تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 28

نام تاپيک: کسی از دوستان با دستگاه تزریق پلاستیک و قالب های تزریق پلاستیک کرده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    دستگاه تزریق پلاستیک چیه
    چی تولید میکند
    ........................................
    سلام
    هرچیز پلاستیکی که ما در روز از اون استفاده می کنیم مانند شیشه نوشابه های خانواده ، توپهای پلاستیکی ، تلویزیون ، کامپیوتر و... توسط قالبهای تزریق مختلفی تولید میشه. به این صورت که گرانول پس از ذوب شدن شکل قالب مورد نظر را به خود می گیرد.

2. این کاربر از ab120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    میتونین به این سایت مراجعه کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

1

salam dooste aziz..rastesh man ba tazrigh saro kar daram...raje be soale avale bayad begam ke bastegi be dastgahi dare ke bahash tazrigh mikoni.......maslan roo dastgahe mini nemishe ghaleb sandali nasb kard....ma dar har andazeyi ke bekhaym mitunim ghaleb dashte bashim....vali khob bayad be dastgahi ke betune in ghalebemoono saport kone niyaz darim.......omidvaram tuneste basham bakhshi az moshkeleto hal karde basham

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان عزیز بنده در صدد احداث خط تولید جعبه پلاستیکی هستم از دوستان ممنون میشم در رابطه با سوالات زیر منو راهنمایی کنن 1-دستگاه تزریق و قالب ایرانی بهتره یا چینی 2-خط کامل تولید شامل چه دستگاههایی میشه

داره خودمونی میشه sinohezag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

من هم دارم کاری مشابه را شروع میکنم
    1-طرز ساخت قالب ها چگونه است؟
    2-مواد اولیه ی تزریق اگر پیچیده و ترکیبی باشند، توسط پتروشیمی ساخته میشوند یا خودمان باید ترکیب کنیم؟

در آغاز فعالیت jamesblunt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من هم دارم کاری مشابه را شروع میکنم
    1-طرز ساخت قالب ها چگونه است؟
    2-مواد اولیه ی تزریق اگر پیچیده و ترکیبی باشند، توسط پتروشیمی ساخته میشوند یا خودمان باید ترکیب کنیم؟
    طرز ساخت قالب بستگی به شکل قطعه و نوع قالب داره و برای هر قطعه متفاوت هست و تولید قالب هزینه زیادی داره . شما دقیقا منظورتون رو بگید بهتر میشه کمکتون کرد .
    رشته تحصیلیتون چی هست ؟ اصلا آشنایی دارید با روند تولید ؟

8. این کاربر از jamesblunt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sinohezag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

طرز ساخت قالب بستگی به شکل قطعه و نوع قالب داره و برای هر قطعه متفاوت هست و تولید قالب هزینه زیادی داره . شما دقیقا منظورتون رو بگید بهتر میشه کمکتون کرد .
    رشته تحصیلیتون چی هست ؟ اصلا آشنایی دارید با روند تولید ؟
    رشته ی من نامربوط بوده ولی با اقتصاد آشنایی کلی دارم.
    ایده ی خوبی رو برای تولید یک قطعه ی ساده ی وارداتی از یک فرد آگاهی گرفتم ولی با روند کار آشنا نیستم
    میخوام این قطعه رو با این روش تولید کنم
    شکل قطعه نیم دایره هست و شبیه سی دی ولی به اندازه ی "چشم" انسان
    با روند تولید در همین حد آشنایی دارم که مواد اولیه برای دستگاه تزریق لازم هست و قالب برای شکل دهی، همین
    فقط لطفا نگید که رشته ی شما نامربوطه و بیخیال...با فیش های عجیب و غریب مالیات، تنها راهمه در حال حاضر
    تقریبا هیچی نمیدونم فعلا ولی بقیه هم یاد گرفتن

در آغاز فعالیت jamesblunt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

رشته ی من نامربوط بوده ولی با اقتصاد آشنایی کلی دارم.
    ایده ی خوبی رو برای تولید یک قطعه ی ساده ی وارداتی از یک فرد آگاهی گرفتم ولی با روند کار آشنا نیستم
    میخوام این قطعه رو با این روش تولید کنم
    شکل قطعه نیم دایره هست و شبیه سی دی ولی به اندازه ی "چشم" انسان
    با روند تولید در همین حد آشنایی دارم که مواد اولیه برای دستگاه تزریق لازم هست و قالب برای شکل دهی، همین
    فقط لطفا نگید که رشته ی شما نامربوطه و بیخیال...با فیش های عجیب و غریب مالیات، تنها راهمه در حال حاضر
    تقریبا هیچی نمیدونم فعلا ولی بقیه هم یاد گرفتن
    سلام ببخشید دیر جواب دادم . اینترنتم قطع شده بود !

دوست عزیز من در حال تهیه پروژه لیسانسم هستم که اتفاقا موضوع من در مورد قالبهای تزریق پلاستیک و طراحی اونهاست .
    پروسه طراحی قالب یکم پیچیده هست و بحث فنی داره ولی برای شروع من یکم توضیح میدم و اگه علاقه داشتید بعدا توی جزئیات میریم . سیستم کار در ایران عموما تجربی هست و طراحی با چیزی که توی دانشگاهها تدریس می شه زمین تا آسمون فرق میکنه. به این صورت که یه طراح قالب با توجه به شکل قطعه برای اون قالب می سازه به همین راحتی !!. قیمت قالب بسته به اندازه ، کیفیت سطح ، دقت ، نوع قالب ، پیچیدگی قطعه و . . . و به همین ترتیب دستگاههایی که در ساخت به کار برده می شن تغییر میکنه که ممکنه این روزا ساخت و طراحی یه قالب 1-2 میلیون یا 100 میلیون و . . . هزینه داشته باشه . طراحی قالب یه کار فوق العاده تخصصی هست که باید کسی که تجربه داره و یا درسشو خونده و تجربه داره انجام بده و کاره هر کسی نیست .
    بعد از ساخت قالب باید با شرکت هایی که کار تزریق انجام میدن صحبت کنید . که با توجه به جنس قطعه مواد خام تهیه میشه و براتون قطعه رو تزریق میکنند .

11. 2 کاربر از jamesblunt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

شما ميتونيد هر قطعه پلاستيكي رو كه بالاتر از يك گرم وزن داشته باشه توليد كنيد و هيچ محدوديتي وجود نداره
    دستگاههاي تزريق پلاستيك در تناژهاي و مدلهاي مختلف وجود داره وشما بر حسب نوع قطه وزن قطعه سايز قالب مواد مصرفي و روش تزريق دستگاه مناسب رو انتخاب ميكنيد
    شما اول بايد قطه خودتونو به يه قالب ساز نشون بديد سپس قيمت قالب مواد مصرفي حق ضرب تزريق كار مونتاژ و بسته بندي رو حساب كرده اگر توليدش صرفه اقتصادي داشت اقدام به ساخت قالب كنيد

13. این کاربر از shikuzika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام

فرآیند تزریق پلاستیک یک فن بسیار تخصصی است که بیشتر تجربه کاری در ان ملاک هستش ، برای گرفتن اطلا عات در این زمینه و هرگونه سئوال تجربی و کاربردی فرآیند ، سایت زیر را بهت معرفی می کنم که اگر عضو بشی ا مکانات دانلود فایل های آموزشی هم داره :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •