تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 800 اولاول 12345671353103503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 7992

نام تاپيک: بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام آموزش امروز...
    [B]برای بستن همه ی پنجره ها به جز پنجره ی فعال shiftرا گرفته و سپس روی closeپنجره ی قبلی از پنجره ی فعال کلیک کنید/B]
    اما آموزش اصلی
    اتفاق افتاده است که فایلی را با یک برنامه ی خاصی اجرا می کردید ولی الان یه برنامه ی جدید نصب کردید و الان با برنامه ی جدید فایل مربوطه باز می شه و شما اینو نمی خواین؟
    برای تغییر برنامه ی باز شونده دو راه می گم. اول این که از open with استفاده کنید و سپس تیک alwase....را بزنید دوم با رفتن به folder option و سپس سربرگ file typeاست فرمت مد نظرتون را انتخاب و deletرا بزنید حالا آیکن برنامه به صورت یک فایل ناشناخته برای سیستم عامل می شه می تونید به راحتی برنامه ی باز شونده را تعیین کنید.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

تایپیک های مرتبط(خواهشا در اونجا پست الکی ندید)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    Last edited by shahedi; 19-10-2007 at 07:12.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام این آموزش نصب ویندوز xp و توضیحاتی در مورد نحوه ی پارتیشن بندی و...
    کد:

حـــــرفـه ای Jalal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران و حومه

پيش فرض

رفع مشکل تاخير در نمايش محتويات My Computer

با کلیک بر روی My computer شاهد باز شدن یه صفحه سفید هستید چراغ قوه ای که حالت انتظار را نشان میدهد ظاهر میشود و مدت مدیدی حرکت چپ به راست خودش را تکرار میکند. زمانی در حدود چند دقیقه
    بیشتر دوستان برای خلاصی از این مسئله ویندوز خود را عوض مینمایند و یا دست به پاکسازی رجیستری میزنند قصد دارم روش خلاص شدن از این موقعیت را برایتان بنویسم.

Start---Run---Services.msc
    در سمت راست پنجره بازشده بر روی گزینه Windows Image Acquisition کلیک راست بزنید و گزینه Stop را انتخاب نموده و کلیک کنید
    در صورت غیر فعال بودن گزینه Stop بهتر است پنجره را ببندید چون تاخیر در باز شدن My computer برای زمان طولانی به مدت 4 یا 5 دقیقه توسط این سرویس به وجو می آید و مشکل خود را بهتر بررسی کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض log on pronlem

با سلام خدمت اعضای محترم فاروم
    مشکلی من رو سخت اذیت کرده ! سیستمی دارم با ویندوز مدیا سنتر. برای کاربر ویندوز رمز عبور تعریف نشده. بصورت ناگهانی و بدون اینکه من تغییری در تنظیمات ویندوز بدم ، هنگام بالا آمدن ویندوز پنجره ی log on to windows باز میشه و نام کاربری و پسورد میخواد. در صورت وارد کردن نام کاربر ویندوز و همچنین administrator ، پنجره به وضعیت loading your personal settings میره و بعد از اون خود بخود بحالت loging off و در نهایت دوباره همون پنجره Log on نمایش داده میشه.
    استفاده از safe mode هم نتیجه ای نداشت و مشکل ادامه داره. لپ کلام اینکه به هیچ وجه نمی تونم وارد محیط ویندوز بشم و تغییراتی در اکانتها یا رجیستری بدم.
    تعویض ویندوز هم بدلیل استفاده از نرم افزار سازمانی خاصی که تحت ویندوز هست و نصبی و بانک اطلاعاتی غیر قابل دسترسی مستقیمی داره ، راه حل مناسبی برای من نیست.
    ممنون میشم اگه دوستان راه حل کارآمدی رو پشنهاد بدهند.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام خدمت اعضای محترم فاروم
    مشکلی من رو سخت اذیت کرده ! سیستمی دارم با ویندوز مدیا سنتر. برای کاربر ویندوز رمز عبور تعریف نشده. بصورت ناگهانی و بدون اینکه من تغییری در تنظیمات ویندوز بدم ، هنگام بالا آمدن ویندوز پنجره ی log on to windows باز میشه و نام کاربری و پسورد میخواد. در صورت وارد کردن نام کاربر ویندوز و همچنین administrator ، پنجره به وضعیت loading your personal settings میره و بعد از اون خود بخود بحالت loging off و در نهایت دوباره همون پنجره Log on نمایش داده میشه.
    استفاده از safe mode هم نتیجه ای نداشت و مشکل ادامه داره. لپ کلام اینکه به هیچ وجه نمی تونم وارد محیط ویندوز بشم و تغییراتی در اکانتها یا رجیستری بدم.
    تعویض ویندوز هم بدلیل استفاده از نرم افزار سازمانی خاصی که تحت ویندوز هست و نصبی و بانک اطلاعاتی غیر قابل دسترسی مستقیمی داره ، راه حل مناسبی برای من نیست.
    ممنون میشم اگه دوستان راه حل کارآمدی رو پشنهاد بدهند.
    عضویت شما را تبریک می گم شما کاربر limited هستید یا ادمین و مدیر شبکه؟

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

خیلی ممنون امیدوارم ادامه بدهید نکات جالبی رو اشاره میکنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

shahedi عزیز ، ممنون
    وقتی که هیچ نام کاربری رو لاگ این نمیکنه فرقی نمیکنه من کی هستم ! ادمین و یوزرهای دیگه هیچکدومشون پسوردی ندارند. ضمناً شبکه ای وجود نداره.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

shahedi عزیز ، ممنون
    وقتی که هیچ نام کاربری رو لاگ این نمیکنه فرقی نمیکنه من کی هستم ! ادمین و یوزرهای دیگه هیچکدومشون پسوردی ندارند. ضمناً شبکه ای وجود نداره.
    چرا عزیز خیلی فرق میکنه.اگر در شبکه باشین مدیر شبکه این دسترسی رو داره که رمز کاربر را عوض کنه یا بهش این امکان رو بده که رمزش را پس از اولین ورورد عوض کنه و ... که چون بحثمون سر این نیست ادامه نمی دم
    من فکر کردم سیستمتون شبکه است با توجه به به کار بردن اطلاعات سازمانی اما توی سیستم های خونگی...شما گفتین سایر یوزر ها می تونید وارد بشین با یوزر دیگه ای وارد بشین(نباشه limited) و بعد در control panel و سپس یوزر اکانت نام کاربری را انتخاب و ریمو پسورد را بزنید.
    آیا شما سیستمتون چند کاربریه؟ و آیا این مشکل در همان ابتدای نصب هم وجود داشته؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

اینم چند تا آموزش از سایت های دیگه
    طریقه فعال کردن زبان فارسی ویندوز
    کد:
    رفع مشکل حرف "ی" فارسی در ویندوز
    کد:
    به مرور تکمیل می شه

11. این کاربر از shahedi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •