تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 88

نام تاپيک: بحث و تبادل نظر در مورد نرم افزارهای دانلود از سایت راپید شر Rapidshare & Megaupload

حـــــرفـه ای Jalal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران و حومه

پيش فرض بحث و تبادل نظر در مورد نرم افزارهای دانلود از سایت راپید شر Rapidshare & Megaupload

سلام

دوستان عزیز اینجا محلی برای بحث در مورد نرم افزارهای دانلود از راپید شر است.

در تاپیک زیر فقط ابزارها معرفی میشن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر مسئله و مبحثی در مورد سایت Rapidshare رو ، از این به بعد در تاپیک زیر دنبال کنند .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

حـــــرفـه ای Mohsen6558's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    آذربایجان

پيش فرض

دوستان انگار نیازه یه کم توضیح بدم
    رپید شیر یه آپلود سنتر هست که امکانات واقعا عالی می ده مثلا اینکه روی چند هاست همزمان آپ می کنه که اگه به دلیلی به هر کدوم دسترسی نداشتین بتونین از یکی دیگه استفاده کنین اما دانلود رو به صورت رایگان میده هم پولی پولی رو من استفاده کردم باز عالیه قیمتش هم ماهی ده تومن هست بی هیچ محدودیتی هرچقدر میخوای می تونی دانلود کنی اما رایگان محدودیت می که در ساعت مختلف مقدار مشخصی می تونی دانلود کنی وقتی اون محدودیت به پایان رسید می گه که باید صبر کنی حالا نرم افزارهایی مثل همین که دوستمون معرفی کرد می آد آی پی رو عوض می کنه تا رپید دیگه نفهمه که ما دانلود کردیم بهترین نرم افزاری که واسه این کار دیدم اینه :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    واسه من کار نکرد چون ای دی اس الم آی پیش ثابته و نرم افزار نمی تونه عوضش کنه

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    برای adsl ها که راهش اسونه فقط لازمه ارتباطتو با اینترنت قطع کنی و دوباره وصل کنی.
    همین.
    البته با لحاظ اين نكته كه IP كسي كه ADSL داره Dynamic باشه و Static نباشه.مطمئنا باز با اين حال امكان دانلود از Rapidshare را نخواهيد داشت.گروه امنيتي اين سايت فوق العاده است.اگر بهمين راحتي ميشد محدويت زماني اين سايت را دور زد كه ديگه اين سايت تا الان بايد ورشكست ميشد و اكانت محدودي فروش داشت.شما حتي اگر با Dial UP هم كه به يوزر IP ديناميك ميده نميتونيد محدوديت زماني رو از بين ببريد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mamad_chagho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    براي گرفتن اكانت رايگان راپيد و ... در اين سايت بايد دو كار ساده انجام بدين يكي ارسال دعوتنامه به دوستان يكي ديگر هم عضو شدن در سايت هايي كه به صورت روي Offers سايت قرار دارند.
    راستش من خودم تا حالا از اين اكانت ها نگرفتم ولي تو يه فروم ديدم كه كلي ها تاييد كرده بودن و گفته بودند كه تا حالا چند اكانت چند ماه گرفتند ( بعيد هم به نظر نمي رسه چون 6 يورو كه براي اونها پولي نيست تازه تو صفحه ي اول سايت هم نوشته كه ما براي منافع انسان دوستي اين كار ها رو نمي كنيم و سودمون هم از تبليغات ميبريم يعني اصلا اونجا اين طرز فكر وجود نداره كه يه بابايي براي 6 يسورو كلاهبرداري كنه)...
    من تا به حال حدود 100 تا دعوتنامه فرستادم و از اون نظر خيالم راحته ولي اين رو نميدونم چه طوري Compelet كردن اين Offers ها رو انجام بدم ; روي لينك كليك مي كنم توي سايت هم عضو ميشم ولي باز توي قسمت حسابم 0 و مينويسه هيچ Offer رو Compelet نكردسيد!؟!؟؟!؟!؟!؟
    از دوستاني كه انگليسيشون در حد خيلي خوبه و در مورد اين جور سايت ها و درآمد اينترنتي و چگونگي اين اطلاعاتي دارند خواهش مي كنم اينجا قرار دهند!؟!؟!؟
    به طور كلي سوال من اينه!؟!؟؟!

چگونه به اين سايت بفهمونيم كه ما در اين ها عضو شديم كه بهمون امتياز بده؟؟؟

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام دوستان
    یه سوال داشتم. من از megaupload یه فایل 225 مگابایتی دانلود کردم . وقتی به 90 درصد رسید ارور داد و قطع شد. بقیه فایل رو چطوری دانلود کنم؟ حیف این همه دانلود.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    مگا آپلود براي دانلود به صورت Free محدويت زماني داره حتي ممكنه وسط دانلود قطع بشه و اجازه دانلود هم نده.چاره اي نداره اي مگر اينكه صبر كني تا محدويت زماني تموم بشه.باز معلوم نيست كه اگر محدوديت زماني تموم بشه باز اجازه ادامه دانلود را بده.

پروفشنال mx_2dar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    انگلستان - منچستر

پيش فرض

داداش ما اینجا کسی رو سرکار نمی ذاریم.
    این روش نامفهوم نیست.یه سری سایتها میان یوزر های رپید رو به اشتراک میذارند و به شما یه لینکی میدند که با واسطه سرور خودشون با یوزر premium به دانلود بپردازید.

در ضمن گیر آوردن ------ اصلا کار سختی نیست برای این کار میتونی از نرم افزار proxyfinderenterprise195 استفاده کنی.
    ولی من دارم میگم این نرم افزار از کار افتاده اصلا سایتش به کل از بین رفته.
    روش آخر هم که میگی جواب میده دو سه بار که سر 90 مگ dc شدی اون وقت میفهمی که زیادم حال نمیده.
    (مگه این که سرعت خوفی داشته باشی)

برای اثبات حرفم این سایت زیری رو براتون میذارم که متاسفانه فقط فیلتره که با onspeed میتونید به راحتی باهاش دانلود کنید.صد در صد تست شده.فقط اینو اضافه کنم که رزیوم محدودیت زمانی داره یعنی باید سعی کنی پیوسته دانلود کنی و اگه dc شدی سریع کانکت شی:
    ?/http://rapidshare.da.ru

موفق باشید
    صفحه برای من ف ی ل ت ر نبود
    این عکسش

[IMG][/IMG]

خوب فایل چی شد دانلود نشد دوباره همون صفحه اومد
    من فکر می کنم این صفحه رو ساختن که user رپیدشر رو توش لاگین کنی و بعدش

اگر هم سایتی باشه این کار بکنه لینک پریمیوم نمی ده بلکه رو هاست خودش میریزه و شما از هاستش دانلود می کنه مثل کاری که بعضی سایت های ایرانی برای بازدید کننده هاشون می کنند و فیلم رو هاستشون میندازن البته بعد 1 هفته سایتو هاستو .... همه منفجر میشن مگر اینکه طرف مایه دار باشه بره تند تند پول هاست بده ملت حال کنن

------ اصلا کار سختی نیست
    دقیقا برعکس می دونی چرا سخته چون rapidshare.com از پروتکل https استفاده می کنه که از 10000 تا یا بیشتر ------ سروری نرم افزار proxyfinder بهت میده فقط 2 یا 3 یا خیلی حال کنه 5 تا کانکت می ده تازه اگر تو محدودیت نباشه در آن واحد که من دارم اینها رو می نویسم 100000 نفر دارن این نرم افزار رو استفاده می کنن انتظار نداری که این 5 تا ------ سرور به همشون برسه

دو سه بار که سر 90 مگ dc شدی
    حتما می خوای فیلم یا ویندوز دانلود کنی که فایل هات 100 مگی اون باید ضرب در 7 کنی میشه 700 مگ پس برای دانلود این همه فایل باید حتما سرعتت در حد 8 مگ یا 20 مگ باشه تا راحت و به سرعت بتونی فایل بگیری
    تازه اگر بخوای با 8 مگ فایل بگیری اونم free میشه 1 ساعت برای یک فیلم 700 مگی تازه اگر محدودیت زمانی نداشته باشی
    با adsl که نمیشه این همه دان کرد ادم پیر میشه یا ممکنه تو راه تصادف کنه بره زیر ماشین یا .....
    اگر بخوای فیلم دانلود کنی یه اکانت رپیدشر و نرم افزار rapidget بهترین راهه با رزیوم و بی دردسر

پروفشنال afsoongar_ghadiri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

1

این سرویس جالبو سایتی به نام --------------- میده تو توضیحات سایت نوشته

برای رفاه حال دوستان تصمیم گرفتیم لینک های دانلود نرم افزار ها رو بصورت مستقیم در بیاریم تا بتونید بدون معطلی از رپید شیر دانلود کنید .

البته تنها برای برنامه هایی که حجمشون کمتر از 10 مگا بایت هست لینک ها رو مستقیم میکنیم .

اگه لینک مستقیم برنامه خاصی رو هم میخواین تو مطلب مربوطه درخواست بدین تا لینک مستقیم شه .

نه میدونم چه توری این کارو کردن کسی چیزه در مورد این مطلب میدونه

حـــــرفـه ای usfelme's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ایالت p30world

پيش فرض

این سایتی که این زیر اعلام میکنم انصافا ته سایته.توی این سایت لینک درخواستی از رپیدرو میدی بعد این سایت فایل رو رو سرور خودش دانلود میکنه(با سرعت بالا) و بعد یه لینک کاملا مستقیم از روی سرور خودش به شما میده.سرعتشم عالیه.به جون خودم خفن داره حال میده.تا سرورش از کار نیفتاده شروع کنید به دانلود.منتظره جواب تست دوستان هم هستم.فقط این سایت روزی 5 بار اجازه دانلود میده.تا حالا تست نکردم ببینم میشه دورش زد یا نه

کد:
    Last edited by usfelme; 08-10-2007 at 05:19.

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ایالت p30world

پيش فرض

عزیزان به خدا روش دیگه از این راحتتر نمیشه:
    ابتدا به این آدرس برید:
    کد:
    بعدش توی این فیلدی که کنارش get4free نوشته شده لینک دانلود فایل از رپیدشیر رو قرار بدید و دکمه get4free رو روش کلیک کنید
    بعد منتظر بایستید تا سایت فایل رو دانلود کنه .در عرض چنددقیقه این کار رو میکنه(این مرحله رو خودش داره نشون میده به صورت X@Y که x میزان حجم دانلودی و Y سرعت رو نشون میده)
    بعد که دانلود سایت تموم شد اون به شما لینک دانلود مستقیم از روی سرور خودش رو میده
    روی نوشته click here کلیک راست کنید و آدرس رو کپی کنید
    بعد آدرس رو به دانلود منیجر بدید و بذارید با حداکثر سگمنت دانلود کنه (پیشنهاد من IDM )

اما نکاتی که باید بهش توجه بشه:
    توی این سایت میزان دانلود 5 بار در روزه که با یه IP عوض کردن یا ----- شکن حله
    نکته مهمتر اینه که اگه سرعت دانلود تون پایین باشه این سایت بعد از یک مدتی در حین دانلود آدرس فایل رو عوض میکنه که این موضوع هیچ نگرانی نداره اگه همچین اتفاقی افتاد شما دوباره لینکتون رو بدید تا فایل رو دوباره براتون دانلود کنه(اگه این کار رو سریع بکنید سایت، فایل رو دوباره دانلود نمیکنه بلکه لینک جدیدی از فایل بهتون میده) بعد که لینک جدید رو گرفتید این رو جایگزین لینک قبلی کنید و فایل رو از ادامه دانلود کنید.(در IDM در قسمت propertise فایل آدرس فایل موجود می باشد و اگه IDM پیغام داد که میخواهید این فایل از اول دانلود شه شما روی NO کلیک کنید)
    و نکته آخر اینه که این سایت اکانت رپید رو از درآمد حاصل از لینکهای تبلیغی بدست میاره پس حمایتش کنید و روی لینکاش کلیک کنید
    و اینکه اینجور سایتا به دلیل کاربران زیادی که پیدا میکنند کیفیته کارشون میاد پایین الان بهترین وقت هنوز کاربرای زیادی نداره تا میتونید استفاده کنید
    اینم یه سایته دیگه که آموزشش توی صفحه بعد موجوده
    کد:
    این سایت از مگاآپلود هم لینک مستقیم میده
    ---------------------------------------------------
    فعلا این سایت از دو سایت بالا بهتر جواب میده.در ضمن تجربه با سایت NBE نشون میده بعضی فایلهای دریافتی باهاش ناقص دریافت میشن.
    کد:
    Last edited by usfelme; 21-10-2007 at 18:34.

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ایالت p30world

پيش فرض

بابا چرا بیخیال بشی.به درد دایال اپ نمیخوره. وگرنه برای adsl هیچ مشکلی نداره.برای کار مراحل زیر رو دنبال کنید:

توجه کنید که وقتی پنجره دانلود معمولی باز شد اون رو cancel کنید.
    بازم میگم عمر این جور سایتها کمه.
    Last edited by usfelme; 14-10-2007 at 05:25.

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •