تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 12 اولاول ... 6789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 116

نام تاپيک: فن هاي پيشرفته - فن هاي پردازنده , كارت گرافيك و ..

اگه نباشه جاش خالی می مونه IranApadana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای من است

پيش فرض

قراره کیس رو ببرم شرکت تمیزکاری کنم همونجا بازش کردم چک میکنم.اگه بخوره میخرم.
    فقط یه سؤال...لوازم اضافی چیزی نداره؟
    من اطلاعاتم زیاد نیست.
    اینم عکسشه:

Last edited by IranApadana; 27-04-2011 at 15:00.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام.
    من یه کارت گرافیک asus eah 4650 دارم بعد از یه مددتی من وقتی سیستم رو رو شن میکنم یه صدای زیادی میداد بعد من رفتم یکی از این فن های کوچیک 3-4 تومنی براش خریدم اونم همینجوری شده تا اینکه امروز خواستم سیستم رو روشن کنم مانیتور روشن نشد بعد از چند بار ریست کردن 2رست شد حالا:
    1.مشکل از کارت گرافیک بود؟
    2.اگه بود یه فن نسبتا ارزون که تو بازار پیدا بشه برا این کارت گرافیک سراغ دارین ؟(نه از این 3-4 تومنیا)

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

سلام.
    من یه کارت گرافیک asus eah 4650 دارم بعد از یه مددتی من وقتی سیستم رو رو شن میکنم یه صدای زیادی میداد بعد من رفتم یکی از این فن های کوچیک 3-4 تومنی براش خریدم اونم همینجوری شده تا اینکه امروز خواستم سیستم رو روشن کنم مانیتور روشن نشد بعد از چند بار ریست کردن 2رست شد حالا:
    1.مشکل از کارت گرافیک بود؟
    2.اگه بود یه فن نسبتا ارزون که تو بازار پیدا بشه برا این کارت گرافیک سراغ دارین ؟(نه از این 3-4 تومنیا)

سلام
    شما سیستم رو در حالت نرمال بهش صداش توجه کن. بعد یه بازی سنگین لود کن.اگه صدای فن گرافیک زیاد شده ناشی، از گرافیکه. البته به شرطی بقیه فنها صدای کمی داشته باشنا!!!!!

بعدشم اینکه اگه گرافیک مشکل داشته باشه با ریسیت کردن درست نمیشه.
    شلید زیادی داغ کرده باشه.
    در کل اگه خواستی کولر پردازنده بندازی من اینا رو پیشنهائ میکنم"

Zalman-VNF100

Zalman-VF1000 LED

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    هر کجا میخواهم باشم باشم اسمان مال من است !!

پيش فرض

میشه راجب قیمت این فن برام بگید !!

خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید ؟!
    thermalright ultra 120 extreme

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

میشه راجب قیمت این فن برام بگید !!

خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید ؟!
    thermalright ultra 120 extreme
    قیمت این فن 79.000تومنه.
    برای اطلاعات بیشتر هم بهتره به تاپیک زیر مراجعه کنی:
    http://forum.p30world.com/showthread.php?t=517077

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

کولر مستر جدید ترین فن خود را در سری موفق هایپر به نام Hyper 612S عرضه کرد. در این خنک ساز از یک هیت سینک بزرگ استفاده شده است تا حتی باسرعت پایین فن پخش کنندگی گرما به اطراف به راحتی انجام گردد.ابعاد Hyper 612S برابر ۱۴۰x128x163 mm و وزن آن ۸۰۶ گرم است .فن ۱۲۰ میلی متری هایپر با سرعت ۱۳۰۰ RPM ±۱۰% دور دردقیقه و فشار هوایی برابر با ۵۲٫۶ CFM تولید میکند.تنظیم کننده سرعتی که بر روی هایپر ۶۱۲ قرار دارد کاربر را قاد خواهد ساخت تا سرعت فن را به ۹۰۰ دور در دقیقه و شدت جریانی برابر ۳۶٫۴ CFM کاهش دهد و با این تغییر سرعت صدای نویز تولیدی از حد ۲۲ دی سیبل به پایین ترین حد خود ۱۶٫۱ دی سیبل خواهد رسید که هایپر را به یک خنک ساز فوق العاده ساکت تبدیل می نماید.

۶ عدد لوله انتقال حرارت به صورت دو ردیف موازی در درون هیت سینک و پایه مسی برای انتقال هر چه بیشتر حرارت از سطح پردازنده در این فن تعبیه شده است.

از دیگر امتیازات فن های کولر مستر و این سری پشتیبانی کامل از هر دو پلتفرم اینتل و AMD می باشد که می توان به سوکتهای LGA1366/1156/1155/775, و AMD Socket AM3/AM2+/AM2. اشاره داشت .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. این کاربر از amd>intel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

9

کیس من Redmax هست. یه کولر سی پی یو دیدم (CoolerMaster 8) روش نوشته بود سوکت 1366 و...
    سی پی یو سیستم من سوکت 1156 هست. کولرش استفاده نشده، طرف 70 خریده میگه 40 میفروشتش.
    فکر نمیکنم به سی پی یو من بخوره درسته؟
    آقا این دوستتون که v8 داره و میخواد بفروشه دلیل فروشش رو نگفته؟ میتونید بپرسید 70 از کجا خریده؟
    من قصد خرید دارم ولی یا پیدا نمیشه یا قیمت رو بالا میگن ... ممنون میشم جواب بدین.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من Hyper212 دارم که متاسفانه فنش سوخته :( . فعلا یه فن 4 تومنی گرین روش بستم اما جواب گئ نیست و دما تا 58 درجه هم میره :( (آخه سرعت فن 1000 هستش و بازدهیش کمه) یه فن 12 سانتی متری پدرمادر دار می خوام .
    لطفاً راهنمایم کنید .
    فعلاً فن VORTEX PWM رو دیدم تو یکی از سایت ها . قیمتش چنده؟ پیشنهاد های بهتر؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با سلام
    لطفا یه فن خوب برای اینتل 2600K معرفی کنید. من تا 4700 با فن خودش اور می کنم تو بازی ها دما بالای 60 نمیره اما تو رندر مکس سه سوت دما میره روی 90! البته اولش اوضاع بدتر از این بود وقتی بایوس رو آپدیت کردم این دما ها به دست اومد. لطفا یه فن خوب معرفی کنید.ممنون.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

با سلام
    لطفا یه فن خوب برای اینتل 2600K معرفی کنید. من تا 4700 با فن خودش اور می کنم تو بازی ها دما بالای 60 نمیره اما تو رندر مکس سه سوت دما میره روی 90! البته اولش اوضاع بدتر از این بود وقتی بایوس رو آپدیت کردم این دما ها به دست اومد. لطفا یه فن خوب معرفی کنید.ممنون.
    سلام.
    دوست عزیز نیازی به دادن پستهای مشاهبه در قسمتهای مختلف نیست. در قسمت زیر تاپیک جدید باز کنید تا بررسی بشه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •