرافیک من هم گفتم که دردسر سازه اما ازششو داره هم از سر صدای فنش راحت میشین هم دماش کاهش پیدا میکنه
    غیر از واتر کولینگ ایر کولینگ های قوی هم برای کارت گرافیک موجود هستند که میتونید از بازار تهیه کنید و من در موردشون زیاد وارد نیستم.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

منظورتون رو متوجه شدم.
    به هر حال نمی دونم چی کار کنم ،برای من صداش زیاد مهم نیست.
    می شه یه واتر بلوک طراحی کرد و داد به این شرکت های تهیه ماشین آلات صنعتی،اونا می تونن چنین چیزی رو بسازن که:
    {
    از مس یا آلیاژ مس باشه
    ضد خوردگی باشه
    قابلیت انتقال آب درونش رو داشته باشه
    و به صورت یک قالب برای کارت گرافیک باشه به طوریکه قسمت اصلیش ورودی آب روی فنش باشه و کل کارتو احاطه کنه اینجوری محیط اطراف گرافیک خنک میشه
    }
    راستی از رادیاتور ها چند تا خروجی آب میشه گرفت؟ چون اگه قرار باشه بلوک طراحی کنم احتمالا باید 2 تا ورودی آب واسش در نظر بگیرم.
    راستی کسی نمی دونه ضریب هدایت گرمایی مایع رادیات چقدره؟
    Last edited by behzad_007_vattic; 26-10-2009 at 19:10.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    BlackWater Park

پيش فرض

در مورد ساخت بلاک این کار امکان پذیره ولی ارزششو (به نظر من)نداره چون با همون پول میتونی یدونه واقعی!! شو بخری که صد درصد از بلاک طراحی شده توسط خودت بهتره هر چی باشه کار اون شرکتا همینه .
    ابستگی به اندازه و نوع رادیاتور داره ولی با 2 تا رادیات ترمال تیک بکر کنم بتونب هم cpu هم gpu وپل شمالی و حتی هارد رو خنک کنی ولی الان من با رادیات دست ساز خودم cpu رو به زور دارم خنک میکنم!! مقلا وقتی که با پرایم تست فشار میگیرم و آب خروجی رو رو دستم میریزم بالا بودن دماش رو به خوبی حس میکنم!!!

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

عزیز وقتی نیست و این یکی هم که ساختن مزخرفه! من چه کنم؟؟
    فعلا همین شرکتا که اهمیتی ندادن که بهترین کارت گرافیک 2008 که روی دست همه ی 4xxx ها بلند می شه یعنی چی!
    تازه شرایطش برای من امکان بیشتری داره : بابم مهندسی شیمی خونده - یه دوستم داره که تو کار کارخونست شاید بتونه چنین کاری رو به دفتر های ساخت ماشن آلات صنعتی سفارش بده. می شه انجامش داد.
    من می خوام یه چیز قالب شکل براش درست کنم که کارتو احاطه کنه و قسمت اصلیش روی فن خود کارت باشه که خنک کننده گیش بهتره باشه.
    بعععععععععععععععد....
    آها. پس می شه چند تا خروجی گرفت. حداکثر تعدادش چقدره؟(همون رادیاتوری که معرفی می کنین.)
    بعد واسه ی مایع سیستم آب بهتره یا مایع رادیت و ضد جوش؟
    منم نمی خوام که رادیت دست ساز بگیرم می خوام رادیات اصل بگیرم بلوکش رو خودم بسازم.
    قطر شلنگ ها چقدره؟؟؟
    احتمالا فقط طراحیش یه 1 ماهی وقت بگیره!!
    راااااااااااااااااااااااا اااااستی، واتر بلوک من واقعیه مجازی نخواهد بود!(حداقل تا زمانی که منصرف نشدم‍!)
    اگه بدونی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من 15 ساله دارم از 6 بعد از ظهر تا حالا درس های انتقال حرارت بابام رو گوش میدم که مال فوق لیسانسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!بابام کلی ترجمه میکنه بعد تازه می فهمم!
    Last edited by behzad_007_vattic; 26-10-2009 at 21:37.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    BlackWater Park

پيش فرض

از همه ی رادیات ها فقط یه خروجی بیرون میاد.منظور من این بود آب اوا میره تو سیپی یو بعید بیرون میاد میره تو پل شمالی بعد گرلفیک و آخرشم به هارد میره و بعد برمیگرده به رادیات.
    این که بلاک برای gtx 295 زیاد نیست دلیلش دو pcb بودن اونه که طراحیش رو بسیار مشکل میکنه. البته من برای 4870x2 دیدم پس شما هم اگر خوب بگردی پیدا میشه.
    دلیل این هم که من اصرار دارم بلاک ر بخرید اینه که تو شرکتایی مثل ترمال تیک یا زالمن که از اول برای کولینگ تاسیس شدند مسلما افراد بسیار وارد تر و کار بلد تر از شما وجود داره.یه وقت بد برداشت نکنید منظورم اینه که کار اصلی اونها طراحی سیستم های خنک کننده برای pc هستش شما با خوندن حتی 20 تا کتاب هم نیمتونی بلاکی طراحی کنی که کاراییش حتی به نصف مارایی بلاک اونا برسه.ضمنا جنش موادی که اونا استفاده میکنند بسیار مرغولتر و خالص تر هستش.
    در مورد مایع سیستم آب ممکنه تحت فشار شدید بخار بشه به همین دلیل در صد کمی(8-9 %) ضد یخ لازم داره.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

13

همممممممممم.
    خواهیم دید.
    در ضمن مواد مرغوب تر .... معنا نداره مس،مسه و درصدش و طبقه بندیش رو هم من طراحی می کنم .
    اگه شما مطمئنی پیدا کن!!!
    اگه وارد تر بودند بلوک ها رو حداقل برای سری 9 geforce طراحی می کردند!!! برای سری 8 که کامل نیست،برای 9 ام که ندارند! دیگه شما فکر سری GTX رو بکن!!
    بعدشما مگه چه فرقی می تونه داشته باشه؟؟؟ اینا از همون فرمول هایی استفاده می کنند که من استفاده خواهم کرد، همون تست ها و همون مواد اولیه!!
    در ضمن من قرار نیست کتاب بخونم تا یاد بگیرم!! یه پدر دارم که 23 سال همین چیز ها رو تدریس کرده!! چندین مورد همکاری با انواع کارخونه ها رو داشته!
    دلایلتون محکم نیست!!!
    دیگه هم جواب ندید من کار خود را انجام خواهم داد!!

کاربر فعال انجمن تبلت IceLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض

همممممممممم.
    خواهیم دید.
    در ضمن مواد مرغوب تر .... معنا نداره مس،مسه و درصدش و طبقه بندیش رو هم من طراحی می کنم .
    اگه شما مطمئنی پیدا کن!!!
    اگه وارد تر بودند بلوک ها رو حداقل برای سری 9 geforce طراحی می کردند!!! برای سری 8 که کامل نیست،برای 9 ام که ندارند! دیگه شما فکر سری GTX رو بکن!!
    بعدشما مگه چه فرقی می تونه داشته باشه؟؟؟ اینا از همون فرمول هایی استفاده می کنند که من استفاده خواهم کرد، همون تست ها و همون مواد اولیه!!
    در ضمن من قرار نیست کتاب بخونم تا یاد بگیرم!! یه پدر دارم که 23 سال همین چیز ها رو تدریس کرده!! چندین مورد همکاری با انواع کارخونه ها رو داشته!
    دلایلتون محکم نیست!!!
    دیگه هم جواب ندید من کار خود را انجام خواهم داد!!
    سلام دوست عزیز

خیلی برای من جالبه که شما می خوای خودت سیستم خنک کننده طراحی کنی و بسازی.
    امیدوارم موفق بشی چون میدونم کار خیلی سختیه.

فقط اگه ممکنه روند کار رو هم اینجا بگو و فرمول ها و تست ها و طراحی ها رو که استفاده می کنی برای ما هم بذار تا ببینیم چجوری می خوای سیستم رو طراحی کنی.

موفق باشی

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

چشم عزیز فعلا در فاز تحقیق و آموزشم!!
    ولی به هر حال زیاد سخت نیست. باید مقاومت مدار های کارت - میزان انتقال حرارت قسمت خنک کننده - توانایی انتقال حرارت به آب - لازمه ی حداقل دمای آب - میزان شارش گرما در محیط - مقدار انتقالی گرما به هوا رو اندازه بگیرم.(!)
    بعد به اندازه مورد نیاز در یک قسمت : 1- میزان قطر مس 2- نیاز قسمت به پره 3 -مقدار آب حرکتی و .. رو هم محاسبه ،بعد تو یه نرم افزار طراحی کنم.
    برام دعا کنین!!!!!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    BlackWater Park

پيش فرض

خوب شما بساز لذتشو ببر ولی هزینه ای رو هم که در کل پرداخت کردی آخرش بگو تا یه مقایسه ای بکنیم.همچنین پرفومنسشو.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •