تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 70

نام تاپيک: creative zen v plus و iriver s10 دارها کمکم کنند !

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

گیرندگی Fm اش معمولی و مثل همه مدلهای دیگه اس ...

بله یه sleep timer داره که بهش میگی چند دقیقه دیگه خاموش بشه ..

یه حالت idle shutdown داره که همونطور که از اسمش معلومه ، وقتی بیکار بمونه بعد از چند دقیقه (که خودت باید واسه اش تعریف کنی) خاموش میشه ...

خرید رو هم از نمایندگی ها انجام بده ... جعبه رو جلوی خودت باز کنه ... تست بشه جلوی خودت و توسط خودت

در مورد انتقادی که کردی : والا من که اینجا مسوولیتی ندارم که بخوام (یا بتونم) نظمی ایجاد کنم ...

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

10 باز هم سوال . . .

سلام .
    از جوابتون ممنونم ، ببینم شما که z v p رو نداری ، این همه اطلاعات جزیی رو از کجا داری ؟ ( خودمونی ام ها ، اگه من داشتم اش ، این قدر detail راجع به اش نداشتم که تو داری )
    الآن داشتم تو سایت کریتیو مدلهای مختلف رو چک می کردم ، باز هم 2 تا سوال برام پیش اومد ( می دونم تو دل خودتون دارید بهم فحش و فضیحت می دید که چرا این قدر سوال می کنم ، به بزرگی خودتون ببخشید ، چیزی که داشتم ( سامسونگ رو می گم ) همه چی داشت ، دلم نمی خواد ، این یکی چیزی کم داشته باشه و دلم بسوزه . . . )
    یکی این که چی شد که ما فکر کردیم باید fm recording داشته باشه ؟ هر چی مشخصات zvp رو بالا پایین کردم ، چیزی راجع به این موضوع پیدا نکردم ؟ یعنی تو هیچ محصولی پیدا نکردم . . ؟
    ( update : الآن دیدم تو یه ریویو که زده بود قراره که کریتیو تو آپدیت های جدید این قابلیت رو اضافه کنه ، تو یکی دیگه هم دیدم که گفته بود قراره حذف بشه ( اگه درست فهمیده باشم ) همون حرفی که سیمور زد . این دو کاملا خلاف هم اند ، سیمور کدوم رو باور کنم ؟)
    دوم این که برای رادیو ، station داره ؟ ( منظورم اینکه میشه یه فرکانس و به عنوان شبکه save کرد تا هر دفعه search نکنی ؟ تو zvp ندیدم ، اما تو بعضی دیگه از محصولاتش دیدم )
    ( update : الآن یه عکس تو یه ریویو دیدم که قابلیت save کردن 32 تا station رو داره )

باز هم مرسی و معذرت ، ان شاالله تا آخر هفته از شرم خلاص میشد .
    Last edited by akhoond; 26-10-2007 at 19:52.

اگه نباشه جاش خالی می مونه signinfo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام...ببخشید من یکی دو روز نبودم...
    سیمور عزیز جواب شما رو خوب و کامل داد و من دیگه چیزی نمی گم...فقط در مورد تست نمی دونم چطوری می خوای اونجا تستش کنی چون باتریشون شارژ نیست...مگر اینکه گیر بدی به یارو که وصلش کنه به کامپیوترش...که بازم اینجا 2 تا مسئله هست...یکی اینکه تو دفترچه تاکید کرده که اول درایورش رو بریزید و بعد وصلش کنید...دوم اینکه گفته حد اقل باید 1 ساعت تو شارژ باشه بار اول و بعد درش بیارید...خلاصه اینکه تو 5 دقیقه و 10 دقیقه فکر نکنم اصلا شارژ بگیره...وقتی هم که به PC وصله, نمی شه باهاش کار کرد...منم به همین دلایل نتونستم اونجا تست کنم مال خودمو...راستی مشکلم با قطع و وصل شدن صدا هم فعلا حل شد...در حال حاظر کاملا از VPlus راضی هستم...موفق باشی.

سیمور جان به خاطر نظری که در مورد EP630 دادی ممنونم...

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام...ببخشید من یکی دو روز نبودم...
    سیمور عزیز جواب شما رو خوب و کامل داد و من دیگه چیزی نمی گم...فقط در مورد تست نمی دونم چطوری می خوای اونجا تستش کنی چون باتریشون شارژ نیست...مگر اینکه گیر بدی به یارو که وصلش کنه به کامپیوترش...که بازم اینجا 2 تا مسئله هست...یکی اینکه تو دفترچه تاکید کرده که اول درایورش رو بریزید و بعد وصلش کنید...دوم اینکه گفته حد اقل باید 1 ساعت تو شارژ باشه بار اول و بعد درش بیارید...خلاصه اینک....
    عجیبه ... پس خوش شانسی من بوده که اون چندین باری که رفتم همیشه تونستم تست بگیرم (یا باتری خور بوده - یا وصل کردیم به PC با اصرار فراوان - یا اینکه نیاز به نرم فزار بوده و ... )... چون الان که فکر می کنم می بینم از لحاظ منطقی حق با توئه ...

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام .
    از جوابتون ممنونم ، ببینم شما که z v p رو نداری ، این همه اطلاعات جزیی رو از کجا داری ؟ ( خودمونی ام ها ، اگه من داشتم اش ، این قدر detail راجع به اش نداشتم که تو داری )
    الآن داشتم تو سایت کریتیو مدلهای مختلف رو چک می کردم ، باز هم 2 تا سوال برام پیش اومد ( می دونم تو دل خودتون دارید بهم فحش و فضیحت می دید که چرا این قدر سوال می کنم ، به بزرگی خودتون ببخشید ، چیزی که داشتم ( سامسونگ رو می گم ) همه چی داشت ، دلم نمی خواد ، این یکی چیزی کم داشته باشه و دلم بسوزه . . . )
    یکی این که چی شد که ما فکر کردیم باید fm recording داشته باشه ؟ هر چی مشخصات zvp رو بالا پایین کردم ، چیزی راجع به این موضوع پیدا نکردم ؟ یعنی تو هیچ محصولی پیدا نکردم . . ؟
    ( update : الآن دیدم تو یه ریویو که زده بود قراره که کریتیو تو آپدیت های جدید این قابلیت رو اضافه کنه ، تو یکی دیگه هم دیدم که گفته بود قراره حذف بشه ( اگه درست فهمیده باشم ) همون حرفی که سیمور زد . این دو کاملا خلاف هم اند ، سیمور کدوم رو باور کنم ؟)
    دوم این که برای رادیو ، station داره ؟ ( منظورم اینکه میشه یه فرکانس و به عنوان شبکه save کرد تا هر دفعه search نکنی ؟ تو zvp ندیدم ، اما تو بعضی دیگه از محصولاتش دیدم )
    ( update : الآن یه عکس تو یه ریویو دیدم که قابلیت save کردن 32 تا station رو داره )

باز هم مرسی و معذرت ، ان شاالله تا آخر هفته از شرم خلاص میشد .
    خب اولا درسته که خودم zvp رو ندارم ، ولی همیشه یه نفر رو پیدا می کنم که داشته باشه و یکی دو روز ازش قرض می کنم تا بتونم اینجا درست جواب بدم (خیلی هم لازم نیست بگردم ... همیشه یکی از دوستان پیدا میشه که mp3 player اش خراب شده و میده به من که واسه اش درست کنم ... منم از خودم پذیرایی می کنم !! ... مثلا الان یه TX FM دستمه که درستش کردم و حالا دارم بهش ور میرم) ... دوما هم که اینترنت : دریای اطلاعات ...

//

من فکر می کردم fm recording داره چون هم خود سایت creative اینو گفته بود و هم اکثر review های معتبر (بخصوص Cnet) اینو گفته بودن ...

از knowledge base article SID 20247 توی خود سایت Creative

(ZEN V Plus and ZEN V players at a glance) about the "record button": "Press this button to start or stop a voice, FM radio, or line-in recording.
    ضبط رادیو رو هم قاطی بقیه کرده ...

از سایت Cnet
    We originally indicated that the Zen V Plus was capable of FM recording. In fact, it supports only voice and line-in recording.
    این اشتباه رو تا مدتها درست نکرده بودن ... اینجا اعتراف کرده ! ...

همونطور که گفتم ، هیچ برنامه ای واسه اضافه کردن این قابلیت به zvp ندارن ...

//

ذخیره کردن ایستگاه های رادیویی رو هم که خودت جواب دادی ...

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

10

همونطور که گفتم ، هیچ برنامه ای واسه اضافه کردن این قابلیت به zvp ندارن ...
    سلام .
    از جوابت ممنونم ، واقعا متاسفم که این پلیری که همه چیز رو که داره ، سر این یکی داره بازی در میاره ، امیدوارم درستش کنه ، ببینم ، نرم افزاریه دیگه ؟ نه ؟
    راستی من تا چهارشنبه میرم خرید ( یعنی تا چهارشنبه تامین اعتبار میشه و چهار شنبه می گیرمش )
    جناب سیمور زحمت بکشند تا مراکز نمایندگی رو بگند ( فکر کنم شاب بهتره درسته ؟ ) یا اصلا یه نمایندگی رو معرفی کنند تا یک راست برم همونجا که هم z v p با مخلفاتش رو بگیرم ، هم ایرفون رو بگیرم . این جوری بهتره ، یه جا رو معرفی کن . اگه اشتباه نکنم ، قیمت ها یکی باید باشه .
    و ضمنا نکاتی که فکر می کنید موقع خرید ( یا بعدش ، اگه موقع خرید نتونم تستش کنم ، باهاش قرار می ذارم تا 24 ساعت اگه مشکلی داشت ، برگردونم ) حواسمو جمع کنم ، یا تست کنم رو بگید . ( همه اش بی زحمت )

منتظرم و مرسی ، تا سه شنبه شب بی زحمت جواب بدید که دیر نشه .
    یا حق
    آخوند .
    Last edited by akhoond; 27-10-2007 at 22:57.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درباره fm recording : بله قضیه نرم افزاریه

//
    محل خرید: پاساژ ایران - روبروی پله برقی (طبقه اول) ... همیشه میرم اونجا

//
    درباره تست : والا نکته خاصی نداره : توی جعبعه رو چک کن که کاملا باشه .. کارت گارانتی یادت نداره ...

توی خونه : هدفون رو صداش رو زیاد کن ببین نویزی چیزی نداشته باشه ...

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

سلام.
    ممنونم سیمور جان . دوستان نکته ای به ذهنشون نمی رسه ؟ اگه به نظرشون چیزی مهمه بگند . . .
    راستی این کیف و جلد و شارژ هم از همونجا باید بگیرم ؟ حدود چقدر ؟ توصیه می شه یا نه ؟
    ضمنا از دیشب یه کک افتاده به جونم که اگه اختلاف قیمت 2 با 4 خیلی زیاد نباشه ( مثلا 20 تومان ) 4 گیگ بگیرم ، البته الآن دیدم فقط رنگ مشکی با آبی تو 4 گیگ موجود بودش ، ای کاش سفید و سبز هم بود ، حالا ، مهم نیست ، به نظر شما 2 با 4 چه فرقی تو زمان لود شدن دارند ؟ 4 خیلی کند تره ؟

مرسی و منتظرم
    آخوند
    Last edited by akhoond; 29-10-2007 at 07:39.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظرم واسه خریدن لوازم جانبی عجله نکن ... بیار خونه ، یکی دو هفته باهاش کار کن ... بعد ....

اگه اهل مواظبت از دستگاه دستی ، به نظرم واقعا نیازی به کیف و جلد بصورت همزمان نیست ... یکی اش کافیه (مثل کیف - که االبته خودش یه کیف گنده ای داره که فکر نکنم خوشت بیاد)

درباره اینکه کدوم حافظه رو بگیری : 2 گیگ واقعا مقدار کمیه ... من خواهر کوچیکم یه ipod داره (4 گیگ) ، دیروز داشت می گفت که حافظه اش پر شده ! ... توصیه میشه بری سراغ 4 گیگ ... نگران کندی و اینا هم نباش ...

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

10 بسم الله . . .

به نظرم واسه خریدن لوازم جانبی عجله نکن ... بیار خونه ، یکی دو هفته باهاش کار کن ... بعد ....
    اگه اهل مواظبت از دستگاه دستی ، به نظرم واقعا نیازی به کیف و جلد بصورت همزمان نیست ... یکی اش کافیه (مثل کیف - که االبته خودش یه کیف گنده ای داره که فکر نکنم خوشت بیاد)
    درباره اینکه کدوم حافظه رو بگیری : 2 گیگ واقعا مقدار کمیه ... من خواهر کوچیکم یه ipod داره (4 گیگ) ، دیروز داشت می گفت که حافظه اش پر شده ! ... توصیه میشه بری سراغ 4 گیگ ... نگران کندی و اینا هم نباش ...
    سلام سیمور جان .
    پروفشنالی تو بهت تبریک می گم ، ترفیع گرفتی .
    راستش امروز خدا خواست و با یکی از بچه ها رفتم گرفتمش .
    یک عدد z v p سفید و سبز 2 گیگا بایتی ( چقدر کوچیکه ) ، یک فروند ایرفون 630 ( عجب چیزیه ) ، یک skin مشکی رنگ ، شارژر .
    از راهنمایی ات هم متشکرم ، یارو چونه نزده تخفیف هم داد ، حالا اصلا بگیم تخفیف الکی بود ، خیلی مهربون بود ، کلی باهاش حال کردم . . کلا با هم شد 130 تومان ، فکر می کردم بیشتر از این حرفها پیاده شم .
    راستش خواستم 4 گیگی بگیرم ، اما به 2 دلیل نشد ، یکی این که اختلاف قیمت اش با 2 گیگی 40 تومان بود ، من هم الآن اصلا شرایط اینو نداشتم که 40 تومان بیشتر بذارم . تازه این مهم نبود و دلیل مهم تر این که از رنگ مشکی و آبی که فقظ همین بود اصلا خوشم نیومد ، البته یارو از این اختلاف 40 تومانی ، جا داشت که 10 تومان هم تخفیف بده ، اگه این کار رو می کرد ، باز هم با رنگش حال نکردم ، وقتی به چشمم خوشگل نیاد ، دیگه باهاش حال نمی کنم . . .
    از این که به توصیه ات گوش نکردم ، معذرت اگه می گرفتمش ، حالا حالا ها در عذاب بودم .

راستی باز هم چند تا سوال : ( فکر کنم دیگه کم کم دارین شاکی میشین ، شرمنده ، هر چی نباشه شما با تجربه تری ... )
    1 _ شارژ اولشو با چی بذارم ، کامپیوتر ، یا شارژر برقی اش ؟ شارژ دوم به بعد چی ؟
    2 _ شارژ اولشو چقدر بذارم شارژ بشه ؟ پر بشه کافیه ؟ یا مثل موبایل شارژ اول یه 7 _ 8 ساعت بذارم بمونه ؟
    ( تو دفرچه نوشته که 6 ساعت طول می کشه راست می گه اینقدر ؟ چه خبره . . . )
    3 _ حتما از سیم usb خودش باید استفاده کنم ؟ ( منظورم فقط شارژ نیست ، data transfer هم می گم ) یا از هم سیم usb که مثل این باشه ( Mini usb ) می تونم استفاده کنم ؟

من هنوز دست بهش نزده ام ( منظورم شارژه ) ، منتظرم دستور شما ام تا شارژش کنم . . .
    مرسی و منتظرم .
    یا حق
    آخوند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •