تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 14 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 138

نام تاپيک: هــک کردن پسوورد admin

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ممنون بد نبود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض پیدا کردن پسورد ادمین در شرایطی مشکلتر

سلام! من می خواهم پسورد ادمین یک شبکه را پیدا کنم که administrator در آن یک ادمین محلی است و اختیارات کاملی ندارد و در ضمن ms-dos و cmd و رجیستری در آن بسته هستند! در ضمن نمیشوداطلاعات درایو ویندوز را در آن تغییر داد و یا بدون در اختیار داشتن یوزر ادمین برنامه ای را روی آن نصب کرد! می خواستم ببینم راهی برای نفوذ هست یا نه؟؟؟

کـاربـر بـاسـابـقـه Behroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

جالب بود ولي قديمي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام
    براي دريافت فايلهاي sam و security كافي است كه سي دي بوت ويندوز 2000 را ردورن سي دي رام بگذاريد پس از كامل شدن مراحل اوليه با زدن r وارد repair وارد repair شويد سپس حرف c را بزنيد تا وارد console recovery شويد . بعد از طي مراحلي از شما شماره ويندوز نصب شده را مي پسد پس از وارد كردن شماره ويندوز و زدن اينتر وارد مسير ويندوز در مسير نصب ويندوز مي شويد حالا شما با دستور cd در محيط داس اول به system32 و بعد به config وارد شويد به اين صورت
    cd system32
    cd config
    حالا با دستورات ذيل فايلهاي خود را به هر مسيري كه خواستيد كپي كنيد به عنوان مثال

/copy sam e:/----
    /copy security e:/----
    سپس با تايپ exit از محيط خارج شويد.

آخر فروم باز amintnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام.راست ميگه قديمي بود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه havva's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط bahareh_bus
    يادم رفت يك چيزي رو بگم مي تونيم از روش Cain و البته كركر قدرتمند LC5 استفاده كنيم منتها به علت .... بنده نتونستم LC5 كرك شده رو گير بيارم و پولي بود

موفق باشيد!!
    این ها نگو یک ساعت حداقل 2 ساعت یعنی حداقل ها قت می خواد
    cain که از همه بهتره اگه می تونستید این ها رو هش کنید
    3 سوت می تونستید کرکش کنید
    ناراحت نشید من کرک lc5 رو می دم خدمت دوستانی که نمی خوان پولی بخرن

لازم شد که فکر نکنم بشه یعنی بشه هم یعنی نشده
    من خود برنامه رو می دم

جون من اقایان رییس امکان اپلود در فروم سایت رو هم بذاری واستید ببنم می شه یه جا اپلود کرد

چون سرهت خوابیده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    vدر ضمن یکی به من دسترسی بده در این انجمن تاپیک جدید باز کنم چون می خوام ابزار و مقاله بدم ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه ozgor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض چند روش جالب براي هك كردن Isp

مروز چند روش جالب براي هك كردن ISP كه مي توانيد اكونت رايگان بدست آوريد براي شما عزيزان بيان مي كنم.

در ابتداي كار بايد براي شما عزيزان طريقه حدس زدن يك يوز را بيان كنم. دوستان خوب اين مطلب را ياد بگيريد چون در ادامه كار خيلي به دردتان مي خورد.

در ابتدا من براي شما عزيزان دوپسورد از يك ISP بيان مي كنم .

پسورد اول: adecea

پسورد دوم: hcejeb

درحقيقت اين ISPداره ازيک نهضت خاصي استفاده ميکند براي چيدن پسوردهايش.اول اينکه تعداد کارکترهاي پسوردهايش ۶ تااست و اين کمک ميکنه به پيداکردن پسورد.دوم به نظر شما پسورد بعدي چگونه است؟درحقيقت همان ميتوان گفت يک دنباله رياضي است با قدر نسبت XXXXX (به رياضيات سال دوم مراجعه شود)خوب واقعا حدس زدن و احتمال جايگشت ۲۴ حرف از زبان انگليسي در اين پيشامد ۲۰٪ است.اما ما ميتونيم با استفاده از هوش هکري اين احتمال رو زيادتر کنيم.خوب شما الان بايد تاحالا حدس زده باشيدکه دو حرف پسورد بعدي کدامند؟بله حرف e اگز دقت کنيد پسوردها به اين شکل بودن اما شما دقت نميکرديد.

پسورد اول: adecea

پسورد دوم: hcejeb

درحقيقت حدس زدن۲ کارکتر از ۶ کارکتر شما رو به پسورد اصلي نزديک ميکند.پس ببينيد.الان در کاکرکتر اول ۲۳ حرف ميتواند قرار بگيرد(ما احتمال را بدون تکرار در نظر ميگيريم)پس کاکرکتر دوم ۲۲ و کارکتر سوم که ثابت کارکتر چهارم ۲۱ و کارکتر پنجم ثابت و کارکتر ششم ۲۰پس شد ۲۳*۲۰*۲۲*۲۱ (تعداد حروف انگليسي۲۴ است اما حرف e حذف شده).البته اين بحث خودش زمينه گسترده ايي دارد.(رياضيات محض)

خوب اميدوارم كه دقيقا متوجه شده باشيد اگر اين موضوع را نفميديد لطفا ادامه متن را نخوانيد چون اين موضوع خيلي دقيق و جالب است و حتما براي ادامه كار بايد متوجه شده باشيد قبول دارم يك كم سخت است ولي با كمي دقت متوجه خواهيد شد.

حال بنده شروع به بيان اين روشها مي كنم

روش اول:

خوب اين روش يک كم قديمي است و شايد به احتمال 90درصد در اکثر ISPها جواب نميدهد به نظر من اول IP اون ISPخودتونو در بيارين و با يه برنامه پورت اسکنر پورتهاي 21 و79را چک کنيد.ببينيد بازه يا نه!!!!!!!

ابتدا در Runويندوز تايپ کنيد cmd و وارد محيط cmdشويد و سپس در آنجا تايپ کنيد ftp سپس تايپ کنيد open اکنون از شما سوال ميشه To شما هم آدرس اينترنتي کارت خودتونو بنويسيد ويا IPاونو بعد بايد يک يوزر حدس بزنيد که من در قسمت بالا روش بدست آوردن يوزر را گفتم.شما هم ميتونيد به صورت anonymous وارد شويد ولي خيلي بعيد است که بتوانيد ليست پسوردها رابدست بياوريد براي اينکه به صورت ناشناخته وارد شويد بايد در هنگامي که از شما يوزر ميخواهد شما تايپ کنيد anonymousو وقتي پسورد خواست جاي آن را خالي بگذاريد.بعد از اتصال ليست پسورد روبروي شما است.ولازم است اونو از شکل پسورد دار در بياوريد .

روش دوم

در اينجا ما در واقع ميخواهيم Unix رو هک کنيم بعد از اون بخواهيم که پسورد رو به ما بده .که اين کاره سختيه و کم کم داره غير ممکن هم ميشه.

ابتدا وارد cmdشويدو تايپ کنيد FTP http ://www.myisp.com که به جاي myispشما آدرس اينترنتي کارت خودتان را بنويسيد.سپس از شما يوزر و پسورد مي خواهد که شما يوزر رو anonymous بزنيد و پسورد را اينتر كنيد .اگر موفق شديد که هيچ اگر نه پيامlogin failed در يافت ميکنيد .که يه بار ديگر به جاي پسورد ايمل خودتان را بزنيد و اگه وصل نشديد از يوزر وپسورد کارت خودتان استفاده کنيد.اين را بيان كنم که اگر اکانت باطل شده باشد عيبي ندارد.اگه بازهم Login نشديد .بايد يه کار ديگه کنيد.

زنگ بزنيد پشتيباني و بگوييد آقا ما چه طوري مي توانيم وارد ftp شما بشويم.به احتمال ۹۰ درصد خواهد پرسيد براي چي؟شما هم بگوييد ميخواهم از نرم افزارهاي شما استفاده کنم و دانلود کنم ويا بگوييد من يکي از نمايندگي هاي شما هستم و ميخواهم ريپورت بگيرم.البته مواظب باشيد نه اسم خودتانرا بگيد نه سريال نامبر کارتتان را .پس حواستان را جمع کنيد.

اگر وصل شديد ديگه کار تمام است .از اين به بعد بايد دستورات ftp بلد باشيد.که اصلا کلا راحته و تقريبا دستوراتش مثل داس است.شما اگر با يوزر وپسوردLogin باشيد ميتوانيد فايل آپلود کنيد و خيلي کارهاي ديگر انجام دهيد اما شما ميخواهيد اون فايل پسورد را بدست آوريد.ابتدا دستور dir رو تايپ کرده اينتر بزنيد و شاخه ها را ببينيد.به دنبال يك شاخه به نام ETCبگرديد به احتمال زياد در آنجا است.اگر نبود تمام شاخه ها را متحان کنيد.براي اينکه وارد شاخه شويد. از اين دستور استفاده کنيد. cd name root

مينويسيد cd بعد يه Space(جاخالي)بعد نام شاخه من چند تا از دستوراتشو مينويسم:بزرگي و کوچکي حرفها مهم نيستن شما همه را با حروف کوچک تايپ کنيد.

Delete پاک کردن

Send فرستادن

Recv دانلود کردن

Open وارد شدن

Trace پاک کردن يا به جا گذاشتن رد پا

Verbose خلاصه نويسي

bye خارج شدن

quit خارج شدن

خوب اگه فايل رو گرفتين کافي است با برنامه Unix Pasword Cracker شروع به کار کنيد و پسورد رو بدست بياوريد.

روش سوم با نرم افزار

با اين نرم افزار که اين نسخه ي آن تحت ويندوز کار ميکند به راحتي ميتوانيد در مدت زماني کم اکانت را بدست آوريد.ابتدا اين نرم افزار از اينجا دريافت كنيد. خوب من قسمتهاي مختلف اونو توضيح ميدم.اما اين براي ISPهايي است که پورت ۲۱يا ۷۹ اونها باز باشه.

قسمت اول:

Compuetrname or Ip: در اين قسمت شما يا آدرس اينترنتي ISP خودتان را بنويسيد يا IP آن را که به نظر من IP کا رتان را سريعتر ميکند.

Port: در اين قسمت يا بايد پورت ۲۱ يا 79 را بنويسيد براي همين ميگويم اين روش فقط براي ISP هايي است که پورت ۲۱ يا ۷۹ اونها بازباشد

Current Password: در اين قسمت هيچ چيزي ننويسيد.

Username: يک يوزر حدس بزنيدكه من طريقه حدس يوزر را در بالا گفته ام

Dictionary File: در اين قسمت شما بايد يك ليست پسورد با توجه به پسورد ISPخودتان درست کنيد. البته در اين برنامه يك ليست پسورد است اما شما بايد با توجه به ISP خودتان حدس بزنيد.مثلا من يه ISP رو ديدم پسوردهايش عدد است که شما بايد يه ليست پسورد فقط با عدد درست کنيد

Dictionary attack: اگه يك ليست پسورد درست کرديد و آدرس آن را از هارد منتقل کرديد اين گزينه را تيک بزنيد.

Brute Force attack: اين گزينه براي اين است كه نرم افزار به طور وحشيانه در ليست پسورد به دنبال پسورد واقعي بگردد شما حتما اين را تيک بزنيد.

Reconnect on Disconnect:اين را هم حتما تيک بزنيد.باعث ميشود كه ارتباط شما به کامپيوتر سرور قطع نشود و شما بتنوانيد اينترنت سرقت کنيد.

Auto Save Evry 100 Atempts:هر ۱۰۰ بار يك بار تغييراتتان را Save ميکند.اين هم حتما تيک بزنيد.پس هر چهار گزينه ي قسمت دوم را تيک بزنيد.

Brute Force Option: اين قسمت به شما کمک ميکند که شما در مدت زمان کمتري اکانت رايگان رو بدست آوريد پس تنظيماتش را خوب درست کنيد.مثلا شما معلوم ميکنيد که پسورد فقط از حرف تشکيل شده يا عدد يا با هم که بستگي به ISP شما دارد.و خودتان ميدانيد.

در قسمتNumber of Charecters on start شما مشخص ميکنيد که پسورد از چند کارکتر تشکيل شده مثلا پسورد br1058 از 6 کارکتر تشکيل شده پس شما عدد6 را بنويسيد. تمام ISPها از يک آرنج و نهضت خاصي استفاده ميکنند که اين بستگي به هوش هکري شما دارد.البته يك مقدار شانس هم بد نيست. بعد از اتمام کار دگمه Connect را بزنيد و منتظر شويد که اينترنت رايگان در مانيتور شما ديده شود و شما ديگر پول كارت اينترنت را ندهيد.

یه نظر می دی با وفا

آخر فروم باز amintnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

نوشته ادمین نه آی اس پی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

لينك هاي داون لودت خوب كار نميكنه بهاره جان ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه ozgor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mohammad baghery
    من می خوام یک هکر باشم

کمک می خواهم
    قدم اول باید هک شی تا بعد 5 سال هکر که نه بتونی هک کنی
    ID توبده شاید بتونم کمکت کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •