تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نمونه کارام چه امتیازی میدین؟

راي دهنده
3. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • خیلی خوب

2 66.67%
  • خوب

1 33.33%
  • متوسط

0 0%
  • ضعیف

0 0%
صفحه 2 از 11 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 103

نام تاپيک: طرح هاي : Cinoheh

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cinoheh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سعید جان ، کاملا با نظرت موافقم ، حق با شماست. یه دلیلی که زیاد تخصصیش نکردم این بود که ، قرار بود این تابلو رو برای قسمت کناری فروشگاه ، یعنی جائی که تو یه کوچه میوفتاد نصب بشه و تابلو اصلی چیز دیگه ای بود . منم واسه همین زیاد رو جنبه مبل فروشی بودن تابلو کار نکردم و بیشتر خواستم رو اسمش کار کنم.
    ولی حرف شما 100% منطقی و درسته.

اینم یکی دیگه از بک گراند ها : ( البته ماله خیلی وقت پیشه )

No Where To Run
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Cinoheh; 26-10-2007 at 02:25.

حـــــرفـه ای Saeed kmss-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Unknown

پيش فرض

در مورد مبل فروشي متوجه شدم، فكر كردم قراره تابلوي اصلي باشه.

در مورد اين بك گراند هم بايد بگم ، فضاي ايجاد شده كاملا موضوع رو نشون ميده و آدم رو بطن موضوع قرار ميده!
    فقط به نظرم مشكلش تاريكيه زيادشه! طرح خيلي تاريك و سياه شده ، البته اين تاريكي لازمه ولي به اندازه ش.
    Bevel & Emboss نوشته هاي قرمز زياديه ، درسته ميخواد حالت برجستگي رو نشون بده ولي به نظرم واسه اين كار مناسب نيست. يا حداقل استفاده به اين صورت از اون جالب نيست.
    ولي در كل مثل ساير طرخ هاي شما ، سرح خوبي از آب دراومده.

يه تشكر هم از شما ميكنم ، چون تمامي تصاويري كه گداشتيد ، با اينكه تقريبا ابعاد بزرگي داشته ولي حجم كمي داشته كه به راحتي قابل مشاهده شده.

( تمام تاپيك شد نظر من ، دوستاغن شما هم نظر بديد ديگه )

موفق باشي♥♥♥

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سعید جان ، شما هم نسبت به من و هم نسبت به این تاپیک لطف داری که کامنت میزاری.
    در مورده تاریکی عکس باید بگم که ، تا حدودی از تاریکیش بخاطر استفاده از پلاگین ی هست که حجم فایل های Jpg رو کم میکنه. منم واسه راحت تر شدنه آپلود خودم و دانلود دوستان مجبورم ازش استفاده کنم.
    در مورده Bevel & Emboss متن هم ، سعی میکنم تو طرح های بعدی نظر شما رو اعمال کنم ، مطمئناً بهتر میشه.
    ممنون بخاطر راهنمائیتون.

یکی دیگه؛

When the Dews come down
    کد:
    Last edited by Cinoheh; 27-10-2007 at 01:57.

اگه نباشه جاش خالی می مونه neyrizboys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    نی ریز

پيش فرض

بابا شماها دیگه کی هستین؟!!!!! من این طراحی های شماها رو که می بینم خودم رو کلا از بین طراحان کنار میزنم و طراح حساب نمی کنم. من شاگرد شما هم حساب نمیشم. دمتون گرم... به امید روزی که منم بتونم حرفه ای کار کنم !!! با این حساب من دیگه روم نمیشه توی تاپیک طرح های خودم طراحی هامو بذارم !!

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

بابا شماها دیگه کی هستین؟!!!!! من این طراحی های شماها رو که می بینم خودم رو کلا از بین طراحان کنار میزنم و طراح حساب نمی کنم. من شاگرد شما هم حساب نمیشم. دمتون گرم... به امید روزی که منم بتونم حرفه ای کار کنم !!! با این حساب من دیگه روم نمیشه توی تاپیک طرح های خودم طراحی هامو بذارم !!
    neyrizboys جان ، اولاً شما لطف داری. دوماً ، کسانیکه تو این فروم ها شرکت میکنن هدفشون به رخ کشیدن قدرت و تبهر شون نیست ، بلکه صرفاً کمک به بهتر شدن عملکرد اونهاست، که در این بین به افرادی مثل ما کمک میکنن.
    به نظر خودم من اصلاً طراح خوبی نیستم ، چون خلاّق نیستم. این چند نمونه بک گراند هم که اینجا گذاشتم نمیشه بهشون لقب "طراحی" رو داد ، چون من فقط اونا رو مونتاژ کردم. در مورد اون چند طرحی هم که گذاشتم اینقدر اشکال داره که حتی رضایت خودمم کاملا جلب نمیکنه. کسانی هستند که با چندتا شکل ساده چنان طرح هایی رو ارائه میدن که گاهی اوقات مات میمونم.
    کسیکه بخواد یه طراح خوب بشه ، باید ذهن خلاق داشته باشه که متاسفانه من این توانائی رو ندارم و همیشه با دیدن بعضی طرح ها ، یهو این جرقه تو من زده میشه.

شما هم از این به بعد بجای اینکه تصمیم بگیری طرح هاتو از دیگران مخفی کنی ، هرچه بیشتر تو یه همچین انجمن هائی شرکت کنی تا با راهنمایی های مدیران انجمن و کسانی که واقعا تجربه شون از ما بیشتره به بهتر شدن کارات کمک کنی.
    موفق باشی.

حـــــرفـه ای Saeed kmss-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Unknown

پيش فرض

کسانیکه تو این فروم ها شرکت میکنن هدفشون به رخ کشیدن قدرت و تبهر شون نیست ، بلکه صرفاً کمک به بهتر شدن عملکرد اونهاست، که در این بین به افرادی مثل ما کمک میکنن.
    شما هم از این به بعد بجای اینکه تصمیم بگیری طرح هاتو از دیگران مخفی کنی ، هرچه بیشتر تو یه همچین انجمن هائی شرکت کنی تا با راهنمایی های مدیران انجمن و کسانی که واقعا تجربه شون از ما بیشتره به بهتر شدن کارات کمک کنی.
    كاملا تاييد ميشه!
    اين تاپيك ها محلي براي تبادل نظر ، فكر و تجربيات ديگرانه، و ضمن اينكه خود فرد با نظرات بقيه ديد بهتر نسبت به طرح خودش پيدا ميكنه ،اگه اشكالاتي هم در كار وجود داره سعي ميكنه در طرح هاي بعدي اونا رو برطرف كنه،
    در اين ميان ساير دوستان هم به آموخته هاشون اضافه ميشه.

سينوهه جان اين طرح آخريه هم بسيار جذابه ، معمولا تركيب چنين رنگ هايي به جاذبه طرح كمك ميكنه در اين نمونه هم به خوبي ديده ميشه.
    فقط اگه به جمله ي پايين صفحه يه نگاهي بكني ، كه فيل تر Radial blur در پشت اون استفاده شده ، اگه اين ----- همراه كمي Gaussian Blur اعمال ميشد حالت بهتري داشت.
    ممنون.

موفق باشي♥♥♥

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    نی ریز

پيش فرض

ممنون از شما. پس من طراحی هامو میذارم حتما ببینید و نظر بدید

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

این کار اسمش کابوسه . خودم ازش خوشم میاد ، با اینکه ساده هست.

The Nightmare
    کد:

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

این تصویر هم محصول مشترک Liquify & Filter Gallery هست.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    نی ریز

پيش فرض

کابوس خیلی جالب شده. به قول خودت چون ساده هست... . موفق باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •