تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 800 اولاول 123456781454104504 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 7992

نام تاپيک: بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

حـــــرفـه ای Jalal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران و حومه

پيش فرض

مشخص کردن میزان استفاده از برنامه های مختلف

همواره گرفتن آمار از کارکردی که شما با کامپیوتر داشته اید عمل جذابی بوده است! به همین دلیل شاید شما نیز دوست داشته باشید که بدانید به فرض در یک ماه اخیر ، از کدام یک از نرم افزارهایی که در درون ویندوز نصب کرده اید بیشتر استفاده کرده اید و از کدام کمترین استفاده را داشته اید. این موضوع میتواند علاوه بر جنبه اطلاع رسانی ، مفید نیز باشد. چرا که میتوانید برنامه های زائد نصب شده روی سیستم را نیز بنا بر میزان استفاده خود شناسایی کنید. این کار به وسیله خود ویندوز XP امکان پذیر است اما بسیاری از کاربران از این ویژگی جالب بی خبرند.
    برای این کار:
    از منوی Start به Control Panel بروید.
    بر روی Add or Remove Program دوبار کلیک کنید تا پنجره مربوطه باز شود.
    هم اکنون شما لیست کامل نرم افزارهای نصب شده بر روی ویندوز خود را مشاهده میکنید.
    حال کافی است بر روی یکی از برنامه ها ، به دلخواه ، کلیک کنید. خواهید دید که اطلاعات دیگری به گزینه مربوطه افزوده خواهد شد.
    اکنون در داخل کادری که به حالت انتخاب در آمده است و در قسمت Used ، ممکن است یکی از موارد rarely ، occasionally ، frequently را مشاهده کنید.
    در صورتی که کلمه rarely درج شده بود این بدان معناست که شما از این برنامه یا اصلاً استفاده نکرده اید و یا بندرت از آن استفاده کرده اید.
    همچنین اگر به عبارت occasionally برخوردید ، در این صورت شما از برنامه بعضی اوقات و گهگاه استفاده میکنید.
    و نهایتأ اگر کلمه frequently را مشاهده کردید درخواهید یافت که از این برنامه به وفور و بارها و بارها استفاده کرده اید.
    در قسمت Last Used On نیز میتوانید تاریخ آخرین استفاده از برنامه را مشاهده کنید که در نوع خود این نیز جالب است.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

شما گفتین سایر یوزر ها می تونید وارد بشین با یوزر دیگه ای وارد بشین(نباشه limited) و بعد در control panel و سپس یوزر اکانت نام کاربری را انتخاب و ریمو پسورد را بزنید.
    آیا شما سیستمتون چند کاربریه؟ و آیا این مشکل در همان ابتدای نصب هم وجود داشته؟
    من نگفتم یوزری میتونه وارد بشه ! اگه میشد که حل بود دیگه !! همونطور که ابتدا گفتم ، نام یوزر را قبول میکنه و خطائی نمیگیره ( حتی Administrator ) اما خود بخود ( قبل ازینکه وارد میندوز بشه ) Log off میکنه.
    نه ، سیستم تک کاربره ست و مشکل هم اخیراً و ناگهانی پیش آمد و بخاطر اینکه هیچوقت با این مشکل مواجه نشده بودم دست به دامن شما شدم .

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من نگفتم یوزری میتونه وارد بشه ! اگه میشد که حل بود دیگه !! همونطور که ابتدا گفتم ، نام یوزر را قبول میکنه و خطائی نمیگیره ( حتی Administrator ) اما خود بخود ( قبل ازینکه وارد میندوز بشه ) Log off میکنه.
    نه ، سیستم تک کاربره ست و مشکل هم اخیراً و ناگهانی پیش آمد و بخاطر اینکه هیچوقت با این مشکل مواجه نشده بودم دست به دامن شما شدم .
    سلام
    برای حل این مشکل فایل setuppact.logرا پیدا کن و ورودی "randown password for username is[password]را پیدا

و پسورد را یادداشت می کنیم.برای دسترسی بهش باید کارایی که می گم بکنی اول از طریق سی دی بوت شو و

به محیط ریکاوری کنسول برو تو خط فرمان ریکاوری کنسول بنویسtype setuppact.logوقتی محتویات نشون داده می

شه کلمه ی رمز هم توشه بنویس و باهاش وارد سیستم بشو

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

فیلم آموزش نصب ویندوز xp
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

مطمئنا به پایین بودن سرعت خاموش و یا راه اندازی سیستمتون توجه کردین بسیاری از نرم افزارها جهت اجرای مناسب در بخشی از سیستم عامل ویندوز تغییراتی ایجاد می کنن این تغییرات با تغییرات رجیستری همراه هست.به طور معمول اینجور نرم افزرهایی باید وقتی کارشون تموم شد ارتباط خودشون رو قطع کنن ولی در بسیاری از موارد این کارو نمی کنن!!!!
    و باعث خطا ها و کندی های سیستم می شن جهت رفع مشکل و اطلاعات بیشتر این نرم افزار را دانلود کنین. این کوچولو اتصالات اضافی را تشخیص می ده و نسبت به مشکلات به وجود اومده اقدام می کنه
    کد:
    فقط 24 kB
    Last edited by shahedi; 21-10-2007 at 04:45. دليل: تکراری شدن پست

داره خودمونی میشه fawad_qadri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با سلام خسته نباشید من یک سوال داشتم اینکه در ویندوز که دارم نه در پنجره مای کامپیوتر ونه در کنترول پنل برنامه فایل اند فولدر آپشن وجود ندارد بود ولی العان وجود ندارد را حل دارد با تشکر

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

مطمئنا به پایین بودن سرعت خاموش و یا راه اندازی سیستمتون توجه کردین بسیاری از نرم افزارها جهت اجرای مناسب در بخشی از سیستم عامل ویندوز تغییراتی ایجاد می کنن این تغییرات با تغییرات رجیستری همراه هست.به طور معمول اینجور نرم افزرهایی باید وقتی کارشون تموم شد ارتباط خودشون رو قطع کنن ولی در بسیاری از موارد این کارو نمی کنن!!!!
    و باعث خطا ها و کندی های سیستم می شن جهت رفع مشکل و اطلاعات بیشتر این نرم افزار را دانلود کنین. این کوچولو اتصالات اضافی را تشخیص می ده و نسبت به مشکلات به وجود اومده اقدام می کنه
    کد:
    فقط 24 kB
    سلام دوست عزيز

اين برنامه‌اي كه لينكش رو گذاشتي نياز به چك كردن Validation ويندوز داره و خيلي‌ها مثل من كه ويندوزشون اصلي نيست هنگام چك كردن اين موضوع ممكنه دچار پيغام هاي خطاي ويندوز بشن

اگه ممكنه برات يه لينك ديگه بذار تا ما با خيال راحت بتونيم ازش استفاده كنيم

مرسي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام و خسته نباشید.
    چند روزی هست که ویندوزی که جدیدا نصب کردم یه مشکل پیدا کرده. هنگامه setup برنامه یا اصلا کار نمیکنه یا وسط نصب برنامه هنگ میکنه. (منظور از برنامه هر نرم افزاری میتونه باشه : winamp -acrobat reader , ...)
    لطفا راه نمایی کنید.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام و خسته نباشید.
    چند روزی هست که ویندوزی که جدیدا نصب کردم یه مشکل پیدا کرده. هنگامه setup برنامه یا اصلا کار نمیکنه یا وسط نصب برنامه هنگ میکنه. (منظور از برنامه هر نرم افزاری میتونه باشه : winamp -acrobat reader , ...)
    لطفا راه نمایی کنید.
    لطفا نوع ویندوز خود را مشخص کنید به طور دقیق .

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوست عزيز

اين برنامه‌اي كه لينكش رو گذاشتي نياز به چك كردن Validation ويندوز داره و خيلي‌ها مثل من كه ويندوزشون اصلي نيست هنگام چك كردن اين موضوع ممكنه دچار پيغام هاي خطاي ويندوز بشن

اگه ممكنه برات يه لينك ديگه بذار تا ما با خيال راحت بتونيم ازش استفاده كنيم

مرسي
    کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •