تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 70

نام تاپيک: creative zen v plus و iriver s10 دارها کمکم کنند !

اگه نباشه جاش خالی می مونه signinfo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

یادم رفت بگم این تاپیک رو هم نگاه کنی که درباره مشکلی هست که خودم با VPlus دارم...پیگیری بکن ببین به کجا می رسه...البته احتمالشم زیاده که مال من خراب باشه...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

10 بسم الله . . .

والا من فقط می تونم بگم که در مورد هر دستگاهی که شما بگی من هر نوع اظهار نظری که بگی شنیدم و خوندم.. شنیدم که zvp عالیه ، شنیدم که متوسطه ، شنیدم که افتضاحه ... در مورد سونی هم شنیدم که عالیه ، متوسطه و یا حتی خیلی جالب نیست ... و به همین ترتیب ipod و ...

من واقعا نمی دونم کی داره درست میگه ... آیا حق با دوستمونه که میگه N95 بهتر از zvp هستش یا حق با یکی دیگه از دوستان من (به نام امیر) که میگه zvp بهتر از N95 هستش (مثلا واقعی عرض کردم) ... طبیعتا هرکدوم معتقدن که حرف خودشون درسته ...

ولی یه چیز رو خوب می دونم : در مورد کیفیت اظهار نظری نمی کنم و صرفا اقتدا می کنم به نظر سایت های معتبر (چون توی 85% موارد ، نظرشون یکیه و توی 90% موارد نظرشون درسته ...) ... و نهایتا همونطور که دوستمون گفت و منم قبلا چندبار تاکید کردم " صرفا بحث سلیقه اس "
    بله 100 % همین طوریه ، این هم جزو موضوعات سلیقه ایست ، من هم فکر می کنم به آمار و اقام و سایت های معتبر تکیه کنم ، بهتر باشه ، حتی اگه در این حد که این دوستمون می گن ، خوب هم نباشه ، من اینقدر از پلیرم انتظار ندارم و این گزینه فعلا بهترین انتخاب می تونه باشه . . .

ممنون سلامت باشی!

1_ امکاناتی مثل Organizer که شامل Tasks و Contacts هست و باید از طریق نرم افزارش تو کامپیوتر تنظیم بشه, تقویم, ساعت, آلارم, قابلیت اختصاص قسمتی از فضای پلیر به عنوان Removable Disk....هشت مدل اکولایزر از پیش تنظیم شده و یه اکولایزر دستی پنج بانده...Smart Volume, Bass Boost, Volume Restrictor
    ...می شه صفحه نمایشش رو افقی هم بکنی...کلا امکانات آنچنانی نداره...

2_ من که نتونستم ظبط کنم...فکر نمی کنم بشه چون جستجوی سطحی اینترنت هم نتیجه ای نداد...

در مورد تست هم برو پایتخت...همون طبقه همکف روبرو یه مغازه بود چند تا از مدل ها رو باز داشت که مشتری تست کنه...سونی رو هم طبقات بالاتر یه نمایندگی بود اونجا تست کردم...

راستی ep 630 قیمتش چنده؟ باسش خوبه؟
    1 _ دستت درد نکنه ، بالاخره یکی این امکانات رو گفت ، انگار قرار نبود حالا حالا ها کسی بگه ، مرسی . راستی ، یعنی چه اختصاص قسمتی به عنوان رم ؟ نمیشه همشو پر کرد ؟ ( معمولا چند مگی که حروم میشه ، ما بقی اش منظورمه . . . ) ضمنا میشه از توی خود پلیر ، فایل ها رو پاک کرد ؟
    2 _ ببینم ، وقتی توی رادیو ، دکمه رکورد رو می زنی چی میشه ؟ چه اتفاقی می افته ؟ رکورد نمی کنه ؟ دفترچه رو هم دیدی ؟ شاید یه لم داشته باشه . . .
    3 _ در مورد تست هم ، حتما اگه می دونستم ، تا حالا این کار رو 100 دفعه انجام می دادم . حتما می رم دنبالش . . .
    4 _ راستش به من هم گفتن که هدفون خوبیه ، من می خواستم تا 12 _ 13 تومان پول بذارم ، گفتند با 14 _ 15 تومان می تونم اینو بگیرم ، باسش هم گفته شده که خوبه ، من هم منتظرم تا این z v p رو بگیرم ، بعد بگیرمش . . .بهتره از سیمور بپرسی ، اون بهتر می دونه . سیمور جان بهش بگو ( sonystyle به من گقت . . . )

یادم رفت بگم این تاپیک رو هم نگاه کنی که درباره مشکلی هست که خودم با VPlus دارم...پیگیری بکن ببین به کجا می رسه...البته احتمالشم زیاده که مال من خراب باشه...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دستت درد نکنه ، پیگیری می کنم و حتما همه این موارد رو موقع خرید چک می کنم .

از راهنمایی و وقتتون متشکرم و مرسی ، منتظرم .
    یا حق
    آخوند

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

خوب اگه برای صفحه نمایش نمیخای اره زن وی خوبه. ولی تی 9 خیلی باریکتره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه signinfo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

خواهش می کنم دوست عزیز!

1_ اختصاص فضا به عنوان Removable Disk یعنی مثل Flash Memory یا همون کول دیسک می شه از اون فضا استفاده کرد...مال من که 1GB ظرفیتشه, میشه از 128 تا 512 مگابایتش رو اونطوری کرد...از تو پلیر هم می شه فایل ها رو پاک کرد...

2_ هیچ اتفاقی نمی افته...دفترچه هم چیزی ننوشته...بازم اگه در این مورد چیزی فهمیدم همینجا می نویسم...

بازم خواهش می کنم...کاری نکردم...انشا الله که خرید خوبی داشته باشی...

خوب سیمور جان نظرت راجع به ep 630 چیه؟

پروفشنال ramin4116's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Adobe Illustrator CS3

پيش فرض

سلام من یه creative zen v plus دارم که اخر پلیر و البته اصلش به قیمت 160 تومان از اهواز خریدم هم میشه حافظه پلیر رو کول دیسک هم بکنی کیفیت پخش خوبی هم داره تقویم داره زنگ داره من 4 گیگبایت رو خریدم در کل ازش راصی هستم چیز مناسبی هستش اما برای پسر خالم یکی خریدیم که به قیمت 135 تومان 4 گیگابایت بعد از خریدنش فهمید که اصل نیست و فهمید چی بهش انداختن یکی از دلایلی که فهمید اصل نیست این بود که هر 3 یا 4 ساعت پلیر شروع قفل می کرد بعضی از وقت ها هم درست به کامپیوتر وصل نمی شد انتور بود که فهمید بچه ها کسانی که می خوان پلیر بگرن حتما از نما یندگی اصلی بکگیرن و از جای دیگر نگیرن مه مثلا 20 تومان ارزون تره بدونید که یه چیزی داره که طرف ارزون می ده اون طرف که عاشق چشم و ابرو ما نیست که همین طوری 20 تومان بندازه و بخوات یه چیز اثل 160 تومانی رو 130 تومان بده .

در کل چیز خوبی هستش ببخشید هم سرتون رو درد اوردم

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

10 بسم الله . . .

خوب اگه برای صفحه نمایش نمیخای اره زن وی خوبه. ولی تی 9 خیلی باریکتره.
    درسته ، من برای صفحه نمایش نمی خوام ، فکر اینجا رو هم کردم ، اما برای باریکی ، حق باشماست ، کمی کلفته ، اما چاره دیگه ای ندارم . فوق اش اینه که نمی ذارم تو جیبم ، یه کیف کمری احتمالا باید داشته باشه . . .
    از راهنمایی تون متشکرم

2_ هیچ اتفاقی نمی افته...دفترچه هم چیزی ننوشته...بازم اگه در این مورد چیزی فهمیدم همینجا می نویسم...

بازم خواهش می کنم...کاری نکردم...انشا الله که خرید خوبی داشته باشی...
    متشکرم ، ان شاالله ، دستت درد نکنه ، باز هم در باره رادیو رکوردر باهاش ور برو ، چیزی فهمیدی ، محبت کن بگو ،راستی چند تا سوال :
    آنتن رادیو اش چجوریه ؟ قوی هست ؟ ( آنتن های ضعیف تو جاهای کور کم می آره )
    تایمر داره برای خاموش شدن ؟ مثلا هنگام پخش تنظیم کنی تا 30 min دیگه خاموش بشه .
    وقتی پخشش رو pause می کنی ، خودش خاموش میشه ؟ یا تا 30 سال هم بمونه ، روشن می مونه ؟

باز هم ازت متشکرم
    سلام من یه creative zen v plus دارم که اخر پلیر و البته اصلش به قیمت 160 تومان از اهواز خریدم هم میشه حافظه پلیر رو کول دیسک هم بکنی کیفیت پخش خوبی هم داره تقویم داره زنگ داره من 4 گیگبایت رو خریدم در کل ازش راصی هستم چیز مناسبی هستش اما برای پسر خالم یکی خریدیم که به قیمت 135 تومان 4 گیگابایت بعد از خریدنش فهمید که اصل نیست و فهمید چی بهش انداختن یکی از دلایلی که فهمید اصل نیست این بود که هر 3 یا 4 ساعت پلیر شروع قفل می کرد بعضی از وقت ها هم درست به کامپیوتر وصل نمی شد

در کل چیز خوبی هستش ببخشید هم سرتون رو درد اوردم
    دست شما درد نکنه ، از راهنمایی تون متشکرم و حتما به توصیه تون گوش می دم راستی ، مال شما که اصله پستش ساخت کجا رو زده ؟ مال پسر خاله تون چطور ؟
    از شما هم ممنون

از همه دوستان که کمک کردند ، ممنونم ، محبت کردید ، من ان شاالله تا هفته دیگه که پول برسه دستم ، می رم دنبالش .
    باز هم از همه دوستان ممنونم و متشکرم .

یا حق
    آخوند
    Last edited by akhoond; 25-10-2007 at 09:35.

پروفشنال ramin4116's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Adobe Illustrator CS3

پيش فرض

روی هر دو نوشته MADE IN CHINA اما تو پک 135 تومنی پسر خالم یکی از چیز هایی که داره و مشتری جزب می کنه اینه که اون شارجر با برق داره پلیر creative zen v plus اصلش نداره یعنی تو جعبش نداره شاید خود طرف بهت بده اما پولش رو می گیره وبقیه چیز ها مثل اصلش هست اینو بگم که تو اهواز من شارژر با برقش رو خریدم 18 تومان این تفاوتش هستش اصلش با USB بهت می دن نه با شارژر برق اما حاجی این مسعله ربطی هم نداره چون من نمی دونم تهران یا جاهای یگه قیمت چنده در کل از جایی خرید کن که طرف نمایندگی اون شرکت باشه حتی اگه 30 تومان گرون تر از جاهای دیگه بده در کل می دونی که از یه جای معتبر خریدی وپشتیبانی داره .

حاجی ببین من پلیرم تو معرفی خودش اینا رو داره
    Copyright Creatiive technology ltd .,2006
    all rightsreservedprotected by us patent 6.928.433.

Last edited by ramin4116; 25-10-2007 at 09:58.

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خوب سیمور جان نظرت راجع به ep 630 چیه؟
    مدل خیلی خوبیه و میشه گفت توی range قیمت زیر 20 تومن بهترین گزینه اس ... فقط حتما سعی کن از نمایندگی های معتبر بگیری تا بحث اصل و غیراصل پیش نیاد ...

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

10

روی هر دو نوشته MADE IN CHINA اما تو پک 135 تومنی پسر خالم یکی از چیز هایی که داره و مشتری جزب می کنه اینه که اون شارجر با برق داره پلیر creative zen v plus اصلش نداره یعنی تو جعبش نداره شاید خود طرف بهت بده اما پولش رو می گیره وبقیه چیز ها مثل اصلش هست اینو بگم که تو اهواز من شارژر با برقش رو خریدم 18 تومان این تفاوتش هستش اصلش با USB بهت می دن نه با شارژر برق اما حاجی این مسعله ربطی هم نداره چون من نمی دونم تهران یا جاهای یگه قیمت چنده در کل از جایی خرید کن که طرف نمایندگی اون شرکت باشه حتی اگه 30 تومان گرون تر از جاهای دیگه بده در کل می دونی که از یه جای معتبر خریدی وپشتیبانی داره .

حاجی ببین من پلیرم تو معرفی خودش اینا رو داره
    Copyright Creatiive technology ltd .,2006
    all rightsreservedprotected by us patent 6.928.433.

دستت درد نکنه ، اطلاعات مفید و خوبی دادی ، اگه باز هم سوالی داشتم ، حتما می گم .

یا حق .
    آخوند .

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

10 بسم الله . . .

دوستان ، از همتون متشکرم از seymour عزیز ، از AKBAR132 عزیز ، از signinfo عزیز ، از becareful عزیز ، از ramin4116 عزیز ، از DJ_IT_110 عزیز و بقیه دوستانی که کمکم کردند ، دیگه فکر کنم موردی نمونده باشه و گقتنی ها ، گفته شده . ( غیر از چند تای سوالی که خطاب به signinfo پرسیدم ، حالا ایشون یا هر کسی که محبت کنند ، جواب بدند )
    فقط نکته های موقع خرید مونده که داره کم کم رو می شه ، و نیز نمایندگی ها ( محل خرید ) فکر کنم جناب seymour بیشتر آگاهی داشته باشند . از کجا بگیرم ؟ قیمت همشون یکیه ؟

ضمنا جناب seymour یه انتقاد به شما که دستت تو کاره ، چرا تو این پخش mp3 player ها ، مثل بخش موبایل ، هر پلیر یه کلوب و بخش جدا واسه خودش نداره ؟ اونجا خیلی راحت آدم نکته ها رو پیدا میکنه و مثل من این جوری برای در آوردن نکته ها مجبور نمیشه یه تاپیک بزنه ، فکر کنم اون جوری جمع جور تر هم بشه . . .
    ( به شما این انتقاد رو کردم ، چون دستت تو کاره و واسه خودت راحت تو هم میشه ، وگرنه منظورم جسارت به شما نبود )
    باز هم از همتون متشکرم و مرسی .
    یا حق
    اخوند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •