تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 75

نام تاپيک: حلقه سبز vs بی صدا فریاد کن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    هرجا كه شد! ترجيحا كنج ديفال!!!

پيش فرض

به نظر من اين حميد فرخ نژاد خيلي قشـــــنگ بازي ميكنه! مخصوصا 2 قسمت پيش اون ديالوگي كه گفت : خدايا سكرت! دمتم گرم! )) خيلي جالب بود!

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

"حلقه ی سبز " یه فیلم ماوراء ی با بازی خوب حمید فرخ نژاد و "بی صدا فریاد کن" یه فیلم پلیسی اکشن هست که از لحاظ جلوه های ویژه و بدلکاری توی ایران کم نظیره .
    اما داستان فیلم حاتمی کیا با قوام تر و نو تر هستش ... "بی صدا فریاد کن" با همه ی صحنه های قشنگش بازم تکراری به نظر میاد ...
    انتخاب بازیگر سریال های قبلی ( خواب و بیدار و حس سوم ) یعنی ( لیلا برخورداری ، محمد صادقی و فکر کنم انوشیروان فاطمی و در اینده خود مهدی فخیم زاده ) به تکراری به نظر رسیدن سریال کمک می کنه ...
    به نظرم سارا خوئینی ها انتخاب مناسبی برای نقش خانوم دکتر اکشنمون نبود . تازه سین ش هم میزنه !
    حضور پر رنگ پلیس های زن توی فیلم به طرز عجیبی غیر قابل باور و تخیلی هست ... معلوم نیست تا اخر این سریال چند بار دیگه باید مامورهای مرد برای خانوم دکترمون پا جفت کنن تا ما باورمون بشه داریم توی جامعه ای زندگی می کنیم که زن ها نقش مهمی توی نیروی پلیس ش دارن . نکات ریز و عجیب دیگه ای هم توی سریال پیدا میشه ...
    مثلا اینکه یه بی.ام.و چه جوری با 140 تا سرعت فقط از شیشه ی یه مغازه رد میشه یا اینکه پلیس زن اموزش دیدمون ساختمونی رو که تحت نظر گرفتن با انگشت نشون میده ... استفاده از اون تفنگ برای استراغ سمع هم چند سوال رو به وجود میاره مثلا اینکه اگه اون قاچاقچی پیر یکم جلوتر نشسته بود چه بلایی سرش میومد و اینکه تیراندازمون بدون در نظر گرفتن سرعت باد تیر رو از سوراخ به اون کوچیکی رد می کنه یا اگه دیوار که تیر توش فرو رفت جلوی دید بود چی ؟

در اخر باید گفت که "بی صدا فریاد کن" یه فیلم سرگرم کننده در ستایش پلیس ایران هست . همین و بس !

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام این هفته بی صدا فریاد کن یه کم خسته کننده نشده بود؟

دوستان به نظرشما بهتر نیست واسه هر کدوم از این دو تاسریال تاپیک مجزا زده بشه تا بحثهای مربوط به این دو سریال با هم قر و قاطی نشه ؟ ممنون.
    دوست عزیز من مخصوصا یک تاپیک برای هر دو زدم

شما اولین پست تاپیک رو نخوندی؟

داره خودمونی میشه ناخوانده's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام

حلقه سبز هر قسمت قشنگ تر از قسمت قبليش مي شه. علاوه بر اينكه به شدت حرفه اي و بدون نقص كار شده، كه نمونه اش لااقل در تلويزيون واقعا نايابه،‌ خيلي هم با مزه است. واقعا عاليه. فقط يه مساله اونم اينكه اين سريال رو به حاتمي كيا سفارش دادن كه مردم رو به اهداي اعضا تشويق كنن،‌ اما تا اينجاي كار به نظر من نتيجه عكس داشته.
    بي صدا فرياد كن رو اين هفته تا يه ربع اولش بيشتر نتونستم تحمل كنم، ريتمش براي يه سريال پليسي كنده. از طرفي با اين قضيه اغراق تو پليس هاي زن هم موافقم. به نظرم يه كم تحميليه. از طرفي واقعا اون موقع شب يه ماشين با 3 تا مرد براي تعقيب كردن كم تر جلب توجه مي كنه يا سه تا زن؟ اميدوارم ريتمش توي قسمت هاي بعد بهتر بشه.

والسلام

حـــــرفـه ای Amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    بی صدا فریاد کن که یه تاپیک جدا هم داره
    به نظر من
    :حلقه سبز" اووونقدر جای بحث داره که یه تاپیک جدا و اختصاصی برای خودش داشته باشه
    البته اگه با مطلب و عکس شروع بشه خیلی بهتره

در آغاز فعالیت danie_brasc0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

7 تقلید محض

عزیزانی که مهدی فخیم زاده رو بیش از حد بزرگ کردن برن یه نگاه به فیلم زندگی دیگران (برنده اسکار بهترین فیلم خارجی زبان سال 2007) بندازن میبینن که فیلم بی صدا فریاد کن تقلید مطلق از این فیلمه البته توی فیلم فخیم زاده به جای اصلحه ی زمان جنگ جهانی دوم از Mp5 استفاده کردن.

آخر فروم باز ARASH66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    ■ قلب زمین

پيش فرض

سريال حلقه سبز هم مثل سريال اغما ميمونه داستان خيالي دروغين بدونه هيچ هدفي !

اگه نباشه جاش خالی می مونه lonesome9898's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    caspian sea

پيش فرض

فقط "بی صدا فریاد کن"

در آغاز فعالیت Viyolet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مقيم وادي كلمات

پيش فرض

سريال حلقه سبز هم مثل سريال اغما ميمونه داستان خيالي دروغين بدونه هيچ هدفي !
    نظر شما محترمه اما سريال حلقه ي سبز موضوعي دروغين نداره چرا كه در اكثر ديدگاه ها به سرگرداني روح اشاره شده به نظر من در سينماي ايران براي اولين بار هست كه از اين ديد به موضوع نگاه شده .هميشه خانواده هايي رو نشون ميداد كه در بيمارستان ها سرگردان هستند براي راضي كردن خانواده ي بيمار ي كه به زندگيش اميدي نيست و مردم رو به اين كار يعني اهدا كردن عضو تشويق ميكردند اما اين بار با ديدي نو روبرو شديم دليل اينكه مخاطب زيادي نداره اينه : اكثر مردم از حرف و فكري كه مغاير با نظراتشون و فكرهاي ملكه شده در ذهنشون باشه استقبال نميكنند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام به نظر من سبک بی صدا فریاد کن واسه همون چند سال قبل خوب بود نه الآن
    دقیقا مثل کبری 11 اولش مردم چجوری استقبال می کردن حالا چجوری؟

در ضمن با اینکه من حلقه سبز رو بیشتر ترجیح میدم اما فکر می کنم یک مقداری داستان زیادی داره کش پیدا می کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •