تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: انیمیشنهای Anime یا کلاسیک؟

راي دهنده
20. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Anime

13 65.00%
  • Classic

7 35.00%
صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 33

نام تاپيک: Anime<----->Classic نظر شما؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    2deep4u

پيش فرض Anime<----->Classic نظر شما؟

توضیحات کامل در مورد Anime:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تلفظ: اَنیمه

انیمیشنهای کلاسیک هم منظورم کارهای سه بعدی جدید- کارتونهای قدیمی و جدید Walt Disney(کوتاه و بلند) و اپیزودهایی مثل Looney Tunes. کلا منظورم مثل اعداد O هرچی بجز عنیمه ست.

نظر خودم کلاسیکه. به نظر من انیمه=شیطان پرستی و من از شیطان پرستی خوشم نمیاد

حـــــرفـه ای s_a_m4000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

انیمه نوعی پویانمایی که خواستگاه آن ژاپن است و به طور معمول برمبنای مانگاها ساخته می‌شود

مانگا به معنای صنعت کمیک‌استریپ و یا نشریات کارتونیست که در کشور ژاپن رونق فراوانی دارد.

مشخصه بارز مانگا شخصیتهای کارتونی هستند که اغلب دارای ویژگی های خاصی اند که از دیگر کاراکترها متمایز می شوند همانند اغراق بیش ازحد در اندامهای بدن که در اکثریت آنها چشمهای بزرگ بهمراه دهان و بینی کوچک مشاهده می شود.

جالب محبوبیتی است که این کاراکترها بین مردم پیدا کرده اند بطوری که نصف انتشارات ژاپن اختصاص به مجلات کمیک‌استریپ پیدا کرده ومحدود به طیف خاصی از اجتماع ژاپن نمی شود.

واقعیت آن است که کمیک‌استریپ متعلق به کشور آمریکا بوده که در جنگ جهانی وارد ژاپن شده و ژاپنی ها گوی سبقت را از آمریکایی ها دزدیده اند و تبدیل به نماد فرهنگی و هنری کشور خود کرده اند شخصیتهای آمرکایی معمولا خشن و دارای صحنه های اکشن بوده ولی برعکس کاراکتر های ژاپنی دارای لطافت و نرمی می باشند.
    ---------------------------------
    توضیحاتت یکم یه جوری بود من که چیزی ازش نفهمیدم! واقعیتش تو امضات هم قبلا دیده بودم این حرفت رو و برام سوال بود که چرا؟
    یکم بیشتر و دقیقتر توضیح بده من که به نظرم یه همچین مقایسه ای(با شیطان) درست نیست

مدیر انجمن هنرهفتم Mahdi Hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    nn374$|*|017

پيش فرض

سلام پلنگ صورتی جان اول تشکر ميکنم از بابته تاپيک بعدم يه سری چيزا لازم دونستم بگم
    نميدونم از کجا به اين نتيجه رسيدی که انيم ها رواجه شيطن پرستی ميکنند من با اون تيکه
    حرفت که يه زمانی تو امضات بود موافقم که پشته پروژه هايه انيم سازی يک نوع سياست وجود داره
    اما اين جملتو نميتونم بپزيرم که انيم ها رواجه شيطان پرستی ميکنند به عنوانه مثال
    انيم ناراتو کجاش در مورده شيطان پرستيه بلکه در مورده يه سری آدمه که با هم مبارزه ميکنند
    البته با کلی خالی بندی
    يا انيم فوتباليست ها کجاش شيطان پرستيه؟
    البته بماند بسياری از انيم ها هم هستن که هماننده فيلم هايه مثبته 18 عمل ميکنند و
    از نظره اخلاقی خيلی پايين هستن اما اين دليلی برايه ترويجه شيطان پرستی نميشه

با اين حال من خودم به کلاسيک رای ميدم چون خيلی با سبک و سياق انيم حال نميکنم

تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

منم با نظر مهدی جان تا حدودی موافقم بعنوان مثال
    هاج زنبور عسل و مهاجران و زنان کوچک و چوبین و جزیره دکتر ارنست و .........
    اینا رواج شیطان پرستی میکنن؟؟؟؟نه!
    اینم که "پشته پروژه هايه انيم سازی يک نوع سياست وجود داره "
    خب همه جا صادقه و در هر موردی چه فیلم باشه چه انیمیشن و چه چیزهای دیگه..

حـــــرفـه ای Asalbanoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام
    دوستان می شه یک نفر زحمت بکشه و برای من توضیح بده با مثال

مثلا این کارتونهای فوتبالیستها..دوقولویهای افسانه ای...خانواده دکتر ارنست و ...اینجور انیمیشنها چی هستند؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    2deep4u

پيش فرض

سلام.
    اصل شیطان پرستی مدرن خواستگاهش عنیمه ست. حالا من بگم یکم بچگانه میاد اما بعضی از عنیمه ها رو میسازن که سطحشون رو در حد متوسط نگه دارن و نذارن به فلسفه نزدیک شه و اصل کاریها وارد میشن و بسیاری از مقصودهای خودشون رو در داخل این انیمیشنها جا میدن.
    مثل سری Ff یا همون ناروتو، پوکمون، کی فکرشو میکنه که پر از مقصود فلسفی و شیطان پرستی باشن؟
    متاسفانه اونقدر فراگیر شده که نمیشه تفکیک کرد خوبها رو از بدها. مثلا همین فوتبالیستها که مهدی جان گفت.
    از امیر عزیز هم برای توضیحاتش ممنونم چون اون لینک ویکی میگن فیلتره.
    ممنون

سلام

مثلا این کارتونهای فوتبالیستها..دوقولویهای افسانه ای...خانواده دکتر ارنست و ...اینجور انیمیشنها چی هستند؟
    اونها عنیمه ی کلاسیک هستند. توی ویکی یک مقایسه کرده بود این دوتا رو. یکم آتیششون کمتره.

تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

سلام

»ن اطلاعات زیادی ندارم ولی تا جاییکه میدونم منظور از انیمه همون انیمیشن های ژاپنی هست و اینهایی هم که من گفتم مثال بود مثالی از ایننو انیمه یا همون انیمیشن های ژاپنی منظورم این بود که کجای اینها شیطانیه!
    *PiNk PaNTHeR* عزیز اگه اینطوری به مسایل نیگا کنی کم کم به نظرم شبیه دکتر بلخاری میشی هااا اگه بشناسیش میدونی که هر فیلمی رو نقدش کنه یه جاییش رو به اسرائیل وصل میکنه با این نگاهه دکتر جون!میشه همه چیز رو به همه چیز ربط داد(منظورم دکتر بلخاریه هاا)

مدیر انجمن هنرهفتم Mahdi Hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    nn374$|*|017

پيش فرض

البته دوستان نميشه 100 درصد گفت که انيم ها خيلی پاستوريزه هستن چون خوده من چند وقت
    پيش يه انيمه 12 قسمتی دانلود کردم اگه با دقت فيلمو نگاه ميکردی متوجه خيلی چيزا ميشدی
    و يه صحنه هايه تو اون انيم ميديدی که تو فيلم هايه درجه بالا هاليوود امکان نداشت
    اون صحنه ها رو ببينی اما بازم اينا دليلی برايه اين نميشه که انيم ها رواج شيطان پرستی هستن
    راستی مثلا مجموعه انيم dragon ball که بالايه 300 قسمته اگه ديده باشينيش متوجه يه سری از سياست هايه
    کثيف ميشين اينکه طرف با اون انيم بزرگ ميشه هم خيلی جالبه يعنی اينقدر اين انيم طولانيه که
    اگه به ترتيب بنينيش يه 5 سالی طول ميکشه و اين يه عمريه و تو قالبش خيلی چيز ها رو تو اين 5 سال
    عمر به شما تفهيم ميکنند اما بازم به نظره من نميشه گفت رواج شيطان پرستيه

اگه نباشه جاش خالی می مونه Niloofarak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب میشه یکی یه کمی از محتوای مضر انیمه ها رو توضیح بده ما بفهمیم؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    2deep4u

پيش فرض

البته دوستان نميشه 100 درصد گفت که انيم ها خيلی پاستوريزه هستن چون خوده من چند وقت
    پيش يه انيمه 12 قسمتی دانلود کردم اگه با دقت فيلمو نگاه ميکردی متوجه خيلی چيزا ميشدی
    و يه صحنه هايه تو اون انيم ميديدی که تو فيلم هايه درجه بالا هاليوود امکان نداشت
    اون صحنه ها رو ببينی اما بازم اينا دليلی برايه اين نميشه که انيم ها رواج شيطان پرستی هستن
    راستی مثلا مجموعه انيم dragon ball که بالايه 300 قسمته اگه ديده باشينيش متوجه يه سری از سياست هايه
    کثيف ميشين اينکه طرف با اون انيم بزرگ ميشه هم خيلی جالبه يعنی اينقدر اين انيم طولانيه که
    اگه به ترتيب بنينيش يه 5 سالی طول ميکشه و اين يه عمريه و تو قالبش خيلی چيز ها رو تو اين 5 سال
    عمر به شما تفهيم ميکنند اما بازم به نظره من نميشه گفت رواج شيطان پرستيه
    سلام.
    من با تمام قسمت های پستت موافقم
    در مورد شیطان پرستی نمونش همین دراگون بال... گوشهای کشیده و دراز... موهای شکسته، با چشمهایی که انگار به پایین کشیده شدن شما رو یاد چی میندازه؟

خیال نکنین من دارم مثل اون منتقدهای تلوزیون رفتار میکنم. از عنیمه بدم میاد چون منشا شیطان پرستیه و از شیطان پرستی بدم میاد چون منشاءش عنیمه ست.

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •