تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 54 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 537

نام تاپيک: خنك كننده هاي آبي

پروفشنال Inkareeeeeeeeee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

به این میگن یه مانیتور خوب برای پروفشیونال گیمر ها :

و یا اینها :

و اینهم صندلیش :

و از اینها هم برای اینکه تا دلتون میخوادش غیر مجاز از سی دی ها و دی وی دی ها کپی بگیرین :

... خب حالا پیدا کنین پرتقال فروش را ؟! .... ... اینها اصلا" چه ربطی داشتش به واتر کولر که من اینجا گذاشتم ؟!
    ... هه هه هه

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

Mirage جون شما میدونی که واتر کولرها علاوه بر کارایی به زیبایی سیستم هم خیلی کمک میکنن و واسه همینم باید یه تاور کیسی بگیری که کم کم یه طرفش شیشه ای باشه تا واتر کولرت رو بشه دیدش ... اینها چیزاییه که ارزونه و زیباست و بدرد کارتون میخوره ... مانند اینها : ...

و اینهم دقیقا" از همه نظر شبیه مدل قبلی تاور کیس و ماوس پد منه .... گرچه که ماوی پد مد هنوزم 6 ...7 تایی LED داره با نورهای مختلف که هرکدومشو بخوای روشن میکنی ... راستی اصطلاحا" بهش میگن گاما پد ، نه ماوس پد ... بگذریم ... این مدل رو اگه دیگه تو ایران پیدا نکنین یعنی اینکه ایران شوصمد سال .... آره دیگه

آخر فروم باز Mirage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

ممنو ن میشه همونی که مال cpu هستش برای گرافیک هم استفاده کرد؟؟؟ یعنی دوتاش با هم؟
    فکر نمی کنم بشه چون نوشته برای Intel و AMD

تو این سایتی که گذاشتی من watercooler ندیدم
    اون لوله ها که روی کولر حتما توش آبه دیگه از مایع دیگه ای که استفاده نمی شه

آخر فروم باز ardalan_zapata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ̿̿̿ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

پيش فرض

آقا اینی که گفتی جک بودش ؟!

یه روز از یکی می پرسن How Are You ?
    میگه : هااااااااا
    میگن : یعنی اینکه حالت چطوره ؟
    میگه : آهاااااااا
    جک نبود که حقیقت تلخ بود باز به قل مراد میگفی آخرش میگفت آهان ولی اینا بعد از 3 ساعت توضیح میگن ها؟!!

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

Mirage جون شما میدونی که واتر کولرها علاوه بر کارایی به زیبایی سیستم هم خیلی کمک میکنن و واسه همینم باید یه تاور کیسی بگیری که کم کم یه طرفش شیشه ای باشه تا واتر کولرت رو بشه دیدش ... اینها چیزاییه که ارزونه و زیباست و بدرد کارتون میخوره ... مانند اینها : ...
    کیس جدیدم رو خریدم و دمای CPU حدود 5 درچه و مادربورد حدود 7 درجه کمتر شده

متاسفانه کسی به کیس اهمیتی نمی ده و نمی تونه هم بده، تا فروشنده ها به این موضوع توجه کنن

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

متاسفانه کسی به کیس اهمیتی نمی ده و نمی تونه هم بده، تا فروشنده ها به این موضوع توجه کنن

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

خب دوست من راست میگی ، ولی تقصیر ماها هم هستش ، یکی تو انجمنی که در مورد فنها بودش نوشته بودش که :"" خب وقتی که دمای کیس زیاد شدش درب کنار کیس رو باز میزاریم تا سیستممون خنک بشه""
    خب کسی که اینقدر احمقه که طرز فکرش اینه و وقتی که براش میگیم که دمای سیستم روی کارکرد و طول عمر قطعات کامپیوتر تأثیر داره و اون هم قبول نمیکنه ، پس برای این قبیل آدمها فرق نمیکنه که جنس و وزن و اندازه کیسشون چی باشه ... اون فروشنده هم که فقط فکر فروختن جنسهای بنجلشه و به قول قدیمیها "" هیچ ماست فروشی نمیگه که ماست من ترشه "" ، حالا اگه آدمهایی که از کامپیوتر سرشون میشه (مانند شما) وقتی واسه خرید یه چیزی پیش فروشنده میریم و درباره اون به فروشنده توضیح بدیم ، حتما" اون فروشنده خنگول هم میفهمه و حرفهای شما رو به بقیه خریدارها و فروشندههای دیگه انتقال میده و در نتیجه سطح علمی و کاری در بازار کامپیوتر بالا میره ... البته فکر میکنم . ... نمیدونم شاید این راجع به بازار ایران درست در نیادش .
    راستش اینجا قبل از اینکه جنس جدیدی بیادش اون فروشنده مجبوره که همه چیزو در باره اون چیز بدونه ... مثلا" من وقتی که رفتم دنبال کیس یارو ازم پرسیدش که کیس رو برای چی میخوای ؟ برای سرور یا یه کارگاه یا یه بازی یا یه کارهای گرافیکی یا انیمیشن یا رایت کردن یا ... گفتم که چه فرقی داره ؟ گفتش که برای هر کاری یه کیسی بهتره مثلا" یه کیس توش نویز گیر داره و سروصدا رو خفه میکنه و یکی دیگه که برای سرور استفاده میشه باید بیشتر روش فن داشته باشه و اگه واسه کارگاهی چیزی میخوای شیشه ای نگیر و ...... کلی از این حرفها ... حالا کی حالشو داره که اینهمه چیزو تو ایران به مشتری توضیح بده آخه ... اگر هم میدادن که اوضاع بازار کامپیوترمون این نبودش که هنوز ندونن واتر کولر چیه !!! امان از دست فروشنده های بیسواد و یوزر های بیسوادتر .

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

راستی کسی تو فکر این نیست که یه نمایندگی واترکولر تو تهرون بزنه ؟! ... گرون تموم میشه ولی خب خر پول هم زیاده که بخره .
    Last edited by Inkareeeeeeeeee; 24-04-2007 at 01:19.

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

سلام دوستان مي گم شما فن براي CPU Intel 3.00 478 سراغ داريد كه قيمت هم زير 20 تومان باشد الان دماي CPU من 50 درجه هست تا 45 هم مي ايد يك فن مي خواهم كه دما را وقتي سيستم روشن مي كنم 30 باشد در ويندوز هم 40 باشد
    اگر امكان دارد بگيد صداش زياد هست يا كم
    ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام دوستان مي گم شما فن براي CPU Intel 3.00 478 سراغ داريد كه قيمت هم زير 20 تومان باشد الان دماي CPU من 50 درجه هست تا 45 هم مي ايد يك فن مي خواهم كه دما را وقتي سيستم روشن مي كنم 30 باشد در ويندوز هم 40 باشد
    اگر امكان دارد بگيد صداش زياد هست يا كم
    ممنون
    تو هم که مثل خودم ولخرجی! آخه فن های اصل اینتل 7 تومنه، تازه آشغالن و اصلا کیفیت قدیم رو ندارن

به جز خنک کننده های آبی، خنک کننده ای نمی تونه اینقدر دما رو پایین بیاره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •