تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: CPU Intel P4 3.2 باید چه دمایی داشته باشد ؟

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

حمید جان پس چرا گفتی کامپیوترش درسته دمایی که 63 شد دیگه می شه با سرعت استفاده کرد یک سوال شما چرا کولر گذاشتید مگه نه می گید کامپیوترش سالمه البته از نظر کار کردن سالمه ولی از نظر سرعت منظورمه اخه 63 دما سرعت می مونه برای سی پی یو سرعتش می شه نصف تقریبآ می گی نه امتحان کن من توی کار میکس بودم تا دمای سی پی یو می رفت بالا سرعت می کس کم می شد کم می شد به 60 که می رسید تقریبآت وش می موند و تا 65 بیشتر نمی رفت می دونی برای چی بخاطر اینکه اگه همینجوری با سرعت بالا بخواست کار کنه سی پی یو می ترکید چون دماش می رفت بالا دما بخاطر چی میره بالا بخاطر سرعت چون تند تند می خواهد اطلاعات بره بالا حالا برای چی توی 60 درجه می موند بخاطر اینکه سرعت می یومد پایین تا دما نرود بالا
    حمید جان می دونم که اینها رو بهتر از من می دونی ولی خواستم یاد آوری کرده باشم

حـــــرفـه ای HamidFULL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

lord_theone عزيز ايشون نوشتن که در زير کار دمای پردازنده به 63 ميرسه و من هم که گفتم مال من 33 هست در حالت بيکار يا idle (من از کولر استفاده ميکنم چون OverClocker هستم) 63 خيلی خيلی هم خوب هست من ديدم اينها با 70-72 هم کار ميکنن
    در ضمن اين بحث کم شدن سرعت پردازنده های اينتل رو نميدونم کی مطرح کرده!
    ببينيد سرعت پردازنده به FSB و Multiplier اون بستگی داره که FSB که نميتونه تغيير کنه و فقط Multiplier ميتونه که در اينتل ها به جز سری 600 with EIST اين Multiplier LOCKED هست! و در نتيجه سرعت نميتونه تغيير کنه و در ضمن هر پردازنده ايی thermal design داره که محدوده يه دمايی اون رو معلوم ميکنه و دمی اون از اون حد بالاتر و پايين تر نميره حالا بحث حرفه ايی هست و طولانی ميشه ....

پروفشنال hp1361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

با عرض سلام خدمت دوست گرامی

بهتر بود شما قبل از پرسیدن سوال اصلیتون این سوال رو می پرسیدین که آیا کسی سی پی یو 3.2 داره یا نه

من هم مثل شما سی پی یو 3.2 دارم و دمای سی پی یو من هم همین حدوده

البته یه بار که بایاس رو ابدیت کردم دما بهتر شد

همون حدود 53 الی 63

موفق باشید

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •