تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 800 اولاول ... 51112131415161718192565115515 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 7992

نام تاپيک: بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام . ببخشيد من اين گوگل دسكتاپ رو نصب كردم . ايندكس هم شد . اما مثل اين كه اين فقط دسكتاپ رو سرچ مي كنه . چيكار كنم كل ويندوز رو سرچ كنه ؟
    با سلام
    متاسفانه باید عرض کنم این نرم افزار نمی تونه همه ی فرمت ها را سرچ کنه. فرمت pdfرا نمی تونه سرچ کنه و چند تا فرمت دیگه.برای همین خدمت شما یه نرم افزار معرفی می کنم شما از اون استفاده کن. اما لینک دانلود نرم افزار
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    www.p30 download.com
    پسورد را بدون فاصله بزن.
    درمورد نرم افزار بالا می تونید پلاگین هاشو هم از
    کد:
    دانلود کنید.

البته لازم به یاد آوری است که نرم افزار گوگل دسکتاپ باید پس ازاستخراج فهرست تمامی فايلهای موجود در هارد ديسك رايانه باید بتونه همشون را پیدا کنه.احتمالا indexدرست تهیه نشده .شما تعداد فايلهاي ايندكس شده را در صفحه اول جستجو باید بتونی ببینی. توی مسیری هم که گفتم می شه دید

جستجو در اين برنامه در فرم اختصاصي انجام نميشه و در واقع برنامه جستجو در پورت پيش فرض 4664 كاميپوتر شما (LOCAL HOST ) فعال است كه از طريق مروگر وب ميتواند به آن دسترسی پيدا كنی.
    Last edited by shahedi; 08-12-2007 at 20:25.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

حتما شما هم كار با درايور هاي سخت افزاري خود بعد نصب ويندوز به ستوه آمده ايد يعني از گذاشتن و برداشتن سي دي هاي مختلف براي نصب سخت افزار هاي مختلف يا شايد اين اتفاق براي شما افتاده باشد كه سي دي يكي از سخت افزار هاي خود (مثلا مودم ) را گم كرده باشيد. حالا چاره چيست؟

مي خواهيم نرم افزاري به شما معرفي كنيم كه برنده جايزه بهترين نرم افزار براي مديريت سخت افزار و دستگاه هاي جانبي در انواع ويندوز ها شده است. ممکن است همچين چيزي به شكل ظاهري اش نخورد ولي در اعماق خود اسرار نهفته بسیاری دارد.

نام اين نرم افزار كوچك My drivers است.

My drivers قادر به شناسايي آسان و سريع ، گرفتن نسخه پشتیبان و احياي تمام درايور هاي سخت افزاري موجود در كامپيوتر شماست.

همچنين ، شما مى توانيد آخرين درايور ها را براى سخت افزار هاي خود يافته و آنها را روى كامپيوترتان نصب كنيد. با يك يا دو كليك ماوس شما مي توانيد تمامي درايور هاي سخت افزاري را از دل كامپيوتر بيرون بكشيد و هر جاي هارد ديسك كه خواستيد ذخيره كرده و هر موقع كه خواستيد ويندوز خود را تعويض كنيد بدون گذاشتن و برداشتن سي دي هاي مختلف براي دستگاه هاي مثل چاپگر ، اسكنر ، كارت صدا ، كارت گرافيك ، مودم ، وب كم ، موبايل و هر دستگاه ديگري و فقط با زدن يك كليك تمامي آنها را نصب كرده و بعد از يك بار راه اندازي سيستم خاهيد ديد كه همه ي آنها به خوبي كار خواهند كرد.

اين نرم افزار موقعي بسيار ارزش خود را نشان مي دهد كه شما سي دي درايور يكي از دستگاه هاي خود را از دست بدهيد (آسيب ببیند يا گم شود). My Driver قادر است درايوري همانند درايور اصلي دستگاه را شبيه سازي كرده و ان را نصب كند. My Driverتقريبا تمامي دستگاه هاي سخت افزاري را شناسايي مي كند. در بانك اطلاعات اين برنامه گزارشي از اطلاعات مدل دستگاه ، سازنده دستگاه ، سازنده chip/chipset ، نام OEM و اطلاعات بيش از 58600 درايور و شركت سازنده و فروشنده سخت افزار گنجانده شده است و البته امكان بروز رساني اين بانك اطلاعاتي از طريق اينترنت نيز وجود دارد.

از ديگر توانايي هاي منحصر به فرد اين نرم افزار اين است كه مي تواند با دقت بالا آخرين درايور مربوط به سخت افزار شما را روي اينترنت يافته و در سيستم شما ذخيره و نصب كند.

اين برنامه همچنين قادر است از تنظيمات Outlook Express ، Favorites Internet Explorer پشتيبان تهيه كند.

این برنامه را می توانید از سایت
    کد:
    دانلود کنید.

3. این کاربر از shahedi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

حتما شما هم تعدادي فایل داريد كه مي خواهید از چشم يا دسترس ديگران به دور باشند. مثل عكس هاي خانوادگي ، دست نوشته هاي شخصي يا هر چيز ديگر. چه كار مي كنيد؟ آنها را مخفی ( Hidden ) مي كنيد؟ داخل100 تا پوشه ي تو در تو قرارشان مي دهيد؟ و يا به جاهاي دور از انتظار انتفالشان مي دهيد. تمامي اين راه ها با يك جستجو بي اثر مي شوند. مثلا عكس هاي شما هر كه كه قرار گرفته و مخفي هم باشند كافيست *.jpgيا هر جستجوي ديگري در يك درايو شما انجام شود آن وقت است كه در كسري از ثانيه تمام هست و نيست شما رو مي شود و ...

نرم افزار هاي زيادي براي مخفي كردن يا رمز گذاري روي فايل ها و پوشه وجود دارند و حتي مي توان با ايجاد سطوح دسترسي مختلف در ويندوز xp تا حدي اين مشكلات را برطرف كرد، اما من به شما روشي ياد مي دهم كه بتوانيد بدون احتياج به نرم افزاري خاص و فقط به وسيله Notepad فولدري بسازيد كه با خيال راحت هر نوع فايلي را كه مي خواهيد در آن قرار داده و طوري آن را استتار كنيد كه ديگر هيچكس با هيچ روشي نتواند به فايل هاي داخل آن دسترسي داشته باشد.

ابتدا يك فولدر بسازيد به نام مثلا Fonts

بعد Notepad را باز كرده و خط زير را با دقت در آن كپي كنيد
    ren Fonts Fonts.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}

اگر براي پوشه نام ديگري انتخاب كرده ايد نام پوشه را جايگزين هر دو كلمه Fonts درخط بالا كنيد.

حالا فايل را با نام loc.bat ذخيره كنيد. به جاي loc هر كلمه ديگري كه خواستيد مي توانيد فرار دهيد ولي پسوند .bat را تغيير ندهيد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با سلام
    متاسفانه باید عرض کنم این نرم افزار نمی تونه همه ی فرمت ها را سرچ کنه. فرمت pdfرا نمی تونه سرچ کنه و چند تا فرمت دیگه.برای همین خدمت شما یه نرم افزار معرفی می کنم شما از اون استفاده کن. اما لینک دانلود نرم افزار
    کد:
    www.p30 download.com
    پسورد را بدون فاصله بزن.
    درمورد نرم افزار بالا می تونید پلاگین هاشو هم از
    کد:
    دانلود کنید.

البته لازم به یاد آوری است که نرم افزار گوگل دسکتاپ باید پس ازاستخراج فهرست تمامی فايلهای موجود در هارد ديسك رايانه باید بتونه همشون را پیدا کنه.احتمالا indexدرست تهیه نشده .شما تعداد فايلهاي ايندكس شده را در صفحه اول جستجو باید بتونی ببینی. توی مسیری هم که گفتم می شه دید

جستجو در اين برنامه در فرم اختصاصي انجام نميشه و در واقع برنامه جستجو در پورت پيش فرض 4664 كاميپوتر شما (LOCAL HOST ) فعال است كه از طريق مروگر وب ميتواند به آن دسترسی پيدا كنی.
    احتمالا شايد واسه اين باشه كه من حواسم نبود و كاپيوتر رو در هنگام ايندكس كردن اين گوگل سرچ خاموش كردم . نه ؟ اگه اين طوريه بگين دوباره نصبش كنم . اين لينكي هم كه دادين لود نميشه . واقعا ازتون معذرت ميخوام اينقدر شما رو اذيت مي كنم .

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

همانطور که گفتم بله شما درست ایندکس نگرفتی شما فقط به من و این تایپیک سر می زنی و خوشحالمون می کنی دوست گرامی.همانطور که گفتم تهیه ی ایندکس مدت زمان زیادی را می طلبد
    نام نرم افزار:File Search Accelerator
    « ابزاری سریع و کار آمد بر ای جستجو بین فایلها »
    اگر از جستجوی کند و اعصاب خرد کن ویندوز خسته شده اید با نصب این برنامه به جستجوی خود سرعت دهید و سریع به هدف برسید، این برنامه قادر است در بین 120.000 فایل تنها در عرض 2 ثانیه جستجو کند و نتایج را پیش روی شما بگذارد
    کد:
    کرک:
    کد:
    سایت سازنده::
    کد:
    موفق باشی دوست من.
    لینک کرک بدون فاصله بزن
    Last edited by shahedi; 09-12-2007 at 16:41.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

14

همانطور که گفتم بله شما درست ایندکس نگرفتی شما فقط به من و این تایپیک سر می زنی و خوشحالمون می کنی دوست گرامی.همانطور که گفتم تهیه ی ایندکس مدت زمان زیادی را می طلبد
    نام نرم افزار:File Search Accelerator

کد:
    کرک:
    کد:
    سایت سازنده::
    کد:
    موفق باشی دوست من.
    لینک کرک بدون فاصله بزن
    ببخشيد اما اينم لينكش كار نمي كنه . يه كليك كنين روش اصلا اين اصفحه لود نميشه . اين گوگل سرچم اصلا يه چيزيش هست انگار . ميره تا 17 درصد بعد يه دفعه ميگمه انيدكس تموم شد . اما همه چيز رو نميتونه ايندكس كنه . اگه برنامه ديگه اي ميشناسيد معرفي كنيد يا لينك رو تصحيح كنيد .

پروفشنال atrin777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

آقا چند وقته كه اينترنت اكسپلوررم دچار مشكل شده و هيچ سند و ريسيوي نداره

راستي چند باري هم پاك كردم و نسخه هاي جديد را نصب كردم ولي فرقي نكرد

به نظر شما مشكل از كجاست ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

ببخشيد اما اينم لينكش كار نمي كنه . يه كليك كنين روش اصلا اين اصفحه لود نميشه . اين گوگل سرچم اصلا يه چيزيش هست انگار . ميره تا 17 درصد بعد يه دفعه ميگمه انيدكس تموم شد . اما همه چيز رو نميتونه ايندكس كنه . اگه برنامه ديگه اي ميشناسيد معرفي كنيد يا لينك رو تصحيح كنيد .
    سلام ببین فعلا بهترین هایی که من می شناسم اینان
    1-windows desktop search
    2-Archivarius 3000
    برنامه ی دوم با فارسی هم سازگاری عالیه داره به طوری که الان که سایت رسمیشو رفتم فارسی بود بدون این که سلکت لینگویچ کنم!
    اما لینک نرم افزار
    کد:
    حجمش هم که مناسبه فارسی را هم که ساپورت می کنه لینک تست شده و هیچ مشکلی نداره.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

آقا چند وقته كه اينترنت اكسپلوررم دچار مشكل شده و هيچ سند و ريسيوي نداره

راستي چند باري هم پاك كردم و نسخه هاي جديد را نصب كردم ولي فرقي نكرد

به نظر شما مشكل از كجاست ؟
    سلام بهتره یه مرورگر دیگه را هم امتحان کنید تا ببینید مشکل از مرورگره یا ISPیا خود ویندوز لطفا نوع ویندوزتون را هم بنویسید

پروفشنال atrin777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام بهتره یه مرورگر دیگه را هم امتحان کنید تا ببینید مشکل از مرورگره یا ISPیا خود ویندوز لطفا نوع ویندوزتون را هم بنویسید
    الان دارم با firefox كار ميكنم هيچ مشكلي وجود نداره فقط IE مشكل داره .
    ويندوزمم مديا سنتر هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •