تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 88

نام تاپيک: بحث و تبادل نظر در مورد نرم افزارهای دانلود از سایت راپید شر Rapidshare & Megaupload

داره خودمونی میشه mohammad021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

اين هم لينک آموزش دانلود کنيد:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

لینک آموزش آنلاین:

کد:

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

چه فایده فیلم نمیشه dl کرد چون فقط 35 مگ میده .
    دوست من داشتن یک چنی نبرنامه ای غنیمت هست! 35 مگ دانلود بی دردسر از سایت رپیدشیر و همگروهاش فکر می کنید کم ارزش هست؟! اگربدونید که روزانه چقدر با این نرم افزار فایل میشه دانلود کرد مخت صوت می کشه!
    در ضمن اگر مایل هستی که فایل بیشتری بتونی با حجم بی نهایت دانلود کنی راه کارش اینه که یه اکانت از سایت خود این برنامه File Downloader بگیری! اکانت این سایت به رپیدشیر می ارزه چون بابت هر یک گیگ دانلود نیم دلار می گیره!!!
    اون 35 مگابایتی که ما داریم همینجوری استفاده می کنیم لطف زیادی این سایت نرم افزاری به ما هست که اجازه می ده با هر بار ثبت نام 35 مگابایت دانلود داشته باشیم!
    همین سایت محبوب پی سی ورلد هم فایل هاشو رو رپیدشیر آپلود می کنه که 90 درصدشون زیر 35 مگابایت حجم دارن و برای کاربران دانلودر سایت بسیار ,الی و مفید هست!

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

من هم بعد از دانلود دو تا فایل 15 مگی بالانسم 3 شد و هر چند تا هم یوزر ایجاد میکنم از 3 بیشتر نمیشود و اجازه دانلود نمیدهد. چیکار باید بکنیم؟ شما که گفتی هر 35 مگ میتونیم یک یوزر جدید ایجاد کنیم و دوباره 35 مگ دانلود کنیم. من فکر میکنم فقط اجازه 35 مگ را در کل میدهد و بعد از 35 مگ باید اکانت خرید !!!
    اگر راه حلی هست به من هم بگوئید ... با تشکر
    علت اینکه بالانس رو 3 زد بعد از 2تا 15 مگابایت اینه که نرم افزار اگر فایل شما 15.1 باشه اونو 16 مگابایت فرض می کنه یعنی بعد از هر مگابایت اضافه خودش واسه خودش گرد می کنه... البته اگر فایلی داشته باشید که کمتر از یک مگابایت باشه اگر با حجم فایل قبلی فیت بشه این کارو می کنه--- مثلا اگر فایل شما 15مگ و 260 کیلوبایت باشه میتونید یک فایل تقریبا600کلیلوبایتی رو با هم دانلود کنید تا حجمشون با هم 16مگ تصور شه...
    احتیاجی به خرید اکانت نیست گاهی اوقات از که شما بیش از یک اکانت درست می کنید این پیام رو می ده! اما معنیش این نیست که باید اکانت بخرید.برای رفع این مشکل 3 راه حل هست که به ترتیب هر کدوم نشد بعدی رو انجام بدید صد در صد مشکل حل می شه:
    1-برنامه رو یک بار بسته و باز کنید و بعد یک اکانت جدید بسازید و شروع به دانلود کنید.
    2- ارتباط رو قطع کنید و بعد دوباره کانکت شید و نرم افزار رو باز کنید و بعد یک اکانت جدید بسازید و شروع به دانلود کنید.
    3-اگر مراحل بالا (به احتمال کم)جواب نداد سیستم رو یک بار ری استارت کنید و بعد نرم افزار رو باز کنید و بعد یک اکانت جدید بسازید و شروع به دانلود کنید.
    --- این مشکل می تونه به دلیل نصب کوکی هایی باشه که این برنامه موقتی مسازه و اگر در دو مرحله اول جواب نداد در مرحله سوم حتما جواب می ده
    --- این مشکل به ندرت پیش میاد و همیشه نیست.
    ---من خودم همچنان در حال کار با این نرم افزار هستم .نهایت در هفته 2بار این اتفاق می افته!
    Last edited by mohammad021; 16-12-2007 at 17:36.

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

با سلام

دوست عزیز mohammad021 به خاطر معرفی این نرم افزار از شما بسیار ممنونم. مدتی است که از آن استفاده می کنم. متاسفانه من بیش از 3 مگ نمی توانم دانلود کنم و همیشه میزان بالانس من 3 مگ است. تا کنون هر کاری که می دانستم و نیز کارهایی که در پست 17 گفته اید انجام داده ام اما مشکل حل نشد. همین که دانلودم تمام شد بالانس صفر می شود و وقتی اکانت جدید می سازم باز همان سه مگ کذایی ظاهر می شود. تعجب می کنم که بعضی از دوستان در پستهای قبلی، نوشته اند که با انجام کارهایی که گفته بودید، مشکلشان حل شده است. اما برای بنده ذره ای تغییر نکرده است. فکر می کنید مشکل کجاست؟!

با تشکر مجدد
    اگر شما مراحل سه گانه رو انجام دادید باز هم مشکل دارید پس یه جای کاتون ایراد داشته...
    گفتم علت اینکه بالانس 3 می مونه اینه که کوکی هایی که نرم افزار روی سیستم شما موقتی می سازند باعث این موضوع می شن شما با انجام اون 3کار باعث می شدید که 1.اگر دایاپ هستید بر اثر عوض شدن آی پی کوکی نرم افزار عمل نکنه و مشکل شما حل شه.
    2.تهایت با ری استارت کردن سیستم کوکی ها پاک می شن (البته اگر در تنظیمات اینترنت اکسپلورر این کار رو لحاظ کرده باشید)
    حالااگر بازم مشکلتون حل نشده یک راه دیگه هم امتحان کنید:
    ادیس کانکت کنید در منوی اینترنت آپشن وارد شید و از این قسمت به صورت دستی تمامی کوکی ها رو پاک کنید..باید مشکل حل شه

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

من که نتونستم استفاده کنم
    فکر کنم مشکل از نرافزار باشه !!!!؟
    این که نرم افزار مشکل داشته باشه کاملا غیر ممکنه!
    چون هم خودم همین حالا دارم باهاش دانلود می کنم و همچنین نرم افزار بر روی وب خود سایت مربوطه هست و آخرین بروز رسانیش مربوط به 2هفته پیشه!
    شما دقت کنید به پیام هایی که در قسمت راست (همون طور که در راهنما توضیح دادم) توجه کامل داشته باشید که چه پیامی میده ، مثلا ممکنه شما یک فایل از دانلود قبل داشتید و مقداریش باقی مونده باشه ، وقتی اکانت جدید می سازید دیگه نمی تونید اونو ادامه دانلود بدید چون رسیوم(رزومه) دانلود اون فایل مربوط به اکانت قبلی میشه و در اکانت جدید از کار می افته(شما باید یک فایل رو در همون اکانتی که هستید دانلود کنید .

حجم فایل خودتون رو هم توجه داشته باشید که بیشتر از بالانستون نشه...
    وقتی یک فایل رو اد کردید اونو با یک کلیک به حالت انتخاب در بیارید و بعد دکمه دانلود رو از بالا بزنید...
    باز هم میگم توجه داشته باشید به پیامی که در قسمت سمت راست به نمایش در میاد ، این پیام ها مهمترین راه حل مشکل های کاربرا با نرم افزار هست...

امیدوارم با این راهنمائی ها مشکلتون حل شه...

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

آقا منهم همه مراحل سه گانه رو انجام دادم و همه کارهايي رو که گفته بوديد کردم
    ولي براي من هم هميشه روي 3 مگ ميمونه و زياد نميشه
    لطفا اگه چيزي به ذهنتون ميرسه ما رو راهنمايي کنين
    خيلي ممنونم
    از این ایمیل برای ورود استفاده کن ببین مشکلی برای ورود داری یا نه:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پسورد هم سه تا صفر بده

اگر تونستی با این وارد شی و کامل نشون داد مشکل مربوط به نرم افزار نیست و مربوط به کوکی های سیستم شماست، در ضمن ممکنه که آی پی شما استاتیک باشه که در اینصورت می تونید از برنامه هید پلاتنیوم استفاده کنید( تو همین سایت پیداش می کنید)

سلام دوستان...درسته که این برنامه بیش از 3 مگ نمی ده ولی من با همون مرحله اول کار کرد و مشکلم برطرف شد ولی یک مشکل که داره سرعتش پایینه و من که نتونستم اون رو آپدیت کنم اگه می شه یک کمک کنید بتونم اون رو آپ کنم...و باز هم مرسی بابت معرفی برنامه ......و لی عجیب اینجاست که انتیویروسم بهش گیر میده و نمی دونم که از تروجان هم ارور میده ولی هاردم رو با یک سیستم دیگه چک کردم هیچ ویروس یا تروجانی نداشت...مرسی

اینکه ویروسی باشه بعیده چون لینک دانلود از سایت خود برنامه هست و هیچ یک از سایت های امنیتی در باره این سایت اخطاری ندادن!
    در ضمن پسوند فایل از نوع فناوری MSI هست که به این ویروسهای تروجان آلوده نمی شن (تا اونجا که من می دونم، شاید هم جدیدا بشن!!!)ولی به هرحال احتمالش کمه!

سرعت دانلود هم من که دانلود می کنم خوبه! لااقل با سرعت 512 که من دارم 51 تا61 کیلوبایت بر ثانیه که آخرش دانلود می کنه!

اگر مراحل رو هم درست پیش برید مطمئنا مشکلی برای ساخت اکانت جدید نخواهید داشت.مطمئن باشید...

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

1

دوستان عزیز اینم لینک دانلود ولی من که ازش جواب نگرفتم زیاد دلتون رو خوش نکنید

دانلود :

کد:
    کرک :

کد:
    سلام
    من این لینکی رو که نقل قول کردم رو دانلود کردم
    این همون نرم افزاره دیگه نه؟
    آخره لینک اولی خرابه (پست اولی)
    من این برنامه رو کرک هم کردم ولی وقتی میخوام دانلود کنم فایل رو دانلود نمیکنه فقط خود صفحه رپید شیر ر. دانلود میکنه با فرمت html باید چکار کنم؟
    ممنون

اینم یه اسکرین شات از برنامه ببینید درسته؟
    کد:
    Last edited by *hamedkhatar*; 23-12-2007 at 21:46.

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

شما از چه ورژنی داری استفاده میکنی؟
    مال من 2.05 هست. الان اولین بار یبود که خواستم استفاده کنم. بالانسم هم 35 هست اما یک فایل 40 مگی بهش دادم میگه بالانست کافی نیست و دانلود نمیکنه!

عزیزم خودت می گی بالانس 35 مگ هست یعنی بیشتر از 35 مگ نمی تونی در اینجا استفاده کنی...
    اگر صفحه اول این تاپیک رو درست مرور کنی متوجه می شی موضوع از چه قراره...

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

پس شما که میگی فیلم دانلود میکنی!
    من گفتم؟!
    دوباره بخون!
    اگر بخوای دانلود بیشتر از حجم 35 مگ داشته باشی باید اکانتشو بخری! نصف قیمت خود اکانت رپید هست...
    در ضمن یک سایت جدید ایرانی هم جدیدا شروع به کار کرده می تونی از اون استفاده کنی:

کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •