تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 503 از 800 اولاول ... 3403453493499500501502503504505506507513553603 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,021 به 5,030 از 7992

نام تاپيک: بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

دوستان میتونید منو راهنمایی کنید این ارور چیه که همیشه وقتی وارد ویندوز میشم ظاهر میشه ؟
    شاید مشکل از ویندوزته را repair بکن حل میشه.
    یا از tuneup utilities استفاده کن.

2. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان میتونید منو راهنمایی کنید این ارور چیه که همیشه وقتی وارد ویندوز میشم ظاهر میشه ؟
    سلام
    اين يه مشكل سخت افزاريه,مربوط به اينه كه سخت افزار سيستم شما با ويندوزتون سازگاري ندارن وبايد update بشن,براي اينكارم بايد ازقسمت my computer كليك راست,proprtes.بعد hardware=>
    device maneger واز اونجا روي تمام سخت افزارهاتون double click كنيد و پيداكنيد ببينيد كدوم تاريخ ساختشون از 2001 كمتر وورژنشون ازVer: 5_1_2600كمتره.اينارو ميتونيد بعد از دابل كليك توقسمت driver ببينيد .در اينصورت بايد update driver كنيد.بعدش يه صفحه اي باز ميشهبعدش Install from a list or specific location (Advanced), اينو تيك بزنيدوتو صفحه بعد Include this location in the search اينو تيك بزنيد و اسم cd-rom رو تو اون كادر بنويسيد.بعد سي دي ويندوزتون رو بذاريد وnext.نمي دونم اميدوارم كه خوب توضيح داده باشم.
    موفق باشيد.

4. 3 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Juventus FC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام بر دوستان

ویندوز من با این CD-RW و DVD-RW مشکل پیدا کرده. یعنی در قسمت بوت این دو تا را میشناسه تا وارد ویندوز میشه نمیشناستشون و علامت تعجب جلوشون میزنه.( عکس پایین گویای همه چیز هست).

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام بر دوستان

ویندوز من با این CD-RW و DVD-RW مشکل پیدا کرده. یعنی در قسمت بوت این دو تا را میشناسه تا وارد ویندوز میشه نمیشناستشون و علامت تعجب جلوشون میزنه.( عکس پایین گویای همه چیز هست).

کد:
    سلام
    شما يه بار(تو پست قبلي توضيح دادم )update كنيد درايورتون رو ببينيد درست ميشه,فكر ميكنم اگه درست نشد بايد uninstall كنيد تا دوباره نصب بشن.در ضمن ويندوزتون رو اورجينال كنيد.اون علامتي كه تو ويندوزتون هست نشون ميده كه ويندوزتون قانوني نيست ميتون از تايپيك زير كمك بگيريد.
    URL="http://forum.p30world.com/showthread.php?t=74400&page=41]

7. این کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه gamesaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

9 سه مشکل جدی در ویندوز XP SP3

سلام

بنده چند روزی میشه ویندوزم رو عوض کردم و XP نصب کردم. ولی یکی دو روز بعد از نصب برنامه ها و درایوها پیغام ها و خرابیهای عجیب و غریبی برام ظاهر میشه که علتشو نمیدونم.

1- وقتی ویندوز بالا میاد باید خیلی صبر کنم که برنامه ها در استارت آپ ویندوزم بالا بیان و با بردن موس بر روی استارت آپ نشانگر موس به شکل ساعت شنی در میاد. در حالیکه ویندوز بالا اومده و بنده میتونم بعضی برنامه ها و از جمله مای کامپیوتر رو باز کنم. حالا بعد از حدودا 2 دقیقه صبر برای بالا اومدن آیکون برنامه ها در استارت آپ ، آیکون همشون ظاهر نمیشه. مثلا فقط آیکون کانکشن ظاهر میشه و آیکون صدا و... بعد از مدت طولانی خود به خود ظاهر میشه و حتی بعضی از برنامه ها مثل آنتی ویروس اصلا ظاهر نمیشه. ولی در قسمت تاسک منجر پروسه اونا وجود داره و فعال هستن. حتی وقتی روی آیکون آنتی ویروس در منوی استارت کلیک میکنم آنتی ویروس اجرا میشه ولی باز آیکونش در استارت آپ نمیاد.

2- درایوهای هارد به اضافه درایو دی وی دی رام سیستمم رو ویندوز به عنوان اکسترنال میشناسه، یعنی مثل وقتی که یک فلش مموری رو به سیستم وصل کنید آیکون سبز رنگی در استارت آپ وجود داره: (این مشکل چند مرتبه بعد از نصب چندین ویندوز ایکس پی برام رخ داده)

کد:

3- وقتی داخل بعضی از فولدرهام میشم که فایلهام رو اجرا کنم به محض ورود به اون فولدرها نشانگر موس به شکل ساعت شنی در میاد و پیغام زیر ظاهر میشه:

کد:
    و و قتی روی گزینه what should I do? (در تصویر) کلیک میکنم پنجره زیر ظاهر میشه:

کد:
    و وقتی که بر روی گزینه Close Message (در تصویر اول) کلیک میکنم این پیغام ظاهر میشه:

کد:
    و اگه روی گزینه Click Here در تصویر بالا کلیک کنم این پنجره ظاهر میشه:

کد:
    و با زدن بر روی گزینه Click Here اولی، این پیغام ظاهر میشه:

کد:
    و با زدن بر روی گزینه Click Here دومی، منو میبره به این آدرس:

کد:

در آخر هم فولدر به طور خودکار بسته میشه و آیکونها و تکسبار ویندوز برای 2-3 ثانیه غیبشون میزنه و بعد برمیگردن.

ویندوز بنده سرویس پک 3 هست و آنتی ویروسم ناد32 نسخه 4 و هر روز هم آپدیتش میکنم و سیستم رو هم زود به زود اسکن میکنم. مشخصات سخت افزاری سیستمم هم به نسبت قویه (4 گیگ رم و...)

از دوستان عزیز میخوام که اگه راه حلی برای حل این مشکلات میدونن دریغ نکنن چون این موضوع برام خیلی مهمه و بنده از شانس بدم هر موقع یک ویندوز نصب میکنم بعد از یک مدت کوتاه یک ایرادی پیدا میکنه!
    Last edited by gamesaz; 26-03-2010 at 14:30.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

در ویندوز امکان undo کردن هست؟
    نرم افزاری برای این کار وجود داره؟
    حداقل برای پوشه هایی که چند دقیقه پیش باز کردیم و بستیم و دوباره می خوایم بازش کنیم.
    در ویندوز ایکس پی

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

حداقل برای پوشه هایی که چند دقیقه پیش باز کردیم و بستیم و دوباره می خوایم بازش کنیم.
    در ویندوز ایکس پی
    بیشتر توضیح بده؟؟!

میخوای فایلهایی که پاک کردی برگردونی؟!

11. این کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

در ویندوز ایکس پی
    سلام
    system restore ويندوز,ويندوز شما رو به يه مدت قبل كه بخواين فايلي رو حذف يا نصب كنيد ميبره ولي فكر نمي كنم اين جزيياتي رو كه شما بخواين رو بكنه
    start=>all program=>accessories=>system tools=>system restore
    بعد اگه گزينه اول رو كليك كنيد مي تونيد از اونجا سيستمتون رو به زماني كه فايلي رو ذخيره يا حذف كرديد يا ويندوزتون اون زمان مشكلي نداشته ببريد.
    Last edited by Dew Drop; 26-03-2010 at 20:16.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بیشتر توضیح بده؟؟!

میخوای فایلهایی که پاک کردی برگردونی؟!
    سلام
    system restore ويندوز,ويندوز شما رو به يه مدت قبل كه بخواين فايلي رو حذف يا نصب كنيد ميبره ولي فكر نمي كنم اين جزيياتي رو كه شما بخواين رو بكنه
    start=>all program=>accessories=>system tools=>system restore
    بعد اگه گزينه اول رو كليك كنيد مي تونيد از اونجا سيستمتون رو به زماني كه فايلي رو ذخيره يا حذف كرديد يا ويندوزتون اون زمان مشكلي نداشته ببريد.
    نه منظورم برگردوندن برنامه هایی که پاک شدن نیست
    منظورم یه چیزی مثلا شبیه افزونه undo closed tabs در فایرفاکس هست.
    مثلا یه پوشه ای رو باز کردیم مثلا در این آدرس C:\WINDOWS\system32\ias
    بعد پنجرشو بستیم
    حالا می خوایم همون پنجره که به این آدرس هست باز بشه بدونه اینکه بخوایم دوباره دستی به اون ادرس بریم.
    امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Juventus FC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

5

سلام
    شما يه بار(تو پست قبلي توضيح دادم )update كنيد درايورتون رو ببينيد درست ميشه,فكر ميكنم اگه درست نشد بايد uninstall كنيد تا دوباره نصب بشن.در ضمن ويندوزتون رو اورجينال كنيد.اون علامتي كه تو ويندوزتون هست نشون ميده كه ويندوزتون قانوني نيست ميتون از تايپيك زير كمك بگيريد.
    URL="http://forum.p30world.com/showthread.php?t=74400&page=41]
    آقا شرمنده. آخه شما پست یک دوست دیگه را نقل و قول کرده بودید و در اون جواب پست من را داده بودین برای همین من فکر کردم که جواب من و هنوز ندادین.

من Update Drive که میزنم یا باید بدون CD درایو و آپیدت کنم یا با CD . بدون CD خودش میگه از بین این همه سخت افزار یکی را انتخاب بکن و دوتا هم نشون میده که با ویندوز سازگار هستند. آپیدت هم که میکنم باز هم همون علامت تعجب بالاشون هست.

اون 4 تا فایل را پاک کردم و وقتی ویندوز ریستارت میکنی اون پایین بصورت حبابی میاد خبر میده که اینا نصب شد ولی بازم علامت تعجب میزنه.

بعد بدتر از اون چون CD-RW , DVD-RW با کابل IDE کار میکنند برای همین اصلا تو MY COPUTER نشونشون نمیده و سی دی هم نمیخونند که بشه باهاش کاری کرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •